توضیحات رسمی را مطالعه کنید

منحصر به فردی در مورد کالج کینگ ادوارد VI وجود دارد - کیفیتی که دانشجویان مورد علاقه و متعهد را جذب می کند، یکی از آن ها که کارکنان را متقاعد می کند تا به حرکت بپردازند، یکی که همه ما، دانشجویان و کارکنان را دعوت می کند تا از هرکسی گوش کنند، همکاری و یاد بگیرند دیگر. به عنوان یک دانشجوی آینده نگر، شما می خواهید بدانید که چه کیفیتی دارد. شما می خواهید این اندازه گیری را در برابر آرمان های خود و انتظارات شما نسبت به نوع تحصیلات پس از 16 ساله که به بهترین وجه در مرحله ی بعد در آموزش و پرورش شما کمک می کند. شما یک نگاه اجمالی از این کیفیت خاص، منحصر به فرد به عنوان شما نگاه کنید به prospectus.

برای اینکه شروع به کار کنید، بگذارید سعی کنم به طور خلاصه آنچه را که این کالج را خیلی خاص می سازد، قرار دهم:

دانش آموزان عالی

مطمئنا، دانشجوی "شاهد" معمولی وجود ندارد و این دقیقا به همین دلیل است که دانش آموزان ما بسیار قابل توجه هستند. دانش آموزان ما در هر معنایی از کلمه متفاوت هستند: قومی، ایدئولوژیک و شخصی. ما این تنوع را جشن می گیریم، شناختن آن به یک جامعه پر جنب و جوش که در آن هر فرد ارزشمند است، کمک می کند. بله، فضای مشترک وجود دارد - دانش آموزان به این کالج با تشنگی برای یادگیری و میل به دستیابی به آن، چه در کلاس، در عملکرد هنری، در ورزش های رقابتی و چه در جلسات کالج، می آیند. دانش آموزان ما به صورت آکادمیک، خلاقانه و شخصی، و با یکدیگر از دستاوردهای یکدیگر احترام و قدردانی می کنند و همچنین به خودشان افتخار می کنند. دانش آموزان بزرگ بخشی از آنچه که این کالج را متمایز می سازد.

کارکنان عالی

به عنوان مدیر، من افتخار زیادی در کار سخت، تعهد و سرسختی از کارکنان در شاه اد است. این یک امتیاز برای کار با چنین همکاران استثنایی است. چگونه می توان بهترین معلمان ما را توصیف کرد؟ آموزگاران ما نسبت به افراد خود، در کلاس درس الهام بخش هستند و مایل به کمک و حمایت از دانش آموزان در هر مرحله از راه، قابل مقایسه نیستند. تیم ما از کارکنان پشتیبانی اختصاصی، امکان کار معلمان ما را فراهم می کند. دوستانه، سازگار و به همان اندازه کار سخت، کارکنان ما در همه تابع پشتیبانی می کنند و اطمینان می یابند که کالج هموار و دانش آموزان از هر راه ممکن پشتیبانی می شود. کارکنان عالی برای تعالی ضروری هستند.

کالج عالی

دو ساختمان جدید از هنرهای هنری به سایت توسعه فیزیکی ما کمک می کنند. با این حال، این ساختمان هایی نیستند که کالج را بزرگ می کنند. این مردم هستند آموزش و پرورش باید تغییر کند و در شاه اد، این است. این هم دانشجویان و هم کارکنانی است که چنین جوامعی را یاد میگیرند که در حال تبدیل شدن به آن هستند. این افراد در پادشاه اد هستند که در پشت داستان موفق هستند که ما را به عنوان یکی از ده مدرسه فرم ششم در سطح ملی قرار می دهد. واقعا افرادی هستند که این کالج را بزرگ می کنند.

اتیو و ارزش ها

در قلب همه برنامه های ما برای آینده یک اولویت مهم است: رفاه و موفقیت مداوم دانش آموزان ما. این چیزی است که در قلب مأموریت و ارزش های کالج ما قرار دارد.

ماموریت ما

برای به چالش کشیدن هر دانش آموز برای دستیابی به پیشرفت های شخصی و تحصیلی که منجر به بهبود زندگی و فرصت های شغلی می شود.

برابری و تنوع

کالج متعهد به ایجاد و ارتقاء یک جامعه یادگیری فراگیر است که در آن تنوع جشن گرفته می شود، جایی که نابرابری و کلیشه ها به چالش کشیده شده و همه افراد با شأن و احترام برخورد می شوند.

این فقط یک بیانیه خالی نیست - پیشرفت برابری فرصت ها در اصل مأموریت کالج است و عادت های آن ارزش های کالج را در بر می گیرد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

A-levels

King Edward VI College

زیست شناسی به عنوان "علم زندگی" توصیف شده و زیست شناسان در بسیاری از زمینه های مختلف و متنوع، از جمله زیست شناسی سلولی، پزشکی، تولید مواد غذایی و محیط زیست، کار می کنند. ... [+]

محبوب ترین موضوعات:

زیست شناسی

زیست شناسی به عنوان "علم زندگی" توصیف شده و زیست شناسان در بسیاری از زمینه های مختلف و متنوع، از جمله زیست شناسی سلولی، پزشکی، تولید مواد غذایی و محیط زیست، کار می کنند. این دوره به 6 ماژول تقسیم می شود که طیف گسترده ای از موضوعات را شامل زیست شناسی سلولی، بیوشیمی، ساختار DNA، تابع و تقسیم سلولی، تبادل گاز در حیوانات و حمل و نقل در گیاهان و حیوانات، بیماری و پاسخ ایمنی، تنوع زیستی و طبقه بندی گیاهان و حیوانات و نگاهی به بیوشیمی فتوسنتز و تنفس و تحقیق در ارثی ژنتیکی، کنترل بیان ژن، تکنولوژی ژن، کلونینگ و بیوتکنولوژی و محیط زیست.... [-]

بریتانیا استوربریج
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی