توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای 10 کارشناسی ارشد به دانشگاه برتر بپیوندید

شما دانشجوی دانشگاه نیوکاسل هستید، اما در محوطه دانشگاه لندن زندگی می کنید و تحصیل می کنید. شما از شهرت عالی دانشگاه برای کارآفرینی فارغ التحصیلان بهره مند خواهید شد و در سومین شهر جهان برای فعالیت های کارفرمایان (QS بهترین دانشجویان شهرهای 2016) زندگی خواهید کرد.

به نظر می رسد یک راه عالی برای شروع کار خود را؟ شما همچنین می توانید دسترسی به شبکه فارغ التحصیلان دانشگاه نیوکاسل، منابع الکترونیکی، تدریس آگاهی پژوهشی، خدمات حرفه ای و اتحادیه دانشجویان داشته باشید.

می خواهید با دانش آموزان دیگر زندگی کنید؟ هیچ مشکلی نیست، شما می توانید بین دو خوابگاه دانشجویی را در دسترس آسان از پردیس انتخاب کنید.

طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای شما

در محوطه دانشگاه، فضاهای آموزشی انعطاف پذیر را شامل دو تئاتر سخنرانی و اتاق های سمینار با تخته سفید تعاملی خواهید یافت.

همچنین یک مرکز منابع آموزشی فراهم می کند که طیف وسیعی از مواد آموزشی، همراه با امکانات مدرن IT و رایگان Wi-Fi را فراهم می کند.

گرسنه چنگ زدن به خوردن در کافه پردیس یا سر پایین برای پیتزا و یا سوشی.

محوطه دانشگاه کوچک است به این معنی که شما به زودی با دانش آموزان همکار خود آشنا خواهید شد و دوستان را سریع می سازید.

در میز پذیرایی، شما تیم پشتیبانی را برآورده می کنید. آنها در دسترس هستند دور ساعت. از مدیریت پول و برنامه های زندگی خود برای مهاجرت و سلامت و شادی شما، آنها قادر به کمک خواهند بود.

یک دانشگاه جهانی رتبه بندی شده

دانشگاه نیوکاسل در 1٪ از دانشگاه های جهان رتبه بندی شده است (رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2015-2016). Newcastle University London رتبه بندی برتر خود را به پایتخت و همچنین توانایی استخدام عالی با 20 رتبه برتر برای چشم انداز حرفه ای فارغ التحصیل می دهد (راهنمای کامل دانشگاه 2016).

شما از شهرت عالی دانشگاه برای کارآفرینی فارغ التحصیلان بهره مند خواهید شد و در سومین شهر جهان برای فعالیت کارفرمایان (QS بهترین شهرهای دانشجویی 2016) زندگی خواهید کرد.

Newcastle University London نیز فرصتی عالی برای توسعه شبکه حرفه ای خود است. شما در ولسوالی مالی لندن با کارفرمایان جهانی در آستانۀ خود قرار خواهید گرفت.

مدارک تحصیلی توسط مدرسه کسب و کار سه گانه دانشگاه نیوکاسل طراحی شده است. فقط 1٪ از مدارس کسب و کار سه بار اعتبار داده شده است، بنابراین هنگامی که فارغ التحصیل می شوید، از رقابت پیشی خواهید گرفت. شما همچنین می توانید به طور کامل مجهز به تاثیر در کسب و کار جهانی.

تحصیل در مدرسه کسب و کار سه گانه معتبر در قلب منطقه مالی لندن

تمام برنامه های تحصیلی توسط مدرسه کسب و کار دانشگاه نیوکاسل طراحی شده است. در 1٪ از مدارس کسب و کار که سه بار اعتبار دارند، تمرکز بر رشد سریع شغلی و تشویق شما برای توسعه یک مزیت رقابتی وجود دارد.

دانشگاه های لندن با کارفرمایان جهانی در آستان شما پایه عالی برای توسعه شبکه حرفه ای خود و ایجاد ارتباط با کسب و کار و صنعت است.

شما فرصتی برای حضور در رویدادهای شبکه را با فارغ التحصیلان جدید و تجربه شده دانشگاه نیوکاسل خواهید داشت و پایگاه داده های تحصیلات تکمیلی می تواند با دانش آموزان سابق شما در سراسر جهان ارتباط برقرار کند که ممکن است بتوانند به شما در حرفه انتخابی شما کمک کنند. و اگر شما حرفه ای را انتخاب نکرده اید، می توانید از خدمات پشتیبانی حرفه ای دانشگاه نیوکاسل استفاده کامل کنید.

عصبی در مورد ساختن دوستان جدید؟ نگران نباشید، به عنوان یک دانشجوی دانشگاه نیوکاسل شما عضو اتحادیه دانشجویان خواهید بود. پردیس نماینده یک تقویم اجتماعی فعال را سازماندهی می کند، به طوری که هیچ وقت دوستان جدیدی را ایجاد نمی کنید.


اعتبار سه گانه چیست؟

مدرسه کسب و کار به عنوان سه گانه معتبر شناخته می شود زمانی که سه نهاد بین المللی اعتباربخشی - انجمن به پیشرفت دانشکده های بازرگانی (AASCB)، انجمن MBA (AMBA) و سیستم بهبود کیفیت اروپا (EQUIS) - این موسسه اعتبار آن را اعطا.

این عنوان معتبر استاندارد طلا در آموزش و پرورش کسب و کار است که تنها 1٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به دست آورده است. این دانشگاه در سال 2014 به مدرسه کسب و کار دانشگاه نیوکاسل اهدا شد.

ارتباطات جهانی

شما به یک جامعه از بیش از 122،000 فارغ التحصیل از بیش از 110 کشور مختلف می پیوندید.

شما فرصتی برای حضور در رویدادهای شبکه با فارغ التحصیلان جدید و تجربه شده دانشگاه نیوکاسل خواهید داشت. و پایگاه داده ارتباطات فارغ التحصیل مدرسه می تواند شما را با دانشجویان سابق از سراسر جهان تماس بگیرد که ممکن است بتوانند به شما در حرفه انتخابی شما کمک کنند.

از کارشناسان بیاموزید

آیا می خواهید از کارشناسان در مورد چگونگی راه اندازی یک کسب و کار و یا ایجاد یک حرفه ای بشنوید؟ هر چهارشنبه شما فرصتی برای حضور در یک استاد کلاس از یکی از شرکای تجاری دانشگاه نیوکاسل خواهید داشت.

از COO AES International، شریک توماس Eggar، MD در Capita یادگیری، مدیر عامل شرکت FTS Global، مشاور در سانتاندر و بیشتر، می شنوید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Undergraduate Pathway

Newcastle University London

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال دوم مدرک کارشناسی ارشد در بازرگانی یا بازاریابی و مدیریت در Newcastle University London . ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال دوم مدرک کارشناسی ارشد در بازرگانی یا بازاریابی و مدیریت در Newcastle University London .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود را از طریق Pathway متخصص توسعه دهید.ماژولهای دانشگاهی را که سال اول تحصیل را انتخاب کرده اید مطالعه کنید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.از کلاس های کوچکتر نسبت به دانشگاه بهره مند شوید، به این معنی که زمان بیشتری را با معلمان خود در نظر بگیرید.با توجه به آموزش دانشگاهی برای ماژول های مبتنی بر موضوع، به مطالعه در انگلستان بپردازید.راهنمایی با درخواست دانشگاه خود، اطمینان حاصل کنید که بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر، اکتبر؛ 2019: ژانویه، جولای، سپتامبر، اکتبر؛ 2020: ژانویههزینه ها: از 15،445 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت کلاس: به طور معمول از دوشنبه تا جمعه بین 08.00 - 19.00 برگزار می شود به استثنای تعطیلات بانکی. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که طبق شرایط پیش بینی نشده کلاسها باید در خارج از این زمان برگزار شوند.جایزه: گواهی تحصیلات عالی (FHEQ سطح 4) از دانشگاه نیوکاسل.گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا London
سپتامبر 2019
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه فارغ التحصیلی

Newcastle University London

آماده شدن برای ورود مستقیم به مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی و بازاریابی بین المللی در Newcastle University London در Newcastle University London . ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی و بازاریابی بین المللی در Newcastle University London در Newcastle University London .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را از طریق یادگیری فعال در زمینه موضوعی انتخاب کنید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.با تحصیل در بریتانیا با تمرکز قوی بر مهارت های تحقیق و تحقیق، به مطالعه برسید.سطح زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید و واژگان را برای موضوع انتخاب شده خود توسعه دهید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر، اکتبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر، اکتبر؛ 2020: ژانویههزینه ها: از 15،445 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت کلاس: به طور معمول از دوشنبه تا جمعه بین 08.00 - 19.00 برگزار می شود به استثنای تعطیلات بانکی. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که طبق شرایط پیش بینی نشده کلاسها باید در خارج از این زمان برگزار شوند.جایزه: دیپلم فارغ التحصیل بین المللی (سطح 6 FHEQ) از دانشگاه نیوکاسل.گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

Newcastle University London

این دوره سریع ترین و موثر ترین راه برای رسیدن به سطح زبان انگلیسی مورد نیاز شماست. این به ویژه برای دیدار با نیازهای یادگیری فردی شما، با پنج سطح تحصیلات خاص طراحی شده اس ... [+]

این دوره سریع ترین و موثر ترین راه برای رسیدن به سطح زبان انگلیسی مورد نیاز شماست. این به ویژه برای دیدار با نیازهای یادگیری فردی شما، با پنج سطح تحصیلات خاص طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که زبان رسمی و مهارت های علمی مورد نیاز برای موفقیت را به دست آورید.

ویژگی های دورهبه عنوان یک دانش آموز بسیار فعال و کارآمد، می توانید انتظار داشته باشید که از طریق این دوره فشرده، پیشرفت سریع تا یک نمره IELTS را در هر دوره داشته باشید. به دانشجویانی که دوره دكتري Academic English را در دسامبر 2017 به اتمام رسانده اند، به طور متوسط ​​0.8 واحد پیشرفت باند IELTS را انجام دادند.مطالعه 30 ساعت آموزش، 25 ساعت تماس چهره به چهره و 5 ساعت آموزش زبان آنلاین با پشتیبانی معلم.با هماهنگی با ارزیابی کمبریج، ارزیابی آنلاین متمرکز، پیشرفت شما را به دقت کنترل می کند.از درس تعاملی و اندازه های کوچک کلاس بهره مند شوید.رایگان INTO "آماده شدن برای انگلیسی" البته در دسترس آنلاین قبل از ورود.... [-]
بریتانیا London
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

سال آماده سازی

Newcastle University London

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال 1 مدرک کارشناسی در حسابداری و مالی، مدیریت بازرگانی بین المللی یا مدیریت و بازاریابی بین المللی در Newcastle University London در Newcas ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال 1 مدرک کارشناسی در حسابداری و مالی، مدیریت بازرگانی بین المللی یا مدیریت و بازاریابی بین المللی در Newcastle University London در Newcastle University London .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود را از طریق Pathway متخصص توسعه دهید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق. درباره تضمین بازگشت پول ما بیشتر بدانید.از کلاس های کوچکتر نسبت به دانشگاه بهره مند شوید، به این معنی که زمان بیشتری را با معلمان خود در نظر بگیرید.با توجه به آموزش دانشگاهی برای ماژول های مبتنی بر موضوع، به مطالعه در انگلستان بپردازید.راهنمایی با برنامه های دانشگاهی خود، بنابراین شما بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر، اکتبر؛ 2019: ژانویه، جولای، سپتامبر، اکتبر؛ 2020: ژانویههزینه ها: از 15،445 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت کلاس: به طور معمول از دوشنبه تا جمعه بین 08.00 - 19.00 برگزار می شود به استثنای تعطیلات بانکی. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که طبق شرایط پیش بینی نشده کلاسها باید در خارج از این زمان برگزار شوند.جایزه: گواهی بنیاد بین المللی (سطح 3 RQF) از دانشگاه نیوکاسل.گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا London
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی