Kensington and Chelsea College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تضمین این که شما در این دوره مناسب هستند برای ما مهم است این است که چرا ما باید یک تیم اختصاص داده شده، مشاوران واجد شرایط آماده کمک و حمایت شما در ساخت این تصمیم به مطالعه را با ما.

دوستانه، کارکنان حمایت ما در دست به مطمئن شوید که شما یک تجربه درخشان از کلمه بروید. این شامل آموزش مجرب و سخنرانی کارکنان که در میان بهترین صنعت متصل شده و برنده جایزه آموزگار شما می تواند برای آرزو است.

دوره های آموزشی ما نیز با تمرکز قوی در دادن دسترسی دانش آموزان به تجربه یادگیری منحصر به فرد است. این خدمات عبارتند از مستر و فرصت های شبکه با متخصصان صنعت، به فرصت های کارآفرینی و آموزش مانند فروش کار بر روی لندناون یاد بازار پورتوبلو، به کار دادن با کارفرمایان با مشخصات بالا از جمله همینگوی طراحی و شانل.

هر دو از مراکز اصلی ما در پر جنب و جوش، مکان های هیجان انگیز در بر قلب لندن. ما توسط معروف است خیابان پادشاه، در حالی که ما کنزینگتون مرکز است در قلب مرسوم، مد روز پورتوبلو. کالج همچنین دارای ارتباط قوی و همکاری با بسیاری از سازمان در سطح جهانی اطراف آن است که به برخی از تجربههای شگفت انگیز برای دانش آموزان ما از جمله شغل در رهبری موزه ویکتوریا و آلبرت و موزه علوم. موفقیت دانش آموزان ما یکی از چیزهایی است که باعث می شود ما را به عنوان یک است کالج. هر سال ما تولید برخی از درخشان ترین ستاره صنعت مانند دانش آموز کلاهدوزی سابق ما جاستین اسمیت، که ایجاد سرصفحه های آنجلینا جولی در دیزنی، شیطان، فرسوده کمک کرده است.

موفقیت دانش آموزان ما با مشخصات بالا ما شهرت ملی و بین المللی برای تعالی در سطح جهانی در همسان هنرهای خلاق شامل هنرهای زیبا, روش, کلاهدوزی, عکاسی, طراحی کردن و مجسمه سازی. دوره های آموزشی عالی و دسترسی به دوره های آموزش عالی نیز استثنایی است. در حالی که دوره مدیریت و حرفه ای ما همراه با دوره های حرفه ای ما در بهداشت و مراقبت, مو و زیبایی, مطالعات کسب و کار و حرفه ای و چند رسانه ای، برخی از بهترین ها در منطقه هستند. ما همچنین افتخار می کنیم که بگوییم ما برجسته برجسته شده بود OFSTED. ما همچنین می دانیم که هر دانش آموز به دنبال چیزی متفاوت است، به همین دلیل است که ما صدها فرصت از دوره های کامل، دوره های زمانی و عصر برای ارائه آموزش عالی, یادگیری مبتنی بر کار و دوره های کارآموزی.

مکان ها

لندن

Kensington and Chelsea College

Address
Kensington Centre
Wornington Road

W10 5QQ لندن, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 20 7573 3600

برنامه ها

دانشنامه