توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حقایق کلیدی

MC Academy در سال 2005 در مرکز شهر منچستر افتتاح شد و از آن زمان ، ما با استقبال زیاد دانشجویان از سراسر دنیا را به مدرسه گرم و دوستانه خود پذیراییم. ما توسط شورای انگلیس معتبر هستیم - این اطمینان شما از یک آموزشگاه انگلیسی با کیفیت استاندارد است. ما همچنین اعضای فعال EnglishUK هستیم.

MC Academy ارائه دهنده پیشرو در دوره های با کیفیت انگلیسی است که برنامه های سرگرمی و اجتماعی زیادی را ارائه می دهد تا بتوانید بیشتر از منچستر به بهترین نتیجه برسید. MC Acamedy همچنین یک مرکز آزمون PASSWORD است - متخصصان برگزاری آزمون گواهینامه های ارزشمندی را برای ارائه مدرک سطح زبان انگلیسی خود دریافت می کنند.

محل

ما در قلب منچستر قرار داریم، درست در مقابل باغهای برجسته Piccadilly. ترین مدرسه مرکزی در منچستر است.

ماموریت ما

هدف ما شکل دادن و الهام بخشیدن به آرزوهای دانشجویان ما با ارائه بهترین آموزش زبان ممکن در محیط محرک و حمایتی و همچنین ارائه فرصت هایی برای توسعه آموزشی، شخصی و فرهنگی است.

دوره های آموزشی

ما انواع مختلفی از دوره های زبان انگلیسی ارائه می دهیم - از عمومی به زبان انگلیسی برای آمادگی آزمون برای آموزش حرفه ای انگلیسی.

 • انگلیسی عمومی
 • آیلتس
 • کسب و کار انگلیسی
 • آمادگی امتحان کمبریج
 • یک به یک
 • شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی
 • دوره های سفارشی

امکانات

 • کلاس های راحت و مدرن با تخته سفید تعاملی و دسترسی به اینترنت
 • کتابخانه
 • اتاق کامپیوتر
 • سه سالن آرامش بخش قهوه برای تعطیلات در طول تعطیلات.
 • اتاق برای دعا و تفکر.

منابع علمی

 • کتاب های دستور زبان برای یافتن موضوع خاصی از دشواری
 • واژهنامهها برای همه سطوح
 • خوانندگان برای بهبود مهارت خواندن خود

فعالیت های اجتماعی

فعالیت های اجتماعی به صورت هفتگی و هر آخر هفته اجرا می شود. ما همچنین یک روز و آخر هفته سفر به مکان هایی مانند لیورپول، لیدز، ناحیه پیک، چستر و ادینبورگ (سفر آخر هفته با یک شب در یک خوابگاه شامل) ارائه می دهیم. هر هفته ما سعی می کنیم فعالیت های مختلف و یک بار یک ماه یک شام با دانش آموزان و یک معلم برای اجتماع و تمرین انگلیسی برگزار می کنیم. فعالیت ها رایگان هستند و در بسته مدرسه گنجانده شده اند، اما برخی ممکن است هزینه های بیشتری را متحمل شوند.

محل اقامت

در دانشگاه MC Academy ما خوشحالیم که اقامتگاه خانوادگی و اقامتی با کیفیت بالا را برای همه دانشجویان ارائه می دهیم. فراهم کردن فضای با کیفیت برای استراحت و تحصیل بخشی از تعهد ما برای اطمینان از هر دانشجویی است که خاطره ای به یادماندنی با ما داشته باشد. نیازهای غذایی و درخواستهای ویژه از جمله غذاهای حلال و گیاهی به راحتی تهیه می شوند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

MC Academy

سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) آزمون انگلیسی ثابت شده در جهان است. بیش از 1.4 میلیون نامزد هر ساله آزمون خود را برای شروع سفر خود به آموزش و پرورش و استخدام ... [+]

این چیست؟

سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) آزمون انگلیسی ثابت شده در جهان است. بیش از 1.4 میلیون نامزد هر ساله آزمون خود را برای شروع سفر خود به آموزش و پرورش و استخدام بین المللی می گذرانند.

سطح پایه: دانش آموزانی که مایل به گرفتن این دوره هستند باید از سطح متوسط ​​(CEF B1 - نمره 33-39 در آزمون قرار دادن) باشد.

سطح بالاتری: دانش آموزانی که مایل به انجام این دوره می باشند، باید از سطح بالای متوسط ​​(CEF B2 - نمره 40-45 در آزمون قرار دادن) باشند.... [-]

بریتانیا منچستر
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
MC Academy

دوره کسب و کار انگلیسی در MCSE طراحی شده است تا دانش آموزان را با مهارت های عملی و سطح ارتباطات مورد نیاز برای موفقیت در محیط انگلیسی تجاری انگلیسی و بین المللی. ... [+]

بررسی اجمالی

دوره کسب و کار انگلیسی در MCSE طراحی شده است تا دانش آموزان را با مهارت های عملی و سطح ارتباطات مورد نیاز برای موفقیت در محیط انگلیسی تجاری انگلیسی و بین المللی.

اهداف دوره

دوره تجارت انگلیسی در MCSE دانشجویان را برای کار در بین المللی در زمینه های مختلف کسب و کار آماده می کند:

آموزش زبان آموزان چگونه به استفاده از انگلیسی در محیط های کسب و کارمطالعه انواع موضوعات مرتبط با کسب و کار مانند تنظیم جلسات، توصیف شغل، انگیزه کارکنان، استخدام، نوشتن نامه، تجارت الکترونیک، اخلاق تجاریتوسعه مهارت های زبان کلیدی و مهارت های ارتباطی بین فرهنگی را از طریق وظایف متمرکز بر کسب و کارتحریک تفکر خلاق و تجزیه و تحلیل با برخورد با شرایط زندگی واقعی... [-]
بریتانیا منچستر
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های تابستانی

MC Academy

امروز یک دوره آموزشی دوره ای را در MC Academy بخوانید! ... [+]

بررسی اجمالی:

MC Academy بسیار خوشحال است که با تعدادی از دانشگاه ها همکاری کرده اند که همگی موافقت کرده اند گواهینامه های ما را به عنوان مدرک سطح انگلیسی قبول کنند. این بدان معناست که هرکسی که به دانشگاه شریک متقاضی شده باشد ، برای برآورده کردن نیاز زبان برای ورود ، نیازی به گذراندن دوره پیش آزمون یا آزمون زبان نخواهد داشت.

این یعنی چی:

هنگامی که به MC Academy ، به ما اطلاع دهید که آیا شما علاقه مند هستید که به هر یک از دانشگاه های شریک این مدرسه مراجعه کنید یا اینکه قبلاً متقاضی شده اید یا پیشنهاد دارید. سپس می توانیم به شما کمک کنیم تا پیشرفت انگلیسی خود را ترسیم کنید تا به سطح مورد نیاز برای قبولی در دوره خود برسید. پس از رسیدن به سطح مورد نیاز ، ما گزارشی را به شما ارائه می دهیم که سطح زبان خاص شما را نشان می دهد و این مورد توسط دانشگاه های ذکر شده در بالا پذیرفته می شود.... [-]

بریتانیا منچستر
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
7 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MC Academy is the place to be!

MC Academy Confusing Words

Football

MC Academy

Address
2nd Floor, Royal Buildings
M2 3AN منچستر, انگلستان, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+ 44 (0) 161 236 75 75