Eurocentres

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Eurocentres به زبان هایی صحبت می کند که در واقع آنها صحبت می کنند و دوره های زبان را در مکان های شش قاره ارائه می دهند. بیش از 13،000 دانش آموز در سال از سراسر جهان را دوره های زبان یک ماجراجویی بین فرهنگی است.

یادگیری زبان Eurocentres - بیانیه مأموریت ما

مأموریت Eurocentres آماده تهیه دانش آموزان برای تحصیل، کار و موفقیت در یک زبان و فرهنگ خارجی است. ما با یکی از بسیاری از دوره های عالی، دانشجویان خود را با یک زبان جدید آشنا می کنیم و در یک فرهنگ جدید غرق در همان زمان. ما به دانش آموزان کمک می کنیم تا بر تفاوت های فرهنگی و موانع زبان غلبه کنند و ما یک سفر به یاد ماندنی را با موفقیت هایی که می توانیم برداریم و برای یک عمر حفظ کنیم، تضمین می کنیم.

چرا با Eurocentres .com کتاب Eurocentres ؟

  • آسان تر

توسط طیف گسترده ای از مدارس زبان موجود در دسترس است؟ در Eurocentres ما فرایند تصمیم گیری را آسان تر می کنیم، زیرا تمام مدارس ذکر شده توسط مشاوران متخصص ما بر اساس معیارهای کیفی سخت گرفته شده است. ما نوبت شما یک شبکه جهانی از مدارس با کیفیت معتبر را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید از تجربه یادگیری زبان خود به طور کامل بهره مند شوید.

  • بهتر

برای بیش از 6 دهه، Eurocentres سازماندهی دوره های موفق زبان و تحصیل در خارج از کشور با تمرکز بر توسعه انسانی و آموزشی است. در طول این زمان، Eurocentres تخصصی / EN / Eurocentres -success سیستم "هدف =" _ خالی "نگارش =" noopener noreferrer "> Eurocentres نظام موفق ( Eurocentres تخصصی / EN / موفقیت گارانتی کمبریج امتحانات انگلستان" هدف = "_ blank" rel = "noreferrer noopener"> گارانتی امتحان شامل) است که تعلیم و ترتیب موفقیت آمیز دوره ی زبان خود را با شخصی تجارب یادگیری از طریق اهداف فردی و ارزیابی مداوم پیشرفت تدوین کرده است و در همه مدارس Eurocentres می گیرد.

علاوه بر این، پلت فرم eLearning Eurocentres .com / en / my Eurocentres -online-campus-calling "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> my. Eurocentres که برای دسترسی به قبل، در طول و بعد از اقامت خود دسترسی دارید، یک گزینه مستقل و شخصی برای یادگیری علاوه بر کلاس های معمول، به بینش به برنامه های اوقات فراغت و تسهیل تعامل با دیگر دانش آموزان.

  • سریعتر

سیستم آنلاین منحصر به فرد شما اجازه می دهد تا از طریق دوره های زبان و مقصد 24/7 از راحتی خانه خود مرور کنید. رزرو آنلاین در دسترس است در سراسر ساعت برای کمک به شما در صرفه جویی در وقت و پول.

  • شخصی تر

در Eurocentres ، ابتدا با ارائه یک سرویس شخصی شخصی که فراتر از انتظارات است، اولین رضایت مشتری را ارائه می دهد. با Eurocentres شما می توانید بهترین از هر دو جهان داشته باشید و از راحتی سیستم رزرو آنلاین خود لذت ببرید و همچنین با حمایت یک به یک از تیم حرفه ای و مشاوران ما به خوبی سفر کنید.

  • انعطاف پذیر تر

غذا برای یک مخاطب جهانی نیاز به انعطاف دارد و در Eurocentres ما افتخار می کنیم که به این چالش برسیم. وب سایت ما در 10 زبان مختلف در دسترس است و ما یک تیم مشاوره چند زبانه آماده ارائه مشاوره های ویژه و مشاوره های شخصی در زبان های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی، پرتغالی، عربی، ترکی، ژاپنی و کره ای است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

دوره آیلتس

Campus تمام وقت 2 - 52  August 2019 بریتانیا London Cambridge Brighton Bournemouth ایرلند Dublin کانادا Toronto Vancouver استرالیا Melbourne Perth Sydney Cairns آمریکا San Diego Galway مالت Msida + {تعداد} بیشتر

آمادگی و تمرین تمام وقت برای آزمون آیلتس آکادمیک (سیستم آزمون زبان انگلیسی)، که نیازمند ورود به دانشگاههای انگلیس، استرالیا، کانادا، نیوزیلند و آفریقای جنوبی است. [+]

آمادگی و تمرین تمام وقت برای آزمون آیلتس آکادمیک (سیستم آزمون زبان انگلیسی)، که نیازمند ورود به دانشگاههای انگلیس، استرالیا، کانادا، نیوزیلند و آفریقای جنوبی است.

آزمون آیلتس گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن در یک زمینه علمی است. یادگیری مهارت های مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه: دست زدن به متن، درک سخنرانی ها و سمینارها، و شرکت در بحث های دانشگاهی. در طول این درس شما مقدار زیادی از تمرینات آیلتس و راهنمایی متمرکز در مهارت های امتحان، مانند نوشتن آکادمیک برای آیلتس، برای اطمینان از اینکه شما نمره هدف خود را به دست آورید، دریافت خواهید کرد.... [-]


دوره عمومی زبان

Campus 2 - 52  August 2019 بریتانیا London فرانسه Paris Cambridge Brighton Bournemouth ایرلند Dublin آفریقای جنوبی Cape Town آمریکا Los Angeles New York کانادا Toronto Vancouver نیوزیلند Auckland استرالیا Brisbane Melbourne Gold Coast Perth Sydney Cairns Lunenburg Miami San Diego Santa Barbara Galway مالت Msida + {تعداد} بیشتر

دوره عمومی عمومی انگلیسی شامل دستور زبان، واژگان و تمام مهارت های کلیدی است که شما نیاز دارید تا به زبان انگلیسی صحبت کنید و درک کنید. تمام درس های ما توسط معلمان با تجربه تمرکز می کنند که بر نیازهای فردی و سبک یادگیری تمرکز دارند. اگر می خواهید سفر کنید، دوستان جدید بگیرید و با اطمینان با زبان انگلیسی صحبت کنید، این دوره ابتکاری را امتحان کنید و آماده شوید تا ببینید که چگونه می توانید در هنگام لذت بردن از سرعت پیشرفت کنید. [+]

اگر تصمیم گرفتید که زمان یادگیری زبان انگلیسی را بدست آورید، دوره عمومی انگلیسی ما می تواند به شما در دستیابی به این هدف کمک کند و پایه محکمی برای توسعه مهارت های زبان خارجی شما را فراهم کند. ما می دانیم که یادگیری یک زبان جدید می تواند یک چالش وحشتناک باشد و به همین دلیل است که ما طیف مدرن و الهام بخش از روش های تدریس و یادگیری را توسعه داده ایم که انگیزه شما را حفظ می کند تا بتوانید یادگیری و پیشرفت واقعی را ادامه دهید. دوره عمومی ما انگلیسی شامل دستور زبان، واژگان و تمام مهارت های کلیدی است که شما نیاز دارید تا به زبان انگلیسی صحبت کنید و درک کنید. تمام درس های ما توسط معلمان با تجربه تمرکز می کنند که بر نیازهای فردی و سبک یادگیری تمرکز دارند. اگر می خواهید سفر کنید، دوستان جدید بگیرید و با اطمینان با زبان انگلیسی صحبت کنید، این دوره ابتکاری را امتحان کنید و آماده شوید تا ببینید که چگونه می توانید در هنگام لذت بردن از سرعت پیشرفت کنید.... [-]


ویدئو ها

Eurocentres Paris

Eurocentres London

Eurocentres Classroom Experience

تماس

آدرس 56 Eccleston Square
London, England, بریتانیا

آدرس 13 Passage Dauphine
Paris, Île-de-France, فرانسه

آدرس 70 Court Rd
London, England, بریتانیا

آدرس 57 Bateman St, Cambridge CB2 1LR, Reino Unido
Cambridge, England, بریتانیا

آدرس 20 North St
Brighton, England, بریتانیا

آدرس 26 Dean Park Rd
Bournemouth, England, بریتانیا

آدرس Dublin, County Dublin, ایرلند

آدرس Cape Town, Western Cape, آفریقای جنوبی

آدرس Los Angeles, California, آمریکا

آدرس New York, New York, آمریکا

آدرس Toronto, Ontario, کانادا

آدرس Vancouver, British Columbia, کانادا

آدرس Auckland, Auckland, نیوزیلند

آدرس Brisbane, Queensland, استرالیا

آدرس Melbourne, Victoria, استرالیا

آدرس Gold Coast, Queensland, استرالیا

آدرس Perth, Western Australia, استرالیا

آدرس Sydney, New South Wales, استرالیا

آدرس Cairns, Queensland, استرالیا

آدرس Lunenburg, Nova Scotia, کانادا

آدرس Miami, Florida, آمریکا

آدرس San Diego, California, آمریکا

آدرس Santa Barbara, California, آمریکا

آدرس Galway, County Galway, ایرلند

آدرس Msida, مالت
HT