Kogan Academy of Dramatic Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این آکادمی در تاسیس شد 1991 توسط دیر سگ Kogan، یک دانش آموز گذشته از ماریا پنلل در گیتس, مسکو. Knebel یک دانش آموز و همکار بعدی از کنستانتین استانیسلاوسکی بود. در سپتامبر 1995، پس از 18 ماه از بازدیدکنندگان مداوم توسط بازرسان مختلف که همه چیز را از گواهی آتش تا کیفیت محصولات نهایی دانشجویان کارگردانی بررسی کرده بودند، ما اولین مدرسه درام بودیم به رسمیت شناخته شده به عنوان کارآمد توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا برای آموزش مستقل مستقل و عالی (BAC). BAC یک سازمان خیریه ثبت شده است که اعضای آن توسط بسیاری از سازمان های مرتبط با حفظ استانداردهای آموزشی در کشور انتخاب شده اند بریتانیای کبیر. که در 2000 این آکادمی بود به طور مستقل توسط موسسه استاندارد بریتانیا ارزیابی و تایید شده است. این سیستم یک ابزار عملی است که مشتاقانه به دنبال بهترین و نظارت بر تمام جنبه های آکادمیک از جمله: کیفیت مدیریت، ارائه پرسنل آموزشی، توسعه دوره ها، کارایی اداری و رضایت دانشجویان ما در رابطه با از آموزش و پرورش دریافت می کنند.

که در 2007، بازیگر و کارگردان نیل شفیلد تبدیل می شود سرپرست آکادمی. شفیلد دانش آموز و همکار بعدی مرحوم بود سگ Kogan. که در 2009، کتاب متنی رسمی در 'علم عمل توسط Routledge منتشر شد و در حال حاضر در سراسر جهان در دسترس است. این کتاب ارزشمند برای آموزش و پرورش ما است. این آکادمی Kogan یکی از معدود مدارس درام (و نه تنها) در جهان با یک کتاب متنی است که بر روی روش بازیگری تأسیس شده و توسعه یافته است. در ماه ژوئن 2013، آکادمی توسط تایید شد دانشگاه کینگستون و در نتیجه ما در حال حاضر ارائه یک برنامه کارشناسی ارشد (Hons) در عمل. ما به دنبال توسعه همکاری های آینده با این دانشگاه بسیار مورد توجه هستیم. در آوریل 2014، آکادمی نظارت آموزشی را بر عهده گرفت آژانس تضمین کیفیت (QAA). این به این نتیجه رسید آکادمی داشتن یک قضاوت کامل با اعتماد به نفس در کلیه معیارهای ارزیابی بررسی. گزارش های کامل گزارشات، به تعداد زیادی از ویژگی های مربوط به مدیریت آکادمی استانداردهای علمی و کیفیت فرصت های یادگیری، می افزاید.

در ژانویه 2017 به عنوان مدیران جدید آکادمی اندرو لوکاس، فارغ التحصیل و خزانه دار سابق تحت Sam Kogan نیز به عنوان خزانه دار و مدیر عامل شرکت مدیر کل بریتانیا و Rogelio Navares، بازیگر، معلم و فیلم ساز تایید شد. رئیس هیئت امناء، Taisia ​​Pianov است. در طول این ماه نیز الکس داور و نیک کوردرون، هر دو فارغ التحصیلان آکادمی و متخصصان صنعت، به هیئت امناء منصوب شدند.

چرخه تحصیلی 2017-2018 به عنوان سال جشن 25 سالگی آکادمی انتخاب شد، که برای پنج سال با افتخار نام خود را بنیانگذار آکادمی هنرهای نمایشی Kogan.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

دوره عمل

Campus تمام وقت August 2018 بریتانیا لندن

برنامه عمل با تمرکز بر یک برنامه درسی اصلی، همراه با بسیاری از موضوعات دیگر مرتبط با توسعه حرفه ای است. با یک رویکرد ریشه در سیستم Stanislavski ما شما را از پایه اول خود را از اصول اولیه هنر نشان می دهد. از آنجا، مسیر شما برای بهبود مهارت های شما در طول دوره خواهد بود، به طوری که تا زمانی که شما فارغ التحصیل خواهید شد آماده برای کار در هر جنبه از حرفه ای. [+]

برنامه عمل با تمرکز بر یک برنامه درسی اصلی، همراه با بسیاری از موضوعات دیگر مرتبط با توسعه حرفه ای است. با یک رویکرد ریشه در سیستم Stanislavski ما شما را از پایه اول خود را از اصول اولیه هنر نشان می دهد. از آنجا، مسیر شما برای بهبود مهارت های شما در طول دوره خواهد بود، به طوری که تا زمانی که شما فارغ التحصیل خواهید شد آماده برای کار در هر جنبه از حرفه ای.

از این دوره، شما به وضوح اصول خوب عمل را درک خواهید کرد و مهارت را برای اعمال آنها در اختیار خواهید داشت. این اغلب به اشتباه به عنوان یک هدیه نادر از خدا و یا طبیعت به چند نفر خوش شانس در نظر گرفته می شود. ما به شما می آموزیم که چگونه می توانید به عنوان استعداد به عنوان شما می خواهید باشد. در عرض چند ساعت پس از شروع دوره، شروع به دیدن کنید که برای کسی که میخواهد شخصیتی حرفه ای و هنرمند بسیار حرفه ای باشد، طراحی شده است.... [-]


دوره کارگردانی

Campus تمام وقت August 2018 بریتانیا لندن

ما معتقدیم که هدایت یکی از پیچیده ترین و جذاب ترین هنرهاست. برای یادگیری نحوه هدایت مستلزم فداکاری است اما همچنین بسیار جالب است. در آکادمی ما نیز فکر می کنیم که مدیر ابتدا باید فرآیند خلاقانه بازیگر را کاملا درک کند و یاد بگیرد که به خوبی عمل کند. [+]

ما معتقدیم که هدایت یکی از پیچیده ترین و جذاب ترین هنرهاست. برای یادگیری نحوه هدایت مستلزم فداکاری است اما همچنین بسیار جالب است.

در آکادمی ما نیز فکر می کنیم که مدیر ابتدا باید فرآیند خلاقانه بازیگر را کاملا درک کند و یاد بگیرد که به خوبی عمل کند. به همین دلیل است که دوره اجرایی همراه با برنامه عمل می کند و دوره شما در سال دوم تحصیل شروع می شود. چهارمین سال نهایی دوره مدیران، یک سال بدون هزینه است که در آن کار دانشجویی تولید و هدایت تولید فارغ التحصیل نهایی خود را انجام می دهد.... [-]