توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه چیزی در مورد دانشگاه خاص است؟

اغلب به عنوان یکی از زیبا ترین پردیس های انگلستان شناخته شده است، University of Stirling منحصر به فرد است. مجموعه ای در املاک 330 هکتاری با لوک و قلعه خود، که توسط حومه زیبای اسکاتلند احاطه شده است. این یک فضای آرام و صلح آمیز ایجاد می کند. و با 11000 دانش آموز، شما بخش مهمی از جامعه را در آن احساس خواهید کرد.

مرکز هنرهای مکربرت مرکز فرهنگی دانشگاه است. با مجموعه هنری عمومی و تئاتر شما میتوانید کمدی و اجرای رقص را تماشا کنید. همچنین سینمای دیگری هم وجود دارد که فیلم های هندی و هندی را نمایش می دهد.

به دنبال یک مکان سرگرم کننده برای دیدار با دوستان در محوطه دانشگاه سه کافی شاپ و ده رستوران و میله برای انتخاب وجود دارد. از غذای خانگی لذت ببرید - غذاهای ایتالیایی، آمریکایی، بریتانیا و سنتی اسکاتلندی را انتخاب کنید. تماشای ورزش زنده، شرکت در یک مسابقه و یا قلب خود را در کارائوکه بخوانید!

یک فرد صبح؟ بدون مشکل با 24/7 دسترسی به کامپیوتر در سراسر پردیس، شما می توانید در هر زمان که مناسب شما را مطالعه کنید. هر کافه دارای دسترسی فای است، بنابراین شما می توانید لپ تاپ خود را بگیرید و همچنین در آنجا مطالعه کنید.

کتابخانه دانشگاه دارای بیش از 300،000 کتاب، 46،000 کتاب الکترونیکی و 45،000 مجله الکترونیکی است. منطقه تحصیل 24/7 دسترسی به فضاهای آموزشی، کامپیوتر و تجهیزات چاپی را فراهم می کند - همه چیزهایی که برای مطالعات موفقیت آمیز نیاز دارید! و خدمات حرفه ای و کارآفرینی مشاوره متخصص را از حرفه ای ها و مشاغل مشغول به کار مشغول به کار است.

ورزش منظم یک راه عالی برای شاد بودن و سلامتی در طول تحصیلتان است. شما به یک استخر شنا 50 متر، سالن بدنسازی و مجموعه کامل تناسب اندام، زمین های فضای باز و اسکواش سرپوشیده و زمین های تنیس دسترسی خواهید داشت. آیا می خواهید دست خود را در گلف آزمایش کنید؟ یک محدوده رانندگی و یک زمین گلف نه چاله حول قلعه Airthery Castle برای استفاده شما. شما بیش از 50 باشگاه ورزشی و جوامع برای پیوستن به استرلینگ پیدا خواهید کرد.

آیا باید یک کتاب بخرید؟ ترتیب پرواز؟ یک نسخه را جمع آوری کنید؟ شما می توانید آن را در محوطه دانشگاه انجام دهید. مرکز خرید دارای یک بانک، آژانس مسافرتی، کتابفروشی، سوپر مارکت و داروخانه است.

آماده شدن برای موفقیت

شما ممکن است در انگلستان تحصیل کنید متفاوت با آنچه که مورد استفاده قرار گرفته است متفاوت است. نگران نباشید، کارکنان آموزش دوستانه آنجا برای کمک به شما در تطبیق هستند. آنها به شما نشان می دهند که چگونه تحقیقات خود را انجام می دهید و منابع خود را ارجاع می دهید.

شما با انجام نوشتن مقالات آکادمیک و انجام سخنرانی ها، تمرین و پشتیبانی فراوانی خواهید داشت. وقتی زمان می آید، می توانید برای درجه خود آماده شوید.

جای خوبی برای یادگیری است

عضویت در جامعه دانشجویان از بیش از 115 کشور. از آنجا که این یک دانشگاه مبتنی بر محوطه دانشگاه است، جو دوستانه، اجتماعی و نزدیک است. استرلینگ برای "مکان خوبی برای بودن" رتبه اول را کسب کرد (ISB 2012).

دانشگاه متعهد است تا مطمئن شوید که بهترین تجربه دانشجویی در انگلستان است. آنها با دانشجویان همکاری می کنند تا بهترین خدمات و برنامه های آموزشی را ارائه دهند. به همین دلیل است که آنها در جایزه کیفیت برتر 5 ستاره برای تدریس، تسهیلات و مشارکت همه جانبه در رتبه بندی دانشگاه های ستارگان QS 2014 بدست آورده اند.

یک مرکز مطالعه برای شما طراحی شده است

مرکز INTO را در قلب محوطه دانشگاه پیدا خواهید کرد، فقط چند دقیقه از کتابخانه اصلی University of Stirling ، مرکز ورزشی و اتحادیه دانشجویان.

نگران زندگی دور از خانه هستید؟ نیازی نیست که باشد هر زمان که بخواهید با کسی صحبت کنید، به مرکز INTO بروید. خدمات پشتیبانی در آنجا مستقر هستند. احساس غربت؟ مشکلی با محل اقامت شما؟ هر کدام از این مسائل، زمانی که به آنها نیاز دارید، آنها برای شما هستند.

انتقال به یک کشور جدید یک قدم بزرگ است، اما آنها به شما در حل و فصل کمک خواهند کرد. کارکنان پشتیبانی دوستانه به باز کردن یک حساب بانکی در بریتانیا کمک می کنند و با یک دکتر ثبت نام می کنند. آیا نیازمند کمک ویزا هستید؟ همراه با یکی از کارگاه های ویزا همراه شوید.

درباره دوستانتان چطور است؟ زندگی در خوابگاه دانشجویی به این معنی است که شما همیشه در قلب عمل قرار می گیرید. شما از لحظه ای که در محوطه دانشگاه می روید، دوستان را دوست خواهید داشت. دانش آموزان شما نمی توانند منتظر ملاقات شما باشند

مرکز INTO برخی از فعالیت های سرگرم کننده و سفر را برای شما و دوستان جدید خود سازماندهی می کند. این به شما یک زمان پیوند عالی در خارج از کلاس می دهد. فراموش نکنید که شما قادر به پیوستن به هر یک از 100 باشگاه و جوامع دانشگاه خواهید بود. آنها یک راه فوق العاده برای ایجاد دوستانی هستند که منافع شما را به اشتراک می گذارند.

INTO University of Stirling خدمات

امکانات آموزشی جدید با نام تجاری جدید در سپتامبر 2017 افتتاح شد. امکانات موجود در مرکز عبارتند از:

  • Welcome Desk - باز دوشنبه تا جمعه 8.30am-5.30pm.
  • تئاتر سخنرانی - یک اتاق بزرگ و چند منظوره است که در آن کلاسهای سبک سخنرانی را خواهید داشت.
  • اتاق های آموزشی - 10 اتاق آموزشی، همه مجهز به صفحه نمایش های الکترونیکی تعاملی.
  • فضاهای اجتماعی - فضاهای زیادی در اطراف مرکز وجود دارد که در آن شما می توانید با دوستان خود سرگرم شوید.
  • مرکز منابع یادگیری (LRC) - مواد حمایت از مطالعه دسترسی، مانند کتاب ها، نشریات و روزنامه ها، و همچنین کامپیوتر ها و چاپخانه ها.
  • INTO Café and Restaurant - در اختیار داشتن انواع مختلفی از نوشیدنی ها با دانش آموزان بین المللی در ذهن داشته باشید.


مدرن، کلاس های تعاملی

هر کلاس درس دارای آخرین تکنولوژی آموزشی است. میزها دارای رایانه های داخلی هستند که به تخته سفید تعاملی متصل هستند، بنابراین امکان پذیر است. شما فقط نمی توانید نشستن و گوش دادن به صحبت های فردی - از طریق انجام یادگیری یاد خواهید گرفت. شما دوست دارید با همه چیز ارتباط برقرار کنید.


یادگیری فراتر از کلاس

شما همچنین می توانید دسترسی به Succeed، محیط آموزشی مجازی دانشگاه را داشته باشید. این به این معنی است که شما می توانید یادداشت های سخنرانی و محتوای درس را در حال حرکت دانلود کنید. و شما می توانید در بحث های آنلاین با همکلاسی ها و آموزگاران خود شرکت کنید.

مرکز منابع آموزشی یک فضای آموزشی اختصاصی است که حاوی زمینه های تحصیلی و اقلام مورد نیاز برای قرض گرفتن است. شما کتاب، دی وی دی، مجله، سی دی و روزنامه در آنجا خواهید یافت. نیاز به چاپ یا اسکن چیزی؟ برو به مرکز منابع آموزشی.


کافه در محوطه دانشگاه

مهم است که در هنگام تحصیل به طور منظم شکسته شوید. برای زمانی که شما نیاز به سوخت گیری، شما سه کافه و ده مکان مختلف برای خوردن در محوطه دانشگاه پیدا کنید.

غذاهای سبک مانند ساندویچ، سالاد و سوپ را در سراسر محوطه دانشگاه پیدا خواهید کرد. هنگامی که شما نیاز به چیزی بیشتر پر کردن، برگر، پیتزا، nachos و shawarma پیچ و خم وجود دارد. شما هرگز از قهوه تازه نوشیدنی، ناهار یا میان وعده خیلی دور نیستید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Undergraduate Pathway

University of Stirling

ارائه شده به صورت یکپارچه، سال آمادگی خود را کامل کنید و سپس سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی خود را در University of Stirling . افراد مختلف تحصیلی مختلف از جمله رسانه، روز ... [+]

ارائه شده به صورت یکپارچه، سال آمادگی خود را کامل کنید و سپس سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی خود را در University of Stirling . افراد مختلف تحصیلی مختلف از جمله رسانه، روزنامه نگاری، سیاست، جامعه شناسی، روانشناسی و مطالعات ورزشی وجود دارد. ساختار مدولار انعطاف پذیر به این معناست که شما می توانید گزینه های خود را باز کنید و درجه خود را به منافع و جاه طلبی های خود برسانید. به عنوان یک برنامه واحد مطالعه، شما می توانید برای یک ویزا برای مدت زمان کامل برنامه خود درخواست کنید.... [-]

بریتانیا Stirling
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Stirling

ارائه شده به صورت یکپارچه، سال آمادگی خود را کامل کنید و سپس سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی خود را در University of Stirling . انواع مختلف تحصیلی از جمله حسابداری، کسب و ... [+]

ارائه شده به صورت یکپارچه، سال آمادگی خود را کامل کنید و سپس سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی خود را در University of Stirling . انواع مختلف تحصیلی از جمله حسابداری، کسب و کار، اقتصاد، مالی، مدیریت و بازاریابی وجود دارد. ساختار مدولار انعطاف پذیر به این معناست که شما می توانید گزینه های خود را باز کنید و درجه خود را به منافع و جاه طلبی های خود برسانید. به عنوان یک برنامه واحد مطالعه، شما می توانید برای یک ویزا برای مدت زمان کامل برنامه خود درخواست کنید.... [-]

بریتانیا Stirling
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Stirling

ارائه شده به صورت یکپارچه، سال آمادگی خود را کامل کنید و سپس سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی خود را در University of Stirling . افراد مختلف تحصیلی مختلف از جمله علوم زیستی ... [+]

ارائه شده به صورت یکپارچه، سال آمادگی خود را کامل کنید و سپس سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی خود را در University of Stirling . افراد مختلف تحصیلی مختلف از جمله علوم زیستی، محاسبات، ریاضیات و مهندسی نرم افزار وجود دارد. ساختار مدولار انعطاف پذیر به این معناست که شما می توانید گزینه های خود را باز کنید و درجه خود را به منافع و جاه طلبی های خود برسانید. به عنوان یک برنامه واحد مطالعه، شما می توانید برای یک ویزا برای مدت زمان کامل برنامه خود درخواست کنید.... [-]

بریتانیا Stirling
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه فارغ التحصیلی

University of Stirling

آماده شدن برای ورود مستقیم به یک مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مختلف از جمله تحقیقات اجتماعی، آموزش، مدیریت رسانه و انتشارات مطالعاتی در University of Stirling . ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به یک مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مختلف از جمله تحقیقات اجتماعی، آموزش، مدیریت رسانه و انتشارات مطالعاتی در University of Stirling .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را از طریق یادگیری فعال در زمینه موضوعی انتخاب کنید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.با تحصیل در بریتانیا با تمرکز قوی بر مهارت های تحقیق و تحقیق، به مطالعه برسید.سطح زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید و واژگان را برای موضوع انتخاب شده خود توسعه دهید.حقایق دوره اصلیطول درس: 3 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویههزینه ها: از 15،075 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​20 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت زمان کلاس:کلاس های انگلیسی در هفته: 6 ساعتکلاس های ماژول موضوع در هفته: 14 ساعتمیانگین میانگین در هفته: 20 ساعت... [-]
بریتانیا Stirling
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Stirling

آماده شدن برای ورود مستقیم به یک مدرک کارشناسی ارشد در رشته تخصصی و فنی در University of Stirling . ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به یک مدرک کارشناسی ارشد در رشته تخصصی و فنی در University of Stirling .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را از طریق یادگیری فعال در زمینه موضوعی انتخاب کنید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.با تحصیل در بریتانیا با تمرکز قوی بر مهارت های تحقیق و تحقیق، به مطالعه برسید.سطح زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید و واژگان را برای موضوع انتخاب شده خود توسعه دهید.حقایق دوره اصلیطول درس: 3 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویههزینه ها: از 15،075 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​20 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت زمان کلاس:کلاس های انگلیسی در هفته: 6 ساعتکلاس های ماژول موضوع در هفته: 14 ساعتمیانگین میانگین در هفته: 20 ساعت... [-]
بریتانیا Stirling
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Stirling

آماده شدن برای ورود مستقیم به مدرک کارشناسی ارشد در رشته امور مرتبط با کسب و کار، مالی یا ورزش در University of Stirling . ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به مدرک کارشناسی ارشد در رشته امور مرتبط با کسب و کار، مالی یا ورزش در University of Stirling .

ویژگی های دورهدانش و مهارت های خود را از طریق یادگیری فعال در زمینه موضوعی انتخاب کنید.تضمین جایگاه دانشگاه برای همه دانشجویان موفق.با تحصیل در بریتانیا با تمرکز قوی بر مهارت های تحقیق و تحقیق، به مطالعه برسید.سطح زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید و واژگان را برای موضوع انتخاب شده خود توسعه دهید.حقایق دوره اصلیطول درس: 3 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویههزینه ها: از 15،075 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​20 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت زمان کلاس:کلاس های انگلیسی در هفته: 6 ساعتکلاس های ماژول موضوع در هفته: 14 ساعتمیانگین میانگین در هفته: 20 ساعت... [-]
بریتانیا Stirling
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

University of Stirling

این دوره سریع ترین و موثر ترین راه برای رسیدن به سطح زبان انگلیسی مورد نیاز شماست. این به ویژه برای دیدار با نیازهای یادگیری فردی شما، با پنج سطح تحصیلات خاص طراحی شده اس ... [+]

این دوره سریع ترین و موثر ترین راه برای رسیدن به سطح زبان انگلیسی مورد نیاز شماست. این به ویژه برای دیدار با نیازهای یادگیری فردی شما، با پنج سطح تحصیلات خاص طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که زبان رسمی و مهارت های علمی مورد نیاز برای موفقیت را به دست آورید.

ویژگی های دورهبه عنوان یک دانش آموز بسیار فعال و کارآمد، می توانید انتظار داشته باشید که از طریق این دوره فشرده، پیشرفت سریع تا یک نمره IELTS را در هر دوره داشته باشید. به دانشجویانی که دوره دكتري Academic English را در دسامبر 2017 به اتمام رسانده اند، به طور متوسط ​​0.8 واحد پیشرفت باند IELTS را انجام دادند.مطالعه 30 ساعت آموزش، 25 ساعت تماس چهره به چهره و 5 ساعت آموزش زبان آنلاین با پشتیبانی معلم.با هماهنگی با ارزیابی کمبریج، ارزیابی آنلاین متمرکز، پیشرفت شما را به دقت کنترل می کند.از درس تعاملی و اندازه های کوچک کلاس بهره مند شوید.رایگان INTO "آماده شدن برای انگلیسی" البته در دسترس آنلاین قبل از ورود.... [-]
بریتانیا Stirling
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Stirling

برنامه 6 ماهه قبل از کارشناسی ارشد زبان انگلیسی شما را بهبود می بخشد و مهارت های تحقیق و مطالعه خود را در آماده سازی برای تحصیلات تکمیلی توسعه می دهد. این یک مسیر مستقیم ... [+]

برنامه 6 ماهه قبل از کارشناسی ارشد زبان انگلیسی شما را بهبود می بخشد و مهارت های تحقیق و مطالعه خود را در آماده سازی برای تحصیلات تکمیلی توسعه می دهد.

این یک مسیر مستقیم به برنامه های مختلف University of Stirling فراهم می کند. شما مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود می بخشید، مهارت های لازم را برای تحصیل و تحقیق در اختیارتان قرار می دهید و قبل از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد خود در زندگی و تحصیل در انگلستان عادت خواهید داشت.... [-]

بریتانیا Stirling
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

سال آماده سازی

University of Stirling

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال دوم مدرک کارشناسی در طیف گسترده ای از موضوعات از جمله رسانه ها، روزنامه نگاری، سیاست، جامعه شناسی، روانشناسی و مطالعات ورزشی در Universi ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال دوم مدرک کارشناسی در طیف گسترده ای از موضوعات از جمله رسانه، روزنامه نگاری، سیاست، جامعه شناسی، روانشناسی و مطالعات ورزشی در University of Stirling .

با این Pathway ، شما همچنین می توانید فرصتی برای پیشرفت به یکی از هفت دانشگاه پیشرو در اسکاتلند داشته باشید - اگر این گزینه را انتخاب کنید، ممکن است به سال 1 یا 2 سال تحصیلی خود برسد به دانشگاهی که انتخاب می کنید.

ویژگی های دورهیک برنامه تخصصی به شما کمک می کند تا دانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود توسعه دهید.ماژولهای دانشگاهی را که سال اول تحصیل را انتخاب کرده اید مطالعه کنید.قرار دادن دانشگاه تضمین شده برای همه دانش آموزان موفق - اطلاعات بیشتر در مورد تضمین بازگشت پول ما.اندازه کلاس های ما کوچکتر از شما است که معمولا در دانشگاه تجربه می کنید - بنابراین زمان بیشتری برای معلمان خود خواهید داشت.شما درس های دانشگاهی را برای ماژول های مبتنی بر موضوع دارید تا به شما در تطبیق با مطالعه در انگلستان کمک شود.راهنمایی با درخواست دانشگاه خود، اطمینان حاصل کنید که بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویههزینه ها: از 15،075 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت زمان کلاس:کلاس های انگلیسی در هفته: 6 ساعتکلاس های درس موضوع در هفته: 15 ساعتمیانگین میانگین در هفته: 21 ساعت... [-]
بریتانیا Stirling
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Stirling

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال 2 مدرک کارشناسی در طیف گسترده ای از موضوعات در University of Stirling یا دانشگاه داندی در شش ماه. ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال 2 مدرک کارشناسی در طیف گسترده ای از موضوعات در University of Stirling یا دانشگاه داندی در شش ماه.

ویژگی های دورهیک برنامه تخصصی به شما کمک می کند تا دانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود توسعه دهید.ماژولهای دانشگاهی را که سال اول تحصیل را انتخاب کرده اید مطالعه کنید.قرار دادن دانشگاه تضمین شده برای همه دانش آموزان موفق - اطلاعات بیشتر در مورد تضمین بازگشت پول ما.اندازه کلاس های ما کوچکتر از شما است که معمولا در دانشگاه تجربه می کنید - بنابراین زمان بیشتری برای معلمان خود خواهید داشت.شما درس های دانشگاهی را برای ماژول های مبتنی بر موضوع دارید تا به شما در تطبیق با مطالعه در انگلستان کمک شود.راهنمایی با درخواست دانشگاه خود، اطمینان حاصل کنید که بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 4 سالتاریخ شروع: 2019: ژانویه، آوریل؛ 2020: ژانویه، مارسهزینه ها: از 10،050 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت زمان کلاس:کلاس های انگلیسی در هفته: 6 ساعتکلاس های درس موضوع در هفته: 15 ساعتمیانگین میانگین در هفته: 21 ساعت... [-]
بریتانیا Stirling
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Stirling

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی در طیف وسیعی از موضوعات از جمله علوم زیستی، محاسبات، ریاضی و مهندسی نرم افزار در University of Stirling . با ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال دوم تحصیل در مقطع کارشناسی در طیف وسیعی از موضوعات از جمله علوم زیستی، محاسبات، ریاضی و مهندسی نرم افزار در University of Stirling . با این Pathway ، شما همچنین می توانید فرصتی برای پیشرفت در یکی از هشت دانشگاه دیگر برجسته اسکاتلند داشته باشید - اگر این گزینه را انتخاب کنید، ممکن است به سال 1 یا 2 سال تحصیلی خود برسد به دانشگاهی که انتخاب می کنید.

ویژگی های دورهیک برنامه تخصصی به شما کمک می کند تا دانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود توسعه دهید.ماژولهای دانشگاهی را که سال اول تحصیل را انتخاب کرده اید مطالعه کنید.قرار دادن دانشگاه تضمین شده برای همه دانش آموزان موفق - اطلاعات بیشتر در مورد تضمین بازگشت پول ما.اندازه کلاس های ما کوچکتر از شما است که معمولا در دانشگاه تجربه می کنید - بنابراین زمان بیشتری برای معلمان خود خواهید داشت.شما درس های دانشگاهی را برای ماژول های مبتنی بر موضوع دارید تا به شما در تطبیق با مطالعه در انگلستان کمک شود.راهنمایی با درخواست دانشگاه خود، اطمینان حاصل کنید که بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویههزینه ها: از 15،075 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت زمان کلاس:کلاس های انگلیسی در هفته: 6 ساعتکلاس های درس موضوع در هفته: 15 ساعتمیانگین میانگین در هفته: 21 ساعت... [-]
بریتانیا Stirling
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Stirling

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال 2 مدرک کارشناسی در طیف گسترده ای از موضوعات از جمله حسابداری، کسب و کار، اقتصاد، مالی، مدیریت و بازاریابی در University of Stirling . با ... [+]

آماده شدن برای ورود مستقیم به سال 2 مدرک کارشناسی در طیف گسترده ای از موضوعات از جمله حسابداری، کسب و کار، اقتصاد، مالی، مدیریت و بازاریابی در University of Stirling .

با این Pathway ، شما همچنین می توانید فرصتی برای پیشرفت به یکی از هفت دانشگاه پیشرو در اسکاتلند داشته باشید - اگر این گزینه را انتخاب کنید، ممکن است به سال 1 یا 2 سال تحصیلی خود برسد به دانشگاهی که انتخاب می کنید.

ویژگی های دورهیک برنامه تخصصی به شما کمک می کند تا دانش و مهارت های خود را برای درجه انتخابی خود توسعه دهید.ماژولهای دانشگاهی را که سال اول تحصیل را انتخاب کرده اید مطالعه کنید.قرار دادن دانشگاه تضمین شده برای همه دانش آموزان موفق - اطلاعات بیشتر در مورد تضمین بازگشت پول ما.اندازه کلاس های ما کوچکتر از شما است که معمولا در دانشگاه تجربه می کنید - بنابراین زمان بیشتری برای معلمان خود خواهید داشت.شما درس های دانشگاهی را برای ماژول های مبتنی بر موضوع دارید تا به شما در تطبیق با مطالعه در انگلستان کمک شود.راهنمایی با درخواست دانشگاه خود، اطمینان حاصل کنید که بهترین درجه را برای شما انتخاب می کنید.حقایق دوره اصلیطول دوره: 3-4 شرایطتاریخ شروع: 2018: سپتامبر؛ 2019: ژانویه، ژوئن، سپتامبر؛ 2020: ژانویههزینه ها: از 15،075 پوندساعت کلاس: به طور متوسط ​​21 ساعت در هفتهاندازه کلاس: 16مدت زمان کلاس:کلاس های انگلیسی در هفته: 6 ساعتکلاس های درس موضوع در هفته: 15 ساعتمیانگین میانگین در هفته: 21 ساعت... [-]
بریتانیا Stirling
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی