INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این شهر برای دانشجویان بین المللی است

منچستر یکی از شیک ترین شهرهای اروپا است؛ به همین دلیل است که دانشجویان بین المللی بیشتر از هر منطقه دیگری در انگلستان است.

محل هر دو مرکز تحصیلی INTO و سالن های نزدیک به محل اقامت شما به این معنی است که شما همیشه به این هیجان نزدیک می شوید

و به عنوان یک دانش آموز INTO، شما همچنین می توانید دسترسی به دانشگاه منچستر طیف وسیعی از امکانات دانشگاهی و امکانات تفریحی بی نظیر.

"دانشگاه سال"

همانطور که انتظار می رفت از بزرگترین مجله دانشجویی بین المللی در انگلستان، دانشگاه منچستر سرمایه گذاری بی نظیری را در زمینه امکانات پیشرفته ای برای تحقیق و یادگیری ارائه می دهد.

از سال 2004، 750 میلیون پوند سرمایه گذاری شده است که طی ده سال گذشته دانشگاه منچستر دو بار در سال 2010 به دانشگاه «منچستر» کمک کرده است (یکشنبه تایمز و تکمیل آموزش عالی تایمز).

پیش بینی می شود که دانشگاه تا سال 2022 بیش از 1 میلیارد پوند سرمایه گذاری کند. این دانشگاه جدیدی خواهد بود، مراکز جدیدی برای قانون و کسب و کار، بازسازی بزرگ کتابخانه، گسترش ساختمان اتحادیه دانشجویان، پزشکی جدید مدرسه، و پیشرفت های عمده در منطقه اطراف دانشگاه.

واقعا هیچ وقت بهتر برای تحصیل در دانشگاه منچستر وجود نداشته است!

شناخت جهانی به عنوان یک دانشگاه انتخابی

دانشگاه منچستر دارای بیش از 12،000 دانشجوی بین المللی از بیش از 150 کشور است. این محبوبیت به دلیل شناخت جهانی آموزش و تحقیقات با کیفیت بالا است.

به عنوان عضو گروه Russell از دانشگاه ها - که شامل 24 دانشگاه برتر در انگلستان است - دانشگاه دارای 5900 نفر از کارکنان آکادمیک و تحقیقاتی است که بسیاری از آنها در زمینه رشته مدیریت هستند.

با چنین کالیبری عالی از یادگیری در دنیای واقعی، جای تعجب نیست که 25 برنده جایزه نوبل در دانشگاه تحصیل کرده یا کار کرده اند.

یکی از موسسات تحقیقاتی در انگلستان

از زمان تولد کامپیوتر مدرن و اولین شکاف اتم به عنوان کار پیشگام با گرافن جدید "مواد تعجب"، تحقیقات ابتکاری در قلب فکری دانشگاه منچستر است.

این تحقیق به یادگیری درجه خود کمک خواهد کرد و توسط کارکنان در خط مقدم موضوع خود آموزش داده خواهد شد. بسیاری از برنامه های کارشناسی به شما فرصتی برای کمک به تحقیق در مدرسه تحصیل می دهند. این کمک می کند تا مهارت های قابل انتقال قابل انتقال را که می تواند به محیط کار یا تحصیلات تکمیلی شما منتهی شود، کمک می کند.

این دانشگاه یکی از موسسات تحقیقاتی در انگلستان است - در سال 2014 Research Framework Excellence Framework (83٪) فعالیت تحقیقاتی را به عنوان "پیشرو در سطح جهانی" یا "بین المللی عالی" رتبه بندی می کند و سالانه بیش از 247 میلیون پوند را برای کمک مالی خارجی پژوهش.

زندگی خارج از کلاس

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، می توانید به عنوان بخشی از یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش در سالن های محل اقامت ما ساخته شده باشید. یا چرا زندگی واقعی بریتانیا را در یک خانواده خانوادگی تجربه نمی کنید؟ هر دو گزینه یک محیط امن و راحت را در اختیار شما قرار می دهند که از نظر علمی و به عنوان یک فرد رشد می کند.

صندوق ورود INTO به منچستر برای هر گونه سوال شما ممکن است در دسترس است، و همچنین شما می توانید یک شماره تلفن 24 ساعته در صورت اضطراری تماس بگیرید.

بخش اجتماعی زندگی دانشگاهی

هنگامی که به سمت اجتماعی زندگی دانشگاهی می آید، دانشگاه منچستر انتخاب خوبی برای دانشجویان بین المللی است. اتحادیه دانشجویان بزرگترین بریتانیا است که بیش از 300 دانشجو و جوامع را برای شما امتحان می کند.

و جامعه بین المللی، یک محیط اجتماعی حمایتی برای همه دانشجویان بین المللی که در منچستر تحصیل می کنند، فراهم می کند.

مکان ها

منچستر

INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Address
Bridgewater House, 58/60 Whitworth Street
M1 6LT منچستر, انگلستان, بریتانیا