Gaia Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بازارهای Ecovillage مربیان برای Earth- پایدار که بیش از یک سری از کارگاه ملاقات شده است به منظور تدوین و فرموله رویکرد فرارشته خود را به آموزش و پرورش برای پایداری - آموزش و پرورش گایا توسط گروهی از مربیان به نام "غاز" ساخته شده است.

غازها برای اولین بار در سال 1998 در Fjorvang، دانمارک که در آن زمینه های مشترک برای توسعه برنامه درسی طراحی ecovillage تاسیس شد ملاقات کرد. اولین نقطه عطف در توسعه آموزش و پرورش گایا راه اندازی برنامه درسی نوآورانه Ecovillage آموزش طراحی، در طی این کنفرانس سالگرد 10 از Ecovillage شبکه جهانی در Findhorn Ecovillage در اکتبر 2005 بود.

در سال 2008، طراحی آموزش و پرورش گایا برای توسعه پایدار (GEDS) برنامه های آنلاین با همکاری دانشگاه گسترش کاتالونیا (UOC) راه اندازی شد. در ابتدا در زبان اسپانیایی و انگلیسی ارائه شده، البته دانش آموزان از هر دو کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه، مناطق شهری و روستایی را به خود جلب، در تمام پنج قاره.

در سال 2011، آموزش اسپانیایی گایا طراحی برای توسعه پایدار یک دوره کارشناسی ارشد رسمی شد، جذب دانش آموزان غالبا اسپانیایی و آمریکای لاتین. از آن زمان، آموزش و پرورش گایا دوره اسپانیایی کارشناسی ارشد GEDS به یک مدرک کارشناسی ارشد تبدیل کرده است.

در سال 2013، آموزش و پرورش گایا شروع به ارائه GEDS به پرتغالی، در پلت فرم یادگیری آنلاین خود را، که در آن آن را نیز ممکن است به این دوره GEDS زبان انگلیسی از سال 2014.

در سال 2014 آموزش و پرورش گایا توسعه جریان جدیدی از فعالیت های یادگیری پروژه مبتنی بر، حمایت از اجرای جامعه منجر به اهداف توسعه پایدار است.

از سال 2006 آموزش و پرورش گایا با موفقیت تحویل بیش از 180 برنامه در شش قاره پشتیبانی می شود. بین المللی، تعداد چهار هفته intensives طولانی و دیگر فرمت های دوره در حال افزایش به طور پیوسته همراه با یک افزایش شدید در تعداد متقاضیان و شرکت کنندگان از این دوره ها. این دوره های حرفه ای به یک گروه متنوعی از مردم با طیف گسترده ای از زمینه های حرفه ای و دانشگاهی که علاقه مند به یک نقش فعال در انتقال پایداری باز می شود.

ماموریت

آموزش و پرورش گایا پیشرو در ارائه دهنده لبه آموزش پایداری است که به ترویج جوامع پر رونق در داخل مرزهای سیاره ای است.

آموزش و پرورش گایا مدیریت سه جریان فعالیت

  1. چهره به چهره

Ecovillage آموزش طراحی برنامه (EDE) در حال وقوع در 42 کشور با بیش از 70 موسسات

  1. آموزش الکترونیکی

طراحی برای کلاس های درس ثبات جهانی به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی

  1. آموزش پروژه های مبتنی بر

فعالیت های انجام گرفته در جهان جنوب حمایت از اجرای دستور کار توسعه پس از 2015

چشم انداز ما

ما به سوی آینده ای انعطاف پذیر در داخل مرزهای سیاره ای که در آن هیچ کس را پشت سر گذاشت کار. جهان از مواد غذایی سالم و مغذی. آب آشامیدنی؛ دسترسی همگانی به آموزش و پرورش پایداری؛ از جسمی، روانی و رفاه اجتماعی. جهان که با استفاده از انرژی و مواد با بهره وری بیشتر، توزیع ثروت عادلانه و تلاش برای از بین بردن مفهوم زباله. جهان از احترام جهانی حقوق بشر و کرامت انسانی؛ عدالت و برابری؛ احترام به نژاد و قومیت؛ و از فرصت های برابر اجازه تحقق کامل از پتانسیل انسانی در حالی که ترویج رفاه مشترک.

مکان ها

فورس

Address
Summerhall
1 Summerhall Place
Edinburgh, Scotland

EH9 1PL فورس, اسکاتلند, بریتانیا
تلفن
+44(0) 131 2850783

دریاچه شاونیگان

Address
V0R دریاچه شاونیگان, بریتیش کلمبیا, کانادا

Prachuap Khiri Khan

Address
Prachuap Khiri Khan, Prachuap Khiri Khan, تایلند

ریودوژانیرو

Address
ریودوژانیرو, ایالت ریو دوژانیرو, برزیل

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: