توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشگاه بسیار رتبه بندی شده

آیا می خواهید در یک دانشگاه برتر انگلستان تحصیل کنید که یک تجربه دانشجویی فوق العاده را فراهم می کند؟ University of Exeter از طریق تدریس عالی و یک محیط یادگیری عالی به شما بهترین راه را برای زندگی شما می دهد.

پس چه چیزی این دانشگاه را از هم جدا می کند؟ این جایزه در رتبه بندی بین المللی بین المللی، توسط بیش از 20،000 دانش آموز در جوایز انتخاب دانشجویان WhatUni در رتبه یازدهم قرار دارد. این یکی از 1٪ از دانشگاه های جهان است (رتبه بندی دانشگاه های جهان 2014-15) و در رشته تحصیلی 4 در انگلستان قرار دارد از کیفیت آموزش در بررسی ملی دانشجویان 2014.

University of Exeter به طور مداوم در 10 کشور برتر انگلستان یکی از سریعترین دانشگاه های انگلستان است. دانشگاه اتریش دانشگاه سال 2016، University of Exeter نیز عضو گروه راسل معتبر و ویژگی های در 100 دانشگاه های جهان است.

همه چیزهایی که در یک مکان نیاز دارید

مرکز INTO دارای همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا به شما در موفقیت تحصیل در انگلستان کمک کنیم. اولین سال تحصیل شما همه چیزهایی است که به آنها امیدوار بودید و بیشتر.

امکانات پیشرفته ای را مشاهده کنید - مراکز چند رسانه ای، آزمایشگاه های زبان و علم و مرکز گسترده ی آموزش و پرورش وجود دارد. ما برای شما برای لذت بردن از فرهنگ و زندگی بریتانیا، با همه چیز از پشتیبانی زبان به کارکنان اختصاص داده شده که اطمینان حاصل می کنند همه چیز خوب پیش می رود.

پایه ای برای یادگیری و اجتماعی شدن

شما INTO مرکز اکستر در دانشگاه Streatham را پیدا خواهید کرد. یک فضای استقرار، دوستانه و شیک با بیش از 100 عضو اختصاصی کارکنان و امکانات عالی. همه چیز که شما نیاز دارید اینجاست.

هنگامی که شما نیاز به تحصیل دارید، مرکز این مکان است. مرکز آموزش گسترده منابع با زمینه های مطالعه خصوصی، مواد آموزشی و کامپیوتر، و یک آزمایشگاه علمی و دو اتاق چند رسانه ای وجود دارد. شما قادر خواهید بود از فضاهای آموزشی انعطاف پذیر برای سخنرانی ها، سمینارها و آموزش ها استفاده کنید.

و هنگامی که به آرامش برسد، به شما ملحق می شود - با دوستان خود در یکی از 10 کافی نت و رستوران متفاوت، از علاقه های خود کاسته و با انجمن صنفی دانشجویان پیوند داشته باشید یا به ورزشگاه و پارک های ورزشی بروید.

کلاس های درس

تعداد زیادی از روش های مختلف برای یادگیری در مرکز INTO با 22 کلاس درس و طیف وسیعی از فضاهای یادگیری وجود دارد. این که آیا شما از یک بحث گروهی در تئاتر سخنرانی لذت می برید و یا یک جلسه آموزش یک به یک، مرکز همه چیز شما را در اینجا نیاز دارد.

امکانات کلاس درس ما عبارتند از:

 • تئاتر سخنرانی چند منظوره
 • اتاق های آموزشی و کلاس های درس
 • فناوری پیشرفته کشور
 • آزمایشگاههای زبان
 • آزمایشگاه های علمی
 • دو اتاق چند رسانه ای برای کلاس ها و یا یادگیری مستقل

میخواهید دور از محوطه دانشگاه مطالعه کنید؟ یادگیری الکترونیکی نیز می تواند بخش بزرگی از مطالعات شما باشد. شما به محیط آموزشی مجازی دانشگاه دسترسی خواهید داشت. از اینجا می توانید یادداشت های سخنرانی بخوانید، بیش از مقالات امتحان قبلی و فهرست مطالب مفید دیگر برای کمک به شما بیرون بیایید. این نیز یک محل عالی برای بحث و گفتگو آنلاین با معلمان خود و دیگر دانش آموزان است.

مرکز منابع آموزشی

به مرکز منابع آموزشی مراجعه کنید تا کارهای مربوط به کلاس های درس را انجام دهید - مجموعه ای از کتاب های مفید و مواد آموزشی را برای کمک به شما در دوره INTO خود پیدا خواهید کرد. مجلات و نشریات هفتگی در دسترس هستند تا به شما کمک کند تا با رویدادهای کنونی هماهنگ شوید و حتی برای کمک به شما در زمینه تحصیلات شما، کامپیوترهایی وجود دارد.

برخی از امکانات مرکز منابع آموزشی عبارتند از:

 • منابع زبان
 • فتوکپی و اسکن کردن
 • کمک به IT

مرکز منابع یادگیری از دوشنبه تا جمعه، 8:30 صبح تا 5:30 بعد از ظهر باز است و نقطه ایده آل برای مطالعه مستقل است.

فراموش نکنید شما همچنین می توانید از هفت کتابخانه دانشگاه استفاده کنید. در University of Exeter سه دانشگاه در University of Exeter ، بیش از 1.2 میلیون کتاب و مجله وجود دارد. کتابخانه دانشگاهی مستقر در مقابل مرکز INTO قرار دارد و 24 ساعته در طول دوره زمانی باز است.

پشتیبانی دانشجویی

هر زمان که احساس می کنید که نیاز به یک دست کمک دارید، مرکز INTO مرکز خدمات گوناگونی را ارائه می دهد.

شما در هر مرحله از سفر خود، از تصمیمی که در مورد انتخاب برنامه برای پذیرش فرودگاه در هنگام ورود به انگلیس و یک شماره تلفن اضطراری 24 ساعته گرفته شده است، پیدا خواهید کرد. به University of Exeter رضایت دانشجویان 91٪ از حمایت خود را به دست آورد (INTO Exit Survey 2015).

برخی از خدمات عبارتند از:

 • شماره تلفن اضطراری 24 ساعته
 • برنامه جهت گیری در زندگی دانشجویی در اکستر
 • خدمات تحویل فرودگاه
 • مشاوران زبان برای کمک به دانش آموزان با سطح پایین انگلیسی ارتباط برقرار کنند
 • دستیاران مسکن در خوابگاه دانشجویی
 • پشتیبانی ویزا و مهاجرت
 • پشتیبانی از دانش آموزانی که دارای معلولیت هستند

به یاد داشته باشید که در خانه های دانشجویی دستیارهای مسکونی خواهید بود تا به هر سوالی که ممکن است دارید پاسخ دهید و همچنین می توانید در یک برنامه جهت گیری برای کمک به شما در زندگی دانشجویی در اکستر قرار گیرید.

غذا

به دنبال یک میان وعده یا نوشیدنی گرم؟ کافه در قلب مرکز INTO قرار دارد و یک مکان عالی برای داشتن یک قهوه با دوستان است و یا فقط می توانید یک نیش قرمز برای خوردن بین کلاس ها انتخاب کنید.

اگر شما به دنبال چیز دیگری هستید، تعدادی از رستوران ها و کافه ها در محوطه دانشگاه وجود دارد، و تنها در مورد هر چیزی که شما علاقه مند می کنید. و همچنین شما می توانید بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی نزدیک به دانشگاه را پیدا کنید.

در یکی از دانشگاه های محبوب دانشگاه انگلستان مطالعه کنید

شما به تمام امکانات شگفت انگیز University of Exeter دسترسی خواهید داشت. این شامل خدماتی است که به شما کمک می کند تا مطالعات خود و برخی از امکانات ورزشی و تفریحی زیادی در محوطه دانشگاه انجام دهید.

در اینجا شما یک آرایه باور نکردنی از مواد خواندن پیدا خواهید کرد که به شما کمک کند مطالعه کنید. شما همچنین می توانید از امکانات آموزشی مجازی Exeter دسترسی پیدا کنید، جایی که می توانید یادداشت های سخنرانی را دانلود کنید تا بتوانید با کلاس های خود ادامه دهید.

به دنبال یک سرگرمی هستید؟ این دانشگاه همچنین یک ورزشگاه جدید و پارک ورزشی، و همچنین تعدادی از رستوران ها و کافه ها را برای شما فراهم می کند و به شما در برقراری ارتباط با دوستان جدید کمک می کند.

مراکز الهام بخش و امکانات فوق العاده

به عنوان یک دانش آموز در University of Exeter ، از فرصتی برای زندگی و مطالعه در یکی از زیبا ترین پردیس های انگلیس، با دسترسی به امکانات و منابع بی نظیر بهره مند شوید.

در سال 2012، دانشگاه این انجمن را ایجاد کرد - مرکزی زیبا 48 میلیون پوندی برای دانشگاه پردیسان است که شامل مرکز خدمات دانشجویی، یک کتابخانه مرمت شده، خرده فروشی ها و پذیرایی ها و تئاتر سخنرانی 400 ساله است. پایتخت های حیاطی، نقطه ای مناسب برای دانش آموزان برای دیدار و برای رویدادهایی مانند ماه های ورزشی بین المللی را فراهم می کنند.

University of Exeter منابع آموزشی زیادی را فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که همه چیز مورد نیاز شما را شامل می شود، از جمله 7 کتابخانه در سه دانشگاه که بیش از 1.2 میلیون کتاب و مجله را در اختیار دارند. شما همچنین به بیش از 19،500 مجله الکترونیکی، روزنامه ها و کارهای مرجع برای افزایش مطالعات خود دسترسی خواهید داشت.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Undergraduate Pathway

University of Exeter

شما در حال ارائه به مدرک کارشناسی ارشد در مقاطع تحصیلی مانند حسابداری و امور مالی در دانشگاه اکسیرر هستید. ... [+]

[-]
بریتانیا Exeter
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Exeter

آمادگی علمی برای ورود مستقیم به سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی در مقاطع کارشناسی، اقتصاد و بازاریابی. ... [+]

آمادگی علمی برای ورود مستقیم به سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی در مقاطع کارشناسی، اقتصاد و بازاریابی.

چرا برای برنامه سال جهانی اول درخواست می شود؟ قرار دادن دانشگاه برای همه دانشجویان موفق یک برنامه مبتنی بر محوطه دانشگاه با دسترسی به امکانات دانشگاه تاریخ شروع انعطاف پذیری از کجا می خواهد آن را به من را؟

این دوره منجر به سال دوم دوره های کارشناسی ارشد در دانشگاه اکستر می شود:

... [-]
بریتانیا Exeter
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Exeter

سال اول بین المللی در مهندسی معادل اولین سال تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان است. وقتی این دوره را گذرانده اید، به سال دوم رشته مهندسی در دانشگاه اکستر پیشرفت خواهید ک ... [+]

سال اول بین المللی در مهندسی معادل اولین سال تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان است. وقتی این دوره را گذرانده اید، به سال دوم رشته مهندسی در دانشگاه اکستر پیشرفت خواهید کرد.

یک برنامه دانشگاهی با کیفیت مطمئن یک پیشنهاد مشروط از یک محل در سال دوم یک مدرک کارشناسی مرتبط در دانشگاه اکستر وضعیت دانشگاه کامل از روز اول شما یک برنامه مبتنی بر محوطه دانشگاه با دسترسی به امکانات دانشگاه یک محیط مطالعه بسیار حمایتی برای فعال سازی سریع پیشرفت قرار دادن دانشگاه برای همه دانشجویان موفق از کجا می خواهد آن را به من را؟ ... [-]
بریتانیا Exeter
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه فارغ التحصیلی

University of Exeter

... [+]

برای واجد شرایط بودن برای این گزینه، شما باید حداقل در 65٪ در مدیریت مؤسسه مالی در دوره 1 بدست آورید.

MBA یک سیاره کارشناسی ارشد مدیریت زنجیره تامین بین المللی

آکادمی: اولین دوره کارشناسی یا معادل آن یا دیپلم (3-5 سال)

زبان انگلیسی: IELTS 5.5 یا معادل آن

[-]
بریتانیا Exeter
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Exeter

آماده شدن برای مدرک کارشناسی ارشد خود را در امور مالی در دانشگاه اکستر. شما می توانید مهارت های مطالعه خود، دانش زبان انگلیسی و سوابق را در آماده سازی برای تحصیلات تکمیلی ... [+]

آماده شدن برای مدرک کارشناسی ارشد خود را در امور مالی در دانشگاه اکستر.

شما می توانید مهارت های مطالعه خود، دانش زبان انگلیسی و سوابق را در آماده سازی برای تحصیلات تکمیلی توسعه دهید.

چرا برای برنامه دیپلم فارغ التحصیل درخواست می شود؟ قرار دادن دانشگاه برای همه دانشجویان موفق یک برنامه مبتنی بر محوطه دانشگاه با دسترسی به امکانات دانشگاه یک محیط مطالعه بسیار حمایتی از کجا می خواهد آن را به من را؟ ... [-]
بریتانیا Exeter
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

سال آماده سازی

University of Exeter

BA (لیسانس) جامعه شناسی BA (Hons) مطالعات کلاسیک و فلسفه BA (Hons) فلسفه و تاریخ BA (Hons) فلسفه و سیاست BA (Hons) فلسفه و جامعه شناسی BA (Hons) سیاست و جامعه شناسی BA ( ... [+]

BA (لیسانس) جامعه شناسی BA (Hons) مطالعات کلاسیک و فلسفه BA (Hons) فلسفه و تاریخ BA (Hons) فلسفه و سیاست BA (Hons) فلسفه و جامعه شناسی BA (Hons) سیاست و جامعه شناسی BA (Hons) سیاست، فلسفه و اقتصاد BA (Hons) جامعه شناسی و انسان شناسی BA (Hons) جامعه شناسی و جرم شناسی کارشناسی ارشد مطالعات عربی و اسلامی کارشناسی ارشد (Hons) باستان شناسی با علوم قانونی BA (Hons) باستان شناسی و انسان شناسی

[-]
بریتانیا Exeter
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Exeter

آماده شدن برای مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد در دانشگاه اکستر تجارت مدرسه. ... [+]

آماده شدن برای مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد در دانشگاه اکستر تجارت مدرسه.

چرا برای برنامه بنیاد بین المللی درخواست می شود؟ یک برنامه مبتنی بر محوطه دانشگاه با دسترسی به امکانات دانشگاه چندین تاریخ شروع

گزینه های دو دوره وجود دارد:

بنیاد بین المللی (3 اصطلاح) - این گزینه استاندارد است تمدید بنیاد بین المللی (4 اصطلاح) - این گزینه دارای یک واژه اضافی از زبان انگلیسی در ابتدا برای حمایت از زبان اضافی است از کجا می خواهد آن را به من را؟ ... [-]
بریتانیا Exeter
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Exeter

یک دوره با کیفیت مطمئن ارائه می شود ورود مستقیم به سال اول مدرک لیسانس خود را در یک دانشگاه پیشرو. ... [+]

یک دوره با کیفیت مطمئن ارائه می شود ورود مستقیم به سال اول مدرک لیسانس خود را در یک دانشگاه پیشرو.

چرا برای برنامه بنیاد بین المللی درخواست می شود؟ یک برنامه مبتنی بر محوطه دانشگاه با دسترسی به امکانات دانشگاه چندین تاریخ شروع

گزینه های دو دوره وجود دارد:

بنیاد بین المللی (3 اصطلاح) - این گزینه استاندارد است تمدید بنیاد بین المللی (4 اصطلاح) - این گزینه دارای یک واژه اضافی از زبان انگلیسی در ابتدا برای حمایت از زبان اضافی است از کجا می خواهد آن را به من را؟ ... [-]
بریتانیا Exeter
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Exeter

ارائه ورود مستقیم به سال اول تحصیل در رشته های مختلف از جمله مهندسی، ریاضیات، زمین شناسی کاربردی، انرژی های تجدید پذیر و فیزیک. ... [+]

ارائه ورود مستقیم به سال اول تحصیل در رشته های مختلف از جمله مهندسی، ریاضیات، زمین شناسی کاربردی، انرژی های تجدید پذیر و فیزیک.

چرا برای برنامه بنیاد بین المللی درخواست می شود؟ یک برنامه مبتنی بر محوطه دانشگاه با دسترسی به امکانات دانشگاه چندین تاریخ شروع

گزینه های دو دوره وجود دارد:

بنیاد بین المللی (3 اصطلاح) - این گزینه استاندارد است تمدید بنیاد بین المللی (4 اصطلاح) - این گزینه دارای یک واژه اضافی از زبان انگلیسی در ابتدا برای حمایت از زبان اضافی است از کجا می خواهد آن را به من را؟ ... [-]
بریتانیا Exeter
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Exeter

پیشنهاد شما ورود به سال یکی از مقطع کارشناسی ارشد در امور ریاضیات، اقتصاد، امور مالی و مدیریت در دانشگاه اکستر است. ... [+]

پیشنهاد شما ورود به سال یکی از مقطع کارشناسی ارشد در امور ریاضیات، اقتصاد، امور مالی و مدیریت در دانشگاه اکستر است.

چرا برای برنامه بنیاد بین المللی درخواست می شود؟ یک برنامه مبتنی بر محوطه دانشگاه با دسترسی به امکانات دانشگاه چندین تاریخ شروع

گزینه های دو دوره وجود دارد:

بنیاد بین المللی (3 اصطلاح) - این گزینه استاندارد است تمدید بنیاد بین المللی (4 اصطلاح) - این گزینه دارای یک واژه اضافی از زبان انگلیسی در ابتدا برای حمایت از زبان اضافی است ... [-]
بریتانیا Exeter
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی