University of Stirling

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه چیزی در مورد دانشگاه خاص است؟

اغلب به عنوان یکی از زیبا ترین پردیس های انگلستان شناخته شده است، University of Stirling منحصر به فرد است. مجموعه ای در املاک 330 هکتاری با لوک و قلعه خود، که توسط حومه زیبای اسکاتلند احاطه شده است. این یک فضای آرام و صلح آمیز ایجاد می کند. و با 11000 دانش آموز، شما بخش مهمی از جامعه را در آن احساس خواهید کرد.

مرکز هنرهای مکربرت مرکز فرهنگی دانشگاه است. با مجموعه هنری عمومی و تئاتر شما میتوانید کمدی و اجرای رقص را تماشا کنید. همچنین سینمای دیگری هم وجود دارد که فیلم های هندی و هندی را نمایش می دهد.

به دنبال یک مکان سرگرم کننده برای دیدار با دوستان در محوطه دانشگاه سه کافی شاپ و ده رستوران و میله برای انتخاب وجود دارد. از غذای خانگی لذت ببرید - غذاهای ایتالیایی، آمریکایی، بریتانیا و سنتی اسکاتلندی را انتخاب کنید. تماشای ورزش زنده، شرکت در یک مسابقه و یا قلب خود را در کارائوکه بخوانید!

یک فرد صبح؟ بدون مشکل با 24/7 دسترسی به کامپیوتر در سراسر پردیس، شما می توانید در هر زمان که مناسب شما را مطالعه کنید. هر کافه دارای دسترسی فای است، بنابراین شما می توانید لپ تاپ خود را بگیرید و همچنین در آنجا مطالعه کنید.

کتابخانه دانشگاه دارای بیش از 300،000 کتاب، 46،000 کتاب الکترونیکی و 45،000 مجله الکترونیکی است. منطقه تحصیل 24/7 دسترسی به فضاهای آموزشی، کامپیوتر و تجهیزات چاپی را فراهم می کند - همه چیزهایی که برای مطالعات موفقیت آمیز نیاز دارید! و خدمات حرفه ای و کارآفرینی مشاوره متخصص را از حرفه ای ها و مشاغل مشغول به کار مشغول به کار است.

ورزش منظم یک راه عالی برای شاد بودن و سلامتی در طول تحصیلتان است. شما به یک استخر شنا 50 متر، سالن بدنسازی و مجموعه کامل تناسب اندام، زمین های فضای باز و اسکواش سرپوشیده و زمین های تنیس دسترسی خواهید داشت. آیا می خواهید دست خود را در گلف آزمایش کنید؟ یک محدوده رانندگی و یک زمین گلف نه چاله حول قلعه Airthery Castle برای استفاده شما. شما بیش از 50 باشگاه ورزشی و جوامع برای پیوستن به استرلینگ پیدا خواهید کرد.

آیا باید یک کتاب بخرید؟ ترتیب پرواز؟ یک نسخه را جمع آوری کنید؟ شما می توانید آن را در محوطه دانشگاه انجام دهید. مرکز خرید دارای یک بانک، آژانس مسافرتی، کتابفروشی، سوپر مارکت و داروخانه است.

آماده شدن برای موفقیت

شما ممکن است در انگلستان تحصیل کنید متفاوت با آنچه که مورد استفاده قرار گرفته است متفاوت است. نگران نباشید، کارکنان آموزش دوستانه آنجا برای کمک به شما در تطبیق هستند. آنها به شما نشان می دهند که چگونه تحقیقات خود را انجام می دهید و منابع خود را ارجاع می دهید.

شما با انجام نوشتن مقالات آکادمیک و انجام سخنرانی ها، تمرین و پشتیبانی فراوانی خواهید داشت. وقتی زمان می آید، می توانید برای درجه خود آماده شوید.

جای خوبی برای یادگیری است

عضویت در جامعه دانشجویان از بیش از 115 کشور. از آنجا که این یک دانشگاه مبتنی بر محوطه دانشگاه است، جو دوستانه، اجتماعی و نزدیک است. استرلینگ برای "مکان خوبی برای بودن" رتبه اول را کسب کرد (ISB 2012).

دانشگاه متعهد است تا مطمئن شوید که بهترین تجربه دانشجویی در انگلستان است. آنها با دانشجویان همکاری می کنند تا بهترین خدمات و برنامه های آموزشی را ارائه دهند. به همین دلیل است که آنها در جایزه کیفیت برتر 5 ستاره برای تدریس، تسهیلات و مشارکت همه جانبه در رتبه بندی دانشگاه های ستارگان QS 2014 بدست آورده اند.

یک مرکز مطالعه برای شما طراحی شده است

مرکز INTO را در قلب محوطه دانشگاه پیدا خواهید کرد، فقط چند دقیقه از کتابخانه اصلی University of Stirling ، مرکز ورزشی و اتحادیه دانشجویان.

نگران زندگی دور از خانه هستید؟ نیازی نیست که باشد هر زمان که بخواهید با کسی صحبت کنید، به مرکز INTO بروید. خدمات پشتیبانی در آنجا مستقر هستند. احساس غربت؟ مشکلی با محل اقامت شما؟ هر کدام از این مسائل، زمانی که به آنها نیاز دارید، آنها برای شما هستند.

انتقال به یک کشور جدید یک قدم بزرگ است، اما آنها به شما در حل و فصل کمک خواهند کرد. کارکنان پشتیبانی دوستانه به باز کردن یک حساب بانکی در بریتانیا کمک می کنند و با یک دکتر ثبت نام می کنند. آیا نیازمند کمک ویزا هستید؟ همراه با یکی از کارگاه های ویزا همراه شوید.

درباره دوستانتان چطور است؟ زندگی در خوابگاه دانشجویی به این معنی است که شما همیشه در قلب عمل قرار می گیرید. شما از لحظه ای که در محوطه دانشگاه می روید، دوستان را دوست خواهید داشت. دانش آموزان شما نمی توانند منتظر ملاقات شما باشند

مرکز INTO برخی از فعالیت های سرگرم کننده و سفر را برای شما و دوستان جدید خود سازماندهی می کند. این به شما یک زمان پیوند عالی در خارج از کلاس می دهد. فراموش نکنید که شما قادر به پیوستن به هر یک از 100 باشگاه و جوامع دانشگاه خواهید بود. آنها یک راه فوق العاده برای ایجاد دوستانی هستند که منافع شما را به اشتراک می گذارند.

INTO University of Stirling خدمات

امکانات آموزشی جدید با نام تجاری جدید در سپتامبر 2017 افتتاح شد. امکانات موجود در مرکز عبارتند از:

  • Welcome Desk - باز دوشنبه تا جمعه 8.30am-5.30pm.
  • تئاتر سخنرانی - یک اتاق بزرگ و چند منظوره است که در آن کلاسهای سبک سخنرانی را خواهید داشت.
  • اتاق های آموزشی - 10 اتاق آموزشی، همه مجهز به صفحه نمایش های الکترونیکی تعاملی.
  • فضاهای اجتماعی - فضاهای زیادی در اطراف مرکز وجود دارد که در آن شما می توانید با دوستان خود سرگرم شوید.
  • مرکز منابع یادگیری (LRC) - مواد حمایت از مطالعه دسترسی، مانند کتاب ها، نشریات و روزنامه ها، و همچنین کامپیوتر ها و چاپخانه ها.
  • INTO Café and Restaurant - در اختیار داشتن انواع مختلفی از نوشیدنی ها با دانش آموزان بین المللی در ذهن داشته باشید.


مدرن، کلاس های تعاملی

هر کلاس درس دارای آخرین تکنولوژی آموزشی است. میزها دارای رایانه های داخلی هستند که به تخته سفید تعاملی متصل هستند، بنابراین امکان پذیر است. شما فقط نمی توانید نشستن و گوش دادن به صحبت های فردی - از طریق انجام یادگیری یاد خواهید گرفت. شما دوست دارید با همه چیز ارتباط برقرار کنید.


یادگیری فراتر از کلاس

شما همچنین می توانید دسترسی به Succeed، محیط آموزشی مجازی دانشگاه را داشته باشید. این به این معنی است که شما می توانید یادداشت های سخنرانی و محتوای درس را در حال حرکت دانلود کنید. و شما می توانید در بحث های آنلاین با همکلاسی ها و آموزگاران خود شرکت کنید.

مرکز منابع آموزشی یک فضای آموزشی اختصاصی است که حاوی زمینه های تحصیلی و اقلام مورد نیاز برای قرض گرفتن است. شما کتاب، دی وی دی، مجله، سی دی و روزنامه در آنجا خواهید یافت. نیاز به چاپ یا اسکن چیزی؟ برو به مرکز منابع آموزشی.


کافه در محوطه دانشگاه

مهم است که در هنگام تحصیل به طور منظم شکسته شوید. برای زمانی که شما نیاز به سوخت گیری، شما سه کافه و ده مکان مختلف برای خوردن در محوطه دانشگاه پیدا کنید.

غذاهای سبک مانند ساندویچ، سالاد و سوپ را در سراسر محوطه دانشگاه پیدا خواهید کرد. هنگامی که شما نیاز به چیزی بیشتر پر کردن، برگر، پیتزا، nachos و shawarma پیچ و خم وجود دارد. شما هرگز از قهوه تازه نوشیدنی، ناهار یا میان وعده خیلی دور نیستید.

مکان ها

استرلینگ

INTO University of Stirling

Address
University of Stirling INTO University of Stirling Airthrey Castle
FK9 4LA استرلینگ, اسکاتلند, بریتانیا