توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دروازه بین المللی که در سال 2014 تاسیس شده است، یک کالج حرفه ای است، ارائه دوره های زیبایی و جامع در انگلستان.

هر یک از دانش آموزان ما کاملا با سطح تدریس از معلمان بسیار متخصص و باتجربه، امکانات آموزشی و محتوای درس، با هر درس متناسب با هر دانش آموز، کاملا راضی هستند.

ما یک محیط یادگیری دوستانه و حمایت کننده را با استادان الهام بخش و پرشور آماده می کنیم تا از طریق هر مرحله از فرایند یادگیری، به شما کمک کنیم.

Gateway International College شما را به سطح شما نیاز به تغییر زندگی خود را از طریق آموزش حرفه ای و کسب مهارت های جدید.

دوره های ما طیف گسترده ای از زیبایی و درمان های جامع را پوشش می دهد، و پشتیبانی از فارغ التحصیلان ما کمک می کند تا کارهایی را که نیاز دارید را با مهارت هایی که کسب کرده اید پیدا کنید.

شروع یک دوره با Gateway International College و شروع یک فصل جدید در زندگی خود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Gateway International College

انجام ماساژ بدن کامل یک فرصت برای شما است که به مشتری خود یک تجربه آرامش بخش و لذت بخش طراحی شده برای تشویق احساس رفاه. این دوره به شما همه چیز را که شما نیاز دارید در مو ... [+]

دنیایی که در آن زندگی میکنیم یک مکان بسیار شلوغ است. همه ما فشارهای کار، مشاغل اجتماعی و مراقبت از کسانی که در زندگی ما عاشق هستند، در حالی که تلفن های ما، کامپیوتر و تلویزیون، هشدارهای مربوط به چیزهایی را که ما فراموش کرده ایم، قبول کردیم تا هفته قبل، گریه کنیم ... گاهی اوقات خوب است که فقط باز گردیم.

انجام ماساژ بدن کامل یک فرصت برای شما است که به مشتری خود یک تجربه آرامش بخش و لذت بخش طراحی شده برای تشویق احساس رفاه. این دوره به شما همه چیز را که شما نیاز دارید در مورد ارائه یک ماساژ کامل بدن کامل حرفه ای و شامل تمرین و ارزیابی عملی آموزش دهید.... [-]

بریتانیا لندن
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
30 ساعت
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Gateway International College