توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به کالج لافبورو خوش آمدید!

تاسیس در سال 1909، ما افتخار شهرت دیرینه ما برای ایجاد سطوح عالی از آموزش با کیفیت بالا و آموزش در سراسر لستر است.

موفقیت های الهام بخش و زندگی غنی سازی ...

با محدوده فوق العاده از دوره ها، امکانات کلاس اول و یک رویکرد تازه به آموزش و پرورش مدرن، به همین دلیل به هر جای دیگر؟

از 11،000 دانشجو در حال حاضر در کالج لافبورو ثبت نام، ترین توافق می کنید که با تحصیل در رشته ما به معنی به مراتب بیشتر از به دست آوردن یک مدرک.

پیشنهاد ما یک نوع متفاوت از محیط یادگیری که در آن شما به عنوان یک شخص بالغ رفتار و دانشگاه آرام و استقبال ما بدان معنی است که شما مستقیما در به راه کالج از زندگی مناسب است.

ما تعداد زیادی از دوره های مختلف، از سطح A به برنامه های حرفه ای، دوره های کارآموزی و درجه، و شما این فرصت را برای به دست آوردن عملی، مهارت های مربوط به صنعت حالی که شما مطالعه داشته باشد.

به پل به آینده ...

همراه با لینک به دانشگاه های پیشرو و حرفه ای تاسیس شده است، دوره های آموزشی ما با تاکید بر اشتغال ایجاد شده اند و هدف شما را با مهارت های علمی و عملی مربوطه مورد نیاز برای موفقیت در محیط کار فراهم می کند. بسیاری از برنامه های ما بر اساس مشاغل حرفه ای است و به شما این فرصت به درخواست آنچه شما در کلاس به نقش های شغلی در صنعت آموخته اند.

کالج دوستانه و حمایت است و ما به شما اجازه توسعه و به دست آوردن استقلال لازم و مسئولیت مورد انتظار از مطالعه در سطح بالاتر است. مشاوره و پشتیبانی در دسترس همه دانش آموزان قبل از ثبت نام است و مدت ها پس از فارغ التحصیلی ادامه خواهد داد.

زندگی در حال تغییر تجربه ...

ما می خواهیم تجربه خود را با ما به ارزش و هیجان انگیز در داخل و خارج از کلاس درس و ما همواره بررسی راه های جدید به نگه داشتن چیزهای تازه و جالب است.

فرصت های بسیاری به درگیر شدن وجود دارد، و به عنوان یک عضو به صورت خودکار از دانشجویان لافبورو اتحادیه (LSU)، شما می توانید انتخاب کنید تا در بارهای داوطلبانه و طرح های اجتماعی است. LSU دارای بیش از 100 جوامع و No.1 برای تجربه دانش آموز چند سال در یک ردیف برگزیده شده است.

در محوطه دانشگاه، ما یک ورزشگاه کاملا مجهز، استودیوهای رقص، مو و زیبایی کاربردی سالن، دو قهوه خانه ها و دو رستوران، یک کتابخانه، Radmoor روز پرستاری، و خیلی بیشتر. و، چرا که ما دانشگاه ما با دانشگاه را به اشتراک بگذارید، به شما دسترسی کامل به تمام امکانات ارائه شده توسط هر دو نهاد است.

سرمایه گذاری پردیس

ما بیش از 30 میلیون £ به دانشگاه کالج در طول دو سال گذشته سرمایه گذاری ام به ارائه آخرین در آموزش و یادگیری در کالج لافبورو. توپی یک مجتمع مدرن، باز در سال 2014، با امکانات ناهار خوری عالی و طیف وسیعی از خدمات حمایت از دانشجویان همه زیر یک سقف در قلب دانشگاه کالج است. آن را نیز در منزل به آکادمی هنرهای هدف ساخته شده ما، باز شده توسط HRH ارل وسکس، طراحی شده برای ارائه امکانات سطح بالا به کسانی که به دنبال کار در صنایع خلاق.

50 سال پس از آن ساخته شده بود، ما نیز بیش از 14 میلیون £ redeveloping یکی از ساختارهای نمادین ترین لافبورو کالج سرمایه گذاری. ساختمان دولت از هنر، خانه را به کالج فرم ششم لافبورو و ارائه خدمات صنایع ما و از مهر ماه سال 2016، آن را مرکز تحصیلات تکمیلی خانه ما باشد: یک فضای یادگیری اختصاص داده شده به دوره کارشناسی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Loughborough College

ما سطح بین المللی هستند یک گزینه بسیار عالی برای کسانی دانشجویان بین المللی که مایل به پیروی از مسیر سنتی به بالا دانشگاههای انگلستان. سطح GCE A یکی از مدارک شناخته شده ت ... [+]

یکی از مدارک شناخته شده ترین در جهان

کالج لافبورو دارای یک سنت قوی از موفقیت تحصیلی. این شده است از طریق ترکیبی از آموزش برجسته، لینک عالی با دانشگاه ها، امکانات فوق العاده، و یک سیستم مراقبت معنوی قوی به دست آورد. را قادر می سازد هر دانش آموز برای رسیدن به او و یا پتانسیل واقعی خود را.

ما سطح بین المللی هستند یک گزینه بسیار عالی برای کسانی دانشجویان بین المللی که مایل به پیروی از مسیر سنتی به بالا دانشگاههای انگلستان. سطح GCE A یکی از مدارک شناخته شده ترین در جهان هستند و به عنوان یک نتیجه، به شدت توسط دانشگاه ها در سراسر جهان است.... [-]

بریتانیا Loughborough
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

Loughborough College

برنامه زبان انگلیسی ما این است که به طور خاص برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است. ما ارائه می دهیم کلاس در هر دو عمومی انگلیسی و IELTS انگلیسی، برای هر دو 15 یا 21 سا ... [+]

برنامه زبان انگلیسی ما این است که به طور خاص برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است. ما ارائه می دهیم کلاس در هر دو عمومی انگلیسی و IELTS انگلیسی، برای هر دو 15 یا 21 ساعت در هفته، که می تواند در ترکیب و شخصی برای رسیدن به اهداف فردی خود را.

محتوای دوره

انگلیسی عمومی:

بهبود زبان انگلیسی خود را برای استفاده حرفه ای و یا هر روز. این کلاس ها طراحی شده اند به توسعه مهارت های ارتباطی خود را در مهارت های کلیدی خواندن، نوشتن، صحبت کردن، و گوش دادن، در حالی که همچنین پیشبرد دانش خود را از زبان انگلیسی دستور زبان، واژگان، و تلفظ.... [-]

بریتانیا Loughborough
آگوست 2019
انگلیسی
پاره وقت
2 - 52 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Loughborough College

بهبود نمره IELTS خود را و آماده شدن برای دانشگاه. این کلاس ها طراحی شده اند به منظور افزایش دانش خود را از دانشگاهی انگلیسی، در حالی که بهبود مهارت های زبان شما به طور کل ... [+]

برنامه زبان انگلیسی ما این است که به طور خاص برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است. ما ارائه می دهیم کلاس در هر دو عمومی انگلیسی و IELTS انگلیسی، برای هر دو 15 یا 21 ساعت در هفته، که می تواند در ترکیب و شخصی برای رسیدن به اهداف فردی خود را.

محتوای دوره

بهبود نمره IELTS خود را و آماده شدن برای دانشگاه. این کلاس ها طراحی شده اند به منظور افزایش دانش خود را از دانشگاهی انگلیسی، در حالی که بهبود مهارت های زبان شما به طور کلی و در حال توسعه تکنیک های امتحان خود را.... [-]

بریتانیا Loughborough
آگوست 2019
انگلیسی
پاره وقت
2 - 52 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های تابستانی

Loughborough College

شما در کنار دانش آموزان در سطح خود را در یک محیط دوستانه و دلگرم مطالعه است. دانش آموزان شرکت در کلاس در گروه چند زبانه. ... [+]

مدرسه تابستانی ما یک راه فوق العاده برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود را است.

شما در کنار دانش آموزان در سطح خود را در یک محیط دوستانه و دلگرم مطالعه است. دانش آموزان شرکت در کلاس در گروه چند زبانه.

این برنامه تابستانی یک گزینه ایده آل برای کسانی که مایل به بهبود روزمره انگلیسی خود و تعطیلات مطالعه است.

گشت و گذار محلی و گشت و گذار آخر هفته به کمبریج، آکسفورد و لندن سه وعده غذا در روز در ما رستوران در محل در محل اقامت دانشگاه در سالن ما را از محل اقامت عضویت در ورزشگاه عشق کارت تخفیف لافبورو برای رستوران ها و خرید در شهر سرویش خشک شویی فعالیت های حق بیمه اضافی در هزینه های کوچک اضافی در دسترس خواهد بود و آنها عبارتند از اسکیت روی یخ، بولینگ و شب فیلم محتوای دوره معلمان درس ارتباطی، تعاملی، و هیجان انگیز، حصول اطمینان از تجربه سرگرم کننده و با ارزش برای همه بریتانیا شورای و ارائه دهنده ادارهی رسمی-بازرسی مراقبت، معلمان و کارکنان حمایت رفاه خط مشاوره 24 ساعته اضطراری گواهی کالج ارائه شده در پایان دوره ویژگی ها و مزایا ... [-]
بریتانیا Loughborough
آگوست 2019
انگلیسی
پاره وقت
2 - 4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

سال آماده سازی

Loughborough College

کالج لافبورو در حال اجرا یک برنامه بنیاد بین المللی برای بیش از 12 سال است. در 6 سال گذشته، این برنامه دارای یک دو با همکاری دانشگاه لافبورو بوده است. ما خواهد بود با باز ... [+]

کالج لافبورو در حال اجرا یک برنامه بنیاد بین المللی برای بیش از 12 سال است. در 6 سال گذشته، این برنامه دارای یک دو با همکاری دانشگاه لافبورو بوده است. ما خواهد بود با بازگشت به داشتن مالکیت برنامه دوباره در سال 2017 در حالی که هنوز به حفظ روابط نزدیک به دانشگاه.

برنامه بنیاد بین المللی کالج لافبورو است برای دانشجویان بین المللی که پایان خوبی از نمرات مدرسه اما نیاز به یک سال اضافی از مطالعه قبل از شروع تحصیلات دانشگاهی خود در انگلستان طراحی شده است.... [-]

بریتانیا Loughborough
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی