Melton College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای نزدیک به 55 سال دانشجویان آمده اند کالج ملتون برای یادگیری انگلیسی که در یورک. کالج در بخش مسکونی شهر است، دور از منطقه خرید شلوغ، آن است فقط مرکز IELTS در یورو. ما هم همینطور مرکز امتحان کمبریج ESOL. ما دوره های مختلفی برای دانش آموزان سنین مختلف و توانایی ها داریم. ما برای اقامت در منزل و محل اقامت خود پیشنهاد می کنیم و برای کسانی که غذای خود را ترجیح می دهند، حمایت می کنیم. کارکنان خدمات دانشجویی ما متعهد به کمک به شما هستند تا بیشترین وقت خود را با ما به دست آورید.

کالج

کالج دوره های زبان انگلیسی با کیفیت بالا را برای همه سنین و برای همه سطوح فراهم می کند.

ما دارای دوره های عمومی انگلیسی، دوره های تعطیلات بزرگسالان و جوانان و دوره های آموزشی برای بیش از 50 سال، اغلب با برنامه های اضافی ویژه.

در کالج ملتون ما شرایط و تجربه ای برای کمک به شما برای به حداکثر رساندن وقت خود در انگلستان داریم. علاوه بر درس های کلاس درس، ما انواع حوادث اجتماعی، گشت و گذار، فعالیت ها و بازدید از مکان های مورد علاقه در یورو را ترتیب می کنیم. کالج ملتون در ساختمان ویکتوریا با دقت تبدیل شده است با زمینه های گسترده ای از منظر خصوصی، اما این فقط یک پیاده روی کوتاه از قلب یورک است.

در طول سال ها ما ساختمان و زمینه های خود را با توجه به نیازهای در حال تغییر دانش آموزان ما توسعه یافته است. در باغ زیبای ما دانش آموزان می توانند در صلح تحصیل، تنیس، بسکتبال و تنیس روی زمین مطالعه کنند و یا فقط آرامش داشته باشند! ما از تراس بزرگ ما برای کباب کردن و سایر فعالیت های اجتماعی استفاده می کنیم.

کالج دارای کلاس های ممتاز مجهز، یک تئاتر سخنرانی، یک کتابخانه، یک اتاق کامپیوتر، اتاق های شیک، آرایشگاه ها، یک مرکز دسترسی شخصی، یک کافی نت و دسترسی رایگان Wi-Fi است.

همه اینها در یک ساختمان بزرگ، امن و امن است!

مکان ها

یورک

Address
137 Holgate Road
YO24 4DH یورک, انگلستان, بریتانیا