Lancaster University International Study Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مسیر موفقیت شما

با حضور در مرکز مطالعات بین المللی قبل از پیوستن به دانشگاه، دانشجویان بین المللی می توانند در زندگی در انگلستان به کار خود ادامه دهند، در حال کار برای بهبود مهارت های تحصیلی آکادمیک، مهارت های زبان انگلیسی و قابلیت اشتغال. دانش آموزان در مرکز مطالعات بین المللی از این فرصت برای زندگی و تحصیل در محوطه دانشگاه لنکستر استفاده می کنند تا قبل از پیشرفت در دانشگاه برتر انگلستان پیشرفت کنند.

برنامه های ما در محوطه دانشگاهی در مرکز مطالعات بین المللی تدریس می شود و توسط Study Group ارائه می شود - یک رهبر جهانی در آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت تحصیلی و جلب رضایت شغلی. ما به طور مستقیم با دانشگاه لنکستر کار می کنیم تا دانشجویان بین المللی فرصت تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان را داشته باشند.

موفقیت

درباره دانشگاه لنکستر

دانشگاه لنکستر یکی از 10 دانشگاه برتر انگلستان است و به همین ترتیب در سه جدول لیگ برتر انگلستان رتبه بندی شده است. ما یکی از امن ترین دانشگاه ها در انگلستان داریم که در آنجا می توانید زندگی کنید، مطالعه و پیگیری حرفه ای آینده خود را. امکانات جدید دانشگاهی ما در اروپا یکی از بهترین هاست و سیستم کالج ما حمایت شخصی و تجربه دانشجویی برجسته را فراهم می کند.

تحصیل در لنکستر

در لنکستر، ما به شما در موفقیت تحصیلی دست یابیم و طیف گسترده ای از مهارت ها را به دست آوریم که چشم اندازهای شغلی شما را افزایش می دهد.

آموزش و پژوهش

دانشگاه لنکستر برای آموزش و پژوهش برجسته بین المللی شناخته شده است. در دوران تحصیل، آموزگاران شما به شما کمک خواهند کرد تا آخرین یافته های موجود در موضوع خود را کشف کرده و به شما در دستیابی به بالاترین نمرات ممکن کمک کنید.

گزینه های انعطاف پذیر

شما می توانید به سه موضوع را با انتخاب اقلام جزئی در کنار گزینه درجه اصلی مطالعه کنید. این به شما اجازه می دهد که طیف وسیعی از منافع را بیاموزید و آموزش گسترده ای را برای کارفرمایان جذاب خواهید داشت.

امکانات و مدارس علمی

در لنکستر، امکانات دانشگاهی ما با نام تجاری جدید یکی از بهترین ها در اروپا است. دانشکده ها و مدارس ما از لحاظ بین المللی مهم هستند و ما به طور منظم در امکانات پیشرفته جدید سرمایه گذاری می کنیم. ما اخیرا در تجهیزات و تجهیزات شیمیایی ما 26 میلیون پوند سرمایه گذاری کرده ایم و ساختمان مهندسی ما دارای کارگاه ها و آزمایشگاه های پیشرفته است. ما همچنین میلیون ها پوند در کتابخانه برجسته ما سرمایه گذاری کردیم و بیش از یک میلیون کتاب داشتیم. مدرسه کسب و کار ما (LUMS) یکی از بالاترین 100 در جهان است و مدرسه حقوق ما بهترین در شمال غربی انگلستان است.

امکانات دانشگاه

محوطه دانشگاه ما یکی از بهترین و امن ترین در انگلستان است. این همه چیزهایی را که شما نیاز دارید - می توانید اینجا بدون هیچ حواس پرتی زندگی کنید، مطالعه کنید و در اینجا زندگی کنید. برای کمک به شما برای دستیابی به موفقیت و به حداکثر رساندن زندگی دانشگاه، میلیونها پوند در امکانات مدرن ما سرمایه گذاری کرده ایم. در محوطه دانشگاه شما به راحتی بانک ها، مغازه ها، کافی نت ها و دفاتر های پزشکی خواهید یافت تا زندگی روزانه خود را آسان و آرام داشته باشید. همچنین تئاتر ها، گالری های هنری، مرکز ورزشی چند میلیون پوندی و مرکز چند گانه Chaplaincy وجود دارد، بنابراین شما همیشه رویدادهای هیجان انگیز و افراد مفید را خواهید یافت.

دانشجو موفقیت

زندگی دانشگاه

کالج های ما

تمام دانشجویان مقطع کارشناسی در یکی از هشت کالج لنکستر شرکت دارند. این جایی است که شما زندگی، مطالعه و تبدیل شدن به بخشی از زندگی دانشجویی خواهید کرد. این بهترین راه برای ملاقات با افراد جدید است و از زمانی که به زندگی در دانشگاه میپردازید، نیاز به حمایت دارید. لنکستر یکی از تنها چند دانشگاه انگلیس است (از جمله آکسفورد و کمبریج) با یک سیستم دانشگاهی.

زندگی دانشگاه گسترده تر

دانش آموزان لنکستر از بیش از 100 ملیت مختلف می آیند بنابراین شما دانشجویان انگلستان و سراسر جهان را خواهید دید. اتحادیه دانشجویی (LUSU) دارای بیش از 200 گروه و جوامعی است که می توانید به آن ملحق شوید، حتی می توانید خود را شروع کنید. شما همچنین می توانید باشگاه های ورزشی رقابتی و رویدادهای اجتماعی سالیانه بپیوندید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید سال آماده سازی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

سال آماده سازی

سال تاسیس بین المللی

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Lancashire

سال تحصیلی بین المللی شما آماده تحصیل در مقطع کارشناسی در لنکستر است. شما بر روی زبان انگلیسی، مهارت های تحصیلی و ماژول های آموزشی تمرکز خواهید کرد و برنامه ریزی برای حرفه آینده خود را آغاز خواهید کرد. پس از سال تحصیلی پایه، می توانید به درجه انتخابی خود در Lancaster - یکی از ده دانشگاه برتر انگلستان پیشرفت کنید. [+]

آماده سازی درجه شما

سال تحصیلی بین المللی شما آماده تحصیل در مقطع کارشناسی در لنکستر است. شما بر روی زبان انگلیسی، مهارت های تحصیلی و ماژول های آموزشی تمرکز خواهید کرد و برنامه ریزی برای حرفه آینده خود را آغاز خواهید کرد. پس از سال تحصیلی پایه، می توانید به درجه انتخابی خود در Lancaster - یکی از ده دانشگاه برتر انگلستان پیشرفت کنید.

چگونه کار می کند؟

هنگامی که شما در مرکز مطالعات بین المللی در لنکستر درخواست می کنید، یکی از شش دوره کارشناسی ارشد را انتخاب می کنید. هنگامی که شما در سال پایه بین المللی پذیرفته می شوید پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه تحصیلی بین المللی، یک پیشنهاد مشروط برای تحصیل در رشته انتخابی خود را در دانشگاه لنکستر دریافت خواهید کرد. ... [-]


ویدئو ها

Welcome to Lancaster

Student Support | Lancaster ISC