INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک تجربه منحصر به فرد در خارج از کشور

مرکز INTO شما فقط یک پیاده روی کوتاه از دانشگاه منچستر متروپولیتن (MMU) است، که یک محیط فراگیر است که در آن شما فرصتی برای صرف وقت برای استفاده از آنچه که ممکن است زندگی به عنوان یک دانش آموز داشته باشید، داشته باشید.

این ارائه می دهد طیف وسیعی از مطالعات مدرن و امکانات اجتماعی است که کمک می کند تا افزایش تجربه تحصیل در خارج از کشور.

یک تجربه پرماجرا در یک شهر هیجان انگیز

مرکز مطالعات INCM منچستر نزدیک به امکانات دانشگاهی و دانشگاهی است. این فرصت را برای شما در یکی از جالب ترین و متنوع ترین شهرهای جهان ارائه می دهد.

مرکز در Bridgewater House، یک ساختمان ادواردیان قابل توجه است، مرکز درست در قلب شلوغ منچستر است.

شما هرگز از کافی شاپ ها، کافی نت ها و رستوران ها، از جمله منطقه معروف Chinatown مشهور منچستر نیستید. علاوه بر این، دانشگاه منچستر و دانشگاه منچستر متروپولیتن نیز فقط یک پیاده روی کوتاه دارند.

امکانات مرکز با دانش آموزان مانند شما طراحی شده است. شما می توانید از کلاس های مدرن و تکنولوژی های فناوری اطلاعات استفاده کنید.

برنامه های آکادمیک آنها به همان شیوه ای که در دانشگاه تجربه می کنید آموزش داده می شود تا قبل از شروع تحصیلات خود در زمینه آموزش عالی، اعتماد به نفس بیشتری کسب کنید. کلاسهای زبان انگلیسی آنها در یک محیط کلاس تعاملی و تعاملی تدریس می شود تا مهارت های زبان خود را از طریق مشارکت در کلاس درس ایجاد کند.

این مرکز خانه تیم دوستانه دانشجویان است که برای دستیابی به آن هستند. آنها چالش هایی را که با تحصیل در خارج از کشور می آیند و شبکه اختصاصی پشتیبانی را درک می کنند، درک می کنند. از مشاوره ویزا و مهاجرت، از طریق باز کردن حساب بانکی بریتانیا، شما در دست امن هستید.

زندگی خارج از کلاس

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، می توانید به عنوان بخشی از یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش در محل اقامت دقت انتخاب شده خود در نزدیکی محل زندگی خود زندگی کنید یا زندگی خانوادگی واقعی را در یک خانواده خانوادگی تجربه کنید. هر دو گزینه یک محیط امن و راحت را در اختیار شما قرار می دهند که از نظر علمی و به عنوان یک فرد رشد می کند.

صندوق ورود INTO به منچستر برای هر گونه سوال شما ممکن است در دسترس است، و همچنین شما می توانید یک شماره تلفن 24 ساعته در صورت اضطراری تماس بگیرید.

امکانات عالی برای یادگیری برجسته

شما آخرین فن آوری های یادگیری در مرکز مطالعه را پیدا خواهید کرد.

در کلاس های درس، تخته سفید دیجیتالی است که معلمان خود را قادر می سازد از منابع آنلاین استفاده کنند و طراحی شده اند تا تعاملات را تشویق و اطمینان حاصل کنند.

این مرکز همچنین دارای موارد زیر است:

  • طیف وسیعی از مجموعه های محاسباتی با مجهز
  • دسترسی به اینترنت رایگان و Wi-Fi در سراسر
  • مکان های راحت برای مطالعه خصوصی و آرامش با دوستان
  • یک میز خوش آمدید و پشتیبانی تیم دوستانه دانشجویان ما

مرکز منابع یادگیری به تعدادی از مواد حمایت از مطالعه شامل کتاب ها، سی دی ها، دی وی دی ها، مجلات آنلاین، روزنامه ها، و امکانات چاپ و اسکن می پردازد.

شما دسترسی 24/7 به محیط آموزشی مجازی برای دانلود یادداشت های سخنرانی و سایر مواد آموزشی مفید خواهید داشت. شما همچنین می توانید در بحث های آنلاین با معلمان و همکلاسی ها شرکت کنید.

سرمایه گذاری در آینده شما

هنگامی که به MMU پیشرفت می کنید، از نتایج یک سرمایه گذاری £ 350 میلیون در امکانات پژوهشی و آموزشی بهره مند خواهید شد. این شامل سرمایه گذاری 75 میلیون پوندی در دانشکده تجارت و مرکز دانشجویی و ساختمان 35 میلیون پوندی برای دانشکده هنر منچستر است.

این محوطه دانشگاه محل های زیادی برای غذا و نوشیدن دارد، از جمله ساختمان اتحادیه دانشجویی که اخیرا مرمت شده است.

امکانات دیگر دانشگاه شامل کتابخانه ای گسترده ای است که در طول مدت زمانبندی 24 ساعته و امکانات فناوری اطلاعات که در آن شما می توانید نت بوک ها، لپ تاپ ها، دوربین های فیلمبرداری، تجهیزات صوتی و تصویری و پروژکتور ها را قرض بگیرید - رایگان است.

آینده تحصیلات دانشگاهی شما در میان بهترین ها در کشور خواهد بود. آژانس تضمین کیفیت MMU را در بالای 20 انگلستان قرار داد و دانشگاه مدرک کسب و کار برنده جایزه را در 5 درصد از دانشگاه های جهانی با اعتبار نامه AACSB ارائه می دهد.

همچنین خانه دوم قدیمی ترین مدرسه هنر و طراحی در بریتانیا است.

دولت بریتانیا 65 درصد از تحقیقات دانشگاه را به عنوان "پیشرو در جهان" یا "بین المللی عالی" (REF 2014) طبقه بندی کرد. 260،000 فارغ التحصیل از سراسر جهان در حال حاضر از این برتری برای تاثیر بر جامعه، محیط زیست، اقتصاد، فرهنگ و سیاست عمومی استفاده می کنند.

تمرکز خود را بر روی قابلیت کار

هنگامی که به MMU پیشرفت می کنید، یادگیری شما از تمرکز اختصاصی در زمینه قابلیت های استخدام بهره مند خواهد شد. این دانشگاه اولین کسی بود که در دوره های تحصیلات خود در سال تحصیلی (سالهای ساندویچ) به فروش می رساند.

این بیش از 1000 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد و دانشگاه در 20 دانشگاه برتر انگلیس برای 8 موضوع (راهنمای کامل دانشگاه 2016) ارائه می دهد.

MMU همچنین دارای مجوز رسمی و ارتباطات حرفه ای تر از هر دانشگاه دیگری در انگلستان است. این بدان معنی است که واجد شرایط بودن شما به طور گسترده ای شناخته شده است و به شما کمک خواهد کرد تا بهترین کاری که ممکن است در حرفه انتخاب شده خود به دست آورید.

مکان ها

منچستر

INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Address
Manchester Metropolitan University All Saints Building
M15 6BH منچستر, انگلستان, بریتانیا