توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جامعهی حل مشکلی که برای یافتن راه حلهای نوآورانه برای بزرگترین چالشهای دنیا اختصاص یافته است

کالج امپریال لندن ده دانشگاه برتر جهان با شهرت بین المللی برای تعالی در زمینه تدریس و تحقیق است.

Imperial به طور مداوم در بین بهترین دانشگاه های جهان رتبه بندی شده است، متعهد به توسعه نسل بعدی محققان، دانشمندان و دانشگاهیان از طریق همکاری در سراسر رشته.

Imperial واقع در قلب لندن، فضای چند رشته ای برای تحصیل، تحقیق، ترجمه و تجاری سازی است، دانش و نوآوری را برای مقابله با چالش های جهانی در اختیار دارد.

آمار و ارقام

در سال 1907، کالج سلطنتی علم، دانشکده معرفتی سلطنتی و شهر

  • امپریالیسم دارای 17000 دانش آموز و 8000 کارمند است .
  • بیش از 6،700 درجه توسط امپریال کالج لندن هر ساله اعطا می شود.
  • ما یک جامعه بین المللی هستیم، جذب دانشجویان کارشناسی از بیش از 125 کشور جهان .
  • کالج بر چهار رشته اصلی علوم، مهندسی، پزشکی و کسب و کار متمرکز است و از کاربرد این مهارت ها در صنعت و سازمانی مشهور است.
  • تعالی در آموزش و پرورش، در اصل اخلاق امپریال قرار دارد و در رتبه بندی انگلستان و بین المللی منعکس می شود.
  • امپریال، بزرگترین تمرکز تحقیقاتی با تاثیر بالا در هر دانشگاه بزرگ انگلستان است.
  • Imperial یک جایزه نقره ای آتنا سوان را در بر می گیرد که نشان می دهد که حرفه های زنان در زمینه های علمی، فن آوری، مهندسی، ریاضی و پزشکی در دانشگاه ها پیشرفت می کند.
  • اعضای برجسته کالج شامل 14 برنده جایزه نوبل و سه مدال فیلد می شوند .

امپراتوری جهانی

امپریال ترین دانشگاه بین المللی انگلستان است. همکاری های جهانی امپریال، اکتشاف ها و شبکه ها زندگی و ایجاد فرصت در انگلستان و سراسر جهان را تغییر می دهد.

برتری کالج - که به طور مداوم در میان ده دانشگاه برتر دنیا قرار دارد - از دانش آموزان و کارکنان با استعداد خود که از سراسر جهان آمده اند و از یک شبکه جهانی فارغ التحصیلان، دوستان و همکاران پشتیبانی می کند. امپریالیسم یک جامعه دانشگاهی جهانی است که مردم از فرهنگ های مختلف، چشم اندازهای متنوع، ایده های جدید و رویکردهای تازه ای را برای حل مشکلات پیچیده ای به کار می برند.

60٪ دانش آموزان امپریال از خارج از انگلستان می آیند، از جمله 20٪ از دیگر کشورهای اروپایی. دو سوم تحقیقات امپریالیست شامل یک همکار بین المللی است که شامل همتایان علمی در بیش از 130 کشور می شود.

ما معتقدیم که نوآوری در حال رشد است "زمانی که فرهنگ ها با هم برخورد می کنند و همکاری می کنند". به همین دلیل ما از ارزش های بین المللی ما دفاع می کنیم و فکر می کنیم و در سطح بین المللی عمل می کنیم.

ما بین المللی هستیم

منظور شما بین المللی چیست؟ کارکنان ما تجارب خود را با مشارکت و همکاری بین المللی به اشتراک می گذارند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

Imperial College of London

برای تابستان کشف به ما بپیوندید این مدرسه تابستانی برای دانشجویان مقطع لیسانس هر ملیت یک پنجره منحصر به فرد به رویکرد انقلابی امپریال به برخی از بزرگترین چالش های جهان ار ... [+]

برای تابستان کشف به ما بپیوندید این مدرسه تابستانی برای دانشجویان مقطع لیسانس هر ملیت یک پنجره منحصر به فرد به رویکرد انقلابی امپریال به برخی از بزرگترین چالش های جهان ارائه می دهد.

سخنرانی های متعادل کننده با وظایف عملی، این فرصتی است که شما بتوانید به عنوان یک دانشجوی علمی و شخصی به عنوان یک جامعه جهانی یاد بگیرید.

شما همچنین می توانید یک نگاهی به زندگی در 10 دانشگاه برتر دنیا کسب کنید که فرصت زیادی برای دیدن خودتان دارد چرا لندن دانشجویان بین المللی بیشتری را نسبت به هر شهر دیگر در جهان جذب می کند.... [-]

بریتانیا Kensington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

A day in the life of Imperial