Hudson

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در دنیای گیج کننده یادگیری الکترونیکی، ما به سادگی یکی از بهترین کارهایی است که ما انجام می دهیم. چرا؟ از آنجا که ما ارائه خدمات به مشتریان درجه اول. ما نیازهای مشتریانمان را قبل از هر چیز دیگری قرار داده ایم. اگر چیزی برای کمک به شما وجود دارد، ما برای انجام این کار به کوه ها می رویم. دوم، به این ترتیب، آموزش آنلاین ما ساده است برای استفاده و بسیار موثر است. ما طیف وسیعی از ویژگی های طراحی شده برای تایید سریعتری را ارائه می دهیم. برخی از این ویژگی های باور نکردنی شامل آموزش ویدئویی و صوتی است تا شما می توانید معلم خود را 24/7 با پشتیبانی آنلاین آموزش آنلاین و آزمایشگاه های آنلاین برای تمرین مهارت های خود را در محیط شبیه سازی مشاهده و شنیدن. امتحان کن ما راه شما را در مورد یادگیری تغییر می دهیم.

ویدیو زیر را بخوانید تا کمی بیشتر درباره ما یاد بگیرند.

درباره ما از Hudson در ویمیو.

دوره های آنلاین

آیا می توانم نسخه ی نمایشی از دوره ای که من علاقه مند هستم را امتحان کنم؟

بسیاری از دوره های ما برای آزمایشی رایگان است. شما می توانید بیش از 150 دوره از ما بدون تعهد یا کارت اعتباری مورد نیاز را امتحان کنید. برای تنظیم نسخه ی نمایشی رایگان اینجا را کلیک کنید.

دوره های آنلاین شما چگونه کار می کنند؟

دوره های آنلاین ما مبتنی بر چند رسانه ای است. آنها از ویدیوها، تصاویر صوتی، متن و تصاویر بصری استفاده می کنند تا یادگیری را ارائه دهند. آموزش همیشه بر روی سناریوهای واقعی و توسعه مهارت های تمرکز تمرکز دارد. همچنین یادداشت های دوره ی قابل دانلود، قالب ها، تست های آنلاین و کارگاه های آموزشی برای تکمیل وجود دارد.

برنامه های آموزشی Hudson خود را به صورت مدولار طراحی می کنند تا دانش آموز را قادر به انعطاف پذیری برای کار با سطح مهارت متخصص در هر زمان 24/7 طراحی کند. همه دوره ها در بخش های تعریف شده با کنترل های ناوبری تنظیم شده اند که به آنها امکان می دهد تا سرعت آموزش خود را کنترل کنند. این اجازه می دهد تا آنها را در سرعت خود در اطراف برنامه خود یاد بگیرند.

دیگر ویژگی های دوره آنلاین عبارتند از:

  • یادگیری اجتماعی

پلت فرم درس بصری اجازه می دهد تا یک یادگیرنده برای تعامل و همکاری با دیگر دانش آموزان و کارکنان، تشکیل گروه های مطالعه، مشارکت در بحث، نرخ و مانند آن ها در دوره های مختلف و ماندن با آخرین دانش صنعت. این پلت فرم البته بی نظیر در صنعت است و باعث می شود سرگرم کننده و لذت بخش باشد.

  • امتحانات

امتحانات سفارشی ما یادگیرنده را برای ارزیابی نهایی خود به طور متفاوتی و مؤثرتر از پیش آزمون های سنتی در بازار آماده می کند. هر آموزنده دسترسی به آزمونها را پس از هر مدول دارد تا اطمینان حاصل شود که آنها در مورد موضوعی که قبل از ادامه انجام داده اند، اعتماد به نفس داشته باشند. این به آنها اجازه می دهد تا قبل از رفتن به واحد بعدی دوره خود، اثربخشی خود را ارزیابی کنند. دوره های Hudson همچنین شامل امتحان های عملی طراحی شده برای تکرار محیط زیست در مرکز آزمایش به همان اندازه که ممکن است. این امتحان ها به طور متوسط ​​100 سوال را شامل می شوند.

  • کارت های فلش

Hudson می داند که آموزش یک اندازه نیست که متناسب با همه رویکردها باشد. افراد با استفاده از ابزارهای مختلف به روش های مختلف یاد می گیرند. به همین دلیل است که کارت های فلش و بازی های آموزشی در طول دوره های ما ارائه می شوند. این به یادگیرنده اجازه می دهد تا به شیوهای آموزش دهد که آنها را درگیر و متمرکز کند، و همچنین دانش خود را به نحو موثرتری حفظ کنند.

چه مدت طول می کشد دوره های خود را به طور معمول برای تکمیل؟

دوره های آنلاین ما به تنهایی گام بردارند، بنابراین می توانید به اندازه ای که شما می خواهید، زمان کمی یا همان زمان داشته باشید. شما از 12 ماه دسترسی به بسیاری از دوره های آنلاین خود لذت خواهید برد، اما دوره های بسیاری به اندازه چند روز یا چند هفته طول می کشد تا تکمیل شوند.

با این حال، یک استثناء دوره های دیپلم است که برای تکمیل نیاز به دو سال دارند.

آیا مربیان شما واجد شرایط هستند؟

Hudson تنها با مربیان متخصص کار می کند که بسیار واجد شرایط و با تجربه هستند. به عنوان مثال، مربیان IT ما دارای حداقل 15 سال تجربه واقعی در جهان هستند و متخصصان موضوع در زمینه های خود هستند.

پلت فرم دوره ای بصری ما به یادگیرندگان اجازه می دهد تا با مربیان تعامل داشته و با آنها همکاری کنند، در بحث ها شرکت کنند و سوالات را برای دریافت بیشتر از یادگیری خود بپرسند. شما همچنین می توانید به معلمان با تجربه ای دسترسی داشته باشید که می توانند از طریق هر موضوع آموزشی که ممکن است با آن مواجه شوند، راه بروند.

امتحانات

آیا شما آموزش و پشتیبانی امتحان را ارائه می کنید؟

بله در اینجا انواع پشتیبانی ما ارائه می شود:

آموزش و پرورش

از روزهای دوشنبه تا جمعه 9:30 صبح تا 6 بعد از ظهر GMT، ما ارائه می دهیم پشتیبانی رایگان معلم در طیف وسیعی از دوره های ما. ما همچنین 24/7 Tutor Support را به عنوان گزینه ارتقاء ارائه می دهیم.

پشتیبانی آزمون

ما به شما کمک می کنیم تا امتحانات خود را برای گواهینامه های خود تنظیم کنید. این که آیا شما به دنبال یک مرکز آزمایش در نزدیکی هستید یا می خواهید یک امتحان آنلاین را در خانه تنظیم کنید، ما شما را از طریق تمام گزینه های شما راه می اندازیم. امتحانات ما و بسته های نرم افزاری نیز دوره های آموزشی را با هزینه های مربوط به امتحان ترکیب می کنند.

پشتیبانی فنی

در صورت بروز هر گونه مشکل فنی، تیم پشتیبانی ما اینجاست که برای حل مشکلات شما در اسرع وقت اقدام خواهد کرد.

مبلغ پرداختی

آیا می توانم برای دوره ی من در اقساط پرداخت کنم؟

بله ما برنامه های ماهانه برای اغلب دوره ها برنامه های ماهانه ارائه می دهیم. بسته به دوره، شما می توانید هزینه دوره خود را بیش از یک دوره 4 ماهه، بدون بهره آزاد کنید. هیچ اعتبار اعتباری یا توافقنامه اعتباری مورد نیاز نیست.

  • دوره های فردی و بسته های صدور گواهینامه: برای بسیاری از دوره های فردی، بسته های صدور گواهینامه و بسته های نرم افزاری، شما می توانید در چهار ماه پرداخت کنید.
  • دیپلم: هزینه های دوره ای در دیپلم های معتبر ما می تواند در مدت یک دوره تا 12 ماه گسترش یابد.
  • امتحانات و بسته های نرم افزاری: هزینه های دوره ای در امتحانات ما و بسته های نرم افزاری می تواند بیش از چهار ماه گسترش یابد. با این وجود، نمیتوانید امتحانات خود را بگذارید تا تعادل کامل شما پرداخت شود.

برای بسیاری از دوره ها، گزینه های طرح اقساط به طور مستقیم در صفحات محصول در دسترس هستند. برای همه دوره های دیگر، لطفا با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در مورد راه اندازی یک طرح اقساط کسب کنید.

اهداف شغلی

من نمی دانم کدام دوره برای من مناسب است. آیا می توانی کمک کنی؟

کاملا! مشاوران دوره ای ما در هر زمان که شما در مورد دوره های ما سوال دارند، با تلفن و ایمیل در دسترس می باشند. شما همچنین می توانید یک تماس تلفنی برنامه ریزی کنید تا کسی از تیم ما به راحتی با شما تماس بگیرد.

آیا می توانید به من کمک کنید تا پس از پایان دوره خود، شغلی را دریافت کنم؟

در صورت درخواست، ما می توانیم راهنمایی و مشاوره در این زمینه را ارائه دهیم مانند: نحوه ی گرفتن شغل، نحوه تهیه رزومه، نحوه ی آماده سازی برای مصاحبه، تماس با ما.

آیا بعد از اتمام دوره های آموزشی، تضمین شغلی را ارائه می دهید؟

ما نمی توانیم تضمین کنیم که به طور خودکار کار را انجام می دهیم، اما ما می توانیم راهنمایی و مشاوره ای در مورد نحوه انجام کار ارائه دهیم.

چقدر می توانم انتظار داشته باشم که مدارک جدیدی کسب کنم؟

این به تعدادی از عوامل بستگی دارد مانند محل نگهداری شما که می خواهید کار کنید و چقدر تجربه دارید.

برای دوره های فناوری اطلاعات، می توانید از طریق www.itjobswatch.co.uk، یک پتانسیل درآمد کسب کنید. نام واجد شرایط خود را در کادر جستجو تایپ کنید. شما همچنین می توانید ببینید که تقاضانامه شما چگونه است.

برای مشاغل در ایالات متحده، به payscale.com مراجعه کنید.

مکان ها

لندن

Address
لندن, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: