توضیحات رسمی را مطالعه کنید

London School of Mosaic هنرهای نمایشی London School of Mosaic یک مدرسه هنر مستقل است که مدرک دیپلم و کارشناسی در مطالعات موزائیک را که اولین نوع آن در انگلستان است، تدریس می کند.

این مدرسه دارای بیش از 15 سال تجربه در تدریس هنر موزاییک است و فقط در موزاییکها تخصص دارد.

سخنرانان و مدرسان ما به هیچ وجه به هیچ وجه از موسسات دانشگاهی جهانی مانند دانشگاه کمبریج، پادشاه کالج، لندن و مدرسه موزاییک Spilimbergo، ایتالیا نیستند.

117775_Daughtersofalbion_S.jpg

معافیت اجتماعی بخشی جدایی ناپذیر از برنامه است و در طول دوره، شما نه تنها محیط زیست خود را تبدیل خواهید کرد، بلکه شما نیز کیفیت زندگی افراد آسیب پذیر را افزایش خواهید داد.

117778_Keystone3.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

London School of Mosaic

دوره دیپلم یکی از گزینه های یک ساله برای پوشش عناصر کلیدی طراحی و ساخت موزاییک برای دانشجویان هنر است که می خواهند دانش گسترده ای از ساخت موزاییک، تاریخ و پتانسیل آن داشت ... [+]

اهداف و نتایج یادگیری

دوره دیپلم یکی از گزینه های یک ساله برای پوشش عناصر کلیدی طراحی و ساخت موزاییک برای دانشجویان هنر است که می خواهند دانش گسترده ای از ساخت موزاییک، تاریخ و پتانسیل آن داشته باشند.

طرح درس

تولید موزاییک: تکنیک ها و کاربرد معرفی ابزارها، تکنیک ها و مواد؛ مطالعه سطوح و بسترها؛ دوره 1 روم موزاییک کار با چکش و سختی با استفاده از سنگ مرمر؛ دوره 2 موزائیک بیزانس با چکش و هاردی با استفاده از smaltti؛ کار با دیگر مواد موزاییک استاندارد و چاقوها؛ دوره 3 پروژه فردی، ساخت فریم، مستند سازی و کار بازاریابی (60 واحد)... [-]

بریتانیا لندن
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
NW5 4SF لندن, انگلستان, بریتانیا