Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مکتب ادینبورا از غذا و شراب (ESFW) قدیمی ترین برنده مدرسه پخت مستقل و جایزه اسکاتلند، در سال 1986 تاسیس شده است. ESFW در مربی خانه Newliston املاک، EH29 9EB واقع شده است.

که در آن ما هستند:

  • تنها 25 دقیقه از مرکز شهرستان
  • 5 دقیقه از فرودگاه ادینبورگ
  • دسترسی به تمام مسیرهای اصلی حمل و نقل. (M8، M9، B800)

دوره های آموزشی

آموزشی، دیپلم، یکی از کلاس های روز آشپزی، غذا و شراب شب، مستر.

کیترینگ خارج

این مدرسه همچنین انتخاب زیادی از خدمات پذیرایی برای رویدادهای شرکت، مراسم ازدواج و مناسبت های خاص فراهم می کند.

پيگيري كردن

مکتب ادینبورا از غذا و شراب قدیمی ترین مدرسه پخت مستقل و مورد احترام اسکاتلند، در سال 1986 تاسیس شده است.

تیم مجرب ما از دانش آموزان آموزش آشپز طیف گسترده ای از توانایی ها، تکنیک ها و مهارت ها، برای تازه کار کامل برای حرفه ای مشتاق.

واقع در مربی خانه Newliston املاک، مدرسه یک محیط مناسب برای محدوده ما گسترده ای از دوره های آموزشی، یکی از کلاس های روز آشپزی، غذا و شراب شب، مستر، فعالیت های تفریحی و رویدادهای شرکت فراهم می کند.

این مدرسه همچنین فراهم می کند یک انتخاب بزرگ از خدمات پذیرایی شامل رویداد به طور منظم در Newliston و مستغلات در Kirkliston، قلعه دونداس در QUEENSFERRY جنوبی و همچنین در محل اقامت در بوته خانه خانه از وزیر اول اسکاتلند.

ما شرکت بسیاری از رویداد محلی جامعه و همچنین نشان می دهد راه ما به طور منظم در جان لوییس و مرکز خرید Gyle در ادینبورگ، بنابراین شما همیشه فرصت برای دیدار با تیم و گرفتن احساس برای زندگی در مدرسه وجود دارد.

مدرسه به طور کامل توسط از 'شورای اعتباربخشی بریتانیا' معتبر و ما به سوی کامل مجوز رسمی SQA است. ما با طیف وسیعی از شرکای کسب و کار و سازمان کار به دانش آموزان آموزش و پرورش، علاقه مندان به پخت و پز یک روز و رویداد برانگیخت بهترین تجربه و دانش در حالی که آنها در مدرسه هستند.

ما در تلاش برای پایبندی به تمام اسکاتلند، قوانین بریتانیا، اروپا و بین المللی، و به عنوان مثل به عنوان ماه فوریه سال 2013 ما با افتخار می گویند که ما یک صفر زباله به سازمان محل های دفن زباله هستند. برای یافتن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

مکان ها

ادینبورگ

Address
The Coach House
Newliston Estate

EH29 9EB ادینبورگ, اسکاتلند, بریتانیا