توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ارائه دهندگان خدمات به صنعت نفت و گاز

بررسی اجمالی

در لندن، تحرک نفت و گاز ارائه دهنده خدمات جامع به صنعت نفت و گاز جهان در زمینه های مشاوره مهندسی نفت و آموزش.

ما از شورای اعتباربخشی بریتانیا برای مستقل بیشتر و آموزش عالی به عنوان یک ارائه دهنده دوره کوتاه معتبر.

تیم ما از مشاوران با سال ها تجربه در صنعت نفت و گاز را به شما برای تبدیل شدن به تجهیز در تحقق اهداف کسب و کار شما بیشتر موثر است. مشاوره نفت و گاز ما با متخصصان فنی درک صنعت نفت و ارائه راه حل برای فعالیت های اکتشاف و تولید. مشاوران ما با ارائه خدمات مشاوره طراحی و ارائه دوره های آموزشی که با چالش های صنعت نفت و گاز در قرن 21st.

به عنوان ارائه دهندگان نفت و گاز آموزش، صنعت نفت دوره های کوتاه مدت ما در حال توسعه کارکنان دانش، مهارت ها و شایستگی هدف قرار دادند. ما با سازمان های کار به درک نیازهای آموزشی خود را، توسعه و پیاده سازی یک برنامه آموزشی برای پر کردن شکاف.

خدمات حرفه ای و منحصر به فرد تیم ما از مشاوران و کارکنان درک نیاز به ارائه ارزش در سطح جهانی با قیمت های رقابتی. ما سخت کار برای اطمینان حاصل شود که ما انتظارات خود را بیش از و ایجاد ارزش برای سازمان شما در هر زمان.

راه حل های نوآورانه ما پیشنهاد می کنیم که در آن راه حل های نوآورانه ما فکر می کنیم آنها با استراتژی سازمانی خود را ابراز می، اما ما همیشه اولویت بندی مورد نیاز خود را. تیم متخصص ما از مشاوران تجربه برای کمک به مناطق مشکل تعریف و کار با شما را به ارائه راه حل های مناسب است.

نمونه کارها جامع خدمات

ما با ارائه خدمات مشاوره ای در صنعت نفت و گاز در حال توسعه راه حل های برای پشتیبانی از اکتشاف نفت و گاز و عملیات تولید. ما دوره های کوتاه مدت حرفه ای نفت و گاز برای آموزش کارکنان طراحی شده برای اطمینان از عملکرد مستمر و توسعه آنها به عنوان چالش های هر روز از صنعت نفت را تامین کند. نفت و گاز تدارکات یکی از کسب و کار اصلی ما است، ما برای تجهیزات در صنایع نفت و گاز برای هر دو شرکت های ملی نفت و تجاری استفاده می شود منبع.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Mobility Oil & Gas Limited

این مدرک برای فارغ التحصیلان تازه، پرسنل با تجربه قبلی کم و یا هیچ در حفاری و پرسنل در زمینه های دیگر که مایل به شروع یک حرفه ای در حفاری طراحی شده است. برنامه درسی این ب ... [+]

دیپلم مهندسی حفاری (گواهی شده توسط دفتر استانداردهای CPD) برنامه مقدمه

این مدرک برای فارغ التحصیلان تازه، پرسنل با تجربه قبلی کم و یا هیچ در حفاری و پرسنل در زمینه های دیگر که مایل به شروع یک حرفه ای در حفاری طراحی شده است. برنامه درسی این برنامه دیپلم شده توسط کارشناسان موضوع توسعه داده است و نیز در برابر استاندارد صنعت محک.

روش تحویل دوره

نظری و دست در رویکرد در تحویل این شش ماه برنامه دیپلم فشرده استفاده می شود. این برنامه دیپلم خواهد نامزدها به صنعت نرم افزار استاندارد، شبیه سازی حفاری و فرصت را در معرض کار در تیم ها و به عنوان یک فرد. نامزدها در این برنامه ثبت نام نیز دوره ای در طول برنامه با یک ارزیابی نهایی در پایان ارزیابی شود قبل از یک گواهی نامه از دستاورد اعطا شده است.... [-]

بریتانیا لندن لیدز
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی