Hyper Island

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جزیره بیش از حد طراحی تجارب یادگیری که شرکت ها و افراد به رشد و رقابتی ماندن در جهان به طور فزاینده دیجیتالی به چالش بکشد. محدوده ما از برنامه همهجانبه و دوره به دنبال شما تجهیز با دانش و مهارت لازم را برای رهبری تغییر و شروع یک سفر از یادگیری مادام العمر.

ماموریت بیش از حد جزیره به دو حوزه اصلی تمرکز مقطر.

1) برنامه های آموزشی و دوره های به غرق استعدادهای جوان و متخصصان صنعت در تجارب یادگیری فشرده از استراتژی های دیجیتال، تجارت الکترونیک و استراتژی اطلاعات را به جهت هنر و از طریق رهبری خود و انعکاس.

2) نوآوری مشاوره کسب و کار برای افزایش درک درستی از نحوه جوامع و رفتار مصرف کننده تغییرات دیجیتال - و سازمان حمایت در روند تغییر ماندن یا خلاق و رقابتی تبدیل شدن به در جهان به طور فزاینده دیجیتالی.

جزیره بیش از حد جهانی شده است، با هاب یادگیری از استکهلم به سنگاپور، منچستر به شهر نیویورک است. تیم طراحی ما یادگیری در سراسر جهان ملاقات و صحبت با مدیران از 500 شرکت و راه اندازی به طور یکسان سفر، طراحی خیاط تجربه که نگاهی به حل نیازها و چالش های خاص خود را دارند ساخته شده است.

عنوان دنیای دیجیتال همچنان به تغییر و تکامل، جزیره بیش از حد به عنوان یک سازمان یادگیرنده همچنان به حفظ پالس آن در چشم انداز های دیجیتال، ساخت و ساز و بهبود روش های جدید برای یادگیری، منعکس کننده، همکاری و توسعه روش های جدید.

ما ممکن است راه درازی را از آن آزمایش جسورانه در زندان جزیره، ماموریت ما ایجاد یک محیط یادگیری چالاک و رو به جلو، به دنبال دانشجویان و رهبران صنعت ثابت قدم در قلب سازمان ما باقی می ماند، در همه چیز کار می کنیم منعکس شده است.

هدف ما این است برای حمایت از شرکت شما در ایجاد یک فرهنگ کسب و کار نوآورانه را به بر چالش های فعلی و آینده و دنیای واقعی آماده 'در یک چشم انداز کسب و کار به سرعت در حال تحول است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید MAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

کلاس اصلی - شتاب دیجیتال

Campus تمام وقت 2 - 3  زمان ثبت نام باز است آمریکا New York سنگاپور Singapore سوئد Stockholm بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

شما می توانید عناصر کلیدی ارتباطات دیجیتال را در بخش های قدیمی Hyper Islands Acceleration Master Class پوشش دهید، درباره جامعه شبکه یاد بگیرید و مفاهیم کسب و کار خود را درک کنید. ما این دوره 2 روزه را در مکان های مختلف، از جمله لندن، استکهلم، سائوپائولو و سنگاپور نگه می داریم. شهرهای دیگر دائما اضافه می شوند [+]

شبکه خود را به اشتراک بگذارید و رشد کنید

در این 2 روز کلاس استاد بزرگ شتاب شما عناصر کلیدی ارتباطات دیجیتال را پوشش می دهید، در مورد جامعه شبکه یاد بگیرید و مفاهیم کسب و کار خود را درک کنید. ما همچنین در مورد رشد مشتریان، و ابزار و تاکتیک هایی که منجر به تغییر می شوند، لمس می شود.

شما را شناسایی و فرصت های جدید را از طریق جلسات تعاملی با کارشناسان دیجیتال، کارگاه عملی مشترک، و بحث پر جنب و جوش با همسالان. همه از آن را در کمک به شما برای استفاده از دانش و بینش جدید به کار روزانه خود را متمرکز شده است.... [-]


ویدئو ها

A Day in the life of a Hyper Island Student

Meet some of the people you may learn from

What is the MA in Digital management at Hyper Island about?

Meet the Team behind the Part Time masters in singapore

What makes a Hyper Island student (singapore campus)