Global Banking School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه بانکداری جهانی فراهم می کند پیشرو صنعت بانکداری و آموزش و پرورش سرمایه گذاری اعمال سراسر جهان است. ما در درجه اول برای آموزش بانکداری سرمایه گذاری به شرکت ها، بانک ها، بخش خصوصی و صندوق های تامینی در 20 پایتخت مالی شناخته شده است.

پیشنهاد منحصر به فرد ما در صنعت برای کمک به شما ساخت یک حرفه ای موفق در بانکداری و امور مالی صنعت. ما استخدام افراد جاه طلب، آموزش آنها را با تفکر انتقادی و حل مسئله؛ راهنمای حرفه ای خود را برای تبدیل شدن به یک شخصیت موفق در این جهان جهانی است.

استادان ما به ارمغان بیاورد ثروت بزرگ تجربه در صنعت، آموزش حرفه ای و مهارت های تدریس پرشور به کلاس درس.

هر دانش آموز از مدرسه بانکداری جهانی را از طریق برنامه توسعه حرفه ای تعریف ما که در آن شما با گروهی از بانکداران ارشد ارتباط برقرار خواهد کرد برای شناسایی حرفه ای مناسب برای خودتان، توسعه رزومه کاری خود را برای نقش های خاص و شبکه با صنعت است.

با درس خواندن در دانش آموزان GBS نیز به طور خودکار اعضای 4000 + فارغ التحصیلان ما در بانکداری و صنعت مالی تبدیل شده است. دانش آموزان خواهد شد به رویدادهای شبکه های متعدد ما که در آن آنها قادر به پاسخگویی به دانشجویان سابق و کارفرمایان از صنعت دعوت خواهد شد.

روش های نوآورانه آموزش های ما توسط بانکداران و سرمایه گذاری با تجربه ارائه می شود. ما همیشه آرزوی پاک کردن شکاف دانش بین سرمایه گذاری بانکی جهان واقعی و شیوه های مالی و یادگیری دانشگاهی سنتی است. ما تسهیل بحث های گروهی، در عمق پرسش و پاسخ با یک مربی چاشنی، ارائه بصری و یادگیری از برنامه های کاربردی دنیای واقعی با مدل های مالی اکسل مبتنی بر.

مکان ها

لندن

Address
London Headquarters
Global Banking School
116-120 Meridian Place
Canary Wharf

E14 9FE لندن, انگلستان, بریتانیا

لندن

Address
Olympic Park Campus
Global Banking School
153-159 Bow Road

E3 2SE لندن, انگلستان, بریتانیا