International Football Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

International Football Academy FCV در استمفورد دوره های آموزشی علمی برای مشتاقان فوتبالیست 14 ساله و بالاتر ارائه می دهد.

دانش آموزان سابق در بر داشت Pathways به باشگاه های فوتبال حرفه ای در انگلستان، اروپا، ایالات متحده و یا در یک سطح قابل توجهی بالاتر در کشور خود با بسیاری از در رفتن به نمایندگی تیم های ملی خود. دوره ها از یک هفته تا سه سال متغیر هستند که همه آنها ترکیبی از فوتبال و آموزش و پرورش است.

آنچه ما ارائه می دهیم

FCV International Football Academy دارای طبیعت مسکونی با محل اقامت، غذا و رفاه دانشجویی است و به شدت تحت نظارت و اجرا به یک باشگاه فوتبال حرفه ای و کالج استاندارد است.

امکانات آکادمی فوتبال شامل استفاده از زمین استادیوم، زمین های آموزش عالی، مرکز تحصیل، ورزشگاه و امکانات داخلی است که هدف آن کشف استعدادهای بیشتری است که پس از یک دوره مربیگری شدید طراحی شده برای بهبود بازی هر فرد و ارائه یک آموزش و پرورش به تناسب نیازهای شما.

FCV International Football Academy فراهم می کند دوره های مختلف از جمله دوره دو ساله BTEC برنامه های ورزشی انجام شده توسط مرکز مشهور جهان برای برتری های ورزشی کالج Loughborough، یکی از شریک های آموزشی آکادمی است.

کالج لافبورو در سال 1909 تاسیس شده و شهرت و افتخار زیادی برای ارائه سطوح عالی آموزش عالی در سراسر انگلستان ایجاد کرده است.

آکادمی فوتبال اکنون می تواند دوره های آموزشی را برای دانش آموزان تمام وقت ارائه دهد که در ژانویه هر سال و همچنین سپتامبر با ما شروع می شوند و همچنین می توانند دوره های نیمه وقت را برای دانش آموزان دوره کوتاه ما نیز ارائه دهند.

زبان انگلیسی، سطوح و درجه A نیز می توانید در آکادمی مطالعه شود.

تمام کارکنان مدارک مربوطه و سیاست های حمایت از کودک را دارند. سمینارها، کارگاه های آموزشی، بازدید از بازی های فوتبال، سخنرانان مهمان شامل برخی از اسامی بزرگی در فوتبال، سرگرمی های شبانه، تمرینات تیم سازی و بسیاری از فعالیت های دیگر است که برای توسعه فوتبال شما مفید است و البته لذت بخش است.

اگر احساس کنید که شما یا پسرت توانایی، استعداد و میل دارد که حرفه ای بازی کنید، پیوستن به International Football Academy FCV می تواند مهم ترین تصمیم زندگی وی باشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها