توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه بانکداری جهانی فراهم می کند پیشرو صنعت بانکداری و آموزش و پرورش سرمایه گذاری اعمال سراسر جهان است. ما در درجه اول برای آموزش بانکداری سرمایه گذاری به شرکت ها، بانک ها، بخش خصوصی و صندوق های تامینی در 20 پایتخت مالی شناخته شده است.

پیشنهاد منحصر به فرد ما در صنعت برای کمک به شما ساخت یک حرفه ای موفق در بانکداری و امور مالی صنعت. ما استخدام افراد جاه طلب، آموزش آنها را با تفکر انتقادی و حل مسئله؛ راهنمای حرفه ای خود را برای تبدیل شدن به یک شخصیت موفق در این جهان جهانی است.

استادان ما به ارمغان بیاورد ثروت بزرگ تجربه در صنعت، آموزش حرفه ای و مهارت های تدریس پرشور به کلاس درس.

هر دانش آموز از مدرسه بانکداری جهانی را از طریق برنامه توسعه حرفه ای تعریف ما که در آن شما با گروهی از بانکداران ارشد ارتباط برقرار خواهد کرد برای شناسایی حرفه ای مناسب برای خودتان، توسعه رزومه کاری خود را برای نقش های خاص و شبکه با صنعت است.

با درس خواندن در دانش آموزان GBS نیز به طور خودکار اعضای 4000 + فارغ التحصیلان ما در بانکداری و صنعت مالی تبدیل شده است. دانش آموزان خواهد شد به رویدادهای شبکه های متعدد ما که در آن آنها قادر به پاسخگویی به دانشجویان سابق و کارفرمایان از صنعت دعوت خواهد شد.

روش های نوآورانه آموزش های ما توسط بانکداران و سرمایه گذاری با تجربه ارائه می شود. ما همیشه آرزوی پاک کردن شکاف دانش بین سرمایه گذاری بانکی جهان واقعی و شیوه های مالی و یادگیری دانشگاهی سنتی است. ما تسهیل بحث های گروهی، در عمق پرسش و پاسخ با یک مربی چاشنی، ارائه بصری و یادگیری از برنامه های کاربردی دنیای واقعی با مدل های مالی اکسل مبتنی بر.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

Global Banking School

2 ماه نخبگان جهانی سرمایه گذاری بانکی کارآموزی فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن تجربه مشتری رو از معاملات دنیای واقعی و دانش کار برای سرمایه گذاری بانکی، حقوق صاحبان س ... [+]

2 ماه نخبگان جهانی سرمایه گذاری بانکی کارآموزی فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن تجربه مشتری رو از معاملات دنیای واقعی و دانش کار برای سرمایه گذاری بانکی، حقوق صاحبان سهام و صندوق های تامینی شخصی مشاغل است. این قرار دادن کارآموزی شما را با تجربه کاری معامله گسترده فراهم می کند.

برنامه ماه اول (4 هفته) فراهم می کند آموزش برای تجربه سرمایه گذاری صنعت بانکداری:

تجزیه و تحلیل از لندن بورس و بورس نیویورک ذکر شده شرکت آماده سازی معامله خرید و فروش سمت رزین، بازی فکری، و نوشتن یادداشت سرمایه گذاری محرمانه اکسل مدل سازی مالی و ارزیابی شرکت های فهرست شده عمومی با استفاده از "زیباترین مقایسه" روش اکسل مدل سازی مالی و ارزیابی عمومی شرکت های فهرست شده با استفاده از "جریان نقدی تنزیل" روش اکسل مدل سازی مالی و تعیین حق بیمه پرداخت توسط خریدار از کسب و کار با استفاده از "معامله COMPS" روش اکسل مدل سازی مالی و خریداری قوی تر از این شرکت شده توسط حامی خصوصی حقوق صاحبان سهام آماده سازی M & A مدل معامله آماده با تجزیه و تحلیل پیوستگی / رقت از معامله ارائه هیئت مدیره و بسته شدن سرمایه گذاری معاملات بانکی ... [-]
بریتانیا London
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی