Future London Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آینده لندن آکادمی (FLA) یک سازمان آموزشی تشکیل در سال 2013 است. دوره های آموزشی ما برای حرفه ای ها در سراسر تنوع از لوازم تهیه؛ آنها از مذاکرات، سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی انجام شده توسط کارشناسان صنعت تشکیل شده است. برنامه های ما طراحی شده اند به غرق شرکت کنندگان در زندگی خلاق، تجاری و فرهنگی لندن. شرکت کنندگان لذت بردن از دسترسی منحصر به فرد برخی از مردم بالا؛ سازمان های و کسب و کار در محل کار در اینجا به یادگیری امروز دست اول چگونه آنها عمل، و همچنین به دست آوردن پشت صحنه بینش به پروژه های موفق ترین آنها. ما در یادگیری تجربی عملی، که در آن شما یادگیری به طور مستقیم از منبع به جای یک کتاب درسی اعتقاد دارند.

شرکت کنندگان صرف هفت روز در لندن تمام زندگی در یک خانه در قلب خلاق از شهرستان. مذاکرات و کارگاه های ما را در محل دفاتر کارشناسان صنعت ما و یا فضاهای جلسه هیجان انگیز و طراحی شده اند به آموزنده و غیررسمی. دوره های قبلی شامل بازدید از شرکت های پیشرو مانند گوگل، توییتر و بی بی سی. پرسیدن سوال، داشتن مکالمات، و چهره به چهره یادگیری در مورد رویکرد خود و ایده های خود را - شرکت کنندگان این فرصت را به نشستن دور میز با افراد کلیدی در این سازمان داشته اند.

به غیر از جنبه های آموزشی، دوره نیز طراحی شده برای شما لندن نشان می دهد از تعدادی از زوایای مختلف، هر روز با فعالیت بسته بندی شده. شرکت کنندگان بازدید نمایشگاه تحسین و رویدادهای فرهنگی و همچنین کاوش برخی از نقاط مخفی در لندن که اکثر بازدید کنندگان هرگز به تجربه.

هر روز شامل فعالیت های مختلف شرکت کنندگان برای به حداکثر رساندن تجارب یادگیری، ما ساختار زیر را دنبال کنید:

افزایش صبحانه: فعالیت اول از روز شامل فعالیت های غیررسمی بیش از صبحانه برای فعال مغز و بدن به دریافت محرک های خلاق از روز است. در طول صبحانه تقویت، شرکت کنندگان با دیگر شرکت کنندگان ارتباط برقرار خواهد کرد، به اشتراک گذاری ایده ها، تجارب و انتظارات برای روز خود را و دیدار حرفه ای محلی برای رسیدن به دانستن بیشتر در مورد پشت صحنه از صنعت خلاق است. جلسه صبح: این اولین جلسه از روز است. آن را به شکل یک سخنرانی و یا یک کارگاه دست در را. تمرین عملی: یک کار کوتاه برای پیگیری جلسه صبح و هر کس باز کردن پتانسیل کامل مغز خود را ناهار: بین صبح و عصر جلسات وجود خواهد داشت یک استراحت کوتاه که در آن شرکت کنندگان فرصتی برای ناهار و لذت بردن از محیط اطراف از محل جلسه صبح را داشته باشد. جلسه بعد از ظهر: این دومین جلسه از روز، که در آن شرکت کنندگان فرصت دیدار یکی دیگر از آژانس لندن و گوش دادن به تیم خود پرده از اسرار آنها در کار روزمره استفاده است.
کسب اطلاعات از و شهرستان: پس از یک روز طولانی از جذب شیوه های جدید کار، ایده طوفان مغزی و تمرینات شرکت کنندگان خلاق خواهد شد محتوای روز اطلاعات کسب بهتر آنها را در ذهن خود سازماندهی کنند. این فعالیت کوتاه و جذاب خواهد بود و آن را به جای راست پس از جلسه بعد از ظهر در مکان های که شرکت کنندگان پس از آن می تواند به عنوان فعالیت های فرهنگی و اجتماعی مانند موزه ها، گالری ها و فضاهای رویداد بازدید کنند. آخر هفته: تعطیلات آخر هفته خواهد شد به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، نمایشگاه بازدید و مکان های هیجان انگیز در لندن اختصاص یافته است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Future of Branding Week

Campus تمام وقت June 2019 بریتانیا London

و بهترین قسمت - شما یک هفته با 20 کارآفرین و کارآفرین و متخصصین UX از سراسر جهان صرف می کنید. [+]

نام تجاری بریتانیا شماره یک صادرات است. اما چه چیزی باعث می شود سازمان ها در لندن در سطح جهانی موفق باشند؟ دیدار با طراحان افسانه ای پشت بزرگترین شاهکارها و گوش دادن به رویکرد آنها به استراتژی نام تجاری. کاوش همه امکانات جدید از هویت تجربه و صدا به نام تجاری در طراحی دیجیتال و حرکت.

این ماجراجویی یادگیری یک هفته ای برای افرادی است که می خواهند بدانند چه چیزی از نام یک برند عالی متفاوت است، چگونه می توان یک میراث و آنچه شما باید بدانید که برای موفقیت در سطح جهانی، متفاوت است. این برنامه به شما کمک می کند تا با جدیدترین روند در صنعت آشنا شوید، در آنچه که انجام می دهید، بهتر شوید و راه های جدیدی برای توسعه حرفه ای خود پیدا کنید.... [-]


UX و هفته طراحی دیجیتال

Campus تمام وقت August 2018 بریتانیا London

[+]

ساختار برنامه:

که این برنامه را برای است؟ برنامه هزینه [-]

تفکر طراحی و هفته نوآوری

Campus تمام وقت March 2019 بریتانیا London

برنامه منحصر به فرد برای طراحان خدمات، کارآفرینان خلاق و صاحبان کسب و کار - معرفی شما به کسب و کار نوآورانه ترین لندن و کشف شدن روش های برای طراحی تفکر. [+]

هر روز شامل سخنرانی ها، میزگردها و بازدید از شرکت های برتر می شود که رویکرد انسان محور را اتخاذ کرده اند، جایی که شما با تیم هایی که پشت سر گذاشتن آخرین تحقیقات و نوآوری آنها را برآورده می کنید. بعضی از مردم از قالب ما "طراحی سافاری" استفاده می کنند، بعضی ها می گویند این یک VIP تجربه پشت صحنه و یا سفر پژوهشی است. در طول هفته شما نیز آخرین روند و اکتشافها را در واقعیت مجازی، هوش مصنوعی، پایداری و آینده فناوری ها خواهید آموخت. شما در مورد جدیدترین رویکرد به خلاقیت، مدیریت محصول و مدیریت کسب و کار یاد خواهید گرفت - و فرصتی برای پرسیدن هر گونه سوال در یک فضای غیر رسمی خواهید داشت.... [-]


ویدئو ها

Design Thinking and Innovation in London

Why design in London is so amazing?