Excel College Manchester

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یادگیری زبان انگلیسی در کالج اکسل! ما یک مدرسه زبان دوستانه ارائه دوره های انگلیسی با کیفیت بالا در مرکز شهرستان منچستر.

ما دوره های عمومی زبان انگلیسی در هر سطح از مبتدی تا پیشرفته. ما ارائه دهنده تخصصی دوره های آمادگی آیلتس و همچنین دانش آموزان به آماده شدن برای امتحانات FCE و CAE کمک کند.

البته بنیاد بین المللی سال ما دانش آموزان با مهارت های لازم برای تحصیل در دانشگاههای بریتانیا فراهم می کند. کالج اکسل همچنین ارائه دهنده دوره SELT ذکر شده است. معلمان با تجربه ما ایجاد کلاس با تمرکز بر ارتباطات است. آنها با استفاده از طیف گسترده ای از مواد به بهبود مهارت های خود را در تمام جنبه های زبان انگلیسی است. با کلاس های اضافی یک به یک و کلاس های مهارت های علمی، ما می توانیم یک دوره انگلیسی خیاط به شما کمک کند اهداف خود را تامین کند.

ما همچنین ارائه اقامتگاه و محل اقامت محل اقامت، یک تقویم وقایع اجتماعی به طور منظم و گزینه ای برای داوطلب در جامعه منچستر. این به این معنی شما مقدار زیادی از این فرصت را به دوستان جدید و تمرین زبان انگلیسی خارج از کلاس درس بیش از حد.

درخواست امروز! و یا با ما تماس بگیرید به یک آزمایش سطح و سعی کنید برای اولین بار کلاس زبان انگلیسی خود را به صورت رایگان!

فعالیت های اجتماعی ما درک می کنیم که چقدر مهم است برای تمرین زبان انگلیسی خود را در خارج از کلاس درس.

ما سفرهای منظم و فعالیت در داخل و اطراف منچستر، از جمله تورهای پیاده روی، مسابقات فوتبال و سفر به موزه را سازماندهی کنند. ما نیز به شما در مورد همه چیز فوق العاده است که هر هفته در منچستر رخ بگویید. فعالیت های ما همه در تقویم رویدادهای ما آگهی. شما همچنین می توانید این اطلاعات را در هیئت مدیره اطلاع در کالج پیدا کنید، در فیس بوک، ناهار و توییتر. و اگر شما می خواهم برای کمک به جامعه محلی در حالی که شما تمرین زبان انگلیسی خود را، یک نگاهی به صفحه داوطلبانه است.

حوادث در این هفته

صبح قهوه - دانلود رایگان مکالمه باشگاه - دانلود رایگان تنیس روی میز - دانلود رایگان 5-A-سمت فوتبال - £ 4.50 (تقریبی)

دیگر حوادث - قیمت به عنوان مثال

سفر به جان ریلند کتابخانه - دانلود رایگان سفر به موزه منچستر - دانلود رایگان سفر روز به قله منطقه - £ 25 اولدترافورد تور - £ 16 سفر روز به لیورپول - £ 23

داوطلبانه داوطلب یک راه بسیار خوبی برای تمرین زبان انگلیسی خود را، بهبود CV خود را و کشف بیشتر در مورد منچستر و افرادی که اینجا زندگی می کنند است.

کالج اکسل در تماس با انواع سازمان های داوطلب از جمله گروه های اجتماعی، مراکز جوانان، سازمان حفاظت از محیط زیست و یک موسسه خیریه بی خانمان است. همه از این سازمان ها باید طیف وسیعی از فرصت های داوطلب همیشه در حال تغییر در ارائه، برخی به مدت چند ماه تا یک سال، برخی فقط برای یک روز. شما می توانید یک نگاه فرصت فعلی با مراجعه به وبلاگ کالج اکسل است.

اگر شما علاقه مند در کارهای داوطلبانه، لطفا با ما دانید زمانی که شما درخواست خود را اطلاع دهید. ما از شما درخواست خواهد برای تکمیل فرم بیان چرا شما می خواهید را به داوطلب و آنچه شما امیدواریم که برای رسیدن به. در حالی که ما نمی تواند تضمین نقش داوطلب برای تاریخ دوره خود را در دسترس خواهد بود، ما بهترین های ما به یک فرصت مناسب که منطبق بر منافع خود و متناسب در اطراف مطالعات خود را پیدا کنید.

همه دانش آموزان از اتحادیه اروپا می تواند داوطلب. دانش آموزانی که نیاز به ویزا به تحصیل در بریتانیا می تواند تا زمانی که ویزای خود آن را اجازه می دهد تا داوطلب.

ملزومات دیگر

بالاتر از حد متوسط ​​به زبان انگلیسی یا بالاتر مطالعه یک دوره حداقل هشت هفته

اقامتگاه

تمرین زبان انگلیسی خود را با زبان مادری تجربه فرهنگ بریتانیا تمام صورت حساب و صبحانه و شام شامل

زندگی در محل اقامت اقامتگاه ما یک راه عالی برای بهبود زبان انگلیسی خود و یک طعم و مزه فرهنگ انگلیسی است. میزبان ما با دقت انتخاب و بررسی می شود تا اطمینان حاصل شود که شما را خوشحال، امن و راحت در طول اقامت خود هستند. تمام میزبان اقامتگاه ما زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری خود صحبت می کنند اما مهم است که به یاد داشته باشید که بریتانیا یک کشور چند فرهنگی است و میزبان ما طیف وسیعی از زمینه فرهنگی و قومی.

میزبان ما در بخش های مختلف منچستر زندگی می کنند. آنها معمولا در مناطق مسکونی زندگی می کنند، یک اتوبوس سوار به دور از دانشگاه، همه بین 20 و 50 دقیقه به دور از کالج. برخی از میزبان ما فرزندان جوان، برخی از آنها زوج بازنشسته و برخی از واحد، افراد مشغول به کار هستند. همه از آنها لذت ببرید میزبانی دانش آموزان و یادگیری در مورد فرهنگ های مختلف.

دانش آموزان باید اتاق خود و به عنوان یک عضو اضافی از خانواده درمان می شود. این به این معنی که شما ممکن است انتظار می رود برای کمک به با برخی از کارهای خانه مثل شستن ظروف بعد از غذا و نگه داشتن اتاق خود را مرتب. این همچنین بدان معنی است که شما عمل ارزشمند از انگلیسی صحبت کردن با زبان مادری و تجربه زندگی واقعی در انگلستان است.

شما می توانید در خبرنامه ما برای مصاحبه با برخی از خانواده های میزبان ما نگاه کنید.

اقامت

زندگی در مرکز شهرستان به اشتراک گذاشتن یک تخت با دیگر دانشجویان بین المللی اقامت در اتاق خود را با حمام

اگر شما به دنبال برای اقامت خود غذا در مرکز شهرستان، به محل اقامت کالج اکسل یک گزینه بسیار عالی است. پیاده روی تنها 15 دقیقه از کالج اکسل و مرکز شهرستان، خوابگاه دانشجویی ما این است که به خوبی برای رسیدن به کلاس و کاوش منچستر در اوقات فراغت خود قرار داده است. هر تخت دارای شش اتاق خواب تک (همه با EN- مجموعه حمام) و یک آشپزخانه مشترک و منطقه زندگی می کنند. یک سرویس تمیز کردن هفتگی برای بخش های عمومی وجود دارد اما انتظار می رود دانش آموزان برای شستن ظروف، تمیز کردن حمام خود و مرتب نگه دارید اتاق خواب خود را.

مکان ها

منچستر

Address
St. James' Building
89 Oxford Street
Manchester
M1 6FQ

M16FQ منچستر, انگلستان, بریتانیا