LTC English

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اگر به مکتب ما ملحق شوید، نه تنها از معلمان واجد شرایط لذت خواهید برد، بلکه هر هفته نیز فعالیت های خود را ترتیب می دهید، اما در یک عمارت قرن هجدهم نیز مطالعه خواهید کرد. این ساختمان زیبا و تاریخی یک بار در خانه سلطنتی Devonshire و لرد ویلمینگتون بود. در اینجا در LTC Eastbourne، ما دانشجویان فرصت منحصر به فرد برای مطالعه زبان انگلیسی در یک مدرسه سنتی بریتانیا در املاک خصوصی و تاریخی خود ارائه می دهیم.

چه دوره هایی در LTC Eastbourne در دسترس هستند؟

مدرسه ما انواع دوره های زبان انگلیسی در Eastbourne را ارائه می دهد، از دوره های عمومی انگلیسی و دوره آمادگی آزمون برای دانش آموزان بزرگسال برای برنامه های تحصیلی برای مهمانان جوان و مهمانی های تابستانی. ما همچنین می توانیم برنامه های گروه خاصی را در هر زمان سال ارائه دهیم. از صفحه یوتیوب ما دیدن کنید تا ببینید چه چیزی می توانید از دوره ی تابستان و بزرگسالان انتظار داشته باشید.

طبقات LTC Eastbourne چقدر بزرگ هستند؟

دوره های زبان انگلیسی ما در Eastbourne از کلاس های کوچک تشکیل می شود، حداکثر 12 دانش آموز در هر کلاس. کلاس های کوچک ما این است که هر کدام از کاندیدان توجه کافی دریافت می کنند و به آنها اجازه می دهند بر نقاط قوت و ضعف شخصیت خود تمرکز کنند.

مدرسه ما دارای 25 کلاس درس و 300 دانشجو در طول ماه های پر مشغله است، و 360 در تابستان زمانی که ما از کلاس های اضافی در نزدیکی مدرسه استفاده می کنیم.

شهر اسببورن چه می تواند دانش آموزان را ارائه دهد؟

Eastbourne یک جزیره تعطیلاتی در ساحل است که سالانه بیش از چهار میلیون بازدید کننده جذب می کند. در حالی که در یک دوره انگلیسی در Eastbourne مطالعه می کنید، می توانید در باغ خصوصی خود 10 هکتار، صرف وقت آزاد در ساحل و کاوش شهر ساحلی محلی شوید. به گفته دفتر مت، Eastbourne در خورشید ترین قسمت انگلستان واقع شده است. Eastbourne نیز تنها 90 دقیقه از لندن و 40 دقیقه از برتون توسط قطار است.

آیا می دانید LTC Eastbourne بیش از 60 سال دارد؟

در سال 2014، LTC 60 ساله خود را به عنوان یک مدرسه انگلیسی تاسیس شده در Eastbourne جشن گرفت. اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ مدرسه ما را در 60 سال گذشته ما از LTC Eastbourne مینی بروشور و خواندن پست وبلاگ ما در مورد LTC شرق بورد جشن 60 سالگرد سالگرد.

مکان ها

ایستبورن

Address
Compton Park
Compton Place Road

BN21 1EH ایستبورن, انگلستان, بریتانیا