توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حقایق کلیدی

MCSE در سال 2005 در مرکز منچستر سیتی افتتاح شد و از آن زمان با مشتاقانه دانشجویان سراسر جهان به مدرسه گرم و دوستانه ما استقبال کردیم. ما توسط شورای بریتانیا معتبر هستیم - که اطمینان شما از مدرسه انگلیسی با کیفیت استاندارد است. ما همچنین عضو فعال انگلیسی می باشیم.

MCSE پیشرو ارائه دهنده دوره های زبان انگلیسی با کیفیت بسیار سرگرم کننده و برنامه های اجتماعی است تا بتوانید از منچستر بیشترین بهره را ببرید. MCSE همچنین یک مرکز آزمایشی PASSWORD است - گواهینامه های ارزشمندی را برای ارائه مدارک سطح زبان انگلیسی خود دریافت می کنند.

محل

ما در قلب منچستر قرار داریم، درست در مقابل باغهای برجسته Piccadilly. ترین مدرسه مرکزی در منچستر است.

ماموریت ما

هدف ما شکل دادن و الهام بخشیدن به آرزوهای دانشجویان ما با ارائه بهترین آموزش زبان ممکن در محیط محرک و حمایتی و همچنین ارائه فرصت هایی برای توسعه آموزشی، شخصی و فرهنگی است.

دوره های آموزشی

ما انواع مختلفی از دوره های زبان انگلیسی ارائه می دهیم - از عمومی به زبان انگلیسی برای آمادگی آزمون برای آموزش حرفه ای انگلیسی.

 • انگلیسی عمومی
 • آیلتس
 • کسب و کار انگلیسی
 • آمادگی امتحان کمبریج
 • یک به یک
 • شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی
 • دوره های سفارشی

امکانات

 • کلاس های راحت و مدرن با تخته سفید تعاملی و دسترسی به اینترنت
 • کتابخانه
 • اتاق کامپیوتر
 • سه سالن آرامش بخش قهوه برای تعطیلات در طول تعطیلات.
 • اتاق برای دعا و تفکر.

منابع علمی

 • کتاب های دستور زبان برای یافتن موضوع خاصی از دشواری
 • واژهنامهها برای همه سطوح
 • خوانندگان برای بهبود مهارت خواندن خود

فعالیت های اجتماعی

فعالیت های اجتماعی به صورت هفتگی و هر آخر هفته اجرا می شود. ما همچنین یک روز و آخر هفته سفر به مکان هایی مانند لیورپول، لیدز، ناحیه پیک، چستر و ادینبورگ (سفر آخر هفته با یک شب در یک خوابگاه شامل) ارائه می دهیم. هر هفته ما سعی می کنیم فعالیت های مختلف و یک بار یک ماه یک شام با دانش آموزان و یک معلم برای اجتماع و تمرین انگلیسی برگزار می کنیم. فعالیت ها رایگان هستند و در بسته مدرسه گنجانده شده اند، اما برخی ممکن است هزینه های بیشتری را متحمل شوند.

محل اقامت

در MCSE ما خوشحالیم که برای همه دانشجویان ما خانواده میزبان استاندارد و مسکن مسکونی ارائه دهیم. ارائه یک فضای کافی برای استراحت و مطالعه، بخشی از تعهد ما برای اطمینان از این است که هر دانش آموز یک وقت به یاد ماندنی با ما دارد. الزامات رژیم غذایی و درخواست های ویژه به راحتی می توان از جمله غذاهای حلال و گیاهی استفاده کرد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Manchester Central School of English

سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) آزمون انگلیسی ثابت شده در جهان است. بیش از 1.4 میلیون نامزد هر ساله آزمون خود را برای شروع سفر خود به آموزش و پرورش و استخدام ... [+]

این چیست؟

سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) آزمون انگلیسی ثابت شده در جهان است. بیش از 1.4 میلیون نامزد هر ساله آزمون خود را برای شروع سفر خود به آموزش و پرورش و استخدام بین المللی می گذرانند.

سطح پایه: دانش آموزانی که مایل به گرفتن این دوره هستند باید از سطح متوسط ​​(CEF B1 - نمره 33-39 در آزمون قرار دادن) باشد.

سطح بالاتری: دانش آموزانی که مایل به انجام این دوره می باشند، باید از سطح بالای متوسط ​​(CEF B2 - نمره 40-45 در آزمون قرار دادن) باشند.... [-]

بریتانیا Manchester
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Manchester Central School of English

دوره کسب و کار انگلیسی در MCSE طراحی شده است تا دانش آموزان را با مهارت های عملی و سطح ارتباطات مورد نیاز برای موفقیت در محیط انگلیسی تجاری انگلیسی و بین المللی. ... [+]

بررسی اجمالی

دوره کسب و کار انگلیسی در MCSE طراحی شده است تا دانش آموزان را با مهارت های عملی و سطح ارتباطات مورد نیاز برای موفقیت در محیط انگلیسی تجاری انگلیسی و بین المللی.

اهداف دوره

دوره تجارت انگلیسی در MCSE دانشجویان را برای کار در بین المللی در زمینه های مختلف کسب و کار آماده می کند:

آموزش زبان آموزان چگونه به استفاده از انگلیسی در محیط های کسب و کارمطالعه انواع موضوعات مرتبط با کسب و کار مانند تنظیم جلسات، توصیف شغل، انگیزه کارکنان، استخدام، نوشتن نامه، تجارت الکترونیک، اخلاق تجاریتوسعه مهارت های زبان کلیدی و مهارت های ارتباطی بین فرهنگی را از طریق وظایف متمرکز بر کسب و کارتحریک تفکر خلاق و تجزیه و تحلیل با برخورد با شرایط زندگی واقعی... [-]
بریتانیا Manchester
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های تابستانی

Manchester Central School of English

منوی اصلی را در Manchester Central School of English مطالعه کن! ... [+]

بررسی اجمالی:

Manchester Central School of English خوشحال است که با تعدادی از دانشگاه هایی که همه موافقت کرده اند گواهی نامه های ما را به عنوان مدرک سطح انگلیس پذیرفته اند، همکاری داشته باشند. این به این معنی است که هر کسی که به یک دانشگاه همجنسگرایی اعمال می شود، نیازی به انجام یک دوره دوره قبل از جلسه یا آزمون زبان برای رعایت نیاز زبان برای ورود به دانشگاه ندارد.

این یعنی چی:

هنگامی که شما به Manchester Central School of English پیوسته اید، به ما اطلاع دهید اگر علاقه مند به درخواست در هر دانشگاه مشترک دانشگاهی هستید یا اگر قبلا درخواست کرده اید و پیشنهاد دارید. پس از آن ما می توانیم به شما در پیشبرد پیشرفت زبان انگلیسی شما کمک کنیم تا به سطح مورد نیاز برای پذیرش در دوره خود برسید. هنگامی که سطح مورد نیاز را به دست آورده اید، ما یک گواهی را با یک گزارش که سطح زبان خاص خود را نشان می دهد به شما ارائه می دهیم و این توسط دانشگاه هایی که در بالا ذکر شد پذیرفته می شوند.... [-]

بریتانیا Manchester
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
7 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MCSE is the place to be!

MCSE Confusing Words

Football

Address
2nd Floor, Royal Buildings
M2 3AN Manchester, England, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+ 44 (0) 161 236 75 75