توضیحات رسمی را مطالعه کنید

59932_59766_LEC1300x438.jpg

مطالعه انگلیسی در لستر پر جنب و جوش، تاریخی!

بازتاب چند فرهنگی لستر، کالج لستر یکی از گسترده ترین دوره های انتخاب زبان انگلیسی برای سخنرانان زبان های دیگر (ESOL) را در کشور ارائه می دهد. ما انواع سطوح و انواع مختلفی را برای کمک به بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود برای توسعه حرفه ای، برای اشتغال و یا آماده شدن برای تحصیلات بیشتر در انگلستان ارائه می دهیم.

لستر شهر مدرن است که دارای هنر، فرهنگ، ورزش و تاریخ است. اخیرا رانندگی در شهرک سازی 3 میلیارد دلاری شهر را به عنوان یک مقصد برای گردشگری، خرید و سرگرمی به طور قاطع بر روی نقشه قرار داده است. این شهر همچنان به تولید استعدادهای جهانی در ورزش، کسب و کار و هنر، از جمله گروه راک کاسیابین، Gok Wan، بازیگر تلویزیونی سام هپپر و ماجراجوی سارا اوتن، ادامه می دهد.

لستر به عنوان خانه ای از سه موسسه آموزشی بزرگ، مسلم است یک شهر واقعی دانشجویی، با امکانات رفاهی است.

هرگز گرسنه نخواهید گشت - رستوران ها و کافه ها شامل غذاهای معتبر از سراسر جهان است. به طور مساوی، شهر دارای طیف گسترده ای از کافی شاپ ها، کوکتل و شراب میخانه، بارهای سنتی و حتی یک نوار شامپاین است!

آموزش و یادگیری بین المللی

امکانات عالی و تدریس متخصص ما دانش آموزان را با دانش، مهارت و تجربه به عنوان یک رهبر در حوزه انتخابی خود، باز کردن درها به اشتغال و آموزش بیشتر می دهد. با در نظر گرفتن کلاس های کوچکتر از اکثر دانشگاه ها، مطالعه با ما به این معنی است که شما توجه و پشتیبانی شخصی بیشتری از کارکنان آموزشی خود دریافت می کنید.

به طور قابل توجهی، تحصیل در بریتانیا به این معنی است که شما فرصت ایجاد مهارت ها و تجربه را دارید، آشنایی فرهنگی خود را با انگلستان افزایش دهید و مهارت های زبان انگلیسی خود را در محیط کلاس و خارج از آن بهبود دهید.

ما می دانیم که چشم انداز رفتن خانه و رفتن به کشور جدید برای مطالعه می تواند یک زمان هیجان انگیز، اما استرس، اما ما قول می دهیم که شما تمام حمایت ها و راهنمایی هایی را که لازم دارید تا بیشترین زمان خود را با ما به دست آورید، دریافت خواهید کرد.

محل سکونت، محل سکونت

لستر واقع در شرق میدلندز، در قلب کشور بسیار با حمل و نقل بسیار عالی به تمام نقاط انگلستان قرار دارد. ایستگاه لندن سنت پانکراس تنها یک ساعت با قطار است - و از آنجا می توانید به یورواستار بروی و در عرض چهار ساعت در پاریس باشید!

هر دو فرودگاه بین میدلند شرقی و بیرمنگام بینالمللی کمتر از یک ساعت با ماشین فاصله دارند و به راحتی قابل دسترسی هستند. خدمات قطار مستقیم بین لستر و هر دو فرودگاه Stansted و Luton وجود دارد و فرودگاه های دروازه انگلیس لندن هیترو و لاتوی گواتویک نیز به راحتی قابل دسترسی هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد لستر، لطفا www.visitleicester.info را ببینید

فعالیت های غنی سازی دانشجویان بین المللی

در هنگام ورود به لستر، اداره بین المللی اطلاعات و پشتیبانی را برای کمک به شما در ادغام در کالج و به خود شهر لستر ارائه می کند.

علاوه بر کارآموزی، مجموعه ای از فعالیت های اجتماعی برای دانش آموزان بین المللی در دسترس است. طیف وسیعی از فعالیت ها و رویدادها ارائه شده است - برخی از آنها به طور خاص برای دانشجویان بین المللی و بعضی از دانشجویان کالج باز هستند. اینها برای کمک به دوستان جدیدتان، تمرین زبان انگلیسی و درک شما از تاریخ انگلستان و فرهنگ و آداب و رسوم مختلف آن، طراحی شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Leicester College

کالج لستر یکی از گسترده ترین دوره های انتخاب زبان انگلیسی فشرده برای سخنرانان زبان های دیگر (ESOL) را در انگلستان ارائه می دهد. ما در سطوح مختلف، از سطح ورود به پیشرفته، ... [+]

دوره های ESOL برای دانشجویان بین المللی

کالج لستر یکی از گسترده ترین دوره های انتخاب زبان انگلیسی فشرده برای سخنرانان زبان های دیگر (ESOL) را در انگلستان ارائه می دهد. ما در سطوح مختلف، از سطح ورود به پیشرفته، به شما کمک می کنیم تا مهارت های زبان انگلیسی خود را برای آماده شدن برای تحصیل بیشتر در انگلستان یا برای اشتغال در خانه، ارائه دهید.

دوره های ما طراحی شده اند تا نیازهای فردی شما را با توجه به صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن بهبود بخشد، که منجر به این می شود که بتوانید به عنوان یک مدارک عمومی ESOL شناخته شوید و در عین حال درک عمومی خود را از زبان انگلیسی افزایش دهید.... [-]

بریتانیا لستر
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
4 - 40 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی