ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما 15 سال است که تجارت می کنیم و به نوجوانان 13 تا 18 ساله تجربه تعادل تابستانی یادگیری ، سرگرمی و فرهنگ را ارائه می دهیم ، جایی که دانش آموزان می توانند در یک محیط تشویقی و حمایتی ضمن سرگرمی و پیدا کردن دوستان جدید از اطراف رشد کنند. جهان

ISSOS با یک مأموریت روشن در ذهن ایجاد شده است: ایجاد مکانی امن برای یادگیری و رشد افراد. به همین ترتیب ، ما یک برنامه تابستانی با نظارت دقیق و متعادل ارائه می دهیم که در آن دانش آموزان کلاس های دانشگاهی و انتخابی را متناسب با نیازها و علاقه های گسترده تر خود انتخاب می کنند. ما به دانش آموزان خود این فرصت را می دهیم که یک ماجراجویی تابستانی را در طول زندگی انجام دهند که در آن تمرکز بر ایمنی و رفاه شخصی ، آموزش فردی با کیفیت و یک تجربه بین المللی بی نظیر است.

مکانهای مدارس تابستانی ما برای پردیس های امن ، تحریک کننده و الهام بخش آنها با دقت انتخاب شده است. مکان های تاریخی و فرهنگی کمبریج ، سنت اندروز و ییل به دانشجویان این امکان را می دهد تا زندگی را در این دانشگاه های اختصاصی و در یک محیط امن تجربه کنند. با حضور در ISSOS ، دانشجویان این فرصت را دارند که انگلستان و ایالات متحده را به عنوان مکانی برای زندگی ، تحصیل و کار تجربه کنند.

ISSOS یک شرکت با ارزش است که دارای یک آموزش با ارزش می باشد و در آنجا سعی می کنیم بالاترین کیفیت برنامه ها را در امن ترین مکان ها به سرپرستی یک تیم الهام بخش ارائه دهیم. ما از دانش آموزان بیش از 80 ملیت استقبال می کنیم و خانواده ای بین المللی ایجاد می کنند که در آن دوستی ها در جهان به طول می انجامد و تا تابستان ادامه دارد

چه چیزی باعث ISSOS متفاوت است؟

  • برنامه های با کیفیت بالا، برخی از آنها منحصرا برای ISSOS هستند
  • از دانشجویان بیش از 80 ملیت خوش آمدید
  • 40 درصد از دانش آموزان سال بعد از سال
  • ما تنها 10٪ از هر ملیتی را قبول می کنیم، که حقیقتا بین المللی است
  • کارمندان تابستانی متخصصان در زمینه خود هستند ، از معلمان کاملاً واجد شرایط زبان انگلیسی گرفته تا PGA Golf Pros
  • ما یک تجارت ارزشمند با 9 ارزش در هسته خود هستیم که از طریق هر کاری که انجام می دهیم اجرا می شود

افراد و ISSOS

ما در ISSOS فقط به استفاده از پرسنل با مهارت و با انگیزه بسیار افتخار می کنیم. همه معلمان ما به دلیل صلاحیت ، تخصص و تجربه خود به دقت انتخاب شده اند و در برنامه های دانشگاهی و فوق برنامه ما انرژی و اشتیاق برای آموزش و تعامل با جوانان را به همراه دارند. نسبت کارکنان و دانش آموزان 1: 5 است و کلاسها به منظور ارائه توجه فردی و آموزش شخصی ، عمداً کوچک نگه داشته می شوند.

معلمان ما علاوه بر ارائه استانداردهای علمی با کیفیت بالا برای دانش آموزان تابستانی ما ، ساکنان خوابگاه نیز هستند و توسط مشاورانی که به عنوان الگو عمل می کنند و از رفاه دانشجویان ما مراقبت می کنند پشتیبانی می کنند. موفقیت برنامه های تابستانی ما به فداکاری و اشتیاق معلمان و مشاوران ما و هدف مشترک آنها از تبدیل ISSOS به یک تجربه واقعا منحصر به فرد و هیجان انگیز برای هر دانش آموز بستگی دارد.

مکان ها

سنت اندروز

Address
University of St Andrews
St Katharine’s West
16 The Scores

KY16 9AX سنت اندروز, اسکاتلند, بریتانیا

کمبریج

Address
The Old Schools, Trinity Ln
CB2 1TN کمبریج, انگلستان, بریتانیا

پناهگاه جدید

Address
Yale University
06520 پناهگاه جدید, کانکتیکات, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

دوره های تابستانی