توضیحات رسمی را مطالعه کنید

داستان ما

سازندگان آکادمی توسط اوگنی Shadchnev و راب جانسون تاسیس شد زمانی که آنها در آزمایشگاه های جلو ملاقات کرد. اوگنی توسعه دهنده نرم افزار کلاسیک آموزش دیده بود و به عنوان او در تلاش بود برای ساخت تیم خود او کشف عدم توسعه دهندگان واجد شرایط در بازار است. در همان زمان، راب آموزش شده بود خود را به از طریق یک کتاب در هدف C برنامه و او را در زمان 9 ماه و 30 ساعت در هفته را از طریق آن دریافت کنید. گفتگو بین دو آنها را متوجه است که در حالی که برنامه های علوم کامپیوتر خوب در حفاری دانشجویان با نظریه بودند، آنها آموزش افراد شد برای تبدیل شدن به اساتید علوم کامپیوتر به جای برنامه نویسان، و چیزی بود که باید انجام.

حدود 4 ماه پس از آن گفتگو آنها اولین گروه خود را آغاز - در فوریه 2013 - ایجاد سازندگان آکادمی - یک جایگزین برای دانشگاه و یک مسیر حرفه ای را به یک کار به عنوان یک توسعه دهنده وب، اجازه دادن به مردم برای تغییر مشاغل و یادگیری به کد در 3 بیش از حد فشرده ماه ها. سازندگان آکادمی در حال حاضر به رفتن برای بیش از 2 سال است و بیش از 400 نفر از دانشجویان فارغ التحصیل شد.

چه کار می کنیم

ما باور داریم که یادگیری به کد شامل خیلی بیشتر از فقط مواد ما ارائه و برنامه درسی ما ایجاد کرده اند. ما در حال حاضر استفاده از ترکیبی از کارگاه های آموزشی، تمرینات، پروژه، کلاس درس از خروج جلسات و پایان هفته چالش برای کمک به دانش آموزان ما برنامه نویسی را درک کنید. همهجانبه محیط زیست، داشتن مربیان متخصص در دست تمام طول روز و جفت شدن با دانش آموزان دیگر تمام کلید روند آموزشی ما هستند.

دانش آموزان این فرصت به درخواست به محل ما در لندن (سازندگان آکادمی) و یا به ما 100٪ آنلاین ارائه (سازندگان آکادمی از راه دور) است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Makers Academy

در 12 هفته، از یک تازه کار به یک توسعه دهنده وب سایت تاریخ و با فشرده بروید، برنامه نویسی اردوی آموزشی در لندن ... [+]

زندگی در سازان

به عنوان یک دانش آموز در سازندگان آکادمی یک سفر بسیار عاطفی است. غذا خوردن، خوابیدن و نفس کشیدن کد بخش عظیمی از زندگی خود را می شود، اما به دنبال پس از تندرستی خود را نیز به تبدیل شدن به یک توسعه دهنده بزرگ حیاتی است. در سایت ما دانا، رئیس شادی افسر ما - یک مربی یوگا گواهی که اجرا می شود یوگا و مدیتیشن کلاسهای روزانه و در اینجا پس از خود را به خوبی بودن به نگاه.

این نیز مهم است برای باز کردن و باند اجتماعی با همگروهی خود را. ما در حال از سوی برخی از از جالب کافه لندن، YUMMIEST غذا خیابان و شلوغ ترین بارها احاطه شده است. ما همچنین رویدادی به طور منظم مانند مذاکرات رعد و برق Petcha Kutcha، بازی شب، شب کارائوکه، و نیز سازماندهی فعالیت های گروه میزبان مانند بالا رفتن، برو، قرتنج و رفتن به تئاتر است.... [-]

بریتانیا London
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
16 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

A Makers Academy Graduate One Year On

A Makers Academy Graduate One Year On

Makers Academy Gives You the Skills to Start Your Own Company!