Exeter College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

کالج اکستر یک کالج سوم بزرگ، پر رونق و رو به رشد که مکان تدریس، یادگیری و موفقیت دانش آموز به عنوان اولویت ما است. ما لذت بردن از شهرت منطقه ای بسیار عالی است. کالج را به عنوان برجسته توسط Ofsted در یک خلبان "بدون اطلاع قبلی" بازرسی در سال 2012، و دوباره در یک بازرسی کامل در سال 2014 در نظر گرفته شد. ما در بر مکمل بار آموزشی، ارائه دهنده برجسته از سال 2012 در اهدا شد و کالج BTEC سال در سال 2014.

ما انتظارات بالایی از دانش آموزان و کارکنان ما است و هر ساله تلاش های مشترک خود را در رتبه عالی امتحان، موفقیت آموزش فوق العاده و موسیقی درخشان، هنر، ورزش و دستاوردهای جامعه داشته باشد و ما ضمن استقبال از دانش آموزان در همه سنین و توانایی ها و برنامه های آموزش و پشتیبانی یادگیرنده ما طراحی شده برای رفع نیازهای خود، به چالش کشیدن آنها برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را.

12،000 دانش آموزان - دانشگاه اکستر برای حدود 10،000 فراهم می کند آموزش عالی. این کالج در سال 1970 به عنوان اولین کالج عالی در انگلستان تاسیس شد، گرد هم آوردن ششم مدارس دستور زبان سابق و دانشکده فنی اکستر.

موفقیت های اخیر ما

در ماه مه سال 2016 کالج اکستر اهدا شد آموزشی بار مکمل علاوه بر آموزش و پرورش جایزه 2016 برای برنامه کارآموزی از سال. کالج اکستر و دوون شورای شهرستان در سراسر کشور برای پیشگام و ابتکاری پناهگاه بانک مرکز آموزش در فضای باز به رسمیت شناخته شد. این همکاری با انجمن (AOC) جایزه چراغ کالج برای نوآوری در آموزش و پرورش 2015-16 بیشتر به رسمیت شناخته شد. در ژانویه 2014، ادارهی رسمی کالج درجه 1 'برجسته' برای نتایج برای زبان آموزان، آموزش، یادگیری و ارزیابی، رهبری و مدیریت و اثربخشی کلی که باعث می شود اکستر کالج یکی از بالا انجام کالج در کشور تعلق می گیرد. برای یافتن اطلاعات بیشتر در درجه بندی ادارهی رسمی ما اینجا را کلیک کنید. به خواندن گزارش ادارهی رسمی اینجا را کلیک کنید. در نوامبر سال 2012، کالج اکستر موفق به کسب دو معتبر بار آموزشی مکمل جوایز آموزش و پرورش بیشتر برای ارائه برجسته از سال و رهبری برجسته ای از یادگیری و مهارت های افتخاری نیست. در جولای سال 2014، کالج اکستر کالج BTEC از سال اهدا شد.

چه ارائه می دهیم؟

به عنوان یک کالج سوم موفق ما در حال حاضر ارائه طیف گسترده ای از دوره ها و دانش آموزان می توانند از آن است که منعکس کننده توانایی های فردی، آسپیراسیون و علاقه خود را را انتخاب نمایید. ما پیشنهاد می دهیم:

بیش از 40 AS و A2 افراد، معتبر دیپلم بین المللی، طیف گسترده ای از بیش از 90 دوره های حرفه ای و صنعت منجر (ورود به سطح به سطح 3) بزرگترین انتخاب چارچوب کارآموزی در دوون برای جوانان و بزرگسالان تعدادی از برنامه های طراحی شده به حمایت از این جوانان و بزرگسالان در آموزش، اشتغال و یا آموزش دوره های آموزش بزرگسالان - از اوقات فراغت به صورت حرفه ای برنامه های معتبر آموزش و توسعه دوره های قرار دادی برای کارفرمایان و کارکنان بیش از 30 دوره در سطح دانشگاه، از جمله مدارک تحصیلی بنیاد، در همکاری با دانشگاه های پلیموت، اکستر، Marjon و Kingston و BTEC.

این کالج همچنان به خدمت به شهرستان از اکستر اما ما نیز دانش آموزان از سراسر دوون جذب با بیش از 60٪ از ما 16 - 18 را از در سراسر دوون و جنوب غرب.

این کالج دارای تعدادی از دانشکده های متخصص ارائه آموزش برای ورزش، شرکت، روزنامه نگاری، موسیقی، آکادمیک با استعداد و دانش آموزان مهمان نوازی و پذیرایی. ما را توسعه داده اند لینک کارفرما بسیار قوی از طریق برنامه درسی ما و از طریق راه حل کسب و کار، گروه مخصوص تعامل کارفرما کالج، با کارفرمایان پیشرو محلی و بین المللی، مانند فلایبی، دفتر مت، مایکل Caines و بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط، حصول اطمینان از دوره های حرفه ای ما و آموزش کارآموزی آینه روند صنعت فعلی و طرح.

ما در بر اهمیت همکاری نزدیک با مقامات محلی، ملی، جامعه و گروه های کارفرما به منظور حمایت از جامعه محلی و اقتصاد تشخیص می دهیم و ارائه طرح های کلیدی به خصوص با اعتماد پرنس، فرصت های شغلی جنوب غرب و اتاق بازرگانی محلی.

مکان ها

اکستر

Address
Hele Road
EX4 4JS اکستر, انگلستان, بریتانیا