توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناس آموزش برای عملکرد استثنایی

London Financial Studies یک منبع آموزش تدریس است که انحصاری بر بازار سرمایه تمرکز دارد. ما به افراد، تیم ها و شرکت ها آموزش های متخصص ارائه می دهیم که تفکر نظری را با تجربه عملی ترکیب می کند.


دربارهی ما

بازارهای جهانی به سرعت در حال حرکت، پیچیده و تکامل یافته به طور مداوم هستند. در اینجا آموزش عالی با کیفیت عالی برای حفظ عملکرد حیاتی است.

در London Financial Studies منحصرا در بازار سرمایه تمرکز می کنیم. ما افراد، تیم ها و شرکت ها را یک منبع آموزشی منحصر به فرد و متخصص ارائه می دهیم که تفکر نظری را با تجربه عملی ترکیب می کند و آنها را در بالاترین سطوح کارایی و سودآوری قرار می دهد.

در طول دهه گذشته، London Financial Studies به عنوان یکی از بهترین منابع آموزشی برای تمرینکنندگان بازار سرمایه مورد تحسین قرار گرفته است. در آن زمان ما طیف متنوعی از برنامه ها را به افراد، موسسات مالی بزرگ و سازمان های دولتی در سراسر جهان ارائه دادیم.


مزایای مشتری

شرکتها سود می برند

پس از شرکت در دوره های London Financial Studies ، کارکنان بیشتر با اعتماد به نفس، آگاهانه و مجهز به ارائه نتایج استثنایی هستند. همکاران و اعضای تیم به طور مستقیم از نظر بهره وری بهره مند می شوند که به نوبه خود عملکرد و سودآوری شرکت را افزایش می دهد.

 • بهبود عملکرد تیم
 • افزایش مهارت ها، توانایی ها
 • کمک به ایجاد بهترین تمرین
 • ارائه آموزش کافی
 • به دست آوردن ارزش اقتصادی

افراد به نفع

تجربه یادگیری در London Financial Studies ، مهارت های جدیدی را به ارمغان می آورد، درک فرایندها و دانش محصول را به ارمغان می آورد. این تاثیر مثبتی بر اعتماد و عملکرد دارد. مردم در نقش های فعلی خود بهتر عمل می کنند، کار گروه های خود را ارتقا می دهند و چشم انداز های شغلی خود را به شدت افزایش می دهند.

 • ارتقاء دانش محصولات
 • افزایش بهره وری
 • دانش را تثبیت کنید
 • افزایش ارزش بازار
 • افزایش اعتماد به نفس
 • به دست آوردن توانایی های جدید


ارزش های قوی ارائه مزایای واقعی

کار ما براساس چهار ارزش کلیدی مکمل است:

 1. کاربرد عملی
  آنچه که ما آموزش می دهیم، به خوبی در بهترین شیوه عمل جاری است. معلمان ما تجربه عملی گسترده ای در بازار سرمایه های مربوطه دارند.
 2. وضوح ذهنی
  معلمان ما کلاس های ارتباطی کلاس اول هستند و کارشناسان در زمینه های خود را به رسمیت می شناسند. آنها تجربه عملی گسترده ای را با درک عمیق نظری ترکیب می کنند. به عنوان متخصصان ماهر، پیام را به سرعت و به طور موثر دریافت می کنند. تمرینات دوره ای ارائه آموزش موثر عملی است که شرکت کنندگان پس از خروج از کلاس به مدت طولانی به یاد می آورند.
 3. رویکرد شخصی
  ما سعی می کنیم به نیازهای هر فرد و دوره های ساختاری و بسته هایی از مزایای واقعی آنها را درک کنیم. همه گروه های آموزشی ما به اندازه کافی کوچک هستند تا بتوانند نیازهای فردی را ارزیابی و به طور مداوم ملاقات کنند.
 4. ارزش اقتصادی
  ما درک محیط تجاری که مشتریان ما کار می کنند را درک می کنیم. آنچه که ما به آنها آموزش می دهیم، منافع ملموس را به عملکرد شخصی و خط مشی شرکت هایشان می رسانیم.


آموزش مداوم

LFS توسط انجمن های پیشرو حرفه ای به رسمیت شناخته شده است که ارائه آموزش اجرایی با بالاترین کیفیت.

London Financial Studies با GARP به عنوان London Financial Studies کننده تأیید اعتبار مستمر توسعه حرفه ای (CPD) ثبت شده است.


موسسه بانکداری و مالی - سنگاپور.

دوره های London Financial Studies FTS-Eligible * و همچنین واجد شرایط برای CPD ساعت است.

* FTS واجد شرایط

این برنامه برای فهرست در فهرست برنامه های آموزش مالی (FTS) تایید شده است و واجد شرایط ادعاهای FTS است که با تمام معیارهای واجد شرایط بودن مواجه شده است. لطفا توجه داشته باشید که به هیچ وجه این نشان دهنده تایید کیفیت ارائه دهنده و برنامه آموزشی نیست. شرکت کنندگان توصیه به ارزیابی مناسب بودن برنامه و ارتباط آن با فعالیت های تجاری یا نقش های کاری شرکت کنندگان می کنند. FTS برای واحدهای واجد شرایط در دسترس است، در سطح مالی 50٪ از هزینه های برنامه در معرض تمام معیارهای واجد شرایط بودن است. ادعاهای FTS فقط برای برنامه های ذکر شده در فهرست برنامه FTS با دوره اعتبار مشخص شده ممکن است. لطفا برای اطلاعات بیشتر به www.ibf.org.sg مراجعه کنید.

20 سال LFS

از سال 1997، London Financial Studies از یک شرکت کوچک لندن با چند مشتری به یک نام تجاری جهانی شناخته شده توسط متخصصین مالی به عنوان یک معروف برای تعالی در آموزش اجرایی رشد کرده است.

در دنیایی که کسب و کارهای جدید به آن می آیند، دو دهه چیزی برای افتخار وجود دارد. به عنوان LFS از سن، الهام بخش است که این غرور را که توسط تیم، اعضای هیات علمی و فارغ التحصیلان ما به اشتراک گذاشته شده است، ببینیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

London Financial Studies

این برنامه بر اساس تکنولوژی زیربنایی و مدل کسب و کار بلوک های عمومی - Bitcoin و Ethereum - برای ایجاد پایگاه دانش، بر مبنای آن شما یاد خواهید گرفت که چگونه کسب و کار را ت ... [+]

از تمام این اعتیاد به مواد مخدر جلوگیری کنید و درک درستی از وضعیت کنونی و همچنین انتظارات واقعی از این تکنولوژی کسب کنید.

از طریق مجموعه ای از کارگاه ها، تمرینات برنامه نویسی و نمونه های واقعی دنیا، راه حل هایی را که امیدوار کننده ترین راه حل های خصوصی است را تحلیل کنید. کاوش امکانات مختلف قرارداد هوشمند و استفاده از آنها، و همچنین واقعیت پیشنهاد اولیه سکه (ICO)، با تمرکز بر برنامه های مالی جاری، حریم خصوصی و مسائل مربوط به مقیاس پذیری، و نگاهی به برنامه های کاربردی آینده که می توانند توسعه یابند.... [-]

بریتانیا London
London Financial Studies

تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی تجارت الکترونیکی در هر دو بازار سهام و ثابت درآمد با نگاهی دقیق به بازارهای الکترونیکی ارز الکترونیکی. ... [+]

تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی تجارت الکترونیکی در هر دو بازار سهام و ثابت درآمد با نگاهی دقیق به بازارهای الکترونیکی ارز الکترونیکی.

اولین روز برنامه به طبیعت بازارهای الکترونیکی نگاه می کند و انواع مختلفی از سفارشات و اعدام الگوریتمی را مورد بررسی قرار می دهد. روز دوم تمرکز بر ساخت بازار الکترونیکی و ریز ساختار بازار، بررسی هر دو خطرات بازار و چالش های نظارتی است.

روز سوم شامل یک پیشرفته تر و عمیق پوشش الگوریتم های اجرا در کنار استراتژی های تجاری و سیگنال ها است. شرکت کنندگان جزئیات ساختار در حال رشد بازارهای را بررسی می کنند که به وسیله تنظیم آنها مورد بررسی قرار می گیرد و راه هایی برای دستیابی و نشان دادن بهترین اجرای را تحلیل می کند.... [-]

بریتانیا London
London Financial Studies

این برنامه درک عمیق خود را از حسابداری مشتقات و استفاده از حسابداری حواله برای نرخ بهره، تورم و بازارهای FX به شما می دهد. یادگیری مبتنی بر استفاده شدید از موارد واقعی اس ... [+]

این برنامه درک عمیق خود را از حسابداری مشتقات و استفاده از حسابداری حواله برای نرخ بهره، تورم و بازارهای FX به شما می دهد. یادگیری مبتنی بر استفاده شدید از موارد واقعی است، گام به گام استفاده از IFRS9. الزامات جدید با IAS 39 در صورت لزوم با بحث مفصل در مورد اجرای قوانین جدید مقایسه می شود.

مطالعات موردی و کارگاه های آموزشی شباهت های بحث های مشتری در زندگی واقعی را شبیه سازی کرده و تصمیم گیری، نیازهای اسناد، ارزیابی اثربخشی حفاظت و حسابداری مقررات حسابداری در طول عمر خود را پوشش می دهد.... [-]

بریتانیا London
London Financial Studies

در دنیای مالی پیچیده، درک دقیق از کاربرد تکنیک های کمی ضروری است. این دوره پوشش جامع در مورد روش های کمی عملی مهم در بازارهای مالی امروز را فراهم می کند. ... [+]

در دنیای مالی پیچیده، درک دقیق از کاربرد تکنیک های کمی ضروری است. این دوره پوشش جامع در مورد روش های کمی عملی مهم در بازارهای مالی امروز را فراهم می کند.

اهداف دوره

برای ارائه تمرینکنندگان با درک عملی از چگونگی استفاده از ابزارهای مختلف برای مدیریت، تحلیل و قیمت ابزارهای مالی استفاده می شود. شرکت کنندگان مطالعه خواهند کرد:

اجزای اصلیمدت زمان و تاثیر محرکروش های درون یابی، استفاده از آنها و محدودیت هاتکنیک های رگرسیونپیاده سازی شبیه سازی مونت کارلوساختمان درختی دو طرفه و سه گانهنحوه مدل سازی دارایی ها و مشتقات قیمت در زمان مداوم... [-]
بریتانیا London
London Financial Studies

محبوبیت تکنیک های داده ها مانند داده کاوی و یادگیری ماشین در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است. آنها راه حل های موثر برای پردازش و تجزیه و تحلیل مقدار زیادی از اطلاعات ... [+]

محبوبیت تکنیک های داده ها مانند داده کاوی و یادگیری ماشین در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است. آنها راه حل های موثر برای پردازش و تجزیه و تحلیل مقدار زیادی از اطلاعات موجود برای مدیران ریسک و تحلیلگران مالی ارائه می کنند.

با پیشرفت در قدرت محاسبات و پردازش توزیع شده، اکنون می توان پردازش و معنا نمودن مجموعه گسترده ای از اطلاعات را که می توان از چندین منبع داده مختلف جمع آوری کرد.... [-]

بریتانیا London
Address
34 Curlew Street Butlers Wharf
SE1 2ND London, England, بریتانیا