Read the Official Description

London South Bank University یکی از بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه های لندن است


از سال 1892، ما آموزش های حرفه ای، آموزشی و حرفه ای را تأیید کرده ایم.

ما یک دانشگاه جهانشمول با بیش از 18،000 دانش آموز از بیش از 130 کشور کشف شده ایم. ما نقره را برای تدریس برتری تحت چارچوب تعالی تدریسی دولت (TEF) اعطا کردیم. ما سالن کارآموزی تحصیلات تکمیلی (The Times and The Sunday Times Good University Guide 2018) و دانشگاه کارآفرینی تحصیلات عالی در سال 2016 هستیم.


ماموریت و چشم انداز

مأموریت ما این است که به عنوان یک دانشگاه شهری مدرن شناخته شود که به چالش های واقعی در جهان می پردازد.

تا سال 2020، ما می خواهیم دانشگاه برتر مدرک لندن باشد و استراتژی شرکت ما 2015-2020 (PDF File 749 KB) چگونگی دستیابی به این دیدگاه را مشخص می کند:

موفقیت دانشجویی

ما می خواهیم برای ارائه یک آموزش شخصی و عملی که برای فارغ التحصیلان برای حرفه ای موفقیت آمیز تعیین می شود، شناخته شده و آنها را آماده کرده ایم تا به زمین برسند.

تاثیر دنیای واقعی

تدریس ما معتبر، کاربردی و حرفه ای است، در حالیکه تحقیق ما دانش جدید را با برنامه های کاربردی عملی ایجاد می کند و به یافتن راه حل های مسائل جهانی کمک می کند.

دسترسی به فرصت

ما پیوندهای قوی با شرکای محلی و بین المللی ایجاد کرده ایم، فرصت های جهانی جدیدی را ایجاد می کنیم، در عین حال با جوامع ما و مشارکت گسترده تر.

توانمندسازهای استراتژیک

ما مطمئن هستیم که ما امکانات، سیستم ها و افراد مناسب برای ارائه راهبرد ما داریم.


ارزش های ما EPIIC است


کارکنان و دانشجویان ما مقادیر زیر را درک می کنند:


ما تعدادی از ابتکارات را برای دستیابی و حفظ این ارزش ها دنبال می کنیم:

برابری و تنوع: سیاست برابر، تنوع و مشارکت ما (PDF File 251 KB) اهداف ما را تضمین می کند تا اطمینان حاصل شود که هر کس که تحصیل و کار می کند در اینجا آزادانه از تبعیض است.

خدمات مشتری: ما در همکاری با موسسه خدمات مشتری برای بهبود خدمات ما به مشتریان کار می کنیم.

سلامت و سلامت: ما برای کارمان به این امر اعتقاد داریم که LSBU یک مکان امن برای همه و ایجاد یک فرهنگ خوب است.

نیروهای مسلح: ما برای حمایت از نیازهای جامعه نظامی به رسمیت شناخته شده ایم.


آموزش تعالی

تعالی تدریس ما توسط دولت به رسمیت شناخته شده است

ما رتبه نقره ای برای آموزش تعالی در چارچوب تعالی آموزش عالی (TEF) اهدا شده ایم.

ما واقعا افتخار میکنیم که برای تمرکز ما بر یادگیری شخصی، با تاکید بر اینکه چگونه ما فارغ التحصیلان را به اشتغال میگوییم، شناخته شده است.

به طور خاص، پانل TEF ما را برجسته کرد:

  • نتایج عالی دانش آموزان
  • آموزش عالی و یادگیری شخصی
  • دوره هایی که برای دانش آموزان مهارت و دانش ارزش گذاری شده توسط کارفرمایان طراحی شده اند

پروفسور دیوید فینیکس معاون رئیس جمهور گفت: "این جایزه نشان دهنده پیشرفت چشمگیر LSBU در طی چند سال گذشته در بهبود تجربه ای است که برای دانش آموزان ارائه می شود."

علاوه بر امتیاز نقره ای TEF ما، ما در 100 دانشگاه برتر Guardian، دو دانشگاه بین المللی دانشگاهی هستیم، و ما به عنوان The Times و Sunday Times Good University Guide 2018 University of the Year برای تحصیلات تکمیلی و دوره های تحصیلات عالی دانشگاه کارآفرینی سال 2016.


امکانات ما

در طول پنج سال گذشته، ما بیش از 60 میلیون پوند در تسهیلات آموزشی مدرن سرمایه گذاری کرده ایم که دانشجویان ما را در طول تحصیلات خود پشتیبانی می کنند.

امکانات کلاس جهانی ما برای حمایت از پیشرفت حرفه ای و شخصی شما هستند. از کتابخانه های گسترده ما به حالت های استودیو های چند میلیون پوند فیلم، ما اطمینان داریم که شما به تجهیزات استاندارد صنعتی دسترسی پیدا می کنید که تجربه یادگیری را غنی سازی می کند.


در جامعه

از کمک به جوانان مهارت های خود را توسعه می دهند، به ارائه مشاغل و جوامع با مشاوره و راهنمایی، حمایت از جامعه محلی خود را در قلب آنچه که ما انجام می دهند.


خانواده ما

ما یک خانواده از ارائه دهندگان آموزش و پرورش متشکل از دانشجویان را فراهم کرده ایم که دسترسی بهتر به آموزش عالی و عالی تر را فراهم می کنند

برای 125 سال ما آموزش های حرفه ای و فنی برای افراد و شرکت های جنوب لندن ارائه می کنیم. با این حال امروزه آموزش و پرورش پیچیده تر از هر زمان دیگری است و این ماموریت دیگر نمی تواند به بهترین وجه توسط یک سازمان به تنهایی به دست آید.

بنابراین ما یک خانواده جدید از ارائه دهنده خدمات آموزشی متخصص همگانی را ایجاد کرده ایم و به دانش آموزان فرصت انتقال تکنیک ها، حرفه ای و آکادمیک را می دهیم و Pathways پیشرفته ای را به وسط وسط مراحل حرفه ای و فنی حرفه ای انتقال می دهیم.

خانواده LSBU متشکل از آکادمی مهندسی دانشگاه دانشگاه جنوبی، دانشگاه مهندسی جنوب دانشگاه UTC، LSBU و دانشگاه South Bank University Enterprises Ltd.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

London South Bank University

این دوره در مورد کسانی که مایل به تحصیل در تجارت هستند، به دنبال اشتغال هستند و علاقمند به تحصیلات خود هستند، در درجه اول به عنوان وسیله ای برای پیشرفت حرفه ای است. ... [+]

باز برای کسب و کار

آیا شما علاقه مند به حرفه ای در کسب و کار هستید؟ این دوره می تواند راه ایده آل برای رسیدن به خط شروع باشد. شما دانش و مهارت های خود را در رشته های مختلف کسب و کار مانند سیستم های اطلاعات کسب و کار، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی و حسابداری و امور مالی توسعه خواهید داد. این دیپلم بالاتر از ملیت BTEC (HND) کسب و کار برابر با سال های یک و دو از 3 سال افتخاری بریتانیا در NQF سطح 4 و 5 است.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

BTEC بالاترین دیپلم ملی، معتبر توسط موسسه مؤسسه مهندسان خدمات ساختمان (CIBSE) و موسسه انرژی. تحویل به صورت تمام وقت یا بخشی روزانه روزانه. ... [+]

آینده خود را بساز

آیا شما سطح A خود را به پایان رسانده اید؟ آیا شما یک برقکار، لوله کش، تکنسین HVAC یا مدیریت امکانات هستید؟ اگر بعد از مکانیک و برق (M

همراه با M

چرا مهندسی خدمات HND در LSBU را مطالعه کنید؟میراث: ما از سال 1947 برای صنایع مهندسی خدمات ساختمان سازی فعالیت می کنیم.مجوز حرفه ای: بخش تأیید شده توسط موسسه مؤسسه مهندسان خدمات ساختمان (CIBSE) و موسسه انرژی است.اثبات آینده: پروژه های بزرگ در لندن و توجه بیشتر به محیط زیست و پایداری باعث افزایش تقاضا برای کسانی که از این دوره فارغ التحصیل می شوند.حالت های مطالعه به تناسب شما: مطالعه تمام وقت یا نیمه وقت یک روز در هفته.کارکنان متخصص ما کارشناسان هستند، با یک معامله بزرگ برای به اشتراک گذاشتن.ما در یکی از بهترین مجتمع های آزمایشگاه کارگاهی در لندن هستیم.اعتبار نامه هااطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالتحالت ماژول ها... [-]
بریتانیا London
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
London South Bank University

این مجوز موسسه مهندسان شیمی، این دیپلم ملی عالی (HND)، مبانی مهندسی شیمی را پوشش می دهد. پیشنهاد تمام وقت، می تواند یک مرحله ای برای تکمیل مدرک کارشناسی باشد. ... [+]

از دارو به پلاستیک

چگونه مواد اولیه را به محصولات ایمن و مفید برای زندگی روزمره تغییر دهید؟ تبدیل به یک مهندس شیمی در این دوره دو ساله، شما می توانید درک قوی از رشته های اصلی مهندسی شیمی، با تاکید قوی بر طراحی، به دست آورید. کار عملی بخش مهمی از دوره را تشکیل می دهد و شما می توانید از کار در آزمایشگاه های مدرن و مجهز خود استفاده کنید.

چرا مهندسی شیمی در LSBU مطالعه می شود؟رضایت دانشجویان: دانشگاه شماره 2 در لندن برای رضایت دانشجویان برای مهندسی شیمی (راهنمای جامع راهنمای لیگ، 2018).کارکنان متخصص با مخاطبین صنعت بزرگ.Clearways برای پیشرفت - رفتن به درجه در هر دو مهندسی شیمی و یا نفت.امکانات موضوعی خاص شامل ترکیبی از آزمایشگاه های چند منظوره و متخصص است.اعتبار نامه هااطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالتحالت ماژول ها... [-]
بریتانیا London
London South Bank University

دیپلم عالی ملی (HND) این دوره به شما دانش پایه، تکنیک ها و عمل تجزیه و تحلیل زیست شناختی را به شما می دهد. ... [+]

علم زندگی

علوم زیستی بخش متنوع و به سرعت در حال گسترش است. آماده شدن برای یک کار حرفه ای یا مطالعه بیشتر با این دوره دو ساله. درک زیست شناسی برای درک ما از بدن انسان و نحوه حفظ سلامت اساسی است. این دوره عملی شما را با مهارت هایی برای کار به عنوان یک تکنسین در صنایع علوم زیستی و دانش مورد نیاز برای مطالعه بیشتر تجهیز خواهد کرد.

چرا علم کاربردی در LSBU را مطالعه کنید؟این یک مسیر جایگزین برای یک درجه زیستشناسی برای کسانی است که از الزامات لازم برای ورود مستقیم به درجه برخوردار نیستند.امکانات اختصاصی: از آزمایشگاه های چند منظوره و متخصص با تمام ابزارهایی که می توانید در زمینه های علمی مدرن انتظار داشته باشید بهره مند شوید.کیفیت تحقیق شناخته شده: No.2 دانشگاه مدرک دانشگاهی لندن برای کیفیت تحقیق در علوم زیست شناسی (جدول لیگ کامل راهنمای دانشگاه، 2018).قرار دادن کار برای افزایش چشم انداز های حرفه ای.اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالتحالت ماژول ها... [-]
بریتانیا London
London South Bank University

یک برنامه جامع معادل سال 1 یک مدرک کارشناسی برای دانشجویان بین المللی با زبان انگلیسی اضافی برای اهداف علمی. ارائه پیشرفت به سال 2 درجه کسب و کار. ... [+]

این دوره فقط برای دانشجویان بین المللی از کشورهای غیر اتحادیه ای باز است.

یک برنامه جامع معادل سال 1 یک دوره کارشناسی برای دانشجویان بین المللی با زبان انگلیسی اضافی برای اهداف آموزشی، ارائه پیشرفت تضمین شده * به سال دوم برنامه های زیر در London South Bank University :

BA (Hons) مدیریت بازرگانیBA (Hons) مطالعات تجاری

برنامه دیپلم بین المللی شما زمینه های خوبی را در زمینه موضوعات مورد نظر خود به شما ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تا مهارت های مطالعه و روش های تحقیقاتی که در دوره تحصیلات تکمیلی خود نیاز دارید را بیاموزید.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

موسسه آکوستیک دیپلم فراهم می کند کافی آموزش های تخصصی آکادمیک برای برآوردن نیازهای آموزشی برای عضویت در موسسه آکوستیک. ... [+]

دیپلم IOA در آکوستیک و کنترل صدا به طور گسترده ای به عنوان مدارک تحصیلی برای حرفه ای های حرفه ای در آکوستیک، سر و صدا و ارتعاش شناخته شده است. این می تواند به شما در رشته های مربوطه از جمله بهداشت محیط، مهندسی مکانیک، مهندسی خدمات ساختمان، معماری، برنامه ریزی شهری، بهداشت و ایمنی و صنعت موسیقی کمک کند.

این دیپلم آموزش کافی متخصص را برای برآورده ساختن نیازهای آموزشی برای عضویت در موسسه آکوستیک، که بیشترین عضو حرفه ای در صنعت آکوستیک، نویز و ارتعاش است، فراهم می کند. دیپلم از سال 1975 تدریس شده است و برای ارائه آموزش عالی در زمینه صوتی و کنترل نویز مشهور است.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

دیپلم مطالعات مدیریتی توسط موسسه مدیریت اجرایی (CMI) تأیید شده است برای هر کسی که در مدیریت کار میکند و مایل است دانش و مهارت خود را توسعه دهد. ... [+]

مجوز موسسه مدیریت املاک (CMI) دیپلم در مطالعات مدیریت (DMS) برای مدیرانی طراحی شده است که مایل به توسعه و ارتقای شایستگی حرفه ای و دانش خود هستند.

مسیر معمول به DMS از طریق گواهی کارشناسی ارشد در مدیریت یا از طریق داشتن یک معادل معادل مانند گواهینامه سطح مدیریت 5 مدرک مدیریت در مدیریت و رهبری و یا استادان در رشته دیگری است.

با تکمیل موفقیت آمیز DMS، دانشجویان می توانند به MPA یا MBA با اعتباربخشی از یادگیری قبلی در برابر چهار واحد اقدام کنند. دانش آموزانی که در MPA اجرایی پیشرفت می کنند واجد شرایط برای تخفیف هزینه می باشند.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

دیپلم عالی BTEC در مهندسی برق، که شما را قادر می سازد تا به سرعت در زمینه انتخاب شده خود تاسیس شود. ... [+]

موفقیت مهندسی

BTEC HND مهندسی برق و الکترونیک پایه گسترده ای از ماژول های اصلی را با امکان انتخاب برخی از ماژول ها در سال دوم خود ارائه می دهد. این به شما این امکان را می دهد تا در زمینه انتخاب شده خود به سرعت در حال ایجاد باشید. شما در استفاده از تجهیزات استاندارد صنعتی و بسته های شبیه سازی تجربه زیادی خواهید داشت.

این دوره با یادگیری برای طراحی، ساخت و آزمایش بسیاری از مدارهای استاندارد دیجیتال و آنالوگ آغاز می شود. پوشش سپس به طراحی مدارهای چند مرحله ای و قابل برنامه ریزی برای استفاده در برنامه های کاربردی بزرگتر می پردازد که در آن اتصال کامپیوتر و ریزپردازنده مهم تر می شود.... [-]

بریتانیا London
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه کارشناسی ارشد

London South Bank University

این دوره برای کسانی که به دنبال تمرینکنندگان واجد شرایط CBT هستند، هدف قرار گرفته است. مطالعه نیمه وقت و آخر هفته ... [+]

برنامه تمرین پیشرفته شناختی رفتاری (CBT) شما را با تئوری و مهارت های عملی برای تبدیل شدن به یک متخصص CBT واجد شرایط و معقول پس از ساعت های مورد نیاز، زمان های بالینی و نظارت در پایان PgDip، تضمین می کند.

البته در استفاده از اصول و رویه های مثبت روانشناسی منحصر به فرد است. این دوره تجربی است و شما را برای تسهیل انعطاف پذیری، شکوفایی و توسعه مثبت هر دو برای خود و مشتریانتان آموزش می دهد.

شما فرصتی برای حضور در یک جلسه پرسش و پاسخ شخصی با دکتر کریستین Padesky و یک یا دو جلسه گروه آنلاین خواهید داشت که در آن شما قادر به بحث در مورد برخی از مسائل مربوط به مشتری مشترک برای کل گروه خواهید بود. این یک فرصت منحصر به فرد برای یادگیری از یک کلینیک کارشناسی ارشد است.... [-]

بریتانیا London

دوره های آموزشی

London South Bank University

یک دوره نیمه وقت 30 ساعته مبتدیان در زبان چینی ماندارین. HSK یک امتحان استاندارد بین المللی است که میزان مهارت زبان چینی را تست می کند. ... [+]

HSK 1 (ماندارین چینی) یک دوره نیمه وقت 30 ساعته ایده آل برای مبتدیان است که به دنبال یادگیری ماندارین هستند.

HSK یک امتحان استاندارد بین المللی است که مهارت های زبان چینی را تست و امتیاز می دهد.

شش سطوح آزمون وجود دارد و آزمونگرانی که شش آزمون HSK را تحویل می دهند قادر خواهند بود از توانایی به کار بردن عبارات ساده چینی برای به طور موثر خود را به صورت خوراکی و بر روی کاغذ بیان کنند.

در HSK سطح 1: شما 150 لغت یاد خواهید گرفت و قادر به درک و استفاده از عبارات بسیار ساده چینی خواهید بود تا مکالمات ساده ای را در مورد خودآموزی، بیان قدردانی و عذر خواهی، اعداد، زمان و تاریخ، آب و هوا و غیره داشته باشید. یاد بگیرید که پینیین را بخوانید و بنویسید.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این دومین سوم از سه دوره کوتاه در زبان ماندارین چینی است. HSK یک امتحان استاندارد بین المللی است که میزان مهارت زبان چینی را تست می کند. ... [+]

HSK 2 (ماندارین چینی) یک دوره کوتاه مدت 40 ساعته است که برای مبتدیان به دنبال یادگیری ماندارین است. HSK 2 دومین دوره از HSK است. ما مدارک HSK 1-6 را ارائه می دهیم.

سطح HSK 2 شما را قادر می سازد تا 150 لغت اضافی را برای کسانی که در سطح HSK 1 آموخته می شوند یاد بگیرند: شما قادر خواهید بود با وظایف ساده ای که نیاز به تبادل مستقیم اطلاعات در مورد معرفی خانواده ها، محل اقامت، سرگرمی ها، تخصص ها، قدردانی، عفو ، استقبال، زمان خاص، خرید، حمل و نقل، احساسات، پیشنهادات، مقایسه ها و غیره... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

HSK 3 یک دوره کوتاه مدت در زبان ماندارین چینی است. ایده آل برای مبتدیان به دنبال یادگیری ماندارین. ... [+]

HSK 3 (ماندارین چینی) یک دوره نیمه وقت 70 ساعته ایده آل برای مبتدیان است که به دنبال یادگیری ماندارین هستند. این سومین دوره از HSK است. ما مدارک HSK 1-6 را ارائه می دهیم.

سطح HSK 3 شما را قادر می سازد 300 کلمه اضافی برای کسانی که در HSK سطح 1 و 2 آموخته می شود یاد بگیرند: شما قادر خواهید بود در سطح ابتدایی چینی ها صحبت کنید و در مورد زندگی روزانه، تحصیلی و حرفه ای خود، مانند بازدید از پزشکان، ورزش ، سرگرمی، توصیف ظاهر و شخصیت ها، و غیره نیز معرفی می شود.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

یاد بگیرید چگونه به برنامه ریزی و ارائه کلاس های تمرینات دوچرخه سواری در محیط داخلی. ... [+]

این واجد شرایط برای افرادی که مایل به طراحی و ارائه جلسات دوچرخه سواری داخلی و گروه ایمن و موثر هستند، در نظر گرفته شده است.

یادگیرندگان پوشش خواهند داد:

مزایای گروه دوچرخه سواری داخلیبهداشت و ایمنی در رابطه با گروه دوچرخه سواری داخل گروهچگونه برای طراحی و آموزش جلسات دوچرخه سواری داخل گروه ایمن و موثراصول و متغیرهایی که در یک جلسه دوچرخه سواری داخلی استفاده می شودچگونه برای نظارت و ایجاد انگیزه شرکت کنندگان در جلسات گروه دوچرخه سواری داخلینحوه استفاده از موسیقی در جلسات گروه دوچرخه سواری داخلیچگونه در مورد ارائه دوچرخه سواری در محیط داخلی منعکس شویم... [-]
بریتانیا London
London South Bank University

ماژول های آموزش مداوم حرفه ای (CPD) برای معلمان واجد شرایط در حال حاضر در مدارس ابتدایی، مدارس ابتدایی یا مدارس ویژه کار می کنند. ... [+]

ماژول های آموزش مداوم حرفه ای (CPD) برای معلمان واجد شرایط در حال حاضر در مدارس ابتدایی، مدارس ابتدایی یا مدارس ویژه کار می کنند.

ماژول های CPD شما را قادر خواهد ساخت تا دانش پیشرفته، درک و مهارت در زمینه موضوع ماژول را توسعه دهند. شما برای پیشرفت حرفه ای آینده آماده خواهید شد، برای مثال، نقش های مدیریت موضوع در مدرسه؛ شما را قادر به مدیریت کار دیگران و برنامه ریزی استراتژیک سوژه انتخابی خود در کل مدرسه یا فصول سن خاصی می کند.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

مدول های ویرایش و تکمیل حرفه ای مداوم حرفه ای (CPD) برای فیلمسازان و متخصصان صنعت به دنبال بهبود مهارتهایی که در حال حاضر داشته اند و مهارت های جدید در موضوع انتخاب شده ر ... [+]

مدرن سازی پیشرفت حرفه ای (CPD) ادامه دارد و به تولید کنندگان و متخصصان صنعت پی می برند که به دنبال بهبود مهارت هایی هستند که قبلا استفاده می کنند و مهارت های جدید را برای توسعه مهارت های حرفه ای خود فرا می گیرند.

ماژول های CPD شما را قادر خواهد ساخت تا دانش پیشرفته، درک و مهارت در زمینه موضوع ماژول را توسعه دهند. شما برای توسعه حرفه ای آینده و پیشبرد تکنیک های فیلم آماده خواهید بود. تدریس توسط متخصصان صنعت تحویل داده می شود و بر کارهای حرفه ای همکاری و نقش همه پرسنل اداری ویرایش در زمینه تولید فیلم های دیجیتالی تأکید می کند. موضوعات تحت پوشش عبارتند از: کار با فرمت های ضبط سینمای دیجیتال دیجیتال (از قبیل Arri's Log C format)، درجه بندی رنگ، تولید پست صوتی و سیستم های تحویل.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این جایزه به شما اجازه می دهد تا بدون نیاز به تکرار یادگیری قبلی به مربی شخصی پیشرفت کنید. ... [+]

این جایزه ایجاد شده است تا به آموزگاران اجازه داده شود که گواهینامه سطح 3 را در آموزش بزرگسالان (NQF) برای بالا بردن مهارت ها و دستیابی به وضعیت شخصی مربی بدون نیاز به تکرار یادگیری ایجاد کنند. این جایزه شامل واحدها است که به گواهینامه QCF تجدید نظر شده در آموزش شخصی (500/8259/0) و به همین ترتیب اجازه رسیدن به رسیدن به اهداف پیشین (RPA) را می دهد.

شما پوشش می دهید:

آناتومی و فیزیولوژی پوشش قلب و سیستم گردش خون، سیستم غدد درون ریز و ارتباط آنها با ورزش و سلامتینحوه طراحی برنامه های فعالیت بدنی که برای محدوده محیط مناسب هستندچگونه انجام اندازه گیری های فیزیکی مناسب مشتریانچگونگی اعمال اصول تغذیه برای حمایت از اهداف مشتری به عنوان بخشی از برنامه تمرین و فعالیت بدنی... [-]
بریتانیا London
London South Bank University

این مدرک برای تهیه مربیان برای اشتغال در نقش های پرداخت شده یا داوطلبانه طراحی شده است. ... [+]

ما شما را به جنبه های عملی و نظری آموزش مربیگری فوتبال، از جمله چگونگی برنامه ریزی، انجام و ارزیابی جلسات مربیگری فوتبال برای بازیکنان در تمام سنین ارائه می دهیم. این مدرک شامل هشت واحد اجباری است که به شما 20 اعتبار داده می شود.

دوره ی ما به عنوان مدرک استاندارد صنعت 2 برای مربیگری فوتبال توسط هیئت ملی حمایت از فوتبال در انگلستان، انجمن فوتبال شناخته شده است. FA همچنین بدن حرفه ای برای مربیان فوتبال، ارائه خدمات و حمایت از کسانی که این و دیگر مدارک فوتبال.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این دوره کوتاه شما را قادر خواهد ساخت تا درک درستی از مدیریت ایمن، اخلاقی و موثر و مربیگری فوتبال را برای بازیکنان در تمام سنین انجام دهید. ... [+]

این مدرک طراحی شده است تا شما را با مقدمه ای بر جنبه های عملی و نظری فوتبال مربیگری ارائه دهد. سطح پایه ای از دانش و مهارت های توسعه یافته توسط انجمن فوتبال شما را قادر خواهد ساخت تا درک از مدیریت ایمن، اخلاقی و موثر و مربیگری از فوتبال برای بازیکنان در تمام سنین.

این مدرک شامل هفت واحد اجباری می شود که به شما هفت اعتبار می دهد. این عنوان به عنوان استاندارد استاندارد صنعت 1 برای مربیگری فوتبال توسط سازمان مدیریت ملی فوتبال انگلستان، انجمن فوتبال شناخته شده است. FA همچنین بدن حرفه ای برای مربیان فوتبال است، ارائه خدمات و حمایت از کسانی که این و دیگر مدارک فوتبال.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

کمک به بچه هایی که مربی شما هستند، ABC ها را توسعه می دهند (چابکی، تعادل و هماهنگی). ... [+]

کمک به فرزندان خود برای توسعه ABC ها (چابکی، تعادل و هماهنگی).

این دوره برای مربیانی است که با فرزندان جوانتر (به ویژه 6-9 ساله / مرحله کلیدی 1 و مرحله پایانی 2 پایین) در هر یک از باشگاهها و یا مرکز آموزش و پرورش و محیط ورزشی مدرسه طراحی شده اند. شرکت در این کارگاه و در مورد مهارت های کلیدی که اکثریت ورزش را تشکیل می دهند یاد بگیرند. شما با پایه گذاری کامل در جنبش های جنبش - چابکی، تعادل و هماهنگی - و نیز اهمیت بازی، سرگرمی و لذت بردن در ورزش ها خواهید آموخت.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این دوره های یک و دو روزه برای آموزش شما برای مقابله با شرایط اضطراری طراحی شده اند. تأیید شده توسط YMCA ... [+]

این دوره های کمک های اولیه یارانه ای که YMCA را تایید کرده اند طراحی شده اند تا مهارت ها، دانش و مهارت لازم برای اداره اورژانسی اضطراری در محل کار را به شما بدهند. این شامل توانایی ارزیابی، تشخیص و درمان تلفات قبل از ورود کارکنان پزشکی در موارد اضطراری است.

دوره های آموزشی توسط معلمان با تجربه ما تحقق می یابند، که در رویکرد عملی و عملی عمل می کنند. آموزش در آکادمی ورزشی ما، که اخیرا 1 میلیون پوند سرمایه گذاری کرده است، برگزار خواهد شد.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

برای آشنایی با لندن، مهارت های تحصیلی و مهارت های تحصیلی خود را برای دوره تحصیلات خود به همراه فعالیت های اجتماعی و فرهنگی توسعه دهید. ... [+]

دوره های پیش دانشگاهی ما به طور خاص طراحی شده اند تا اعتماد به نفس شما را در برقراری ارتباط موثر و آماده شدن برای تحصیلات دانشگاهی و محل کار بهبود بخشند.

در طی یک دوره کوتاه مدت، این دوره زبان و مهارت های آموزشی شما را بهبود می بخشد تا سطح زبان انگلیسی شما را بهبود بخشد.

ما پیش دانشگاهی دوره های 5 و 8 هفته را پیشنهاد می کنیم و توسط کارکنان با تجربه و کارآموزی که از کار با دانشجویان بین المللی لذت می برند آموزش داده می شود.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این دوره کاندیدانی را که قبلا RIBA قسمت 2 را در معماری شناخته شده با تجربه حرفه ای کافی در آماده سازی برای آزمون بخش 3 حرفه ای خود را تشکیل می دهند. ... [+]

توسعه صلاحیت و یکپارچگی

دوره 3 دوره حرفه ای RIBA بخش نهایی آموزش حرفه ای دانش آموزان معماری و بالغ بر حداقل هفت سال تحصیلی و تجربه حرفه ای است.

این دوره بر اساس تجربه حرفه ای و دانش دانش آموزان در طول این دوره به دست آورده است و هدف آن کمک به مهارت ها، آگاهی و توانایی های مناسب برای نشان دادن شایستگی حرفه ای و یکپارچگی است.

این دوره توسط هیئت ثبت نام معماران و موسسه سلطنتی معماران بریتانیایی تأیید شده است، و دانشجویان موفق می توانند برای ثبت نام به عنوان معمار با ARB و عضویت عضویت در RIBA اعتراض کنند.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

درب برای ورزش را برای همه باز کنید و مربی دیگری را جذب کنید. ... [+]

شما می توانید درب را برای همه باز کنید.

توانایی خود را برای مربیگری برای افراد معلول را با تبدیل شدن به یک مربی جذاب تر بهبود دهید. شرکت در این کارگاه و به دست آوردن دانش و مهارت های است که مهارت های مربیگری فعلی خود را افزایش می دهد، بنابراین تمرین شما می تواند بیشتر شامل همه.

این دوره شامل یک جلسه عملی برای کمک به یادگیری شما در عمل است.

شما پوشش می دهید:

عناصر اساسی طبقه بندی معلولیت در ورزش.Pathways شرکت کنندگان در دسترس برای افراد معلول.بازبینی تجربیات خود و دیگر شرکت کنندگان برای کسب دانش بیشتر.... [-]
بریتانیا London
London South Bank University

آگاهی شما از علائم سوءاستفاده را افزایش دهید و ابزارهایی برای مقابله با مسائل در صورت بروز آن ایجاد کنید. ... [+]

هر کودک سزاوار لذت بردن از ورزش خود است. این کارگاه آگاهی شما را از علائم هشدار دهنده سوءاستفاده افزایش می دهد و به شما ابزار و اعتماد به نفس نیاز دارد تا با هر گونه مسائل حساس، مناسب و موثر در صورت نیاز در هر کاری که در مربیگری تان انجام می شود، مقابله کنید. به تازگی به منظور تأثیر قانون حفاظت از آزادی ها 2012 به روز شده است.

این کارگاه یک "حداقل استانداردها برای مربیان فعال" برای بسیاری از بدن های حاکم بر ورزش است. "حداقل استانداردها برای مربیان فعال" به عنوان استانداردهای اساسی برای هر مربی مورد نیاز است تا بتوانند نقش خود را به صورت ایمن و موثر بازی کنند.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

با این دوره کوتاه کمک به کودکان در توانمندی های بالقوه خود در ورزش به دست می آورید. ... [+]

این فقط در مورد برنده شدن نیست! به بچه ها کمک کنید تا توانایی بالایی داشته باشند.

آیا بچه های 5 تا 12 ساله را تربیت می کنید؟ سپس این فرصتی هیجان انگیز برای شما خواهد بود تا تاکید مربیگری خود را تجدید نظر کنید و تجربه شرکت کنندگان جوان خود را در این روند افزایش دهید. شما به سیستم C آموزش مربیگری کودکان معرفی خواهید شد که مهارت های نرم و شخصی شما را بهبود می بخشد که به شما کمک می کند تا یک مربی موثرتر شوید.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این دوره های یک و دو روزه برای آموزش شما برای مقابله با شرایط اضطراری طراحی شده اند. تأیید شده توسط YMCA ... [+]

این دوره به شدت از سوی HSE به همه افرادی که اولین کمک های اولیه در محل کار یا تأیید اعتبارات اورژانسی را دریافت می کنند، به شدت توصیه می شود.

این دوره های کمک های اولیه یارانه ای که YMCA را تایید کرده اند طراحی شده اند تا مهارت ها، دانش و مهارت لازم برای اداره اورژانسی اضطراری در محل کار را به شما بدهند. این شامل توانایی ارزیابی، تشخیص و درمان تلفات قبل از ورود کارکنان پزشکی در موارد اضطراری است.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این دوره دو روزه به شما آموزش می دهد تا با شرایط اضطراری در محل کار مقابله کنید. اعتبار شده توسط Highfields. ... [+]

این دوره های کمک های اولیه معتبر Highfields طراحی شده اند تا مهارت ها، دانش و مهارت لازم برای اداره اورژانسی اضطراری در محل کار را به شما بدهند. این شامل توانایی ارزیابی، تشخیص و درمان تلفات قبل از ورود کارکنان پزشکی در موارد اضطراری است.

دوره های آموزشی توسط معلمان با تجربه ما تحقق می یابند، که در رویکرد عملی و عملی عمل می کنند. آموزش در آکادمی ورزشی ما، که اخیرا 1 میلیون پوند سرمایه گذاری کرده است، برگزار خواهد شد.... [-]

بریتانیا London

سال آماده سازی

London South Bank University

دوره دوره پایه برای کسانی که علاقه مند به علم پخت و جنبه های علمی بر بخش پخت و پز هستند. دو ساله، تمام وقت ... [+]

کیک خود را بخورید و بخورید

پخت یک مهارت بسیار فنی است و یک مدرک تحصیلی در این زمینه شما را جذاب به کارفرمایان خواهد کرد. ما به شما کمک می کنیم مهارت های خود را برای تبدیل شدن به یک تکنسین پخت و پز موفق، از جمله در جنبه های تجاری و تکنولوژیکی حرفه ای پخت، کمک کنید.

چرا علم و تکنولوژی پخت در LSBU؟میراث شگفت انگیز ما: LSBU سایت قدیمی ترین مدرسه نانوایی در انگلستان است.این دوره مربوط به صنعت به طور گسترده ای در سراسر صنعت پخت شناخته شده پیوندهای حرفه ای با تعدادی از سازمان ها دارد.ما مدرک دانشگاهی No.1 برای کیفیت تحقیق در علوم غذایی (جدول لیگ برتر راهنمای جامع 2018) هستیم.این دوره توسط شرکت پرطرفدار نانوایی ها تایید شده است.شما مقدار زیادی از فرصت های شبکه، حضور در جلسات صنعت و سخنرانی های مهمان و صحبت از حرفه ای های میزبانی شده توسط ما داشته باشید.امکانات نانو استثنایی ما عبارتند از: آزمایشگاه ها - آموزش مبتنی بر تحقیق به تجربه یادگیری در سراسر جهان اطلاع می دهد.مسیر پیشرفت... [-]
بریتانیا London
London South Bank University

دوره دوره پایه برای کسانی که علاقه مند به علم پخت و توسعه محصول جدید برای صنعت مواد غذایی و آشامیدنی است. دو ساله، تمام وقت ... [+]

کیک خود را بخورید و بخورید

پخت یک مهارت بسیار فنی است و یک مدرک تحصیلی در این زمینه شما را جذاب به کارفرمایان خواهد کرد. ما به شما کمک می کنیم مهارت های خود را برای تبدیل شدن به یک تکنسین پخت و پز موفق، از جمله در جنبه های تجاری و تکنولوژیکی حرفه ای پخت، کمک کنید.

این دوره تخصصی متمرکز بر روند تولید محصولات جدید است. توسعه محصول جدید (NPD) موتور راننده صنایع غذایی و آشامیدنی است.

چرا علم و تکنولوژی پخت در LSBU؟میراث شگفت انگیز ما: LSBU سایت قدیمی ترین مدرسه نانوایی در انگلستان است.این دوره مربوط به صنعت به طور گسترده ای در سراسر صنعت پخت شناخته شده پیوندهای حرفه ای با تعدادی از سازمان ها دارد.ما مدرک دانشگاهی No.1 برای کیفیت تحقیق در علوم غذایی (جدول لیگ برتر راهنمای جامع 2018) هستیم.این دوره توسط شرکت پرطرفدار نانوایی ها تایید شده است.شما مقدار زیادی از فرصت های شبکه، حضور در جلسات صنعت و سخنرانی های مهمان و صحبت از حرفه ای های میزبانی شده توسط ما داشته باشید.امکانات نانو استثنایی ما عبارتند از: آزمایشگاه ها - آموزش مبتنی بر تحقیق به تجربه یادگیری در سراسر جهان اطلاع می دهد.مسیر پیشرفت... [-]
بریتانیا London
London South Bank University

دوره دوره پایه برای کسانی که علاقه مند به علم پخت و مواد غذایی در سطح گسترده تر هستند. دو ساله، تمام وقت ... [+]

کیک خود را بخورید و بخورید

پخت یک مهارت بسیار فنی است و یک مدرک تحصیلی در این زمینه شما را جذاب به کارفرمایان خواهد کرد. این دوره به شما کمک خواهد کرد مهارت های خود را برای تبدیل شدن به یک تکنسین بسیار موفق آشپزی به شما کمک کنید: شما مهارت های مدیریتی ویژه ای را که با جنبه های تجاری و تکنیکی حرفه حرفه ای پخت و پز مرتبط است، توسعه می دهید.

این دوره تخصصی فرصتی را برای ترکیب منافع تولید پخت و جنبه های تغذیه، سلامتی و سلامت تولید مواد غذایی ارائه می دهد.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این برنامه دانشجویان بین المللی را برای ورود به طیف وسیعی از دوره های کارشناسی در London South Bank University . ... [+]

این دوره فقط برای دانشجویان بین المللی از کشورهای غیر اتحادیه ای باز است.

این برنامه تخصصی توسط ONCAMPUS طراحی شده است تا دانشجویان بین المللی را که دارای تحصیلات عالی متوسطه برای ورود به طیف وسیعی از دوره های کارشناسی بوده اند، آماده کنند.

این یک برنامه ی یک ساله است که دانش آموزان موفق را برای پیشرفت تضمین می کند (با توجه به شرایط ورودی مشخص شده) به سال 1 طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی در London South Bank University .... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این یک دوره گذر است؛ این برای کسانی است که شما مایل به انجام یک معاینه مربوط به کسب و کار هستید اما به شرایط ورودی کامل نمی رسید. ... [+]

پایه جامد

دوره پایه کسب و کار یک دوره گذراندن دوره ای است که شامل یک سال پایه می شود، و پس از آن سه سال در یک دوره واقعی است.

در طول سال تحصیلی شما، مهارتهای اصلی در ارتباطات حرفه ای، فناوری اطلاعات، مهارت های کمی و اصول کسب و کار و مدیریت را اعمال خواهید کرد. در نیمه دوم، شما تمام این دانش را به حوزه های تحصیلات خاص تر تحصیلی اعمال می کنید.

پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره، می توانید یکی از درجه های ارائه شده در مدرسه کسب و کار را مطالعه کنید، مانند:... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این دوره ریاضی محاسبات پیشرفته ارائه شده است تمام وقت و ایده آل برای دانش آموزان بالغ که مایل به حرفه ای در فناوری اطلاعات هستند. ... [+]

به IT برسید

اگر شما نیازمندی های ورود به دوره ی تحصیلی را برآورده نکنید، اما تجربه، بلوغ و عزم خود را برای موفقیت در حرفه ی کامپیوتری به دست آورید، این درس برای شما مناسب است. این یک درجه آزادی نیست. آن را به عنوان سال اول در یک دوره چهار ساله مطالعه در نظر بگیرید که شما را به یک کارشناسی (Hons) در رایانه و یا یک دوره مرتبط دیگر هدایت خواهد کرد.

چرا مطالعه محاسبات در LSBU؟چارچوب انعطاف پذیر: بخشی از چارچوب فناوری اطلاعات، طراحی شده است تا فرصتی برای تخصص فراهم آورد تا بتواند آرزوهای شغلی را برآورده کند.ما برای معافیت کامل از امتحانات انجمن کامپیوتر بریتانیا حرفه ای هستیم.کارکنان ما کارشناسان هستند، با شبکه گسترده ای از مخاطبین.آزمایشگاه های تخصصی و نرم افزار استاندارد صنعت به این معناست که شما مهارت های دیجیتالی عملی را که کارفرمایان ارزش می گیرند، دریافت می کنید.اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالتحالت ماژول ها... [-]
بریتانیا London
London South Bank University

اگر شما قبلا کار می کنید و می خواهید به حرفه ای در صنعت پخت تبدیل شوید، FdSc علوم و تکنولوژی پخت و پز (مدیریت)، که در سایت قدیمی ترین دانشکده شیرینی در انگلستان تدریس می ... [+]

کیک خود را بخورید و بخورید

پخت یک مهارت بسیار فنی است و یک مدرک تحصیلی در این زمینه شما را برای کارفرمایان واقعا جذاب خواهد ساخت. این دوره به شما کمک خواهد کرد که به یک مدیر تخصصی تبدیل شوید، به شما جنبه های تجاری و فنی حرفه پخت را آموزش می دهد.

چرا علم و تکنولوژی پخت در LSBU؟میراث شگفت انگیز ما: LSBU سایت قدیمی ترین مدرسه نانوایی در انگلستان است.این دوره مربوط به صنعت به طور گسترده ای در سراسر صنعت پخت شناخته شده پیوندهای حرفه ای با تعدادی از سازمان ها دارد.ما مدرک دانشگاهی No.1 برای کیفیت تحقیق در علوم غذایی (جدول لیگ برتر راهنمای جامع 2018) هستیم.این دوره توسط شرکت پرطرفدار نانوایی ها تایید شده است.شما مقدار زیادی از فرصت های شبکه، حضور در جلسات صنعت و سخنرانی های مهمان و صحبت از حرفه ای های میزبانی شده توسط ما داشته باشید.امکانات نانو استثنایی ما عبارتند از: آزمایشگاه ها - آموزش مبتنی بر تحقیق به تجربه یادگیری در سراسر جهان اطلاع می دهد.اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالتحالت ماژول ها... [-]
بریتانیا London

سال مقدماتی

London South Bank University

برنامه های آمادگی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی آینده که در حال حاضر واجد شرایط ورود مستقیم به لیسانس فوق لیسانس LSBU در رشته های کسب و کار و مرتبط نیستند. ... [+]

این دوره فقط برای دانشجویان بین المللی از کشورهای غیر اتحادیه ای باز است.

این برنامه ایده آل برای دانشجویان مستقل و غیر اتحادیه اروپا است که دوره تحصیلات تکمیلی را به پایان رسانده اند و به دنبال پیشرفت تضمینی هستند (برای رسیدن به سطح تحصیلات عالی در انگلستان).

بنیاد استاد به شما این امکان را می دهد که انگلیسی خود را بهبود بخشیده و در حین یادگیری مهارت های مطالعه و روش های تحقیقاتی که در طول تحصیلات کارشناسی ارشد خود نیاز دارید، یاد بگیرید.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این مدارک کاربردی برای متقاضی بالغ طراحی نشده است که با درجه پایه اشتباه گرفته شود. این مسیری را برای حرفه های علمی برای کسانی که مسیر سنتی سطح A را دنبال نکرده اند ارائه ... [+]

به علم برسید

آیا مسیر سنتی علوم و ریاضی A-Level را دنبال نکرده اید؟ این راه شما در حرفه ای در دنیای هیجان انگیز علم است. در این برنامه، تیم ما از دانشمندان باتجربه به شما می آموزد که اصول زیست شناسی، شیمی و ریاضیات، و همچنین بهترین آزمایش آزمایشگاهی. پس از پایان سال، می توانید مطالعات خود را در LSBU انجام دهید.

س: درجه پیشرفته چیست؟

A: این یک برنامه 4/5 ساله ساخت یافته است، که در آن سال اول شما را با دانش و مهارت های لازم برای انجام یک دوره درجه یک آماده می کند.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

با مدرک پایه اشتباه گرفته می شود، این مدرک تحصیلی یک برنامه 4/5 ساله ساختاری است (زمانی که تمام وقت تمام شده است) به طور خاص برای متقاضیان بالغ طراحی شده است. سال اول دان ... [+]

شغل رویایی می تواند ساخته شود

اگر شما دانش آموز بالغی هستید که به دنبال پیشرفت کار خود هستید، یا الزامات لازم برای ورود به دوره آموزشی را رعایت نمی کنید؛ این سال آماده سازی برای شماست این یک درجه آزادی نیست. آن را به عنوان سال اول در یک دوره چهار ساله تحصیلی فکر کنید که شما را به درجه ای مرتبط با یکی از حرفه های محیطی ساخته خواهد شد: معماری، نقشه برداری و مدیریت ساخت و ساز. تجربه شما در طول سال و مباحثات با معلمین به شما کمک خواهد کرد تا درجه ای را که برای منافع و توانایی های شما مناسب است انتخاب کنید.... [-]

بریتانیا London
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 6 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
London South Bank University

این مدارک مهندسی مسیری را برای حرفه های مهندسی برای کسانی که مسیر سنتی A را دنبال نکرده اند ارائه می دهد. ... [+]

به مهندسی بروید

آیا مسیر سنتی علوم و ریاضی A-Level را دنبال نکرده اید؟ شما هنوز هم می توانید راه خود را در حرفه مهندسی پیدا کنید. این که آیا شما یک دانش آموز بالغ است که نیاز به مدرک تحصیلی دارید، کسی که از پس زمینه غیر مهندسی به دنبال تغییر جهت است، یا تحصیلات مدرسه بدون نمره برای سطح 4، این برنامه برای شما مناسب است.

این دوره مبانی ریاضی، علم و فن آوری مربوط به مهندسی را پوشش می دهد. تجربه شما در طول سال و مباحثات با معلمین به شما کمک خواهد کرد تا درجه ای را که برای منافع و توانایی های شما مناسب است انتخاب کنید.... [-]

بریتانیا London
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 5 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی

London South Bank University

این گواهی ملی عالی در ساخت و ساز در درجه اول برای افرادی است که در صنعت ساخت و ساز مشغول به کار هستند و به دنبال افزایش حرفه ای خود و کسب مدرک حرفه ای هستند. ... [+]

تخصص خود را بسازید

ما یک سابقه طولانی آموزش حرفه ای برای صنایع مرتبط با ساختمان داریم. با ریشه در دانشکده ساختمان شورای لندن (1904) و مدرسه ساختمان برکتون (1940)، ما بیش از 100 سال آموزش در زمینه ساخت و ساز ارائه شده است.

چرا ساخت در LSBU؟شماره 1 دانشگاه لندن: برای رضایت از تدریس و رضایت ارزیابی در برنامه ریزی ساختمان، شهر و کشور (جدول لیگ گاردین 2018).مدارک کلیدی در مدیریت ساخت و ساز، نقشه برداری و رشته های تکنولوژی معماری برای کسانی که در حال کار در ساخت و ساز هستند.تمرکز بر رویکرد حرفه ای به آموزش؛ و تمرکز بر طیف وسیعی از دانش و مهارت های فنی و مدیریتی.مطالعه تمام وقت یا نیمه وقت یک روز در هفته.اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالتحالت ماژول ها... [-]
بریتانیا London
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
London South Bank University

دوره کارشناسی BTEC HNC در دوره های مسکن مسکن؛ اولین گام برای تبدیل شدن به یک مأموریت مسکن، کار در توسعه مسکن و مدیریت و خدمات حمایت از مسکن در خط مقدم است. اعتبار شده توس ... [+]

خانه ها به خانه ها

در زمانی که انگلستان با یک بحران مسکن عمیق مواجه است، مسکن اجتماعی دستور کار سیاسی را افزایش داده و اولویت های آن گسترده تر شده است. این، به نوبه خود، فرصت های شغلی بیشتری و مسئولیت های گسترده تر را در مسکن ایجاد کرده است - این دوره شما را تجهیز خواهد کرد تا با این مشکلات کنار بیایید و به پتانسیل کامل خود برسید.

چرا مطالعات مسکن در LSBU؟شما مهارت های لازم را به دست خواهید آورد تا بتوانید به طور موفقیت آمیز در نقش های خصوصی و اجتماعی مسکن کار کنید.دانش آموزانی که با موفقیت از برنامه HNC فارغ التحصیل می شوند، مسیر پیشرفتی را برای مطالعات مسکن BA (Hons) ارائه می دهند.تأیید اعتبار موسسه املاک مسکن.پیوندهای حرفه ای: ما به طور منظم از سخنرانان مهمان در سازمان های مسکن دعوت می کنیم تا با دانشجویان کارشناسی ما صحبت کنند.در سال اول، ما یک سفر سه روزه سفر به سفر به لیورپول و منچستر برای بررسی طرح بازسازی شهری انجام می دهیم.اعتبار نامه هااطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالتحالت ماژول ها... [-]
بریتانیا London
London South Bank University

این دوره توسط JBM برای مهندس فنی (EngTech) تایید شده است، این دوره برای کسانی است که در مهندسی عمران مشغول به کار هستند و به دنبال گسترش آموزش فنی خود هستند. ... [+]

مهندسانی که دنیا را ساخته اند

از بازسازی شهر های درونی تا سازه های قابل توجه مانند تونل کانال، جهان پر از پروژه های ساخت و ساز و زیر ساخت است که نمی تواند بدون مهندسین مدرسه اتفاق بیفتد. این دوره با ورودی از پانل مشاوره صنعتی ما ایجاد شده است تا دوره تمرینی طراحی شده را به شما آموزش دهد که شما را با مهارت ها و مدارک مورد نیاز برای پیوستن به صنعت ساخت و ساز در اختیار شما قرار می دهد.

اگر قصد دارید یک دوره نیمه وقت در LSBU انجام دهید، ما توصیه می کنیم مسیر HNC را بپذیرید، زیرا این برنامه به برنامه های درجه ای ما نزدیک است. سال دوم از HNC نیز برای فارغ التحصیلان دیگر زمینه ها، در حال حاضر در مهندسی عمران کار می کند.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این واجد شرایط با هدف یادگیرنده ای که می خواهد حرفه ای در صنعت سلامت و تناسب اندام را به عنوان یک مربی شخصی هدایت کند، هدف گرفته شده است. ... [+]

این واجد شرایط به کسانی که مایل به دنبال حرفه ای در صنعت سلامت و تناسب اندام به عنوان یک مربی شخصی هستند، هدف قرار می گیرد.

هدف این مدرک، شناخت مهارتها، دانش و شایستگی مورد نیاز برای فردی است که به عنوان یک مربی شخصی بدون نظارت کار می کند. این شامل داشتن توانایی ارائه یک آموزش به فرد، ارزیابی پایه، مشاوره تغذیه و برنامه ریزی پیشرفته است که مخصوص نیازهای فردی یک مشتری است.

نرخ های ما رقابتی هستند و دوره ها توسط آموزگاران با تجربه ما ارائه می شود که در رویکرد خود عملی و مفید هستند.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

دوره گواهینامه موسسه آکوستیک برای کارکنان فنی و علمی است که استخدام آنها مستلزم آن است که دانش خود را از اندازه گیری نویز و ارتعاش کسب کنند. دوره کوتاه، 5 روز تمام وقت. ... [+]

گواهی صلاحیت در اندازه گیری میزان صدای محیطی (CCENM) برای حرفه ای هایی که در زمینه صوتی کار می کنند، از جمله افسران بهداشت محیط، مهندسان صدا و مدیران رویدادها که به دنبال ارتقاء دانش و مهارت های تخصصی خود هستند، طراحی شده است.

این دوره پنج روزه به دنبال ارائه نمایندگان به دانش پایه روش شناسی اندازه گیری صوت محیطی، از جمله استفاده و دقت مورد نیاز سنجندگان سطح صدا و آنالیزورها است و آنها را قادر می سازد تا از اهمیت داده های اندازه گیری در برابر چارچوب استانداردها و قوانین برای صدای محیطی.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

گواهی تمرین منابع انسانی (CHRP) توسط CIPD تأیید شده است یک برنامه پایه ای مناسب برای افرادی است که مایل به گسترش دانش و مهارت خود در زمینه منابع انسانی هستند. ... [+]

گواهی در کارهای منابع انسانی (CHRP) یک برنامه پایه ای است که توسط موسسه انطباق کارکنان و توسعه (CIPD) اعطا شده است.

این که آیا شما فقط از منابع انسانی شروع می کنید و یا به دنبال حرفه ای خود را به سطح بعدی، این دوره به شما دانش و مهارت های لازم برای موفقیت شما را می دهد. علاوه بر این، آن را نیز از طریق عضویت در CIPD به رسمیت می شناسد.

در یک بازار بسیار رقابتی، کارفرمایان می دانند که کارکنان با مهارت ها، تجربه و دانش مناسب برای موفقیت کسب و کارشان ضروری هستند.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

این مدرک معتبر توسط موسسه مدیریت املاک (CMI) این ایده را برای هر کسی که در مدیریت کار می کند و مایل به اعتبار دادن و ساختن پایگاه مهارت های موجود خود است، ایده آل است. ... [+]

این دوره برای ترویج توسعه مهارت های مدیریت عمومی و توانایی های مورد نیاز در یک محیط اقتصادی به سرعت در حال تغییر است که هر دو توسط افرادی که در حال فعالیت هستند یا کسانی که قصد دارند نقش نظارتی و مدیریتی را ایفا کنند، طراحی شده است.

5 دلیل برای مطالعه در اینجابرنده جایزه: برنده جایزه کارآفرینی دانشگاه سال (جوایز آموزش عالی Times 2016).برنده جایزه: LSBU رتبه نقره ای در چارچوب تعالی تدریس اهدا شده است.اعتبار حرفه ای: گواهی کارشناسی ارشد در مدیریت توسط موسسه مدیریت اجرایی (CMI) تأیید شده است. در پایان موفقیت آمیز بودن مدرک تحصیلی شما، مدرک CMI سطح 5 را نیز دریافت خواهید کردلینک های حرفه ای: مدرسه کسب و کار یک مرکز معتبر CMI است و یکی از معدود موسسات دانشگاهی است که عضو شرکتی موسسه اخلاق کسبوکار است.رویکرد عملی: به عنوان یک دوره علمی، طراحی شده است تا تجارب عملی شما را به کلاس درس بسپارید.... [-]
بریتانیا London
London South Bank University

این واجد شرایط با هدف یادگیرنده ای است که می خواهد حرفه ای در صنعت سلامت و تناسب اندام را به عنوان مربی تناسب اندام در زمینه تمرینات ورزشی تمرین کند. ... [+]

این واجد شرایط به کسانی که مایل به دنبال حرفه ای در صنعت سلامت و تناسب اندام به عنوان مربی تناسب اندام در زمینه تمرینات ورزشی است.

دوره های آموزشی توسط معلمان با تجربه ما تحقق می یابند، که در رویکرد خود عملی و عملی هستند. آموزش در آکادمی ورزشی ما برگزار می شود.

شما علم بدن انسان را مطالعه خواهید کرد، همچنین تکنیک ها و مهارت های عملی مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک مربی تناسب اندام مناسب.... [-]

بریتانیا London

گواهی کارشناسی ارشد

London South Bank University

برنامه درسی کلیدی مرحله 1 و کلیدی مرحله 2 را پوشش می دهد. شما 24 هفته در محل های تحصیلی در مدارس دولتی در داخل و خارج کشور صرف خواهید کرد. منجر به وضعیت معلم واجد شرایط م ... [+]

این برنامه منجر به وضعیت معلم واجد شرایط می شود. شما را قادر می سازد تا دانش آموزان را از 5-11 سال تدریس کنید و از طریق سخنرانی ها، سمینارها، کارگاه ها و آموزش ها همه قسمت های برنامه درسی کلیدی مرحله 1 و 2 را پوشش دهید. شما 60 مدرک فوق لیسانس را دریافت خواهید کرد و یک مدرک کارشناسی ارشد تحصیلی دریافت خواهید کرد.

این برنامه به شما درک عمیق از عمل فراگیر، برابری و تنوع را برای آماده سازی شما برای حرفه ای در مدارس لندن به شما ارائه می دهد. به عنوان بخشی از برنامه، شما مدارس مختلف را تجربه خواهید کرد و همچنین فرصتی برای کار در یک برنامه آموزشی جایگزین خواهید داشت. شما فرصت ایجاد یک تخصص خاص در سطح کارشناسی ارشد خواهید داشت.... [-]

بریتانیا London
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
London South Bank University

این دوره تئوری و مهارت در CBT را فراهم می کند. مطالعه نیمه وقت و آخر هفته ... [+]

برنامه های این دوره بسته شده اند برای اطلاعات بیشتر، لطفا بعدا در سال بررسی کنید.

تمرینات پیشرفته شناختی رفتاری PgCert (CBT) برای درمان اضطراب و افسردگی شما را با تئوری و مهارت های عملی برای کمک به افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی خفیف تا متوسط ​​با استفاده از ابزار و تکنیک های CBT در مرحله 3 مرحله مدل مراقبت این برنامه شامل 3 مؤلفه است که سهم قابل توجهی را در تأیید اعتبار خود به عنوان یک درمانگر شناختی با انجمن روانشناسی رفتاری و شناختی بریتانیا (BABCP) ایجاد خواهد کرد.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

جایزه ملی برای هماهنگی نیازهای آموزشی ویژه به نیازهای ویژه توسعه کارکنانی که اخیرا به نقش SENCO (یا کسانی که از آن نقش دارند) منصوب می شود، معمولا معلمان با تجربه هستند. ... [+]

جایزه ملی برای هماهنگی نیازهای آموزشی ویژه به نیازهای ویژه توسعه کارکنانی که اخیرا به نقش SENCO (یا کسانی که از آن نقش دارند) منصوب می شود، معمولا معلمان با تجربه هستند. شرکت کنندگان از تعدادی از تنظیمات شامل مدارس ابتدایی، ویژه و متوسطه می آیند.

8 دلیل بالا برای مطالعه SENCO اینجالینک های حرفه ای: جلسات مربوط به این مدرسه توسط معلمان و رهبران ارشد از مشارکت برجسته رتبه بندی شده ارسال مدارس.شخصا و حرفه ای رشد کنید: ایجاد و نشان دادن ویژگی های شخصی و حرفه ای و رهبری شما نیاز به شکل دادن به اخلاق و فرهنگ مبتنی بر تمرین شخصی و تمرکز فراگیر است.قرار دادن کار بر اساس: شما در حال حاضر در یک مدرسه کار می کنید و از درس خواندن خود به عنوان نقش خود استفاده می کنید. با این حال، ممکن است بازبینی های اضافی برای فرستادن مدارس برای گسترش تجربه آموزش شما وجود داشته باشد.پیشرفت تحصیلی: فارغ التحصیلان PgCert SENCO می توانند به MA در آموزش (پیشرفت تحصیلی و معلولیت) پیشرفت کنند.آموزش انعطاف پذیر: این دوره از طریق سخنرانی ها، بحث ها، کارگاه های آموزشی، ارائه های ویدئویی و روش های یادگیری ترکیبی تدریس می شود.معلمان با تجربه: همه دانشگاهیان معلمان سابق هستند و دارای سال ها تجربه در صنعت آموزش و پرورش هستند.چشم انداز جهانی: بخشی از جامعه دانشگاهی اختصاص یافته به عدالت اجتماعی و مسئولیت جهانی - با برنامه الهام بخش سخنرانان مهمان، حوادث، فرصت های داوطلبانه و تبادل ایده ها.کلاسهای شبانه: این دوره از طریق کلاس های شبانه ارائه می... [-]
بریتانیا London
London South Bank University

این برنامه گواهی تحصیلات تکمیلی مهارت های رهبری و مدیریت برای مدیران فعلی و رهبران آینده سازمان ها در بخش بی خانمان را توسعه می دهد. تحویل نیمه وقت ... [+]

این برنامه مهارت های رهبری و مدیریت کلیدی را برای مدیران فعلی و رهبران آینده سازمان ها در بخش بی خانمان توسعه می دهد.

این دوره توسط دانشکده مدرسه بازرگانی دانشگاه در همکاری با بنیاد مسکن لندن (LHF) توسعه یافت، البته این دوره را پشتیبانی می کند. LHF می تواند به حمایت از متقاضیان از مناطق مربوطه در بخش عمومی و همچنین بخش سوم / داوطلبانه در نظر بگیرد.

این دوره در درجه اول برای کارکنان با تجربه و متخصص در زمینه بی خانمان و بخش های متفقین طراحی شده است. این دوره همچنین شما را قادر می سازد تا با کمک بنیاد مسکن لندن، به یک بخش مشابه در کشور دیگری سفر کنید.... [-]

بریتانیا London
London South Bank University

در حمایت از وزارت آموزش و پرورش، این یک برنامه با کیفیت بالا و فشرده است که برای آماده سازی سالهای اولیه یا کارآموزان اولیه برای کار در مدارس لندن طراحی شده است. ... [+]

مدرسه مستقلی یک مدل مبتنی بر اشتغال آموزش معلم است که در آن شما شرایط معلم واجد شرایط و همچنین گواهی تحصیلات تکمیلی در آموزش (PGCE) خواهید یافت. مدرسه مستقلی شامل مدارس با مشارکت با LSBU برای ارائه آموزش می باشد. شما در مدرسه تان قرار می گیرید، اما LSBU از آن پشتیبانی می کند.

مدرسه مستقیم از وزارت آموزش و پرورش در ارائه مدارس حمایت می کند:

فرصت هایی برای طراحی آموزشی مناسب برای هدف برای رفع نیازهای کارآموزان و مدارس.کنترل بیشتر بر استخدام و انتخاب برای مدارس با انتظار اینکه کارآموزان استخدام شوند.انتخاب های گسترده ارائه دهندگان آموزش ITT معتبر و انعطاف پذیری در مورد نحوه استفاده از مکان های مستقیم مدرسه.مدرسه مستقیم در LSBU... [-]
بریتانیا London
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
London South Bank University

این مدرک کارشناسی نیمه وقت در مربیگری به نیازهای خاص توسعه کارکنانی که با معلمان حرفه ای و یا متخصصین حرفه ای کار می کنند پاسخ می دهد. ... [+]

PgCert در Mentoring به نیازهای توسعه خاص کارکنانی که با معلمان حرفه ای و یا متخصصین حرفه ای کار می کنند پاسخ می دهد. شرکت کنندگان از طیف وسیعی از تنظیمات، از جمله اولیه، ویژه، ثانویه، FE، EYFS و غیره می آیند. این دوره شما را قادر می سازد تا دانش و درک مربیگری را بدست آورید. شما مهارت های مربی حرفه ای خود را و یک نظریه شخصی از عمل برای مربیگری را توسعه خواهید داد.

8 دلیل عمده برای مطالعه مربیگری اینجالینک های حرفه ای: London South Bank University و اداره محلی Southwark این دوره را در یک همکاری مشترک ارائه می کنند.شخصا و حرفه ای رشد کنید: خودآگاهی خود را از مهارتهای مربیگری و مربیگری خود افزایش دهید و در انجام قدرت و توانایی خود، از جمله توانایی ایده های خود را با اطمینان بیان کنید.پیشرفت تحصیلی: فارغ التحصیل مربیگری PgCert می تواند به یک مدرک عالی در زمینه آموزش پیشرفت کند.آموزش انعطاف پذیر: این دوره از طریق سخنرانی ها، بحث ها، کارگاه های آموزشی، ارائه های ویدئویی و روش های یادگیری ترکیبی تدریس می شود.معلمان با تجربه: همه دانشگاهیان معلمان سابق هستند و دارای سال ها تجربه در صنعت آموزش و پرورش هستند.نظریه را در عمل قرار دهید: بحث های مبتنی بر شواهد و فرصت هایی برای تئوری در عمل، به شما این امکان را می دهد که تمرین حرفه ای خود را در مدیریت، ارزیابی و نظارت بر طرح های مربیگری مبتنی بر کار تقویت کنید.چشم انداز جهانی: بخشی از جامعه دانشگاهی اختصاص یافته به عدالت... [-]
بریتانیا London

London South Bank University Open Day