City University of London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای شما

مرکز دوستانه در مرکز لندن، مرکز INTO یک فضای آموزشی خوش آمدید و مجهز است. این مرکز به منابع عالی، فضاهای آموزشی، امکانات ناهار خوری و خدمات پشتیبانی می پردازد.

این منطقه به خوبی مجهز به شما امکان می دهد تا تمرکز خود را بر مطالعات خود و سازگاری با فرهنگ جدید. ما سال اول شما را به همان اندازه آسان می کنیم. پشتیبانی ما شما را آزاد خواهد کرد تا از وقت خود در اینجا لذت ببرید و بیشترین محیط اطراف خود را به دست آورید.

در اینجا برای کمک به رسیدن به اهداف خود

شما INTO City، University of London را در مرکز مالی منطقه شلوغ لندن خواهید دید. مهم نیست که چه چیزی برای موفقیت در تحصیلاتتان نیاز دارید، اینجا را پیدا خواهید کرد.

مرکز INTO با تمرکز بر محل کار، منابع درخشان و زمینه های مطالعه مدرن، متشکل از کارکنان آموزش و پرورش، تنها یک سفر 15 دقیقه ای از دانشگاه می باشد.

از ابزارهای یادگیری الکترونیکی تا امکانات و منابع کتابخانه ای و پشتیبانی مداوم، شما بخشی از یک محیط یادگیری پویا از روز اول خواهید بود.

امکانات آموزشی

INTO شهر، امکانات دانشگاه لندن یک رویکرد انعطاف پذیر برای یادگیری را ارائه می دهد. از کلاس های مبتنی بر بحث های صمیمی به سمینارها و سخنرانی ها، همه در محیط معاصر. منابع عبارتند از:

 • تخته سفید دیجیتال متصل به رایانه های رومیزی در هر کلاس درس، درس هایی را واقعا تعاملی
 • تئاتر سخنرانی چند منظوره
 • تئاتر سخنرانی 120 ساله دانشگاهی
 • رایانه های رومیزی تلنگر در بیشتر کلاس های درس
 • فناوری پیشرفته و چند رسانه ای

شما به Moodle، یک محیط یادگیری مجازی دسترسی خواهید داشت که در آن می توانید یادداشت های سخنرانی و محتوای درس را دانلود کنید.

علاوه بر این، برنامه بین المللی بنیاد بیشتر از طریق استفاده از رایانه های رایانه ای (مانند iPad) تدریس می شود تا تجربه کلاس درس خود را از طریق یادگیری دیجیتالی افزایش دهد.

مرکز منابع آموزشی

مرکز منابع آموزشی در طبقه اول مرکز INTO شهر دانشگاه لندن قرار دارد. این جایی است که شما برای کمک به مطالعات خود از جمله کتاب های درسی، دی وی دی ها، نشریات، سی دی ها، روزنامه ها و امکانات چاپ و اسکن پیدا خواهید کرد.

برای مطالعه بیشتر، کتابخانه 30 دقیقه پیاده روی از مرکز مطالعات لندن قرار دارد و دارای بیش از 350،000 کتاب، 25،000 مجله و مجموعه متخصص است. لندن کتابخانه باربیان و کتابخانه کسب و کار شهر نیز دارد که از دانشگاه راحت هستند.

غذا

هنگامی که شما گرسنه هستید، در کالیفرنیا یک کافه وجود دارد که سرویسی از ساندویچ ها، نوشیدنی ها و تنقلات را ارائه می دهد - محل مناسب برای استراحت با دوستان جدید خود در طول صبحانه یا ناهار.

به دنبال چیزی کمی متفاوت است؟ لندن با طیف گسترده ای از رستوران ها، کافی نت ها و سوپرمارکت ها بسته بندی شده است، جایی که همه چیز را از فلافل و همبرگر به burritos و سوشی پیدا خواهید کرد.

ساختمان های دانشگاه

به عنوان یک دانشجوی INTO City، دانشجوی دانشگاه لندن، شما همچنین می توانید به امکانات دانشگاهی دسترسی پیدا کنید:

 • ساختمان Tait - امکانات مهندسی قابل توجه شامل شبیه سازهای حرکتی، سانتریفیوژ ژئوتکنیکی و یک شبیه ساز پرواز است.
 • ساختمان کالج - امکانات تخصصی شامل یک استودیوی تلویزیونی، چهار استودیوی رادیویی و دو اتاق خبر ویرایش دیجیتال است.
 • ساختمان Rhind - با اتاق های کامپیوتر، آزمایشگاه های آزمایشی و اتاق های سخنرانی تعاملی.
 • ساختمان Drysdale - خانه خدمات شغلی، یک مرکز خرید برای بحث در مورد گزینه های حرفه ای و دسترسی به حمایت برای افزایش اشتغال شما.
 • CitySport - بزرگترین مرکز آموزش دانشجویی در مرکز لندن با تمام تجهیزات مدرن و پیشرفته ای است که از یک مرکز ورزشی و تناسب اندام جدید انتظار می رود.

بهترین شروع به تجربه دانشگاهی شماست

از دانشجویان سراسر جهان می خواهیم با همکاری جامعه بین المللی در شهر، دانشگاه لندن پیوست. این دانشگاه از لحظه ای از میدان میدان لندن برخوردار است، دانشگاه از جایگاه فوق العاده ای در میان بهترین جاذبه های لندن برخوردار است.

سفر هیجان انگیز به حرفه رویایی شما شروع می شود، با امکانات آموزشی فراوان، منابع گسترده، اتحادیه دانشجویی سرگرم کننده و فعالیت های ورزشی عالی برای لذت بردن. و این فقط آغاز است - شهر، دانشگاه لندن تا به حال به ارائه دانش آموزان خود را.

5٪ برتر دانشگاه

متعهد به پیشرفت تحصیلی، شهر، دانشگاه لندن یک دانشگاه بین المللی است که دارای بیش از 18،000 دانش آموز از بیش از 150 کشور است.

این تجربه دانشجویی بین المللی، چشم انداز فرصت های شغلی فوق العاده و برنامه های عالی دانشگاهی را برای شما برای حرفه ای انتخاب شده شما ارائه می دهد. در واقع شهر، دانشگاه لندن به عنوان دانشگاه برتر در لندن برای رضایت دانشجویان (National Student Survey 2015) رتبه بندی می شود.

به امکانات فوق العاده ای برای افزایش یادگیری خود، دسترسی به کلاس های درس و آزمایشگاه های پیشرفته، تجهیزات پیشرفته و دسترسی به اطلاعات آنلاین دسترسی خواهید داشت. و شما در طول تحصیلات خود، همچنان از نظر تحصیلی و شخصی، از ادامه حمایت خود بهره مند خواهید شد.

دانشگاه با بیش از 60 مرکز تحقیقات و واحدهای مختلف، همراه با تخصص سالیانه، نقش مهمی در تحقیقات پیشگام دارد. در جدیدترین نظرسنجی جامع تحقیقاتی تحقیقاتی، 75 درصد موارد ارائه شده در شهر به عنوان رتبه برتر جهان و با کیفیت بین المللی شناخته شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید دانشنامه های فارغ التحصیلی » بازدید کنید سال آماده سازی » بازدید کنید Law Diplomas »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه فارغ التحصیلی

Graduate Diploma in Social Sciences and the Arts

Campus تمام وقت January 2019 بریتانیا London

[+]

زبان انگلیسی: IELTS 5.5 - 6.0 یا معادل آن

[-]

دیپلم فارغ التحصیل در اقتصاد

Campus تمام وقت January 2019 بریتانیا London

آماده شدن برای مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد کسب و کار و اقتصاد بین الملل. دیپلم فارغ التحصیل متشکل از تحصیلات دانشگاهی، آموزش فشرده زبان انگلیسی و مهارت های مطالعه برای آماده شدن برای ورود به مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه است. [+]

آماده سازی برای مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد کسب و کار و اقتصاد بین الملل.

شما در حال آماده سازی برای مدرک کارشناسی ارشد خود، مهارت های مطالعه، دانش زبان انگلیسی و سوابق تحصیلی خود را توسعه خواهید داد.

چرا برای برنامه دیپلم فارغ التحصیل درخواست می شود؟ قرار دادن دانشگاه برای همه دانشجویان موفق یک برنامه دانشگاهی مطمئن با کیفیت دسترسی به شهر، پشتیبانی دانشگاه لندن و امکانات من کجا هستم؟ ... [-]

دیپلم فارغ التحصیل علوم و مهندسی

Campus تمام وقت January 2019 بریتانیا London

آمادگی برای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه هایی مانند علوم اطلاعات، سیستم های انسانی و تکنولوژی های بازی های کامپیوتری. دیپلم فارغ التحصیل متشکل از تحصیلات دانشگاهی، آموزش فشرده زبان انگلیسی و مهارت های مطالعه برای آماده شدن برای ورود به مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه است. [+]

آمادگی برای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه هایی مانند علوم اطلاعات، سیستم های انسانی و تکنولوژی های بازی های کامپیوتری.

چرا برای برنامه دیپلم فارغ التحصیل درخواست می شود؟ قرار دادن دانشگاه برای همه دانشجویان موفق یک برنامه دانشگاهی مطمئن با کیفیت دسترسی به شهر، پشتیبانی دانشگاه لندن و امکانات این به چه چیزی منجر می شود؟

این دوره به مدرک کارشناسی ارشد در شهر، دانشگاه لندن منجر می شود:... [-]


سال آماده سازی

International Foundation in Actuarial Science

Campus تمام وقت 6 - 12  January 2019 بریتانیا London

[+]

آیا نیازهای ورود را برآورده نمی کنید؟ ما همچنین یک دوره آکادمیک انگلیسی ارائه می دهیم

[-]

International Foundation in Computer Science

Campus تمام وقت 6 - 12  January 2019 بریتانیا London

[+]

تمدید بنیاد بین المللی (4 اصطلاح) - این گزینه دارای یک واژه اضافی از زبان انگلیسی در ابتدا برای حمایت از زبان اضافی است

[-]

بنیاد بین المللی در علوم انسانی و حقوق

Campus تمام وقت 6 - 12  January 2019 بریتانیا London

آماده شدن برای مقطع کارشناسی در صنایع فرهنگی و خلاق، روزنامه نگاری، حقوق، جامعه شناسی و روانشناسی. بنیاد بین المللی شامل مطالعات تحصیلی، آموزش فشرده زبان انگلیسی و مهارت های مطالعه برای آماده سازی شما برای ورود به سال اول تحصیلات دانشگاهی می باشد. [+]

تحصیلات دانشگاهی، آموزش فشرده زبان انگلیسی و آموزش مهارت های لازم برای آماده شدن برای ورود به سال اول تحصیل در رشته های جرم شناسی، صنایع فرهنگی و خلاق، روزنامه نگاری، حقوق، جامعه شناسی و روانشناسی.

چرا برای برنامه بنیاد بین المللی درخواست می شود؟ تضمین میزبانی دانشگاه برای همه دانشجویان موفق دسترسی به شهر، پشتیبانی دانشگاه لندن و امکانات چندین تاریخ شروع

گزینه های دو دوره وجود دارد:... [-]


بنیاد بین المللی در مهندسی و ریاضیات

Campus تمام وقت 6 - 12  January 2019 بریتانیا London

آمادگی برای دوره های کارشناسی در زمینه های مهندسی هوافضا، مهندسی پزشکی، مهندسی با مدیریت و کارآفرینی و ارتباطات مخابراتی. بنیاد بین المللی شامل مطالعات تحصیلی، آموزش فشرده زبان انگلیسی و مهارت های مطالعه برای آماده سازی شما برای ورود به سال اول تحصیلات دانشگاهی می باشد. [+]

مطالعه علمی، آموزش فشرده زبان انگلیسی و مهارت های مطالعه برای آماده شدن برای ورود به سال اول تحصیل در رشته های مهندسی و علوم ریاضی.

چرا برای برنامه بنیاد بین المللی درخواست می شود؟ تضمین میزبانی دانشگاه برای همه دانشجویان موفق دسترسی به شهر، پشتیبانی دانشگاه لندن و امکانات چندین تاریخ شروع

گزینه های دو دوره وجود دارد:

بنیاد بین المللی (3 اصطلاح) - این گزینه استاندارد است تمدید بنیاد بین المللی (4 اصطلاح) - این گزینه دارای یک واژه اضافی از زبان انگلیسی در ابتدا برای حمایت از زبان اضافی است من کجا هستم؟ ... [-]

بنیاد بین المللی در کسب و کار و اقتصاد با جامعه و فرهنگ

Campus تمام وقت 6 - 12  January 2019 بریتانیا London

آماده شدن برای مقطع کارشناسی در رشته اقتصاد، روزنامه نگاری، سیاست بین الملل و علوم اجتماعی. بنیاد بین المللی شامل مطالعات تحصیلی، آموزش فشرده زبان انگلیسی و مهارت های مطالعه برای آماده سازی شما برای ورود به سال اول تحصیلات دانشگاهی می باشد. [+]

تحصیلات دانشگاهی، آموزش فشرده زبان انگلیسی و مهارت های مطالعه برای آماده شدن برای ورود به سال اول تحصیل در رشته اقتصاد، روزنامه نگاری، سیاست بین الملل و علوم اجتماعی.

چرا برای برنامه بنیاد بین المللی درخواست می شود؟

تضمین میزبانی دانشگاه برای همه دانشجویان موفق دسترسی به شهر، پشتیبانی دانشگاه لندن و امکانات چندین تاریخ شروع

گزینه های دو دوره وجود دارد:

بنیاد بین المللی (3 اصطلاح) - این گزینه استاندارد است تمدید بنیاد بین المللی (4 اصطلاح) - این گزینه دارای یک واژه اضافی از زبان انگلیسی در ابتدا برای حمایت از زبان اضافی است از کجا می خواهد آن را به من را؟ ... [-]

بنیاد بین المللی در کسب و کار و اقتصاد با حسابداری

Campus تمام وقت 6 - 12  January 2019 بریتانیا London

آماده شدن برای دوره های کارشناسی در امور بانکی و مالی، اقتصاد، مطالعات کسب و کار و مدیریت. بنیاد بین المللی شامل مطالعات تحصیلی، آموزش فشرده زبان انگلیسی و مهارت های مطالعه برای آماده سازی شما برای ورود به سال اول تحصیلات دانشگاهی می باشد. [+]

بنیاد بین المللی تحصیلات دانشگاهی را با آموزش زبان انگلیسی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارایه می دهد. این امر منجر به اولین سال یک مدرک کارشناسی در زمینه کسب و کار، حسابداری، مالی یا مدیریت در دانشگاه شهر لندن می شود.

تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق. یک پیشنهاد مشروط از یک محل در سال اول یک مدرک کارشناسی مرتبط در دانشگاه، دانشگاه لندن. یک برنامه مسیر مطمئن کیفیت. وضعیت دانشگاه کامل از روز اول شما. دسترسی به حمایت و امکانات دانشگاه. تنها برنامه بنیاد بین المللی است که می تواند پیشرفت را به مدرسه کسب و کار Cass تضمین کند. مراقبت شخصی شخصی و پشتیبانی از INTO. آیا برنامه بنیاد بین المللی برای من مناسب است؟ ... [-]

تماس

INTO City, University of London

آدرس 102 Middlesex St
E1 7EZ London, England, بریتانیا
وب سایت http://www.intostudy.com/en-gb/universities/city-university-london