Leiths School of Food and Wine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه Leiths از غذا و شراب تا به شهرت بین المللی به عنوان یک مدرسه کلاس پخت اول و سرآشپزها تلویزیون از جمله لورن پاسکال، Gizzi ارسکین و مت Tebutt، تولید سرآشپزها ستاره از جمله جو مرسر-Nairn (ازگیل) و مت کریسمس (چز بروس)، نویسندگان غذایی شناخته شده آموزش دیده از جمله دیانا هنری، Xanthe خشت و لولو گرایمز و تولید کنندگان مواد غذایی مانند آلن روزنتال، صاحب خورشتی! و Camilla استفنز از Higgidy کیکها.

7 دلیل برای یادگیری در مدرسه Leiths از غذا و شراب

من یک دلیل

دوره های آموزشی ما هرگز dumbed پایین. در اینجا در Leiths ما یک باور قوی به اهمیت مهارت های پخت و پز جامد. ما به شما تکنیک های کارشناسی ارشد شما را برای یک عمر استفاده کمک خواهد کرد.

II دلیل دو

از سوی دیگر، ما در مقابل گرفتگی. از خیابان مواد غذایی به غذاهای پرو، ما به طور مستمر در خارج از خانه، کاوش روند مواد غذایی جدید و پیوستن آنها به برنامه البته ما.

III دلیل سه

آشپزخانه ما کسب و کار. لذت بردن از تجربه یادگیری در آشپزخانه به سبک حرفه ای با بالا از برد تجهیزات، از تابه مسی Proware به بلندر MAGIMIX.

IV دلیل چهار

مواد تشکیل دهنده ما تازه، ملاحظه منابع و بهترین کیفیت می باشد.

V دلیل پنج

ما در بر فرد آموزش می دهند. در دوره دیپلم ما، وجود خواهد داشت بدون آشپز فریاد در کلاس، شما یک برنامه یادگیری فردی دنبال کنید. این فلسفه به گسترش کلاس علاقه مندان ما، که در آن ما لذت را در ملاقات افراد و حل معماهای خود را!

VI دلیل شش

معلمان ما فوق العاده هستند. مردم این ارسال در بازخورد ما دوباره در وقت و زمان را تشکیل میدهد. این که آیا شما تجربه دانش تخصصی ناتان یاغی یا شور و شوق لجام گسیخته آنجلا ملک، شما را سرگرم خواهد کرد، به چالش کشیده و پشتیبانی می شود.

VII دلیل هفت

ما در حال به عنوان بهترین شناخته شده است و شما فارغ التحصیلان ما در حقوق موقعیت بالا در سراسر صنایع غذایی پیدا کنید. آنها برای مجلات غذایی ارسال، کمک به پخت نشان می دهد، تیم رستوران سرب و راه اندازی شرکت های مواد غذایی. ما فوق العاده به آنها افتخار می کنیم - و آنها اغلب ارائه فرصت های بزرگی به دانش آموزان است.

مکان ها

لندن

Address
Leiths School of Food and Wine Limited
16-20 Wendell Road

W12 9RT لندن, انگلستان, بریتانیا