توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک تجربه پرماجرا در یک شهر هیجان انگیز

مرکز مطالعات مدرن INTO Manchester نزدیک به امکانات دانشگاهی و دانشگاهی است. این فرصت را برای شما در یکی از جالب ترین و متنوع ترین شهرهای جهان ارائه می دهد.

مرکز شهر بریجوودور، ساختمان برجسته ای ادواردین است که به بالاترین حد استاندارد باز می گردد، مرکز در قلب شلوغ منچستر است.

شما هرگز از کافی شاپ ها، کافی نت ها و رستوران ها، از جمله منطقه معروف Chinatown مشهور منچستر نیستید. علاوه بر این، دانشگاه منچستر و دانشگاه منچستر متروپولیتن نیز فقط یک پیاده روی کوتاه دارند.

امکانات مرکز با دانش آموزان مانند شما طراحی شده است. شما می توانید از آخرین تکنولوژی های کلاس درس و فناوری اطلاعات استفاده کنید. و آموزش دانشگاهی به ایجاد اعتماد به نفس شما کمک خواهد کرد.

این مرکز خانه تیم دوستانه دانشجویان ما است که اطمینان حاصل می کند که تجربه شما هر دو به نفع و نگرانی است.

آنها چالش هایی را که با تحصیل در خارج از کشور می آیند و شبکه اختصاصی پشتیبانی را درک می کنند، درک می کنند. از مشاوره ویزا و مهاجرت، از طریق باز کردن حساب بانکی بریتانیا، شما در دست امن هستید.

برای موفقیت شما ایجاد شده است

INTO Manchester مرکز تحصیل در INTO Manchester دارای همه چیزهایی است که شما برای موفقیت در زندگی و تحصیل در بریتانیا نیاز دارید.

شما آخرین فن آوری های یادگیری را پیدا خواهید کرد. 39 اتاق آموزش شامل تخته سفید دیجیتالی است که معلمان خود را قادر به استفاده از منابع آنلاین می کند و شما را درگیر می کند.

این مرکز همچنین دارای موارد زیر است:

  • طیف وسیعی از مجموعه های محاسباتی با مجهز
  • دسترسی به اینترنت رایگان و Wi-Fi در سراسر
  • مکان های راحت برای مطالعه خصوصی و آرامش با دوستان
  • یک میز خوش آمدید و پشتیبانی تیم دوستانه دانشجویان ما
  • مرکز منابع آموزشی منابع 5،000 مواد حمایت آموزشی را شامل کتاب ها، سی دی ها، دی وی دی ها، مجلات آنلاین، روزنامه ها، و امکانات چاپ و اسکن می کند.

شما دسترسی 24/7 به محیط یادگیری مجازی خود را برای دانلود یادداشت های سخنرانی و دیگر مواد درس مفید داشته باشید. شما همچنین می توانید در بحث های آنلاین با معلمان و همکلاسی ها شرکت کنید.

مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ کارکنان دوستانه و متخصص شما به شما کمک خواهند کرد تا بیشتر از منابع موجود استفاده کنید.

زندگی خارج از کلاس

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، می توانید به عنوان بخشی از یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش در سالن های محل اقامت ما ساخته شده باشید. یا چرا زندگی واقعی بریتانیا را در یک خانواده خانوادگی تجربه نمی کنید؟ هر دو گزینه یک محیط امن و راحت را در اختیار شما قرار می دهند که از نظر علمی و به عنوان یک فرد رشد می کند.

صندوق ورود INTO Manchester برای هر گونه سوال شما ممکن است در دسترس است، و همچنین شما می توانید یک شماره تلفن 24 ساعته در صورت اضطراری تماس بگیرید.

برنامه اجتماعی با INTO Manchester

برنامه اجتماعی INTO Manchester شما امکان می دهد تا با افراد جدید آشنا شوید و بیشتر از خانه جدید خود استفاده کنید.

این شامل بازدید از تئاتر، سینماها و دیگر مکان های مورد علاقه مانند موزه ملی فوتبال و باشگاه فوتبال منچستر یونایتد می شود.

شما همچنین می توانید از سفرهای دورتر، از جمله به منطقه زیبا دریاچه، Stratford-upon-Avon (محل تولد شکسپیر) و دیگر اهداف فرهنگی در شمال غرب انگلستان لذت ببرید.

میخواهید درگیر شوید؟ شما می توانید به عضویت در کمیته اجتماعی دانشجویی تبدیل شوید و باشگاه ها و جوامع را در اطراف سرگرمی و منافع خود با حمایت از کارکنان INTO Manchester .

جامعه بین المللی

انجمن بین المللی یک سازمان غیر انتفاعی منحصر به فرد برای منچستر است.

فقط چند دقیقه پیاده روی از مرکز INTO، محیطی اجتماعی و حمایتی برای نزدیک به 7000 دانشجوی بین المللی از بیش از 120 کشور در منچستر را فراهم می کند.

این انجمن ترتیب سفرهای آخر هفته در سراسر انگلستان، بیش از 65 کلاس مختلف را در هر هفته ارائه می دهد و بیش از 100 رویداد اجتماعی مختلف را در طول سال برگزار می کند.

دوستان جدید، تجربه های جدید

ما برای شما برای ملاقات با افراد جدید و پیدا کردن چیزهای جدید و سرگرم کننده برای انجام آن آسان است.

کارکنان مهاجرت ما فعالیت های اجتماعی منظم را سازماندهی می کنند و به شما کمک می کنند از منچستر لذت ببرید.

شما از بازدید از نمایشگاه ها، سینماها و دیگر مکان های مورد علاقه مانند موزه ملی فوتبال و باشگاه فوتبال منچستر یونایتد لذت خواهید برد.

شما همچنین می توانید در سفرهای سازمان یافته به مکان هایی مانند منطقه زیبا دریاچه، Stratford-upon-Avon (محل تولد شکسپیر) و سایر نقاط فرهنگی شرکت کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Graduate Pathway

INTO Manchester

مدرس پیش دانشگاهی دانشجویان بین المللی را برای ورود مستقیم به مدرک کارشناسی ارشد، با پیشرفت در موضوعات مرتبط با کسب و کار و مدیریت در دانشگاه NCUK آماده می کند. ... [+]

آماده سازی دانشجویان بین المللی برای ورود مستقیم به مقطع کارشناسی ارشد، با پیشرفت تضمینی تضمین شده به یکی از 16 دانشگاه NCUK.

مدرس پیش دبستانی مهارت های زبان انگلیسی خود را، طیف گسترده ای از مهارت های مطالعه و مهارت های تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی را توسعه می دهد. این موضوع خاص نیست و برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است که به دنبال یک دوره تجاری یا مدیریت مرتبط هستند.

گزینه های دوره ای موجود است... [-]

بریتانیا Manchester
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 - 9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

INTO Manchester

یک دوره آموزشی آکادمیک آکادمیک که شما را برای تحصیلات تکمیلی در یک دانشگاه انگلستان یا یک برنامه آموزشی INTO آماده خواهد کرد. ... [+]

دوره آکادمیک انگلیسی سریعترین و موثرترین مسیر برای رسیدن به سطح زبان انگلیسی مورد نیاز شما را فراهم می کند. این دوره مخصوصا طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که زبان رسانهای و مهارتهای علمی مورد نیاز برای موفقیت در دانشگاه را به دست آورید.

چرا برای این دوره اعمال می شود؟مهارت های انگلیسی خود را در چهار حوزه اصلی توسعه دهیدمهارت های اصلی زبان آکادمیک را توسعه دهیدیاد بگیرید برای برقراری ارتباط موثر در زبان انگلیسیچه چیزی در مورد برنامه خاص است؟... [-]
بریتانیا Manchester
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INTO Manchester

NCUK سال اول بین المللی حسابداری و امور مالی شما را برای ورود به سال دوم یک کسب و کار یا مرتبط با مدرک تحصیلی در انتخاب دانشگاه های برجسته UK آماده می کند. ... [+]

مهارت های ریاضی، تحلیلی و مالی خود را در آماده سازی سال دوم تحصیل در رشته حسابداری و امور مرتبط با امور مالی توسعه دهید.

سال اول بین المللی در حسابداری و مالی معادل مطالعه اول سال یک مدرک کارشناسی است.

چرا برنامه سال اول درخواست می شود؟تضمین پیشرفت مشروط به یکی از 10 دانشگاه NCUK (با توجه به نیازهای پیشرفت).برنامه کیفیت معتبر، NCUK معتبر.شناخته شده توسط طیف گسترده ای از دیگر دانشگاه های برجسته بریتانیا.... [-]
بریتانیا Manchester
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

سال آماده سازی

INTO Manchester

چرا برای برنامه بنیاد بین المللی درخواست می شود؟ گزینه های دوره ای موجود است بنیاد بین المللی (3 اصطلاح) - این گزینه استاندارد است که برای اکثر دانش آموزان مناسب است. ا ... [+]

چرا برای برنامه بنیاد بین المللی درخواست می شود؟

گزینه های دوره ای موجود است

بنیاد بین المللی (3 اصطلاح) - این گزینه استاندارد است که برای اکثر دانش آموزان مناسب است. این برنامه من را کجا خواهد گرفت؟

اتمام موفقیت آمیز برنامه بین المللی بنیاد منجر به صدور گواهی مبنای بین المللی از NCUK می شود.

تضمین پیشرفت شرطی ما:

BA (لیسانس) کسب و کار و مدیریت منابع انسانی

دانشگاه سالفورد... [-]

بریتانیا Manchester
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INTO Manchester

دانشگاه منچستر بنگ (لیسانس) مهندسی شیمی بنگ (لیسانس) مهندسی برق و الکترونیک معلمان واجد شرایط و با تجربه تماس با ساعت بالا و اندازه های کوچک کلاس شما در طی سمین ... [+]

دانشگاه منچستر

بنگ (لیسانس) مهندسی شیمی بنگ (لیسانس) مهندسی برق و الکترونیک معلمان واجد شرایط و با تجربه تماس با ساعت بالا و اندازه های کوچک کلاس

شما در طی سمینارها و آموزشها، توصیه و بازخورد دریافت خواهید کرد. جلسات منظم یک به یک با معلم شخصی شما به شما کمک خواهد کرد که برای مطالعه موثر آینده برنامه ریزی کنید و برای اطمینان از موفقیت تحصیلی خود به هر سوالی پاسخ دهید.

چه کسی باید برنامه بنیاد بین المللی را درخواست کند؟ ... [-]
بریتانیا Manchester
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی