Kingston College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Kingston College ارائه دهنده اصلی دوره های کامل، دوره های کارشناسی و دوره های کارشناسی در Kingston upon Thames است. این دانشگاه در جنوب غرب لندن واقع در نزدیکی رودخانه تامز در یک مرکز شهر پرطرفدار، کالج ارائه می دهد که دوره های آکادمیک و حرفه ای از سطوح 1 تا 6 و دانش آموزان را برای یک محیط دوستانه و محرک برای مطالعه فراهم می کند.

شهر تاریخی تاریخی ما با مغازه های شگفت انگیز، رستوران ها، کافی شاپ ها، باشگاه های تفریحی و سینمای چند منظوره بسته بندی شده است. همچنین حمل و نقل بسیار عالی دارد و مرکز لندن تنها 25 دقیقه با قطار است. کینگستون خود را به عنوان یکی از شادترین مکانها برای زندگی در لندن به طور منظم رای داده است.

به عنوان ارائه دهندگان آموزش کارآموز در بسیاری از صنایع، ما برای سالها کار با کارفرمای بزرگ و شناخته شده مانند British Airways، L'Oreal و South West Trains انجام دادیم.

دانش آموزان بین المللی ما توسط یک تیم بسیار حرفه ای حمایت می شود که راهنمایی و راهنمایی های محرمانه را در همه زمینه ها ارائه می دهد و رویدادهای اجتماعی را سازماندهی می کند تا به دوستان و مخاطبینشان کمک کند.

ارائه آموزش عالی Kingston College ، دانشجویان مقطع کارشناسی را یک جایگزین مناسب برای دوره های دانشگاه می داند. بر خلاف دانشگاه های سنتی، ما هزینه های تحصیلی پایین تر، اندازه های کوچک کلاس، پشتیبانی یک به یک و چشم انداز اشتغال عالی ارائه می دهیم.

مکان ها

کینگستون بر تیمز

Kingston College

Address
Kingston College,
Kingston Hall Road,
Kingston Upon Thames


KT1 2AQ کینگستون بر تیمز, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 20 8546 2151