City University of London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای شما

مرکز دوستانه در مرکز لندن، مرکز INTO یک فضای آموزشی خوش آمدید و مجهز است. این مرکز به منابع عالی، فضاهای آموزشی، امکانات ناهار خوری و خدمات پشتیبانی می پردازد.

این منطقه به خوبی مجهز به شما امکان می دهد تا تمرکز خود را بر مطالعات خود و سازگاری با فرهنگ جدید. ما سال اول شما را به همان اندازه آسان می کنیم. پشتیبانی ما شما را آزاد خواهد کرد تا از وقت خود در اینجا لذت ببرید و بیشترین محیط اطراف خود را به دست آورید.

در اینجا برای کمک به رسیدن به اهداف خود

شما INTO City، University of London را در مرکز مالی منطقه شلوغ لندن خواهید دید. مهم نیست که چه چیزی برای موفقیت در تحصیلاتتان نیاز دارید، اینجا را پیدا خواهید کرد.

مرکز INTO با تمرکز بر محل کار، منابع درخشان و زمینه های مطالعه مدرن، متشکل از کارکنان آموزش و پرورش، تنها یک سفر 15 دقیقه ای از دانشگاه می باشد.

از ابزارهای یادگیری الکترونیکی تا امکانات و منابع کتابخانه ای و پشتیبانی مداوم، شما بخشی از یک محیط یادگیری پویا از روز اول خواهید بود.

امکانات آموزشی

INTO شهر، امکانات دانشگاه لندن یک رویکرد انعطاف پذیر برای یادگیری را ارائه می دهد. از کلاس های مبتنی بر بحث های صمیمی به سمینارها و سخنرانی ها، همه در محیط معاصر. منابع عبارتند از:

  • تخته سفید دیجیتال متصل به رایانه های رومیزی در هر کلاس درس، درس هایی را واقعا تعاملی
  • تئاتر سخنرانی چند منظوره
  • تئاتر سخنرانی 120 ساله دانشگاهی
  • رایانه های رومیزی تلنگر در بیشتر کلاس های درس
  • فناوری پیشرفته و چند رسانه ای

شما به Moodle، یک محیط یادگیری مجازی دسترسی خواهید داشت که در آن می توانید یادداشت های سخنرانی و محتوای درس را دانلود کنید.

علاوه بر این، برنامه بین المللی بنیاد بیشتر از طریق استفاده از رایانه های رایانه ای (مانند iPad) تدریس می شود تا تجربه کلاس درس خود را از طریق یادگیری دیجیتالی افزایش دهد.

مرکز منابع آموزشی

مرکز منابع آموزشی در طبقه اول مرکز INTO شهر دانشگاه لندن قرار دارد. این جایی است که شما برای کمک به مطالعات خود از جمله کتاب های درسی، دی وی دی ها، نشریات، سی دی ها، روزنامه ها و امکانات چاپ و اسکن پیدا خواهید کرد.

برای مطالعه بیشتر، کتابخانه 30 دقیقه پیاده روی از مرکز مطالعات لندن قرار دارد و دارای بیش از 350،000 کتاب، 25،000 مجله و مجموعه متخصص است. لندن کتابخانه باربیان و کتابخانه کسب و کار شهر نیز دارد که از دانشگاه راحت هستند.

غذا

هنگامی که شما گرسنه هستید، در کالیفرنیا یک کافه وجود دارد که سرویسی از ساندویچ ها، نوشیدنی ها و تنقلات را ارائه می دهد - محل مناسب برای استراحت با دوستان جدید خود در طول صبحانه یا ناهار.

به دنبال چیزی کمی متفاوت است؟ لندن با طیف گسترده ای از رستوران ها، کافی نت ها و سوپرمارکت ها بسته بندی شده است، جایی که همه چیز را از فلافل و همبرگر به burritos و سوشی پیدا خواهید کرد.

ساختمان های دانشگاه

به عنوان یک دانشجوی INTO City، دانشجوی دانشگاه لندن، شما همچنین می توانید به امکانات دانشگاهی دسترسی پیدا کنید:

  • ساختمان Tait - امکانات مهندسی قابل توجه شامل شبیه سازهای حرکتی، سانتریفیوژ ژئوتکنیکی و یک شبیه ساز پرواز است.
  • ساختمان کالج - امکانات تخصصی شامل یک استودیوی تلویزیونی، چهار استودیوی رادیویی و دو اتاق خبر ویرایش دیجیتال است.
  • ساختمان Rhind - با اتاق های کامپیوتر، آزمایشگاه های آزمایشی و اتاق های سخنرانی تعاملی.
  • ساختمان Drysdale - خانه خدمات شغلی، یک مرکز خرید برای بحث در مورد گزینه های حرفه ای و دسترسی به حمایت برای افزایش اشتغال شما.
  • CitySport - بزرگترین مرکز آموزش دانشجویی در مرکز لندن با تمام تجهیزات مدرن و پیشرفته ای است که از یک مرکز ورزشی و تناسب اندام جدید انتظار می رود.

بهترین شروع به تجربه دانشگاهی شماست

از دانشجویان سراسر جهان می خواهیم با همکاری جامعه بین المللی در شهر، دانشگاه لندن پیوست. این دانشگاه از لحظه ای از میدان میدان لندن برخوردار است، دانشگاه از جایگاه فوق العاده ای در میان بهترین جاذبه های لندن برخوردار است.

سفر هیجان انگیز به حرفه رویایی شما شروع می شود، با امکانات آموزشی فراوان، منابع گسترده، اتحادیه دانشجویی سرگرم کننده و فعالیت های ورزشی عالی برای لذت بردن. و این فقط آغاز است - شهر، دانشگاه لندن تا به حال به ارائه دانش آموزان خود را.

5٪ برتر دانشگاه

متعهد به پیشرفت تحصیلی، شهر، دانشگاه لندن یک دانشگاه بین المللی است که دارای بیش از 18،000 دانش آموز از بیش از 150 کشور است.

این تجربه دانشجویی بین المللی، چشم انداز فرصت های شغلی فوق العاده و برنامه های عالی دانشگاهی را برای شما برای حرفه ای انتخاب شده شما ارائه می دهد. در واقع شهر، دانشگاه لندن به عنوان دانشگاه برتر در لندن برای رضایت دانشجویان (National Student Survey 2015) رتبه بندی می شود.

به امکانات فوق العاده ای برای افزایش یادگیری خود، دسترسی به کلاس های درس و آزمایشگاه های پیشرفته، تجهیزات پیشرفته و دسترسی به اطلاعات آنلاین دسترسی خواهید داشت. و شما در طول تحصیلات خود، همچنان از نظر تحصیلی و شخصی، از ادامه حمایت خود بهره مند خواهید شد.

دانشگاه با بیش از 60 مرکز تحقیقات و واحدهای مختلف، همراه با تخصص سالیانه، نقش مهمی در تحقیقات پیشگام دارد. در جدیدترین نظرسنجی جامع تحقیقاتی تحقیقاتی، 75 درصد موارد ارائه شده در شهر به عنوان رتبه برتر جهان و با کیفیت بین المللی شناخته شده است.

مکان ها

لندن

INTO City, University of London

Address
102 Middlesex St
E1 7EZ لندن, انگلستان, بریتانیا