INTO Manchester

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک تجربه پرماجرا در یک شهر هیجان انگیز

مرکز مطالعات مدرن INTO Manchester نزدیک به امکانات دانشگاهی و دانشگاهی است. این فرصت را برای شما در یکی از جالب ترین و متنوع ترین شهرهای جهان ارائه می دهد.

مرکز شهر بریجوودور، ساختمان برجسته ای ادواردین است که به بالاترین حد استاندارد باز می گردد، مرکز در قلب شلوغ منچستر است.

شما هرگز از کافی شاپ ها، کافی نت ها و رستوران ها، از جمله منطقه معروف Chinatown مشهور منچستر نیستید. علاوه بر این، دانشگاه منچستر و دانشگاه منچستر متروپولیتن نیز فقط یک پیاده روی کوتاه دارند.

امکانات مرکز با دانش آموزان مانند شما طراحی شده است. شما می توانید از آخرین تکنولوژی های کلاس درس و فناوری اطلاعات استفاده کنید. و آموزش دانشگاهی به ایجاد اعتماد به نفس شما کمک خواهد کرد.

این مرکز خانه تیم دوستانه دانشجویان ما است که اطمینان حاصل می کند که تجربه شما هر دو به نفع و نگرانی است.

آنها چالش هایی را که با تحصیل در خارج از کشور می آیند و شبکه اختصاصی پشتیبانی را درک می کنند، درک می کنند. از مشاوره ویزا و مهاجرت، از طریق باز کردن حساب بانکی بریتانیا، شما در دست امن هستید.

برای موفقیت شما ایجاد شده است

INTO Manchester مرکز تحصیل در INTO Manchester دارای همه چیزهایی است که شما برای موفقیت در زندگی و تحصیل در بریتانیا نیاز دارید.

شما آخرین فن آوری های یادگیری را پیدا خواهید کرد. 39 اتاق آموزش شامل تخته سفید دیجیتالی است که معلمان خود را قادر به استفاده از منابع آنلاین می کند و شما را درگیر می کند.

این مرکز همچنین دارای موارد زیر است:

  • طیف وسیعی از مجموعه های محاسباتی با مجهز
  • دسترسی به اینترنت رایگان و Wi-Fi در سراسر
  • مکان های راحت برای مطالعه خصوصی و آرامش با دوستان
  • یک میز خوش آمدید و پشتیبانی تیم دوستانه دانشجویان ما
  • مرکز منابع آموزشی منابع 5،000 مواد حمایت آموزشی را شامل کتاب ها، سی دی ها، دی وی دی ها، مجلات آنلاین، روزنامه ها، و امکانات چاپ و اسکن می کند.

شما دسترسی 24/7 به محیط یادگیری مجازی خود را برای دانلود یادداشت های سخنرانی و دیگر مواد درس مفید داشته باشید. شما همچنین می توانید در بحث های آنلاین با معلمان و همکلاسی ها شرکت کنید.

مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ کارکنان دوستانه و متخصص شما به شما کمک خواهند کرد تا بیشتر از منابع موجود استفاده کنید.

زندگی خارج از کلاس

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، می توانید به عنوان بخشی از یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش در سالن های محل اقامت ما ساخته شده باشید. یا چرا زندگی واقعی بریتانیا را در یک خانواده خانوادگی تجربه نمی کنید؟ هر دو گزینه یک محیط امن و راحت را در اختیار شما قرار می دهند که از نظر علمی و به عنوان یک فرد رشد می کند.

صندوق ورود INTO Manchester برای هر گونه سوال شما ممکن است در دسترس است، و همچنین شما می توانید یک شماره تلفن 24 ساعته در صورت اضطراری تماس بگیرید.

برنامه اجتماعی با INTO Manchester

برنامه اجتماعی INTO Manchester شما امکان می دهد تا با افراد جدید آشنا شوید و بیشتر از خانه جدید خود استفاده کنید.

این شامل بازدید از تئاتر، سینماها و دیگر مکان های مورد علاقه مانند موزه ملی فوتبال و باشگاه فوتبال منچستر یونایتد می شود.

شما همچنین می توانید از سفرهای دورتر، از جمله به منطقه زیبا دریاچه، Stratford-upon-Avon (محل تولد شکسپیر) و دیگر اهداف فرهنگی در شمال غرب انگلستان لذت ببرید.

میخواهید درگیر شوید؟ شما می توانید به عضویت در کمیته اجتماعی دانشجویی تبدیل شوید و باشگاه ها و جوامع را در اطراف سرگرمی و منافع خود با حمایت از کارکنان INTO Manchester .

جامعه بین المللی

انجمن بین المللی یک سازمان غیر انتفاعی منحصر به فرد برای منچستر است.

فقط چند دقیقه پیاده روی از مرکز INTO، محیطی اجتماعی و حمایتی برای نزدیک به 7000 دانشجوی بین المللی از بیش از 120 کشور در منچستر را فراهم می کند.

این انجمن ترتیب سفرهای آخر هفته در سراسر انگلستان، بیش از 65 کلاس مختلف را در هر هفته ارائه می دهد و بیش از 100 رویداد اجتماعی مختلف را در طول سال برگزار می کند.

دوستان جدید، تجربه های جدید

ما برای شما برای ملاقات با افراد جدید و پیدا کردن چیزهای جدید و سرگرم کننده برای انجام آن آسان است.

کارکنان مهاجرت ما فعالیت های اجتماعی منظم را سازماندهی می کنند و به شما کمک می کنند از منچستر لذت ببرید.

شما از بازدید از نمایشگاه ها، سینماها و دیگر مکان های مورد علاقه مانند موزه ملی فوتبال و باشگاه فوتبال منچستر یونایتد لذت خواهید برد.

شما همچنین می توانید در سفرهای سازمان یافته به مکان هایی مانند منطقه زیبا دریاچه، Stratford-upon-Avon (محل تولد شکسپیر) و سایر نقاط فرهنگی شرکت کنید.

مکان ها

منچستر

INTO Manchester

Address
Bridgewater House, 58/60 Whitworth Street
M1 6LT منچستر, انگلستان, بریتانیا