توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مکتب ادینبورا از غذا و شراب (ESFW) قدیمی ترین برنده مدرسه پخت مستقل و جایزه اسکاتلند، در سال 1986 تاسیس شده است. ESFW در مربی خانه Newliston املاک، EH29 9EB واقع شده است.

که در آن ما هستند:

  • تنها 25 دقیقه از مرکز شهرستان
  • 5 دقیقه از فرودگاه ادینبورگ
  • دسترسی به تمام مسیرهای اصلی حمل و نقل. (M8، M9، B800)

دوره های آموزشی

آموزشی، دیپلم، یکی از کلاس های روز آشپزی، غذا و شراب شب، مستر.

کیترینگ خارج

این مدرسه همچنین انتخاب زیادی از خدمات پذیرایی برای رویدادهای شرکت، مراسم ازدواج و مناسبت های خاص فراهم می کند.

پيگيري كردن

مکتب ادینبورا از غذا و شراب قدیمی ترین مدرسه پخت مستقل و مورد احترام اسکاتلند، در سال 1986 تاسیس شده است.

تیم مجرب ما از دانش آموزان آموزش آشپز طیف گسترده ای از توانایی ها، تکنیک ها و مهارت ها، برای تازه کار کامل برای حرفه ای مشتاق.

واقع در مربی خانه Newliston املاک، مدرسه یک محیط مناسب برای محدوده ما گسترده ای از دوره های آموزشی، یکی از کلاس های روز آشپزی، غذا و شراب شب، مستر، فعالیت های تفریحی و رویدادهای شرکت فراهم می کند.

این مدرسه همچنین فراهم می کند یک انتخاب بزرگ از خدمات پذیرایی شامل رویداد به طور منظم در Newliston و مستغلات در Kirkliston، قلعه دونداس در QUEENSFERRY جنوبی و همچنین در محل اقامت در بوته خانه خانه از وزیر اول اسکاتلند.

ما شرکت بسیاری از رویداد محلی جامعه و همچنین نشان می دهد راه ما به طور منظم در جان لوییس و مرکز خرید Gyle در ادینبورگ، بنابراین شما همیشه فرصت برای دیدار با تیم و گرفتن احساس برای زندگی در مدرسه وجود دارد.

مدرسه به طور کامل توسط از 'شورای اعتباربخشی بریتانیا' معتبر و ما به سوی کامل مجوز رسمی SQA است. ما با طیف وسیعی از شرکای کسب و کار و سازمان کار به دانش آموزان آموزش و پرورش، علاقه مندان به پخت و پز یک روز و رویداد برانگیخت بهترین تجربه و دانش در حالی که آنها در مدرسه هستند.

ما در تلاش برای پایبندی به تمام اسکاتلند، قوانین بریتانیا، اروپا و بین المللی، و به عنوان مثل به عنوان ماه فوریه سال 2013 ما با افتخار می گویند که ما یک صفر زباله به سازمان محل های دفن زباله هستند. برای یافتن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

... [+]

مکتب ادینبورا از غذا و شراب دانشجویان می پذیرد از سراسر جهان از جمله دانش آموزان فاصله سال، مدرسه، ترک، و تعویض حرفه ای. سطح مقطع از دانش آموزان که دیپلم جذب کمک می کند تا ایجاد یک گروه متنوع که در آن تمرکز نهفته بصورتی پایدار و محکم در به دست آوردن یک مقدمه ارزشمند به غذا و شراب.

فرصت های شغلی

مکتب ادینبورا از غذا و شراب فارغ التحصیلان در به دنبال یک وسیعی از مشاغل در جهان حرفه ای رفته است. این روشها عبارتند از آشپزهای حرفه ای، آشپز خصوصی، خدمات مواد غذایی و نویسندگان غذایی. ما از زمان تأسیس در سال 1986، مکتب ادینبورا از غذا و شراب ایجاد کرده است و پرورش رابطه قوی با متخصصان صنعت در انگلستان و سراسر جهان است. ما به همکاری نزدیک با هر دانش آموز برای ایجاد فرصت مناسب برای افراد است.... [-]

بریتانیا Edinburgh
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

این دوره بر اساس مهارت ها و تکنیک است و طراحی شده است به شما این پلت فرم های مورد نیاز توسط آشپز شیرینی مدرن می دهد. دیپلم فشرده و در سطح حرفه ای است که پشتیبانی از تمام ... [+]

این دوره بر اساس مهارت ها و تکنیک است و طراحی شده است به شما این پلت فرم های مورد نیاز توسط آشپز شیرینی مدرن می دهد.

دیپلم فشرده و در سطح حرفه ای است که پشتیبانی از تمام تکنیک های شما نیاز به موفقیت است. تقاضای فعلی برای آشپز شیرینی با جهان غذا به دنبال ما به آموزش در استانداردهای بالای مورد نیاز و تعیین شده توسط مدارس پخت حرفه ای وجود دارد. این دوره برای طیف گسترده ای از افراد طراحی شده است، از کسانی که به دنبال راه اندازی یک حرفه، که مایل به راه اندازی کسب و کار خود، تعویض حرفه ای و کسانی که مایل به تکمیل سطح فعلی شان. شامل لباس خود را، کیت چاقو شخصی و تمام دستور العمل های.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

... [+]

بازی سیگار کشیدن، پخت و حفظ پخت و پز برای رژیم های غذایی و آلرژی انواع دسر و پودینگ نوشتن منو و هزینه مطالعات شراب

در طول دیپلم، دانش آموزان یک مقدمه یک روزه به غذا و شراب تطبیق، تدریس توسط خدمه شراب متخصص ما داده می شود.

این دانش آموزان یک پایه و اساس درک در مورد آرایش از شراب و توانایی خود را برای مطابقت با عطر و طعم و مواد غذایی انواع مختلف است.

این دوره دانش آموزان به درک خوبی از انواع انگور می دهد و آگاهانه شراب و روح و روان انتخاب را فعال کنید.... [-]

بریتانیا Edinburgh
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی

Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

نان، پخت و قنادی برنامه ریزی منو و هزینه پخت و پز برای اعداد بزرگتر CV کارگاه ساختمانی به عنوان بخشی از گواهی دوره فشرده، ما نیز ارائه مصاحبه ارزشمند و ... [+]

نان، پخت و قنادی برنامه ریزی منو و هزینه پخت و پز برای اعداد بزرگتر

CV کارگاه ساختمانی

به عنوان بخشی از گواهی دوره فشرده، ما نیز ارائه مصاحبه ارزشمند و CV کارگاه ساخت. راهنمایی ها توسط HR و کسب و کار با تجربه کارشناسان، این یک فرصت بسیار عالی برای کامل رزومه خود را با سنگ تیز کردن و تکنیک مصاحبه خود را در آماده سازی برای هر یک از تغییر در حرفه و یا به غور در جهان از کار است.

... [-]
بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی