Loughborough College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به کالج لافبورو خوش آمدید!

تاسیس در سال 1909، ما افتخار شهرت دیرینه ما برای ایجاد سطوح عالی از آموزش با کیفیت بالا و آموزش در سراسر لستر است.

موفقیت های الهام بخش و زندگی غنی سازی ...

با محدوده فوق العاده از دوره ها، امکانات کلاس اول و یک رویکرد تازه به آموزش و پرورش مدرن، به همین دلیل به هر جای دیگر؟

از 11،000 دانشجو در حال حاضر در کالج لافبورو ثبت نام، ترین توافق می کنید که با تحصیل در رشته ما به معنی به مراتب بیشتر از به دست آوردن یک مدرک.

پیشنهاد ما یک نوع متفاوت از محیط یادگیری که در آن شما به عنوان یک شخص بالغ رفتار و دانشگاه آرام و استقبال ما بدان معنی است که شما مستقیما در به راه کالج از زندگی مناسب است.

ما تعداد زیادی از دوره های مختلف، از سطح A به برنامه های حرفه ای، دوره های کارآموزی و درجه، و شما این فرصت را برای به دست آوردن عملی، مهارت های مربوط به صنعت حالی که شما مطالعه داشته باشد.

به پل به آینده ...

همراه با لینک به دانشگاه های پیشرو و حرفه ای تاسیس شده است، دوره های آموزشی ما با تاکید بر اشتغال ایجاد شده اند و هدف شما را با مهارت های علمی و عملی مربوطه مورد نیاز برای موفقیت در محیط کار فراهم می کند. بسیاری از برنامه های ما بر اساس مشاغل حرفه ای است و به شما این فرصت به درخواست آنچه شما در کلاس به نقش های شغلی در صنعت آموخته اند.

کالج دوستانه و حمایت است و ما به شما اجازه توسعه و به دست آوردن استقلال لازم و مسئولیت مورد انتظار از مطالعه در سطح بالاتر است. مشاوره و پشتیبانی در دسترس همه دانش آموزان قبل از ثبت نام است و مدت ها پس از فارغ التحصیلی ادامه خواهد داد.

زندگی در حال تغییر تجربه ...

ما می خواهیم تجربه خود را با ما به ارزش و هیجان انگیز در داخل و خارج از کلاس درس و ما همواره بررسی راه های جدید به نگه داشتن چیزهای تازه و جالب است.

فرصت های بسیاری به درگیر شدن وجود دارد، و به عنوان یک عضو به صورت خودکار از دانشجویان لافبورو اتحادیه (LSU)، شما می توانید انتخاب کنید تا در بارهای داوطلبانه و طرح های اجتماعی است. LSU دارای بیش از 100 جوامع و No.1 برای تجربه دانش آموز چند سال در یک ردیف برگزیده شده است.

در محوطه دانشگاه، ما یک ورزشگاه کاملا مجهز، استودیوهای رقص، مو و زیبایی کاربردی سالن، دو قهوه خانه ها و دو رستوران، یک کتابخانه، Radmoor روز پرستاری، و خیلی بیشتر. و، چرا که ما دانشگاه ما با دانشگاه را به اشتراک بگذارید، به شما دسترسی کامل به تمام امکانات ارائه شده توسط هر دو نهاد است.

سرمایه گذاری پردیس

ما بیش از 30 میلیون £ به دانشگاه کالج در طول دو سال گذشته سرمایه گذاری ام به ارائه آخرین در آموزش و یادگیری در کالج لافبورو. توپی یک مجتمع مدرن، باز در سال 2014، با امکانات ناهار خوری عالی و طیف وسیعی از خدمات حمایت از دانشجویان همه زیر یک سقف در قلب دانشگاه کالج است. آن را نیز در منزل به آکادمی هنرهای هدف ساخته شده ما، باز شده توسط HRH ارل وسکس، طراحی شده برای ارائه امکانات سطح بالا به کسانی که به دنبال کار در صنایع خلاق.

50 سال پس از آن ساخته شده بود، ما نیز بیش از 14 میلیون £ redeveloping یکی از ساختارهای نمادین ترین لافبورو کالج سرمایه گذاری. ساختمان دولت از هنر، خانه را به کالج فرم ششم لافبورو و ارائه خدمات صنایع ما و از مهر ماه سال 2016، آن را مرکز تحصیلات تکمیلی خانه ما باشد: یک فضای یادگیری اختصاص داده شده به دوره کارشناسی.

مکان ها

لافبورو

Address
Radmoor Rd
LE11 3BT لافبورو, انگلستان, بریتانیا