LAL Language Centres

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یادگیری زبان انگلیسی با LAL!

مقصد های عالی و طیف گسترده ای از دوره ها

ما بیش از 30 سال تجربه در ارائه آموزش عالی زبان و فعالیت های اوقات فراغت هیجان انگیز برای زبان آموزان انگلیسی داشته ایم. با مراکز زبان در مقاطع بالای زبان انگلیسی، از جمله لندن، بوستون و کیپ تاون، ما مجموعه ای کامل از دوره های زبان انگلیسی را ارائه می دهیم، همه چیز را از عمومی به زبان انگلیسی تا آمادگی آزمون، آموزش عالی و آموزش معلم برای همه سطوح از مبتدی تا پیشرفته فراهم می کند.

یادگیری دانش آموزان محور

درس های انگلیسی در قلب کسب و کار ما هستند و معلمان ما در خلق درس های ما مهارت می کنند تا آنها را در حال تطابق با نیازهای هر دانش آموز جذاب و پویا کنند. همه معلمان LAL آموزش دیده، با تجربه، زبان انگلیسی زبان مادری که علاقمند به زبان انگلیسی هستند.

شهروندان جهان

در LAL، شما تبدیل به یک "شهروند جهان" می شود. شما با یادگیرندگان از سراسر جهان ملاقات خواهید کرد، یاد بگیرید و با آن آشنا شوید و دوستی داشته باشید و تجربه هایی داشته باشید که طول عمر خود را تمام خواهند کرد - در حالی که انگلیسی را بهبود می دهید.

به نیازهای شما خدمت کرده است

LAL یک احساس خانوادگی بسیار گرم و دوستانه را ارائه می دهد که دانش آموزان ما بلافاصله در خانه احساس می کنند. کارکنان اختصاصی LAL از راه خود برای اطمینان از اینکه هر دانش آموز در طول اقامت خود احساس خوشحالی می کنند، بیرون می آید. شما در کلاس های با حداکثر 15 دانش آموز تدریس خواهید شد و حصول اطمینان از توجه شخصی از معلم می شود در حالی که قادر به تعامل و تمرین با بسیاری از دیگر زبان آموزان در کلاس می باشید.

مدارس کاملا اعتباری

LAL Language Centres (LALLC) به طور کامل توسط مجوز رسمی مقامات ملی در هر مکان تأیید شده است. در انگلستان، برنامه های LAL توسط Accreditation UK تأیید شده است، طرح تحت نظارت مشترک شورای بریتانیا و انگلیسی انگلستان است. مدرسه تابستانی آنها توسط "EL Gazette" به عنوان "مراکز تعالی" نامگذاری شده است. در ایالات متحده آمریکا، برنامه های خود را توسط CEA معتبر و اعضای AAIEP و NAFSA؛ در مالت، آنها توسط FELTOM و هیئت نظارت EFL تأیید می شوند؛ و در آفریقای جنوبی، برنامه های خود را توسط EDUSA به رسمیت شناخته شده است. LAL به طور منظم از مزایای برتری در سراسر طیف وسیعی از معیارهای برای برنامه های زبان انگلیسی خود و خدمات جانبی به دانش آموزان دست می یابد.

مزیت LAL - پلت فرم آنلاین ما

پلت فرم آنلاین ما برای هر دانش آموز در انگلیس، ایالات متحده آمریکا و آفریقای جنوبی گنجانده شده است. قبل از اینکه شما وارد شوید: هنگامی که با LAL در انگلستان، ایالات متحده آمریکا و آفریقای جنوبی رزرو می کنید، یک ورودی منحصر به فرد دریافت خواهید کرد، به شما برای دسترسی به پورتال و برنامه LAL Advantage ما با اطلاعات مربوط به دوره، آزمایش سطح و خیلی بیشتر برای آماده سازی شما برای ورود به مدارس ما.

مکان ها

لندن

LAL Language School

Address
29-39 London Road
Twickenham
TW1 3SZ
England

TW1 3SZ لندن, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 20 8892 5423

فورت لادردیل

LAL Language Centres

Address
5727 N Federal Hwy
33308 فورت لادردیل, فلوریدا, آمریکا
تلفن
+1 954-644-5985

کیپ تاون

LAL Language Centres

Address
319 Main Rd, Cape Town
8005 کیپ تاون, کیپ غربی, آفریقای جنوبی
تلفن
+27 21 439 7410

پیاگنتون

LAL Language Centres

Address
LAL Torbay
Conway Road
Paignton

TQ4 5LH پیاگنتون, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1803 558555

بوستون

Address
LAL Boston
225 Friend Street
Boston, MA02114, USA

MA 02114 بوستون, ماساچوست, آمریکا