Institute Of Risk Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

IRM ارگان حرفه ای پیشرو در مدیریت ریسک سازمانی است. ما در ایجاد تعالی در مدیریت ریسک به بهبود نحوه کار سازمانها کمک می کنیم.

ما صلاحیت ها و آموزش های شناخته شده جهانی را ارائه می دهیم ، رهبری تحقیق و تفکر را منتشر می کنیم و استانداردهای حرفه ای را تعیین می کنیم ، که دانش ، مهارت ها و رفتارهایی را تعریف می کند که متخصصان ریسک امروزی نیاز به پاسخگویی به خواسته های یک محیط تجاری به طور فزاینده پیچیده و چالش برانگیز دارند.

اعضای IRM در بسیاری از نقش ها ، در کلیه صنایع و در کل بخش های دولتی ، خصوصی و غیرانتفاعی در سراسر جهان فعالیت می کنند. ما مستقل و غیر انتفاعی هستیم.

123982_business-women-collaborate-collaboration-1569076.jpg

داستان ما

Institute Of Risk Management (IRM) در آوریل 1986 به عنوان یک سازمان اعطای جوایز برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد مدرک دیپلم در مدیریت ریسک تأسیس شد.

تحت حمایت AIRMIC (انجمن مدیران بیمه و ریسک) ، پشتیبانی از نقش گسترده تر IRM از انجمن سلطنتی ، انجمن ژنو ، دپارتمان های آموزش و علوم انگلستان و تجارت و صنعت ، بهداشت و ایمنی انگلستان انجام شده است. ، دانشگاه گلاسکو کالدونیان و مجموعه ای از مشاغل و سازمانهای دیگر.

گواهینامه بین المللی در مدیریت ریسک ، که تعارف می کند و به عنوان یک گام مقدماتی به سمت دیپلم موجود است ، در سال 2005 راه اندازی شد. این در سال 2011 توسط گواهینامه بین المللی در مدیریت ریسک خدمات مالی پیگیری شد.

اکنون دوره های آموزشی عمومی ، تخصصی ، رویدادها ، مجله Enterprise Risk و منابع دیگر متنوعی را برای حمایت از توسعه متخصصان ریسک در سراسر جهان ارائه می دهیم.

ما همچنین از یک جامعه پر رونق گروه های منافع منطقه ای و ویژه در انگلیس و خارج از کشور پشتیبانی می کنیم.

هم اکنون بیش از 25٪ اعضا و دانشجویان ما از خارج از انگلستان و با عضویت فزاینده در کشورهای GCC و در کشورهای جنوب صحرای آفریقا آمده اند.

در سال 2017 ، در اوج جشن های 30 ساله خود ، ما Risk Agenda 2025 را منتشر کردیم ، بخشی از تحقیقاتی که در سطح جهان انجام شده است و بینشی از نحوه پیشرفت حرفه ریسک طی چند سال آینده را ارائه می دهد و به شکل گیری ما کمک می کند. استراتژی در طول این سالها.

123981_administration-audience-blur-1708988.jpg125579_banner-irm.png

مکان ها

لندن

Address
2nd Floor, Sackville House
143-149 Fenchurch Street
London
United Kingdom

EC3M 6BN لندن, انگلستان, بریتانیا