Newcastle University London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای 10 کارشناسی ارشد به دانشگاه برتر بپیوندید

شما دانشجوی دانشگاه نیوکاسل هستید، اما در محوطه دانشگاه لندن زندگی می کنید و تحصیل می کنید. شما از شهرت عالی دانشگاه برای کارآفرینی فارغ التحصیلان بهره مند خواهید شد و در سومین شهر جهان برای فعالیت های کارفرمایان (QS بهترین دانشجویان شهرهای 2016) زندگی خواهید کرد.

به نظر می رسد یک راه عالی برای شروع کار خود را؟ شما همچنین می توانید دسترسی به شبکه فارغ التحصیلان دانشگاه نیوکاسل، منابع الکترونیکی، تدریس آگاهی پژوهشی، خدمات حرفه ای و اتحادیه دانشجویان داشته باشید.

می خواهید با دانش آموزان دیگر زندگی کنید؟ هیچ مشکلی نیست، شما می توانید بین دو خوابگاه دانشجویی را در دسترس آسان از پردیس انتخاب کنید.

طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای شما

در محوطه دانشگاه، فضاهای آموزشی انعطاف پذیر را شامل دو تئاتر سخنرانی و اتاق های سمینار با تخته سفید تعاملی خواهید یافت.

همچنین یک مرکز منابع آموزشی فراهم می کند که طیف وسیعی از مواد آموزشی، همراه با امکانات مدرن IT و رایگان Wi-Fi را فراهم می کند.

گرسنه چنگ زدن به خوردن در کافه پردیس یا سر پایین برای پیتزا و یا سوشی.

محوطه دانشگاه کوچک است به این معنی که شما به زودی با دانش آموزان همکار خود آشنا خواهید شد و دوستان را سریع می سازید.

در میز پذیرایی، شما تیم پشتیبانی را برآورده می کنید. آنها در دسترس هستند دور ساعت. از مدیریت پول و برنامه های زندگی خود برای مهاجرت و سلامت و شادی شما، آنها قادر به کمک خواهند بود.

یک دانشگاه جهانی رتبه بندی شده

دانشگاه نیوکاسل در 1٪ از دانشگاه های جهان رتبه بندی شده است (رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2015-2016). Newcastle University London رتبه بندی برتر خود را به پایتخت و همچنین توانایی استخدام عالی با 20 رتبه برتر برای چشم انداز حرفه ای فارغ التحصیل می دهد (راهنمای کامل دانشگاه 2016).

شما از شهرت عالی دانشگاه برای کارآفرینی فارغ التحصیلان بهره مند خواهید شد و در سومین شهر جهان برای فعالیت کارفرمایان (QS بهترین شهرهای دانشجویی 2016) زندگی خواهید کرد.

Newcastle University London نیز فرصتی عالی برای توسعه شبکه حرفه ای خود است. شما در ولسوالی مالی لندن با کارفرمایان جهانی در آستانۀ خود قرار خواهید گرفت.

مدارک تحصیلی توسط مدرسه کسب و کار سه گانه دانشگاه نیوکاسل طراحی شده است. فقط 1٪ از مدارس کسب و کار سه بار اعتبار داده شده است، بنابراین هنگامی که فارغ التحصیل می شوید، از رقابت پیشی خواهید گرفت. شما همچنین می توانید به طور کامل مجهز به تاثیر در کسب و کار جهانی.

تحصیل در مدرسه کسب و کار سه گانه معتبر در قلب منطقه مالی لندن

تمام برنامه های تحصیلی توسط مدرسه کسب و کار دانشگاه نیوکاسل طراحی شده است. در 1٪ از مدارس کسب و کار که سه بار اعتبار دارند، تمرکز بر رشد سریع شغلی و تشویق شما برای توسعه یک مزیت رقابتی وجود دارد.

دانشگاه های لندن با کارفرمایان جهانی در آستان شما پایه عالی برای توسعه شبکه حرفه ای خود و ایجاد ارتباط با کسب و کار و صنعت است.

شما فرصتی برای حضور در رویدادهای شبکه را با فارغ التحصیلان جدید و تجربه شده دانشگاه نیوکاسل خواهید داشت و پایگاه داده های تحصیلات تکمیلی می تواند با دانش آموزان سابق شما در سراسر جهان ارتباط برقرار کند که ممکن است بتوانند به شما در حرفه انتخابی شما کمک کنند. و اگر شما حرفه ای را انتخاب نکرده اید، می توانید از خدمات پشتیبانی حرفه ای دانشگاه نیوکاسل استفاده کامل کنید.

عصبی در مورد ساختن دوستان جدید؟ نگران نباشید، به عنوان یک دانشجوی دانشگاه نیوکاسل شما عضو اتحادیه دانشجویان خواهید بود. پردیس نماینده یک تقویم اجتماعی فعال را سازماندهی می کند، به طوری که هیچ وقت دوستان جدیدی را ایجاد نمی کنید.


اعتبار سه گانه چیست؟

مدرسه کسب و کار به عنوان سه گانه معتبر شناخته می شود زمانی که سه نهاد بین المللی اعتباربخشی - انجمن به پیشرفت دانشکده های بازرگانی (AASCB)، انجمن MBA (AMBA) و سیستم بهبود کیفیت اروپا (EQUIS) - این موسسه اعتبار آن را اعطا.

این عنوان معتبر استاندارد طلا در آموزش و پرورش کسب و کار است که تنها 1٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به دست آورده است. این دانشگاه در سال 2014 به مدرسه کسب و کار دانشگاه نیوکاسل اهدا شد.

ارتباطات جهانی

شما به یک جامعه از بیش از 122،000 فارغ التحصیل از بیش از 110 کشور مختلف می پیوندید.

شما فرصتی برای حضور در رویدادهای شبکه با فارغ التحصیلان جدید و تجربه شده دانشگاه نیوکاسل خواهید داشت. و پایگاه داده ارتباطات فارغ التحصیل مدرسه می تواند شما را با دانشجویان سابق از سراسر جهان تماس بگیرد که ممکن است بتوانند به شما در حرفه انتخابی شما کمک کنند.

از کارشناسان بیاموزید

آیا می خواهید از کارشناسان در مورد چگونگی راه اندازی یک کسب و کار و یا ایجاد یک حرفه ای بشنوید؟ هر چهارشنبه شما فرصتی برای حضور در یک استاد کلاس از یکی از شرکای تجاری دانشگاه نیوکاسل خواهید داشت.

از COO AES International، شریک توماس Eggar، MD در Capita یادگیری، مدیر عامل شرکت FTS Global، مشاور در سانتاندر و بیشتر، می شنوید.

مکان ها

لندن

INTO Newcastle University London

Address
102 Middlesex St
E17EZ لندن, انگلستان, بریتانیا