University of East Anglia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UEA - مطالعه عالی و تجربیات زندگی

University of East Anglia خانه ای است برای همه چیز که شما نیاز دارید که یک زندگی عالی و تجربه تحصیلی داشته باشید.

و به عنوان یک دانش آموز INTO، شما دسترسی کامل به همه چیزهایی که دانش آموزان UEA از آن لذت می برند.

شما می توانید از کتابخانه فوق العاده UEA، ورزش و امکانات تفریحی برنده جایزه و یکی از بهترین اتحادیه های دانشجویی در انگلیس استفاده کنید.

شما همچنین می توانید اتاق های مطالعه را بخرید، در سخنرانی های مهمان، مشاغل مذکور دسترسی پیدا کنید، به باشگاه اتحادیه های دانشجویی و جوامع بپیوندید، و به تمام امکانات دسترسی دانشجویان UEA دسترسی داشته باشید.

INTO UEA - خانه شما دور از خانه است

مرکز INTO UEA شما در مرکز دانشگاه واقع شده است. این خانه به تیم پشتیبانی بین المللی دوستانه ما است که از شما در سفر خود به سوی تحصیل در UEA پشتیبانی می کند.

آنها به شما کمک می کنند که وقت خود را در اینجا به عنوان لذت بخش که ممکن است. هر چه نیازهای شما باشد، پشتیبانی می شود، از جمله مشاوران زبان اگر انگلیسی زبان اول شما نیست.

مرکز تحصیل نیز به مسکن دانشجویان بین المللی فوق العاده ما پیوسته است، بنابراین شما هرگز از چیزی که نیاز دارید دور نخواهید بود.

در هیچ وقت، شما با دوستان خود در یکی از فضاهای اجتماعی راحت ما، تلاش برای غذا خوردن در رستوران INTO یا کاوش در شهر نورویچ راحت خواهید بود.

امکانات فوق العاده در قلب دانشگاه UEA

مرکز مطالعاتی ما هدف این است که آخرین فن آوری های یادگیری نوآورانه را پشتیبانی کند. این یک محیط مدرن است که نزدیک به تمام امکانات برجسته دانشگاه است.

شما از روز اول به آموزش دانشگاهی خواهید پرداخت، به این معنی بهترین آمادگی برای موفقیت در مطالعات انگلیس است.

فضاهای یادگیری انعطاف پذیر به شما کمک می کند تا با طیف وسیعی از سبک های آموزشی آشنا شوید، از جمله سخنرانی ها، کارهای آزمایشگاهی، سمینارها، آموزش ها، مطالعه خصوصی و یادگیری الکترونیکی.

به لطف فضای خوش آمدید و تیم پشتیبانی دوستانه، شما به عنوان بخشی از خانواده INTO احساس خواهید کرد. راهنما برای هرگونه چالشی که ممکن است با آن مواجه شود، شامل مشاوره محرمانه برای هر مورد یا مسائل غیر آکادمیک است.

ما اینجا هستیم تا شما را برای پیشرفت در یک دانشگاه برتر انگلستان آماده کنید و چشم انداز خود را برای یک حرفه الهام بخش افزایش دهید.

اندازه های کوچک کلاس، رضایت دانشجویان بالا

مرکز INTO دارای همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا مکان خود را در University of East Anglia تضمین کنید.

کلاس ها برای تعامل حداکثر معلم و دانش آموز برای کلاس ها کوچک هستند. و بررسی 2015 INTO Exit نشان داد که 93 درصد دانش آموزان با تجربه خود راضی بودند.

38 میلیون پوند سرمایه گذاری در آخرین امکانات

شما بهترین معلمان و امکانات را برای اطمینان از موفقیت خود پیدا خواهید کرد. INTO 38 میلیون پوند در آخرین امکانات سرمایه گذاری کرده است:

 • دو آزمایشگاه فناوری اطلاعات
 • سه آزمایشگاه علمی جدید
 • آزمایشگاه زبان های پیشرفته کشور
 • یک تئاتر سخنرانی چند منظوره
 • اتاق های آموزش عظیم با تخته سفید تعاملی و پد لمسی صفحه لمسی
 • فضاهای اجتماعی راحت برای استراحت با دوستان
 • رایگان اینترنت بی سیم با سرعت بالا در سراسر
 • شما همچنین به کتابخانه 800،000 تومان UEA دسترسی خواهید داشت.

مرکز منابع آموزشی

مرکز منابع آموزشی که در آن شما مواد پشتیبانی، مانند کتاب ها، سی دی ها، دی وی دی ها، مجلات و روزنامه ها را پیدا خواهید کرد. در اینجا شما می توانید یادداشت های مطالعه و اسکن در مواد آموزشی چاپ کنید. و رایانه های لوحی صفحه نمایش پیشرفته، به امکانات آنلاین و مجلات الکترونیکی دسترسی دارند.

نمی توانید آنچه را دنبال می کنید پیدا کنید؟ کارکنان دوستانه ما مشاوره و آموزش را برای کمک به شما برای به دست آوردن بیشتر آنچه که در دسترس است، از جمله:

 • کامپیوتر برای خودآموزی
 • منابع زبان
 • نشریات ملی و محلی روزانه بارگیری می شوند
 • لپ تاپ ها برای گرفتن وام یک شبه

شما می توانید یادداشت های سخنرانی و سایر محتوای درس مفید از محیط یادگیری مجازی UEA را دانلود کنید و در بحث های آنلاین با معلمان و همکلاسی ها شرکت کنید. مرکز منابع آموزشی هر روز از ساعت 7:30 صبح تا 11 بعدازظهر باز می شود.

تحقیق جهانی برجسته

UEA یکی از پیشگامان دانشگاه بریتانیا است که راه را در زمینه های متنوع مانند تغییرات اقلیمی، توسعه بین المللی، علم مواد غذایی و خیلی چیزهای دیگر هدایت می کند.

دانشگاه در رتبه 1٪ در جهان برای برتری تحقیق (CWTS Leiden Ranking 2016) و 10 در انگلستان برای کیفیت تحقیق (Excellence Framework Research 2014) رتبه بندی شده است.

در طول آخرین ارزیابی ارزیابی تمرین، بیش از 50 درصد از فعالیت های پژوهشی دانشگاه به عنوان "پیشرو در جهان" یا "بین المللی عالی" شناخته شده بود و تقریبا 90٪ آن را "وضعیت بین المللی" دانستند.

شما این تفکر دستیابی به موفقیت را در تمام کلاس های خود تجربه خواهید کرد و بهترین آمادگی برای حرفه آینده را به شما می دهد.

UEA همچنین بخشی از پارک تحقیقات نورویچ است که یکی از بزرگترین کانون های تحقیقاتی در اروپا در زمینه بهداشت، غذا و علوم زیست محیطی است. این یکی از مراکز تحقیقاتی که اکثر آنها در خارج از آکسبریج و لندن قرار دارد و دو جایزه نوبل را به دست آورده است.

پارک نیز به تعدادی از کسب و کارهای مبتنی بر علم و فن آوری منزل است. با هم، آنها فرصت های زیادی برای تحقیق و استخدام برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان UEA ارائه می دهند.

یادگیری برای دنیای واقعی

تفکر آکادمیک UEA به خاطر متمایز بودن تمرکز "متفاوت" آن مشهور است. این در ارزش دانشگاه از آگاهی اجتماعی، آگاهی جهانی، و توجه به محیط زیست و پایداری منعکس شده است.

هنگامی که در UEA تحصیل میکنید، توسط محققان فعال در رشتههای رشتههای خود آموخته میشود. بسیاری از معلمان خود در سیاست های دنیای واقعی مشاوره می کنند و به شما این آخرین دانش و تفکر در کلاس درس کمک خواهند کرد.

نتایج این تمرکز واقعی در جهان واقعی روشن است: بیش از 96 درصد از دانشجویان بین المللی UEA در شغل حرفه ای یا مدیریتی یا در مطالعه بیشتر در شش ماه پس از فارغ التحصیلی کار می کنند.

اتحادیه دانشجویی شما

اتحادیه دانشجویی شما هر ساله برنامه های منظم فیلم، نمایش مد و بیش از 60 رویداد موسیقی را در محوطه دانشگاه برگزار می کند. این شامل رویداد سالانه "برو جهانی" است که فرهنگ های مختلف دانشجویی را با انواع غذاها، لباس و آداب و رسوم نمایش می دهد.

کاوش جشن های آینده، شب های باشگاه، رویدادهای ویژه و بیشتر در وب سایت اتحادیه دانشجویان UEA یا نگاهی به گروه های بزرگ که قبلا در محوطه دانشگاه در LCR بازی کرده اند.

این دانشگاه همچنین دارای یک محل مرکز شهر به نام The Waterfront، محل برگزاری موسیقی و کلوپ شبانه است که شامل سه اتاق و مجموعه ای متمایز از دی جی ها و گروه های زنده است.

شما می توانید با طیف وسیعی از باشگاه ها و جوامع دانشجویی در دانشگاه شرکت کنید. این شامل همه چیز از هنر، رقص عرق و بحث، از طریق قانون، زبان و عکاسی است. یا به تولید روزنامه، مجله، نمایش رادیویی یا کانال تلویزیونی کمک کنید؟

الهام هنری، درست در آستان شما

دانشگاه UEA به مرکز بین المللی مشهور مرکز هنرهای تجسمی Sainsbury می باشد.

این ارائه دهنده ورودی رایگان برای مجموعه های دائمی الهام بخش است که بیش از 5000 سال خلاقیت انسانی را پوشش می دهد و موزه و گالری های برجسته نیز سالانه نمایشگاه های هنری زیادی را برگزار می کند.

پابلو پیکاسو، ادگار دگاس، فرانسیس بیکن، یعقوب اپشتاین، هنری مور، آلبرتو جیاکومتی و امیدو مودیلیانی نمایندگی می کنند.

شما همچنین می توانید یک برنامه یادگیری برنده جایزه از جلسات گالری، سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی برای تقویت الهام هنری خود بپیوندید.

یک تجربه دانشجویی شگفت انگیز

University of East Anglia یک دانشگاه فوق العاده است که دانش آموزان می توانند فضای جامعه پر رونق و ثروت از تجربه های زندگی شگفت انگیزی را تجربه کنند.

دانش آموزان UEA را در "5 امتیاز برتر برای تجربه دانشجویی" هر ساله در نظر سنجی دانشجویان ملی از سال 2005 رتبه بندی کرده اند. و در سال 2016، در رده "محیط خوب دانشگاهی در اطراف دانشگاه" در "مطالعات دانشجویان تحصیلات عالی" تایمز .

پردیس پارک زیبا UEA فرصت زیادی را برای تفریح ​​بین مطالعات فراهم می کند. شما می توانید خرگوش ها را در یک پیاده روی طبیعت مشخص کنید، از دریاچه لذت ببرید، یا در هوای پاک و تازه، هنگام خواندن در چمن، از آن استفاده کنید.

امکانات دانشگاهی شامل کتابخانه باز 24/7، مجموعه رسانه ای، استودیوی فیلم و تلویزیون، مجتمع برنده جایزه Sportspark، دوازده کافه و رستوران منحصر به فرد و یک مینی سوپر مارکت، بانک و اداره پست است.

مکان ها

نورویچ

INTO University of East Anglia

Address
University Dr
NR4 7TJ نورویچ, انگلستان, بریتانیا