توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا در GCU تحصیل می کنید؟

Glasgow Caledonian University (GCU) یکی از مدرن ترین و دانشجویان محوطه دانشگاه در انگلستان است. این انجمن دارای 17000 دانش آموز است و یکی از بزرگترین دانشگاه های اسکاتلند است. دانشگاه خود را در تسهیلات خود و ارائه یک تجربه برجسته دانش آموز است.

این اولین دانشگاهی است که در اسکاتلند به عنوان جایزه دانشگاه Changemaker Campus توسط Ashoka U اعطا شده است. از طریق تحقیقات نوین، تدریس و همکاری، GCU تغییر زندگی می دهد. این یک دانشگاه است که برای توسعه آموزش و کمک به مردم در سراسر جهان اختصاص داده شده است. و شما می توانید بخشی از آن باشید.

شما در یک دانشگاه بین المللی مطالعه خواهید کرد. جامعه دانشجویی مردم را از بیش از 100 کشور به ارمغان می آورد. شما از مشارکت دانشگاه در سراسر جهان، از جمله چین، هند، آمریکای شمالی و جنوبی، بنگلادش و عمان بهره می گیرید. این دانشگاه ها در گلاسکو، لندن و نیویورک است.

یادگیری در مرکز INTO

مرکز INTO درست در مرکز دانشگاه است. در داخل، شما یک تئاتر سخنرانی، کلاس های درس و فضای جلسه خواهید یافت.

می خواهید با کسی صحبت کنید؟ بیا به مرکز INTO بروید همه خدمات پشتیبانی ما در آنجا را پیدا خواهید کرد. احساس غربت؟ در مورد مطالعات شما نگران هستید؟ چیزی در محل اقامت شما کاملا درست نیست؟ هر چه که باشد، ما برای شما وقت می گذاریم وقتی به ما نیاز دارید.

حرکت به یک کشور جدید یک گام بزرگ است و ما هر جا که می توانیم کمک می کنیم. از باز کردن یک حساب بانکی بریتانیا برای ثبت نام با یک دکتر. آیا نیازمند کمک ویزا هستید؟ بدون مشکل - ما به شما در مرتب کردن آن در یکی از کارگاههای ویزای ما کمک خواهیم کرد.

زندگی در خوابگاه دانشجویی به این معنی است که شما به محض رسیدن به دوستان، دوستان خود را میسازید. هر کس در مرکز مفتخر است با شما ملاقات کند ما برخی از فعالیت های سرگرم کننده و سفرهای خود را برای شما سازماندهی می کنیم تا شما با دوستان جدید خود کمی وقت کافی داشته باشید.

و فراموش نکنید که به تمام باشگاه ها و جوامع دانشگاه دسترسی خواهید داشت. آنها یک راه عالی برای دوست داشتن با افرادی هستند که دوست دارند چیزهایی مشابه شما را دوست داشته باشند.

چه چیزی GCU خاص را ایجاد می کند؟

Glasgow Caledonian University یک جامعه است. با بیش از 20000 دانش آموز، کوچک نیست، اما صمیمی است.

شما به دانش آموزان در سراسر جهان ملحق خواهید شد - در واقع بیش از 100 کشور مختلف. محوطه دانشگاه نزدیک است، بنابراین شما می توانید دوستان خود را آسان پیدا کنید.

به دنبال یک محل برای دیدار با دیگر دانش آموزان و استراحت ساختمان انجمن دانش آموزان جایی است که باید باشد. در طبقه اول، شما می توانید بیستون دانشجویی را پیدا کنید. در اینجا شما می توانید یک وعده غذایی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و یک بازی از استخر یا میز فوتبال را با هم بازی کنید.

دانشگاه تنها 10 دقیقه پیاده به مرکز شهر گلاسکو است. هنگامی که به غذا می آید، برای انتخاب انتخاب می کنید. هنگامی که می خواهید در محوطه دانشگاه بمانید، سه کافه برای شما برای تنقلات و قهوه وجود دارد.

95٪ دانش آموزان GCU در شش ماه پس از فارغ التحصیلی (DLHE 2015) اشتغال یا تحصیل بیشتر را پیدا می کنند. این به این دلیل است که درجه ها در اینجا بر روی آماده سازی شما برای یک شغل شگفت انگیز متمرکز هستند، هرچند که انتخاب می کنید. تجربه کار در اکثر دوره ها ارائه می شود، به شما مزیت بیش از دیگر فارغ التحصیلان می دهد. و شما دست خود را بر روی برخی از تجهیزات تخصصی مانند:

  • یک مجموعه پخش
  • یک بیمارستان مجازی
  • آزمایشگاههای شبیه سازی بالینی
  • کلینیک چشم

آماده شدن برای آینده شما

تحصیل در انگلستان ممکن است کاملا متفاوت با آنچه شما مورد استفاده قرار می گیرد. اما نگران نباشید، کارکنان آموزش و پرورش دوستانه ما به شما کمک خواهند کرد تا با فرهنگ یادگیری در اینجا سازگار شوید.

آنها به شما چگونگی نوشتن مقالات علمی و مرجع منابع خود را نشان خواهند داد. شما با انجام نوشتن، انجام تحقیق و ارائه سخنرانی، تمرین و پشتیبانی فراوانی خواهید داشت. بنابراین، زمانی که زمان می آید، برای درجه خود آماده خواهید شد.

برنامه های تحصیلی GCU تمرکز حرفه ای دارند. هر کاری که می خواهید در آینده انجام دهید، یک درجه از GCU می تواند به شما کمک کند. بیش از 95٪ فارغ التحصیلان GCU در طی شش ماه پس از فارغ التحصیلی کار یا تحصیل بیشتر را تجربه می کنند. اکثر مدارک دارای یک عنصر از تجربه کاری هستند، بنابراین شما می توانید بینش منحصر به فردی را در صنعت به دست آورید و مخاطبین را برای آینده ایجاد کنید.

مدرک GCU به خوبی در سراسر جهان مورد توجه و احترام قرار گرفته است، بنابراین شما در شرکت خوب هستید. برنامه های GCU توسط مارک های بزرگ جهانی مانند Santander، FMC Technologies و Marks پشتیبانی می شوند

مطالعه در قلب گلاسکو

محل دانشگاه دانشگاه برای دانشجویان مناسب است. با مرکز شهر، تنها 5 دقیقه پیاده روی دور از محوطه دانشگاه، شما همه هیجان زندگی در یک شهر جهانگردی پر هیجان را دریافت خواهید کرد. گلاسکو دانشجویان بین المللی را در بر می گیرد و جامعه دانشجویی بزرگی دارد، بنابراین شما باید در خانه احساس راحتی کنید.

عشق ورزش؟ با داشتن بیش از 50 باشگاه ورزشی برای پیوستن به باشگاه، مطمئن شوید که برای شما مناسب است. شما به مرکز ورزشی Arc بروید، با دو باشگاه ورزشی که تجهیزات قلبی و وزنه بردار را ارائه می دهند. و شما قادر خواهید بود در کلاس های تناسب اندام مانند یوگا و boxercise شرکت کنید.

اگر می خواهید یک بازی بدمینتون یا بسکتبال با دوستان خود بازی کنید، می توانید یکی از دو سالن ورزشی این شهر را استخدام کنید. یا از یک بازی تنیس، فوتبال یا والیبال در منطقه فعالیت جدید در فضای باز استفاده کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه فارغ التحصیلی

Glasgow Caledonian University

چه چیزی در مورد این برنامه خاص است؟ بالاترین سطح مراقبت و حمایت شخصی چه کسی باید برنامه دیپلم فارغ التحصیل را درخواست کند؟ دیپلم فارغ التحصیل مناسب برای دانشجویان بین الم ... [+]

چه چیزی در مورد این برنامه خاص است؟ بالاترین سطح مراقبت و حمایت شخصی چه کسی باید برنامه دیپلم فارغ التحصیل را درخواست کند؟

دیپلم فارغ التحصیل مناسب برای دانشجویان بین المللی است که نیاز به مقدمه ای برای مطالعه یک موضوع در آماده سازی برای مطالعه در سطح کارشناسی ارشد یا ارتقاء مدارک تحصیلی اگر شما یک دیپلم 3 ساله در موضوع مربوطه را مطالعه کرده اید. دیپلم فارغ التحصیل نیز برای کسانی که مایل به افزایش یا به روز رسانی دانش موضوع خود و یا کسانی که نیاز به بهبود مهارت های مطالعه زبان انگلیسی خود را در زمینه موضوع انتخاب خود مناسب است مناسب است.... [-]

بریتانیا Glasgow
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Glasgow Caledonian University

از کجا می خواهد آن را به من را؟ کارشناسی ارشد مدیریت GCU لندن کارشناسی ارشد مدیریت چه چیزی در مورد این برنامه خاص است؟ بالاترین سطح مراقبت و حمایت شخصی ... [+]

از کجا می خواهد آن را به من را؟ کارشناسی ارشد مدیریت

GCU لندن

کارشناسی ارشد مدیریت چه چیزی در مورد این برنامه خاص است؟ بالاترین سطح مراقبت و حمایت شخصی

[-]
بریتانیا Glasgow
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Glasgow Caledonian University

Offering direct entry to a postgraduate degree within the School of Engineering and Computing at Glasgow Caledonian University. ... [+]

Improve your understanding of academic and English language abilities for entry to Master's degrees in computing at Glasgow Caledonian University.

Why apply for the Graduate Diploma programme? university placement for all successful students a quality assured university programme with accreditation in the Scottish Credit and Qualifications Framework (SCQF) full university status a campus-based programme with access to all facilities at Glasgow Caledonian University's award-winning, city centre campus Where will it take me?

The Graduate Diploma in Computing leads to the following postgraduate degrees:

School of Engineering and Computing

MA 3D Design for Virtual Environments MSc Advanced Computer Networking MSc Web Systems Development (.NET) MSc Network Security What is special about this programme? ... [-]
بریتانیا Glasgow
درخواست اطلاعات
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Glasgow Caledonian University

چه کسی باید برنامه دیپلم فارغ التحصیل را درخواست کند؟ دیپلم فارغ التحصیل مناسب برای دانشجویان بین المللی است که نیاز به مقدمه ای برای مطالعه یک موضوع در آماده سازی برای م ... [+]

چه کسی باید برنامه دیپلم فارغ التحصیل را درخواست کند؟

دیپلم فارغ التحصیل مناسب برای دانشجویان بین المللی است که نیاز به مقدمه ای برای مطالعه یک موضوع در آماده سازی برای مطالعه در سطح کارشناسی ارشد یا ارتقاء مدارک تحصیلی اگر شما یک دیپلم 3 ساله در موضوع مربوطه را مطالعه کرده اید. دیپلم فارغ التحصیل نیز برای کسانی که مایل به افزایش یا به روز رسانی دانش موضوع خود و یا کسانی که نیاز به بهبود مهارت های مطالعه زبان انگلیسی خود را در زمینه موضوع انتخاب خود مناسب است مناسب است.... [-]

بریتانیا Glasgow
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی