INTO London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک فضای مطالعه خوش آمدید

 • یک مکان مرکزی در لندن چند فرهنگی است که به تازگی به عنوان بهترین شهر در جهان برای دانشجویان دانشگاه نامگذاری شده است (QS بهترین دانشجویان شهرهای 2018).
 • تیم های پشتیبانی اختصاصی می توانند برای دانشجویان بین المللی از جمله برنامه های زندگی در انگلستان از ایجاد یک حساب بانکی برای پیوستن به جوامع و باشگاه ها کمک یاری کنند
 • معلمان که درک نیازها و محیط یادگیری مناسب تر را برای دانشجویان بین المللی دارند
 • مقدار شگفت انگیز انتخاب با گزینه های پیشرفت به 110 دانشگاه انگلستان و اروپا با هزاران دوره
 • امکانات اقامت شگفت انگیز با امکانات پذیرایی و پذیرایی. علاوه بر تعداد زیادی از لوازم جانبی از جمله سینما، اتاق کارائوکه، اتاق های بازی، سالن های ورزشی و غیره
 • مرکز INTO London را با فضاهای خوشایند و شیک با کارکنان دوستانه و امکانات پیشرفته ای آشنا خواهید شد.

هنگامی که شما نیاز به تحصیل دارید، مرکز این مکان است. مرکز منابع آموزشی وجود دارد با زمینه های مطالعه خصوصی، مواد یادگیری و کامپیوتر.

شما قادر خواهید بود از فضاهای آموزشی انعطاف پذیر برای سخنرانی ها، سمینارها و آموزش ها استفاده کنید. و فراموش نکنید که برای استفاده از Wi-Fi رایگان در سراسر مرکز برای مطالعه و یا برای عقب نشینی از دوستان و خانواده خود را به خانه.

نیاز دارید که پس از یک روز کامل مطالعه، آرامش داشته باشید و از استراحت لذت ببرید؟ لذت بردن از نیش برای خوردن یا قهوه با دوستان خود در کافه، شرکت در یکی از فعالیت های اجتماعی بسیاری است که به ورزشگاه المپیک می رود یا به تمرین می رود.

امکانات پیشرفته

تعداد زیادی از روش های مختلف برای یادگیری در مرکز INTO با طیف وسیعی از کلاس های درس و فضاهای یادگیری وجود دارد.

کلاس های درس

سبک یادگیری هر چه که باشد، از تحصیل در اینجا لذت خواهید برد. 28 اتاق تدریس با تخته سفید تعاملی، 2 تئاتر سخنرانی و 8 اتاق مطالعه خصوصی برای بحث، یک درس در یک جلسه یا یک جلسه مطالعه خصوصی وجود دارد.

استودیو هنر و طراحی ما نیز وجود دارد - یک فضای مدرن و سبک استودیویی روشن برای الهام بخشیدن به دانش آموزان هنر و طراحی.

مطمئن نیستید که چه چیزی معلم شما را برای تکالیف آماده می کند؟ Moodle، محیط یادگیری مجازی را بررسی کنید که در آن همه سخنرانی ها، تکالیف و درس ها بارگذاری می شوند تا به شما در بازبینی و تکمیل کار خارج از کلاس درس کمک کنند.

مرکز منابع آموزشی

هنگامی که شما نیاز به تحقیق در مورد آخرین وظایف خود و یا چاپ یادداشت های مطالعه خود را، به مرکز منابع آموزشی بروید. شما کتاب ها، دی وی دی ها، مجلات و روزنامه ها را برای حمایت از مطالعات خود، و همچنین امکانات چاپ و اسکن پیدا خواهید کرد.

نمی توانید آنچه را دنبال می کنید پیدا کنید؟ فقط از پرسنل پشتیبانی ما بپرسید که چه کسی در دست شماست تا بتوانید آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. لپ تاپ شما را فراموش کرده اید؟ بدون مشکل، ما کامپیوترهایی داریم که می توانید آنها را نیز استفاده کنید.

غذا

نیاز به انتخاب یک نیش قرمز برای خوردن بین طبقات؟ به کافه پردیس یا طبقه پایین برای پیتزا یا سوشی سر بزنید. یا اینکه چرا هوا تازه نرفته و راه رفتن به بازار مواد غذایی Petticoat Lane که در آن شما طیف وسیعی از غذاهای بین المللی را پیدا خواهید کرد.

دنیای انتخابی

ما دانشجویان بین المللی را فقط به عنوان پیشرفت تضمین شده به یکی از 110 دانشگاه انگلستان و اروپا تضمین می کنیم. در 30 مرکز بالای 50 دانشگاه انگلستان گزینه های پیشرفت وجود دارد.

شما هزاران درجه را انتخاب خواهید کرد تا اطمینان حاصل شود انتخاب حرفه ای شما یک واقعیت است.

انتخاب خیلی زیاد نگران نباشید، به کمک راهنمایی در مورد درخواست UCAS، کمک شخصی خود را در انتخاب رشته و دانشگاه دریافت خواهید کرد.

بنابراین هیچ فشارى وجود ندارد. ما هر مرحله از این راه را به شما کمک خواهیم کرد.

نمایشگاه سالانه قرار دادن

هر ساله یک نمایشگاه ویژه برای برگزاری یک دانشگاه عالی به شما ارائه می کنیم. بیش از 50 دانشگاه از سراسر انگلستان در نمایشگاه حضور دارند. شما می توانید از نمایندگان هر دانشگاه در مورد زندگی دانشجویی، جزئیات دوره، پیشرفت شغلی، شرایط ورود و بسیاری موارد دیگر درخواست کنید.

پشتیبانی از برنامه شما

برای اطمینان از اینکه شما به طور کامل به عنوان گام بعدی برای تحصیل در رشته مدرک تحصیلی در انگلستان به طور کامل پشتیبانی می کنید، INTO London ارائه می دهد مجموعه ای از خدمات دانشجویی آزاد دانشجویی. مأمور استخدام دانشجوی اختصاصی ما به شما توصیه های عملی در مورد گزینه های مطالعه در دسترس شما را ارائه می کند و به شما در تکمیل درخواست دانشگاه کمک می کند.

راهنما و پشتیبانی موجود برای شما عبارتند از:

 • مشاوره یک به یک دانشجو برای کمک به انتخاب مناسب ترین دوره برای دستیابی به اهداف آموزشی خود
 • توصیه های عملی و کمک به مراحل فرآیند درخواست دانشگاه، از جمله کمک به نوشتن بیانیه شخصی
 • آماده شدن برای مصاحبه های دانشگاه، از جمله مصاحبه های عملی
 • فرصت های حضور در سخنرانی های آموزگاران پذیرش دانشگاه
 • کمک به حضور در روزهای باز دانشگاه و نمایشگاه های آموزشی
 • فرصت برای حضور در مذاکرات دانشجویان INTO پیشین
 • دسترسی به پرونده های دانشگاه در مرکز منابع آموزشی

مکان ها

لندن

INTO London

Address
102 Middlesex St
E1 7EZ لندن, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: