ELITE FOOTBALL ACADEMY

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این آکادمی منحصر به فرد است، زیرا طراحی شده است تا بازیکنان با استعداد برای دسترسی به بازی های حرفه ای / غیر لیگ، و همچنین دسترسی به دانشگاه ها و باشگاه های آمریکایی طراحی شود. بازی کردن Pathways برای بازیکنان عبارتند از:

  • لینک باشگاه بریتانیا
  • لینک های بین المللی باشگاه
  • بورس تحصیلی آمریکایی

این آکادمی در لیگ BUCS رقابت خواهد کرد و همچنین در رقابت با باشگاه های مختلف از بریتانیا و خارج از کشور در نمایشگاه های "ویترین". علاوه بر این، اردوهای سالانه سالیانه در سراسر اروپا برگزار می شود تا بازیکنان بتوانند احساسات خود برای فوتبال اروپا را به دست آورند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

درجه تحصیلی

Campus تمام وقت August 2019 بریتانیا London

Future Elite Sports می تواند یک برنامه فوتبال تمام وقت برای بازیکنان با استعداد فوتبال مردانه ارائه دهد، در حالی که همزمان به یک مدرک تحصیلی می پردازد. فوتبال آکادمی یک برنامه فوتبال تمام وقت است که فراهم می کند بستر مناسب برای بازیکنان برای ادامه آموزش و رقابت در سطح بالا در بریتانیا. [+]

Future Elite Sports می تواند یک برنامه فوتبال تمام وقت برای بازیکنان با استعداد فوتبال مردانه ارائه دهد، در حالی که همزمان به یک مدرک تحصیلی می پردازد. فوتبال آکادمی یک برنامه فوتبال تمام وقت است که فراهم می کند بستر مناسب برای بازیکنان برای ادامه آموزش و رقابت در سطح بالا در بریتانیا.

بر اساس سیستم دانشگاه کالج، آکادمی نخبگان Future Elite Academy به بازیکنان اجازه می دهد رویای بازی حرفه ای را ادامه دهند، در حالی که همزمان یک مدرک بین المللی کسب می کنند. این آکادمی در شهر پر جنب و جوش Northampton واقع شده است و امکانات آموزشی بالا را با فضاهای یادگیری فوق العاده ترکیب می کند.... [-]