Immerse Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

110930_Social_Media-8.jpg

بررسی اجمالی

یک تجربه آموزشی بی نظیر در دانشگاه تاریخی کمبریج برگزار شد

 • جلسه 1: 28 ژوئن - یازدهم ژوئیه
 • جلسه 2: 5 ژوئیه - 18 ژوئیه
 • جلسه 3: 12 ژوئیه - 25 ژوئیه
 • جلسه 4: 19 ژوئیه - اول اوت
 • جلسه 5: 26 ژوئیه - 8 آگوست
 • جلسه 6: 2 اوت - 15 آگوست
 • جلسه 7: 9 آگوست - 22 اوت

Immerse Education یک برنامه دانشگاهی مسکونی دو هفته با برنامه های درسی متنوع و غنی سازی است که برای دانش آموزان 13-18 ساله طراحی شده است - یک طعم و مزه از آنچه که دوست دارد مطالعه یک موضوع در سطح بالاتر باشد ، تهیه شده است.

آموزش ها و سمینارها توسط یک مربی متخصص در یک محیط مطلوب یادگیری طراحی شده و آموزش داده می شود که پرسشی دانشگاهی را تحریک می کند. و برنامه با دقت برنامه ریزی شده ما تضمین می کند که این برنامه نه تنها نیازهای علمی شرکت کنندگان را برآورده می کند بلکه تجربه بی نظیری از دانشگاه دانشگاه را از طریق فراوانی از فعالیت های فوق برنامه ارائه می دهد.

دانشجویان در یکی از بزرگترین و زیباترین کالج های دانشگاه کمبریج سکونت دارند. در درون دیوارهای تاریخی دانشکده ، ما افتخار می کنیم از طریق یک برنامه الهام بخش برای شرکت کنندگان ، تجربیات بی نظیری از رهبری و تعالی دانشگاهی ارائه دهیم.

این برنامه با داشتن برنامه درسی متنوع و غنی سازی ، به دانشجویان این امکان را می دهد تا دانش خود را در مورد یک موضوع انتخاب شده در یک محیط دانشگاهی بی نظیر کشف و پیشرفت کنند.

دانش آموزان با آگاهی از زمینه های منتخب خود که بینش های علمی بی نظیری را ارائه می دهد - و البته بسیاری از خاطرات فراموش نشدنی در طول مسیر ، با اطمینان و آماده تر برای بیان آنچه که آموخته اند بیان می کنند.

تدریس فوق العاده

Cambridge Immerse teaching

ما شرکت کنندگان را انتخاب می کنیم مجموعه ای از موضوعات، از هنر به علوم. همه سوالات در Immerse آموزش داده شده توسط معلمان فعلی یا گذشته از دانشگاه کمبریج و یا دانشگاه آکسفورد تدریس می شود. فرآیند دقیق بررسی ما اطمینان می دهد که تمام دانش آموزان توسط معلمانی که درگیر و حامی هستند - و بیشتر از همه، مشتاق به اشتراک گذاشتن تخصص خود هستند.

فلسفه ما این است که شرکت کنندگان ما باید با مفاهیم جالب دانشگاهی به چالش کشیده شوند. در حالی که معلمان ما محیط استقبال و حمایتی را ایجاد می کنند که در آن شرکت کنندگان احساس راحتی و شکوفایی می کنند.

از شما تشویق می شود تا در مباحث و موضوعات مرتبط با انتخاب رشته خود در آموزش هایی که با دقت برنامه ریزی شده و شبیه سازی سیستم منحصر به فرد آکسبریج از تعامل و بحث دانش آموزان و دانشجویان مشغول تحقیق و تفحص هستند ، تحقیق و تحقیق کنید. این رویکردی است که فراتر از سطح زمین است و بینش های بی نظیری را ارائه می دهد که هم طراوت بخش هستند و هم از نظر فکری تحریک کننده.

آنچه مسلم است این است که شما بدون هیچ مشکلی در رشته انتخابی خود بیشتر متقاعد شده و شناخته میشوید، با مسائل چالشبرانگیز اما جالب که به امید امیدواری بیشتر به تحصیلات دانشگاهی خود است، بیرون بیایید. اکنون دانش آموزان می توانند در طول برنامه دو تا موضوع را مطالعه کنند. موضوعاتی که ما ارائه می دهیم عبارتند از:

 • دارو
 • قانون
 • مهندسی
 • فیزیک
 • ریاضیات
 • علم شیمی

Cambridge Assessments

ارزیابی شرکت کنندگان

در طول برنامه، آموزگاران ما از مشارکت دانشجویان با موضوعاتی که به آنها آموخته شده است، نظارت می کنند. پس از برنامه، ارزیابی شرکت کننده توسط مربی نوشته شده است، ارزیابی پیشرفت شرکت کنندگان و همچنین ارائه توصیه هایی در مورد چگونگی به طور موثر در درک و علاقه ی شرکت کنندگان در موضوعات مورد بررسی قرار می گیرد.

کارگاه های آموزشی مصاحبه (اختیاری)

Cambridge interviews

درون کارگاههای آموزشی مصاحبه با دقت طراحی شده، دانش آموزان درک مهارت های اصلی مورد نیاز برای موفقیت دیدگاه های خود را در یک محیط تحت فشار قرار می دهند. این کارگاه ها بر توسعه اعتماد به نفس و استحکام فکری متمرکز هستند که برای حل برخی از سوالات کلیدی که ممکن است در طی مصاحبه مطرح شود، علاوه بر بحث در مورد برخی از مسائل مربوط به درون رشته در حال حاضر مورد بحث قرار گیرد. کارگاه آموزشی Interview Qualities در هزینه برنامه گنجانده شده است، اما حضور در آن اختیاری است.

اظهارنامه شخصی مشاوره (اختیاری)

در طول مدت برنامه Immerse، دانش آموزان فرصت توسعه پیش نویس اظهارات شخصی خود را برای دسترسی به دانشگاه های سراسر جهان با تخصص و کمک آموزگاران بسیار مورد توجه قرار خواهند داد. دانش آموزان تکنیک ها را به طور خلاصه بیان می کنند که علاقه خود را به یک رشته خاص یاد می گیرند، ایجاد یک بیانیه شخصی قابل تحسین است که دستاوردها و علاقه به یک موضوع را نشان می دهد. مشاوره شخصی اعلامیه در هزینه برنامه شامل می شود، هرچند حضور در آن اختیاری است.

تنوع فوق العاده

Cambridge extracurricular

غوطه دادن یک تجربه واقعا عمیق در زندگی دانشگاه را فراهم می کند. شما نه تنها به دنبال یافتن علایق علمی خود خواهید بود، بلکه به طیف هیجان انگیز و اغلب شگفت انگیز از فعالیت های فرهنگی موجود در کمبریج فرا خواهید رسید. فرصتی برای تجربه سفرهای منظم سازمان یافته به شما اجازه می دهد تا با همتایان همگرا از طیف متنوعی از زمینه ها با دیگران آشنا شوید و به سرعت خود را با شهر آشنا کنید.

فعالیت های سازماندهی شده به عنوان بخشی از برنامه عبارتند از:

 • بعد از ظهر تابستان، رودخانه بادامک، یکی از مهمترین مسائل کمبریج است.
 • سفر روزانه به آکسفورد، خانه رقیب کاخ دانشگاه کمبریج.
 • سالن غذا خوردن رسمی در سالن های مشهور قرون وسطی معروف کمبریج.
 • برای مشاهده طیف کاملی از موضوعاتی که ما ارائه می دهیم، صفحه فعالیت ما را ببینید.

جدول زمانی

برنامه غواصی با طیف گسترده ای از فعالیت های علمی و فوق العاده منحصر به فرد بسته بندی می شود.

شرکت کنندگان روز را با صبحانه در سالن اصلی ناهار خوری کالج شروع می کنند ، با انواع مختلف صبحانه های قاره ای و گرم در دسترس هستند. این نخستین جلسه دانشگاهی روز است که در قالب سمینار یا سخنرانی برگزار می شود.

شرکت کنندگان سپس هدایت می شوند تا در برخی از بهترین بارها و کافه های ساندویچی کمبریج به ناهار بپردازند و از گروه های کوچک برای بازدید از شهر استقبال می کنند. پس از ناهار ، جلسات دانشگاهی در قالب گروه های آموزشی کوچک یا کارگاه های آموزشی ادامه می یابد.

پس از اتمام تمام جلسات اصلی آکادمیک ، دانش آموزان با یکی از طیف گسترده ای از گشت و گذارها و فعالیت های فرهنگی ، از جمله نواختن ، بازدید از موزه ها و فعالیت های ورزشی ، تحت درمان قرار می گیرند. پس از آن یک شام سه دوره ای در سالن غذاخوری دانشکده برگزار می شود و بعد از آن یک رویداد اجتماعی عصرانه برگزار می شود تا شرکت کنندگان بتوانند بعد از یک روز بسته ، جامعه را باد کنند و معاشرت کنند.

جدول زمان بندی نشان داده شده در طرف، بینش را به برنامه روزانه روزانه ارائه می دهد، گرچه این ممکن است بسته به رویدادهای برنامه ریزی شده در روز داده متفاوت باشد.

یک روز معمولی...

روز را با یک صبحانه قاره ای یا پخته شده در سالن غذاخوری کالج شروع کنید. طیف گسترده ای از اقلام صبحانه به شرکت کنندگان کمک می کند تا برای روز چالش برانگیز آماده شوند.

Cambridge a typical day

سیستم پشتیبانی بی نظیر

Cambridge Immerse

ما تأکید زیادی بر ایجاد یک محیط حمایتی و قابل دسترسی در Immerse می کنیم. مربیان ما تیمی از فارغ التحصیلان دوستانه ، ویژه آموزش دیده و کارشناسی ارشد دانشگاه کمبریج هستند که به شرکت کنندگان ما کمک می کنند تا به سرعت در برنامه مستقر شوند.

مربیان دارای تجربه دست اول با انواع موضوعات علمی و غیر آکادمیک هستند و بنابراین در بهترین موقعیت برای ارائه مشاوره دوستانه ، محرمانه یک به یک قرار دارند. این یک شبکه پشتیبانی بی نظیر است که ما بسیار افتخار می کنیم.

مربیان طیف وسیعی از رشته ها را مطالعه کرده اند، به طوری که آنها می توانند بینش و تجربیات خود را از حرفه های دانشگاهی خود به اشتراک بگذارند. هر مشارکت کننده نیز یک مربی، در نسبت شش دانشجو به یک مربی، هرکدام از آنها مشتاق کمک به شرکت کنندگان برای کمک به ایجاد «خانه دور از خانه» است.

محل اقامت

Cambridge Mentors

غواصی در کالج های بسیار جذاب و تاریخی دانشگاه کمبریج واقع شده است. برای پیدا کردن کالجهایی که در آن قرار دارید، با ما تماس بگیرید.

تمام شرکت کنندگان در اتاق های مجلل شخصی خود، مجهز به دسترسی به اینترنت با سرعت بالا خواهند بود. راهروها یا راه پله ها دانشجویان مرد و زن را جداگانه می بینند و حمام های مجزا و یا فقط چند شرکت کننده اشتراک دارند. سایت کالج در همه زمان ها محافظت شده و نظارت می شود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه "Campus" ما مراجعه کنید.

اطلاعات کاربردی

اطلاعات سفر:

هزینه مهاجرت شامل سفر به کمبریج نیست. چندین گزینه حمل و نقل وجود دارد، از جمله وارد شدن به کمبریج توسط راه آهن، مربی یا پرواز. لطفا با ما تماس بگیرید اگر شما نیاز به کمک به برنامه ریزی سفر خود را به کمبریج.

برای شرکت کنندگان بین المللی، ما یک سرویس انتقال فرودگاه مشترک را از فرودگاه لندن هیترو به کمبریج ترتیب می دهیم. اعضای هیئت داوران با شرکت کنندگان در ترمینال فرودگاه از زمان ورود خود ملاقات می کنند. شرکت کنندگان می توانند پس از اینکه مکان خود را در برنامه تأمین کردند، این سرویس را رزرو کنند.

پزشکی و رژیم غذایی مورد نیاز:

ما قادر به تامین بیشتر نیازهای غذایی (گیاه خواری، ویگان، آلرژی های مهره، حلال، کوشر) هستیم. لطفا با ما تماس بگیرید اگر مطمئن نیستید اگر بتوانیم نیازهای غذایی خود را تامین کنیم. صبحانه وعده های غذایی در Immerse گنجانده شده است، و انتظار می رود شرکت کنندگان برای تنظیم ناهار خود را در ناهارخوری های مختلف خوشمزه در اطراف کمبریج.

سایر اطلاعات:

دانش آموزان باید بین سال های 13-18 ساله در زمان حضور در سال 2019 باشند. انتظار می رود از دانش آموزان به زبان انگلیسی مسلط باشند.

شرکت در سال 2019

Immerse یک دوره تابستانی مسکونی است که شامل کلاس های آکادمی برجسته، کارگاه های آموزشی عالی و فعالیت های فوق العاده هیجان انگیز در دانشگاه تاریخی کمبریج می باشد. غوطه دادن در دو جلسه 2 هفته ای اجرا می شود:

 • جلسه 1: 7 جولای - 20 جولای 2019
 • جلسه 2: 21 جولای - 3 آگوست 2019
 • جلسه 3: 28 ژوئیه - 10 آگوست 2019
 • جلسه 4: 4 آگوست - 17 آگوست 2019
 • جلسه 5: 11 آگوست - 24 آگوست 2019

قبل از رزرو مکان، ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

مکان ها

کمبریج

Cambridge Immerse

Address
Cambridge Immerse
23 King Street
Cambridge
CB1 1AH

United Kingdom

کمبریج, انگلستان, بریتانیا

لندن

Address
Royal Hospital School, Suffolk
IP9 2RX لندن, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: