توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دقیقا کجا می خواهید باشید

آیا می خواهید در یک دانشگاه برتر در یکی از هیجان انگیزترین شهرهای انگلستان تحصیل کنید؟ Newcastle University توسط دانشجوی بین المللی دانشجویان سال 2016 در انگلستان در رتبه پنجم قرار گرفته و بخشی از راسل گروه بین المللی مشهور است. INTO Newcastle University درست در قلب دانشگاه قرار دارد. همانطور که در امکانات پیشرفته ای فوق العاده آن یاد می گیرید، بخشی از این شلوغ و شکوفایی صحنه دانشگاه را احساس خواهید کرد. شما آموزش تدریس در دانشگاه را با سخنرانی ها، آموزش ها و مطالعه خصوصی حمایت خواهید کرد. تیم پشتیبانی دوستانه ما نزدیک است، بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که یک سال ساده، آرام و الهام بخش است.

قلب تجربه یادگیری شما

آیا می خواهید در قلب یک شهر پر رونق مطالعه کنید؟ مرکز INTO در Newcastle University فقط این را ارائه می دهد. این یک مرکز مدرن و ایمن با دسترسی کامل به امکانات و امکانات برای زندگی و یادگیری است.

با تشکر از امکانات پیشرفته تحصیلی، محل اقامت در محل و امکانات فراوان برای استراحت و تعطیلات، همه چیز را در یک مکان پیدا کنید.

مرکز آموزش های چندرسانه ای، مرکز منابع زبان و کتابخانه ای وسیع و همچنین کلاس های آموزشی معاصر و امکانات فوق العاده IT. و شما توسط معلمان و کارکنان اختصاص داده شده ما حمایت می شود که اطمینان می دهد که شما بیشترین وقت خود را در Newcastle University .

کتابخانه

سه کتابخانه در محوطه دانشگاه وجود دارد. کتابخانه رابینسون که هفت روز هفته در 24 ساعت شبانه روز باز است، کتابخانه اصلی دانشگاه است. در اینجا شما بیش از یک میلیون کتاب، بیش از 100،000 منابع الکترونیکی و هزاران مجله را خواهید یافت.

دو کتابخانه تخصصی دیگر وجود دارد - کتابخانه قانون و کتابخانه پزشکی و دندان پزشکی والتون. نمی توانید آنچه را دنبال می کنید پیدا کنید؟ کارکنان دوستانه در کنار هم هستند تا شما را در پیدا کردن چیزی که نیاز دارید پیدا کنید.

 • 1،300 رایانه های شخصی شبکه، برخی با دسترسی 24 ساعته
 • نوشتن توسعه، کمکهای ریاضی و کمک های کتابخانه عمومی در دسترس است
 • پرداخت دی وی دی و سی دی برای یادگیری زبان

امکانات

هنگامی که برای مطالعه می آید، مرکز INTO دارای همه چیزهایی است که شما نیاز دارید. ترکیبی از فضاهای اجتماعی و نقاط آرام برای مطالعه خصوصی وجود دارد. مرکز منابع یادگیری به خوبی ذخیره شده است با کتاب ها، منابع آنلاین و دوره های آموزشی برای افزایش مطالعات شما بسته است. مرکز منابع یادگیری از دوشنبه تا جمعه، 8 صبح تا 6 بعدازظهر است.

میخواهید آنلاین مطالعه کنید؟ شما به Blackboard، یک محیط یادگیری مجازی دسترسی خواهید داشت که در آن شما قادر به دانلود یادداشت های سخنرانی و محتوای دوره خواهید بود، همچنین در گفتگو با همکلاسی های خود و معلمان شرکت کنید.

نیاز به مشاوره دارید؟ این مرکز از لحظه ای که می رسد، پشتیبانی 24 ساعته را ارائه می دهد. از ویزا و پشتیبانی مهاجرت به فرودگاه برداشت، یک برنامه جهت گیری و دستیارهای مسکونی در محل اقامت، شما باید تمام کمک هایی را که لازم است برای حل آن داشته باشید.

زندگی در محوطه دانشگاه فقط در مورد تحصیل است شما همچنین می توانید به برخی از امکانات عالی دسترسی پیدا کنید که در آن شما می توانید با دوستان جدید خود در ارتباط باشید. کافه ها، رستوران ها و امکانات ورزشی همه در محوطه دانشگاه یافت می شود. یا به اتحادیه دانشجویان سر بزنید، که در آن بیش از 200 باشگاه و جوامع را برای انتخاب انتخاب کنید.

غذا

یک مکان عالی برای تعطیل کردن با دوستان و تفریح ​​کردن بین کلاس ها، کافه را می توان در مرکز دانشگاه یافت. این مکان بسیار خوبی است که صبحانه، ناهار یا نوشیدنی بین کلاسها را انتخاب کنید. گزینه های گیاهخواری و حلال اغلب در دسترس هستند و همچنین یک کارت وفاداری برای صرفه جویی در هزینه شما وجود دارد.

امکانات باور نکردنی و یک مکان فوق العاده

شما به تمام امکانات شگفت انگیز Newcastle University دسترسی خواهید داشت. کتابخانه رابینسون و مرکز منابع زبان وجود دارد - هر دو مکان های عالی برای تحصیل و همچنین یک محیط یادگیری مجازی عالی هستند. اما Newcastle University در مورد کالس ها و تحصیلات بیش از حد، با یک اتحادیه دانشجویی عالی و یک مرکز ورزشی فوق العاده است.

دانشگاه برتر جهان

Newcastle University چشم انداز فرصت های شغلی عالی، یک تجربه دانشجوی فراموش نشدنی را فراهم می کند و عضو موسس گروه راسل است که شامل 24 دانشگاه برتر دانشگاهی با شدت مورد توجه انگلستان است. رتبه بندی در 1٪ از دانشگاه های جهان و 23 در انگلستان، Newcastle University نیز رتبه 12 در جهان برای رضایت دانشجویان بین المللی است.

تحصیل در اینجا به این معنی است که شما به بیش از 23،000 دانش آموز از بیش از 120 کشور و یک جامعه قوی دانشجویی پیوست خواهید کرد که الهام بخش و تشویق یادگیری شما خواهد شد.

حفظ یک سنت عالی

Newcastle University یکی از دانشگاه های برتر انگلستان و شهرت خوبی برای آموزش عالی و تحقیقات پیشرفته است و انتخاب دانشجویان و کارفرمایان یکسان است.

شما اینجا را با اتصال دانشگاهی به دانشگاه خواهید آموخت، این دانشگاه گزینه هایی برای افزایش مطالعات خود را ارائه می دهد از جمله:

 • قراردادهای تحصیل در خارج از کشور با بیش از 250 دانشگاه در سراسر جهان، و همچنین تحصیلات بین المللی در خارج از کشور، مدرسه تابستانی و برنامه های کاری یکپارچه به مدارس
 • بودجه برای سفرهای پژوهشی دانشجویی در سراسر جهان
 • مشارکت با بیش از 400 موسسه جهانی
 • دسترسی رایگان برای همه دانش آموزان به امکانات برای یادگیری یک زبان دیگر
 • مدارک تحصیلی در سنگاپور و مدرسه پزشکی در مالزی
 • یک محوطه با نام تجاری جدید در لندن ارائه طیف وسیعی از دوره های درجه، استاد کلاس، و کارفرمایان و رویدادهای فارغ التحصیلان
 • رشته های متنوع، با 27 نفر در انگلستان بالای 20 قرار دارد
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Undergraduate Pathway

Newcastle University

آماده شدن برای ورود به سال دوم دوره کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد در Newcastle University . ... [+]

آماده شدن برای ورود به سال دوم دوره کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد در Newcastle University .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود را از طریق Pathway متخصص توسعه دهید.ماژولهای دانشگاهی را که سال اول تحصیل را انتخاب کرده اید مطالعه کنید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.از کلاس های کوچکتر نسبت به دانشگاه بهره مند شوید، به این معنی که زمان بیشتری را با معلمان خود در نظر بگیرید.با توجه به آموزش دانشگاهی برای ماژول های مبتنی بر موضوع، به مطالعه در انگلستان بپردازید.راهنمایی با درخواست دانشگاه خود، اطمینان حاصل کنید که بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویه، ژوئنهزینه ها: از 19،500 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت کلاس: به طور معمول از دوشنبه تا جمعه بین 08.00 - 19.00 برگزار می شود به استثنای تعطیلات بانکی. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که طبق شرایط پیش بینی نشده کلاسها باید در خارج از این زمان برگزار شوند.جایزه: گواهی تحصیلات عالی (FHEQ سطح 4) از Newcastle University .گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا نیوکاسل تین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Newcastle University

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی در رشته موضوعات مرتبط با تجارت در Newcastle University . ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی در رشته موضوعات مرتبط با تجارت در Newcastle University .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود را از طریق Pathway متخصص توسعه دهید.ماژولهای دانشگاهی را که سال اول تحصیل را انتخاب کرده اید مطالعه کنید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.از کلاس های کوچکتر نسبت به دانشگاه بهره مند شوید، به این معنی که زمان بیشتری را با معلمان خود در نظر بگیرید.با توجه به آموزش دانشگاهی برای ماژول های مبتنی بر موضوع، به مطالعه در انگلستان بپردازید.راهنمایی با درخواست دانشگاه خود، اطمینان حاصل کنید که بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویه، ژوئنهزینه ها: از 18،500 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت کلاس: به طور معمول از دوشنبه تا جمعه بین 08.00 - 19.00 برگزار می شود به استثنای تعطیلات بانکی. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که طبق شرایط پیش بینی نشده کلاسها باید در خارج از این زمان برگزار شوند.جایزه: گواهی تحصیلات عالی (FHEQ سطح 4) از Newcastle University .گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا نیوکاسل تین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه فارغ التحصیلی

Newcastle University

آماده شدن برای مدرک کارشناسی ارشد خود را در معماری با یک دوره در Newcastle University . دوره پیش کارشناسی ارشد به خصوص برای آماده سازی دانش آموزان برای مدارک مربوط به معم ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به مدرک کارشناسی ارشد در معماری یا موضوع مرتبط با معماری در Newcastle University .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را از طریق یادگیری فعال در زمینه موضوعی انتخاب کنید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.با تحصیل در بریتانیا با تمرکز قوی بر مهارت های تحقیق و تحقیق، به مطالعه برسید.سطح زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید و واژگان را برای موضوع انتخاب شده خود توسعه دهید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویه، ژوئنهزینه ها: از 19،500 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت کلاس: به طور معمول از دوشنبه تا جمعه بین 08.00 - 19.00 برگزار می شود به استثنای تعطیلات بانکی. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که طبق شرایط پیش بینی نشده کلاسها باید در خارج از این زمان برگزار شوند.جایزه: دیپلم فارغ التحصیل بین المللی در آموزش عالی (FHEQ سطح 6) از Newcastle University .گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا نیوکاسل تین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Newcastle University

این Pathway شما در پیشرفت تحصیلات تکمیلی در یکی از بهترین دانشگاههای انگلستان برای مطالعه موسیقی کمک می کند. ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به طیف وسیعی از مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار، ارتباطات، حقوق، رسانه، علوم اجتماعی و حمل و نقل در Newcastle University .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را از طریق یادگیری فعال در زمینه موضوعی انتخاب کنید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.با تحصیل در بریتانیا با تمرکز قوی بر مهارت های تحقیق و تحقیق، به مطالعه برسید.سطح زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید و واژگان را برای موضوع انتخاب شده خود توسعه دهید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویه، ژوئنهزینه ها: از 18،500 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16جایزه: دیپلم فارغ التحصیل آموزش عالی (FHEQ سطح 6) از Newcastle University .گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا نیوکاسل تین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Newcastle University

آماده شدن برای ورود مستقیم به طیف وسیعی از مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار، ارتباطات، حقوق، رسانه، علوم اجتماعی و حمل و نقل در Newcastle University . ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به طیف وسیعی از مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار، ارتباطات، حقوق، رسانه، علوم اجتماعی و حمل و نقل در Newcastle University .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را از طریق یادگیری فعال در زمینه موضوعی انتخاب کنید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.با تحصیل در بریتانیا با تمرکز قوی بر مهارت های تحقیق و تحقیق، به مطالعه برسید.سطح زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید و واژگان را برای موضوع انتخاب شده خود توسعه دهید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویه، ژوئنهزینه ها: از 18،500 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16جایزه: دیپلم فارغ التحصیل بین المللی (سطح 6 FHEQ) از Newcastle University .گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا نیوکاسل تین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

Newcastle University

این دوره سریع ترین و موثر ترین راه برای رسیدن به سطح زبان انگلیسی مورد نیاز شماست. این به ویژه برای دیدار با نیازهای یادگیری فردی شما، با پنج سطح تحصیلات خاص طراحی شده اس ... [+]

این دوره سریع ترین و موثر ترین راه برای رسیدن به سطح زبان انگلیسی مورد نیاز شماست. این به ویژه برای دیدار با نیازهای یادگیری فردی شما، با پنج سطح تحصیلات خاص طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که زبان رسمی و مهارت های علمی مورد نیاز برای موفقیت را به دست آورید.

ویژگی های دورهبه عنوان یک دانش آموز بسیار فعال و کارآمد، می توانید انتظار داشته باشید که از طریق این دوره فشرده، پیشرفت سریع تا یک نمره IELTS را در هر دوره داشته باشید. به دانشجویانی که دوره دكتري Academic English را در دسامبر 2017 به اتمام رسانده اند، به طور متوسط ​​0.8 واحد پیشرفت باند IELTS را انجام دادند.مطالعه 30 ساعت آموزش، 25 ساعت تماس چهره به چهره و 5 ساعت آموزش زبان آنلاین با پشتیبانی معلم.با هماهنگی با ارزیابی کمبریج، ارزیابی آنلاین متمرکز، پیشرفت شما را به دقت کنترل می کند.از درس تعاملی و اندازه های کوچک کلاس بهره مند شوید.رایگان INTO "آماده شدن برای انگلیسی" البته در دسترس آنلاین قبل از ورود.... [-]
بریتانیا نیوکاسل تین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

سال آماده سازی

Newcastle University

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال 1 مدرک کارشناسی ارشد معماری در Newcastle University . ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال 1 مدرک کارشناسی ارشد معماری در Newcastle University .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود را از طریق Pathway متخصص توسعه دهید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.از کلاس های کوچکتر نسبت به دانشگاه بهره مند شوید، به این معنی که زمان بیشتری را با معلمان خود در نظر بگیرید.با توجه به آموزش دانشگاهی برای ماژول های مبتنی بر موضوع، به مطالعه در انگلستان بپردازید.راهنمایی با برنامه های دانشگاهی خود، بنابراین شما بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویه، ژوئنهزینه ها: از 19،500 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت کلاس: به طور معمول از دوشنبه تا جمعه بین 08.00 - 19.00 برگزار می شود به استثنای تعطیلات بانکی. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که طبق شرایط پیش بینی نشده کلاسها باید در خارج از این زمان برگزار شوند.جایزه: گواهی بنیاد بین المللی (سطح 3 RQF) از Newcastle University .گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا نیوکاسل تین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Newcastle University

آماده شدن برای پیشرفت به سال 1 مدرک کارشناسی در رشته های موضوعی از جمله باستان شناسی، تحصیل، حقوق، سیاست و جامعه شناسی در Newcastle University . ... [+]

آماده شدن برای پیشرفت به سال 1 مدرک کارشناسی در رشته های موضوعی از جمله باستان شناسی، تحصیل، حقوق، سیاست و جامعه شناسی در Newcastle University .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود را از طریق Pathway متخصص توسعه دهید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.از کلاس های کوچکتر نسبت به دانشگاه بهره مند شوید، به این معنی که زمان بیشتری را با معلمان خود در نظر بگیرید.با توجه به آموزش دانشگاهی برای ماژول های مبتنی بر موضوع، به مطالعه در انگلستان بپردازید.راهنمایی با برنامه های دانشگاهی خود، بنابراین شما بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویه، ژوئنهزینه ها: از 18،500 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت کلاس: به طور معمول از دوشنبه تا جمعه بین 08.00 - 19.00 برگزار می شود به استثنای تعطیلات بانکی. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که طبق شرایط پیش بینی نشده کلاسها باید در خارج از این زمان برگزار شوند.جایزه: گواهی بنیاد بین المللی (سطح 3 RQF) از Newcastle University .گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا نیوکاسل تین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Newcastle University

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال 1 طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی در موضوعات از جمله زیست شناسی، شیمی، فارماکولوژی، روانشناسی و زیست شناسی در Newcastle University . ... [+]

آماده شدن برای پیشرفت به سال 1 مدرک کارشناسی در رشته های موضوعی از جمله باستان شناسی، تحصیل، حقوق، سیاست و جامعه شناسی در Newcastle University .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود را از طریق Pathway متخصص توسعه دهید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.از کلاس های کوچکتر نسبت به دانشگاه بهره مند شوید، به این معنی که زمان بیشتری را با معلمان خود در نظر بگیرید.با توجه به آموزش دانشگاهی برای ماژول های مبتنی بر موضوع، به مطالعه در انگلستان بپردازید.راهنمایی با برنامه های دانشگاهی خود، بنابراین شما بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویه، ژوئنهزینه ها: از 19،500 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت کلاس: به طور معمول از دوشنبه تا جمعه بین 08.00 - 19.00 برگزار می شود به استثنای تعطیلات بانکی. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که طبق شرایط پیش بینی نشده کلاسها باید در خارج از این زمان برگزار شوند.جایزه: گواهی بنیاد بین المللی (سطح 3 RQF) از Newcastle University .گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا نیوکاسل تین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Newcastle University

آماده شدن برای ورود مستقیم به مقطع کارشناسی در یک موضوع علمی یا مهندسی در Newcastle University . ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به مقطع کارشناسی در یک موضوع علمی یا مهندسی در Newcastle University .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود را از طریق Pathway متخصص توسعه دهید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.از کلاس های کوچکتر نسبت به دانشگاه بهره مند شوید، به این معنی که زمان بیشتری را با معلمان خود در نظر بگیرید.با توجه به آموزش دانشگاهی برای ماژول های مبتنی بر موضوع، به مطالعه در انگلستان بپردازید.راهنمایی با برنامه های دانشگاهی خود، بنابراین شما بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویه، ژوئنهزینه ها: از 19،500 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت کلاس: به طور معمول از دوشنبه تا جمعه بین 08.00 - 19.00 برگزار می شود به استثنای تعطیلات بانکی. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که طبق شرایط پیش بینی نشده کلاسها باید در خارج از این زمان برگزار شوند.جایزه: گواهی بنیاد بین المللی (سطح 3 RQF) از Newcastle University .گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا نیوکاسل تین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Newcastle University

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال 1 مدرک کارشناسی در امور اقتصادی، مالی، بازاریابی و مدیریت در Newcastle University . ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال 1 مدرک کارشناسی در امور اقتصادی، مالی، بازاریابی و مدیریت در Newcastle University .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود را از طریق Pathway متخصص توسعه دهید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.از کلاس های کوچکتر نسبت به دانشگاه بهره مند شوید، به این معنی که زمان بیشتری را با معلمان خود در نظر بگیرید.با توجه به آموزش دانشگاهی برای ماژول های مبتنی بر موضوع، به مطالعه در انگلستان بپردازید.راهنمایی با برنامه های دانشگاهی خود، بنابراین شما بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویه، ژوئنهزینه ها: از 18،500 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت کلاس: به طور معمول از دوشنبه تا جمعه بین 08.00 - 19.00 برگزار می شود به استثنای تعطیلات بانکی. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که طبق شرایط پیش بینی نشده کلاسها باید در خارج از این زمان برگزار شوند.جایزه: گواهی بنیاد بین المللی (سطح 3 RQF) از Newcastle University .گزینه های دوره:استاندارد (برنامه سه ماهه، 9 ماهه)Extended (شامل یک واژه اضافی از زبان انگلیسی است.)شرایط ورود... [-]
بریتانیا نیوکاسل تین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی