Loxdale English Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Loxdale English Centre محل مناسب برای تحصیلات شما است. اگر به دنبال کیفیت بالا هستید، درس های مقرون به صرفه انگلیسی را دنبال کنید و سپس بیشتر بیاموزید.

از آنجا که در سال 1968 تأسیس شد، Loxdale English Centre برای هزاران نفر از دانشجویان دوره های با کیفیت بالا انگلیسی را اجرا کرده است. اکثر معلمان زبان ما دارای تجربه چند ساله در تدریس زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی هستند. به عنوان یک تضمین دیگر از کیفیت، مدرسه ما توسط شورای بریتانیا برای تدریس زبان انگلیسی معتبر است و عضو انگلیسی انگلیس است.

ما سالانه دانشجویان بزرگسال بین المللی را به Loxdale می پذیریم و برنامه های ویژه ای در ماه های ژانویه و فوریه و تابستان برای زبان آموزان جوان فراهم می کنیم. دوره های بسته برای بزرگسالان و دانش آموزان جوان نیز در هر زمانی از دوره تابستان پذیرفته می شوند.

برنامه های ما

Loxdale English Centre محل مناسب برای تحصیلات شما است. اگر به دنبال کیفیت بالا هستید، درس های مقرون به صرفه انگلیسی را دنبال کنید و سپس بیشتر بیاموزید.

Loxdale مانند بسیاری از مدارس زبان دیگر نیست. هنگامی که با ما مطالعه می کنید، به انتخاب وسیع تر دوره های آموزشی دسترسی خواهید داشت، که هر کدام مبتنی بر مشارکت فعال دانشجویی است و برای تقویت تجربه یادگیری و قدردانی از زبان و فرهنگ انگلیسی است.

برنامه های پر جنب و جوش و تعاملی ما برای دانش آموزانی که مایل به بهبود توانایی خود برای برقراری ارتباط با زبان انگلیسی در شرکت های همفکر مردم از سراسر جهان هستند، طراحی شده است، در حالی که از تجربه یادگیری در برایتون، یکی از پر جنب و جوش ترین و فرهنگی شهرهای متنوع

برای درس های حرفه ای، مستقل انگلیسی که در یک فضای گرم و دوستانه انجام می شود، ما بسیار محبوب هستیم
دوره عمومی انگلیسی یک پاسخ کامل به نیازهای شماست.

برای مطالعه بیشتر از وقت خود در انگلستان با انگلیسی ها مطالعه کنید. دوره انگلیسی Plus فرصتی است برای ترکیب انگلیسی عمومی با طیف وسیعی از موضوعات با چیزی که متناسب با سلیقه شما باشد.

دوره های آموزشی شامل هنر، باغبانی، مد، نمایشنامه، تاریخ، چاپ روی صفحه، عکاسی، مطالعات محیطی، رسانه، فرهنگ بریتانیا و انگلیسی خلاق است.

در حالی که همیشه بالاترین استانداردهای علمی را حفظ می کنند، دوره های Loxdale قیمت رقابتی هستند و برای پول بسیار ارزشمند هستند.

این فقط استانداردهای علمی بالا نیست که ما را از هم جدا کنند. هنگامی که شما وارد می شوید، شما یک معلم خصوصی خواهید یافت که در طول تحصیلات شما برای پشتیبانی و هدایت شما خواهد بود. ما متعهد به ارائه یک محیط یادگیری محرک مبتنی بر همکاری و مشارکت فعال است که دانش آموزان در تمام سنین و زمینه های اجتماعی را قادر می سازد تا به پتانسیل کامل خود برسند.

ما به طور فعال مطالعات انتقادی را در حین پرورش تحمل و احترام به همه مردم، فرهنگ ها و ایده ها تشویق می کنیم. دانش آموزان فرصت های زیادی برای تأثیرگذاری بر اجزای مختلف درس - از فعالیت های اجتماعی تا برنامه درسی دارند.

Loxdale واقعا شما را "بیشتر از فقط انگلیسی" ارائه می دهد! پس چرا بیایید و برای یک تجربه فراموش نشدنی به ما بپیوندید؟

امکانات

مدرسه ما در عمارت زیبا و سنتی انگلیسی ویکتوریا قرار دارد و توسط باغ های بزرگ و درختان احاطه شده است. ما دارای امکانات برتر از جمله 16 کلاس درس، یک کتابخانه، یک اتاق خودکفا با جلسات آموزش مداوم با استراق سمع، Wi-Fi رایگان، اتاق کامپیوتر، اتاق غذاخوری غذای گرم، تنقلات و نوشیدنی، سالن ورزشی، میز تنیس، باغ های بزرگ و 3 پیانو برای دانشجویان برای استفاده. همچنین یک اتاق اجتماعی دانشجویی وجود دارد که هر روز و بیشتر شبهایی که دانش آموزان می توانند از استراحت، اجتماعی شدن، بازی کردن در ورزش، تماشای فیلم، بازی در ایستگاه Wii یا Play Station 3، مطالعه و آشپزی، باز باشند.

محل

Loxdale در Portslade واقع شده است که حومه مسکونی برایتون است

دبیرستان سوئدی سوئد

Loxdale English Centre همچنین یک دبیرستان سوئدی است. دبیرستان های محلی یک موسسه خیریه آموزشی بزرگسالان در درجه اول در اسکاندیناوی است. این بدان معنی است که دانش آموزان بالغ از سوئد واجد شرایط هستند که هزینه های دوره خود را از طریق کمک هزینه دولتی تامین کنند، و این باعث می شود که درس آزاد شود.

مکان ها

براون

Address
Locks Hill, Portslade
BN41 2LA براون, انگلستان, بریتانیا