توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدارک تحصیلی دانشگاهی در سطح جهانی برای دانشجویان بین المللی طراحی شده توسط دانشگاه ها برای موفقیت در دانشگاه.

بهترین مسیر خود را به دانشگاه

NCUK در آموزش عالی منحصر به فرد است. ما توسط یک گروه از دانشگاه های برجسته بریتانیا تاسیس شد. ما برای کمک به دانشجویان بین المللی برای دریافت مدارک تحصیلی که دسترسی به دانشگاه های انگلستان و سراسر جهان را تضمین می کنند، اختصاص داده شده است. ما همچنین دانش آموزان مهارت ها و تجارب مورد نیاز برای ایجاد بهترین فرصت ممکن در دانشگاه و موفقیت در زمینه تحصیل انتخاب شده را به دانشجویان می دهد.

دانش آموزان NCUK از ارتباط مستقیمی با نمایندگان دانشگاه و خدمات NCUK کامل، از جمله پشتیبانی پاکسازی در صورت نیاز، بهره مند می شوند. ما همیشه به منافع خود عمل می کنیم، به شما کمک می کند رویاهای و جاه طلبی های خود را در دانشگاه و در حرفه آینده خود تحقق بخشید.

تضمین دسترسی به هزاران دوره آموزشی

مدارک تحصیلی ما توسط دانشگاه NCUK و اکثریت دیگر در سراسر انگلستان، از جمله بسیاری از گروه راسل، و همچنین دانشگاه های بین المللی به رسمیت شناخته شده است. و به مراتب بیشتر از مدارک دیگر، آنها را آماده می کنند تا به زمین برسند.

این که آیا شما به دنبال تحصیل در مقطع کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی هستید، شرایط و دسترسی های تضمین شده ما بهترین هستند. آنها در همکاری با دانشگاه های ما طراحی شده و استانداردهای علمی بالا با زبان، مطالعه، مهارت های اجتماعی و فرهنگی ترکیب شده اند.

شما می توانید در کشور خود و یا در یکی از مراکز مطالعه ما در انگلستان و اروپا تحصیل کنید، با شرکای کیفیتی که استانداردهای خود را بالا می برند آموزش داده می شود. و مدارک تحصیلی ما توسط سطوح فوق العاده خدمات و پشتیبانی، و یک رکورد 30 ساله برجسته پشتیبانی می شود.

از سال 1987، NCUK بیش از 30،000 دانشجوی بین المللی را به طیف وسیعی از دوره های تحصیلات دانشگاهی اختصاص داده است و رکورد ما چیزی است که ما بسیار افتخار می کنیم!

NCUK اینجا است تا اطمینان حاصل شود که شما وارد شوید و وارد شوید. ما به شما در پیدا کردن محل مناسب خود در دانشگاه انگلستان کمک خواهیم کرد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

NCUK

برنامه ای با کیفیت استثنایی طراحی شده برای دانشگاه ها و برای دانشگاه ها دوره های آمادگی کارشناسی ارشد بهترین آمادگی برای موفقیت در دوره تحصیلات تکمیلی انتخاب شده و در حرف ... [+]

برنامه ای با کیفیت استثنایی، طراحی شده برای دانشگاه ها و برای

مدرک آمادگی کارشناسی ارشد بهترین آمادگی برای موفقیت در مدرک کارشناسی ارشد خود و در حرفه آینده شما است - این تضمین می کند که شما دریافت و دریافت کنید.

آماده سازی کارشناسی ارشد برای:هر کسی که مایل به ارتقا سطح زبان انگلیسی خود را در پیش از برنامه تحصیلات تکمیلیکسانی که مایل به اطمینان از داشتن مهارت های علمی لازم برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی هستندهر کسی که مایل به بهبود شغلی خود است، Pathway یا چشم انداز را از طریق توسعه مهارت ها و تحصیلات تکمیلیکارفرمایان / حامیان مالی به دنبال نیروی کار خود را از طریق تحصیلات تکمیلی ترغیب می کنند و می خواهند یک راه حل متداول با آمادگی دانشگاهی و زبان و پروسه های درخواستمزایای دوره آمادگی کارشناسی ارشدتضمین پیشرفت به هزاران مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه های برجسته. نگرانی در مورد اینکه آیا شما یک مکان را دریافت خواهید کردخدمات منحصر به فرد یک مرحله ای منحصر به فرد. کاهش استرس را به طور جداگانه به هر دانشگاه اعمال می کند و تلاش می کند تا نقطه تماس مناسب را پیدا کندمهارت های تحقیقاتی و دانش و توانایی زبان انگلیسی شما نیاز به موفقیت در مهارت PG. اطمینان حاصل کنید که نه تنها وارد می شوید، بلکه آماده باشید تا مطالعات خود را ادامه دهید - بعضی از دانش آموزان ما می گویند که بهتر از دانشجویان بریتانیایی آمادگی دارندآمادگی استاد چیست؟... [-]
بریتانیا منچستر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
10 - 30 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

سال مقدماتی

NCUK

ریاضیات برای کسب و کار ریاضیات برای مهندسی ریاضیات برای علم ریاضیات بیشتر زیست شناسی علم شیمی ... [+]

ریاضیات برای کسب و کار ریاضیات برای مهندسی ریاضیات برای علم ریاضیات بیشتر زیست شناسی علم شیمی [-]
بریتانیا منچستر
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
6 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
NCUK

چقدر طول می کشد؟ انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی هر دو صورت: ... [+]

چقدر طول می کشد؟ انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی

هر دو صورت:

[-]
بریتانیا منچستر
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
6 - 9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

NCUK Overview

Address
NCUK Room E43 Sackville St Building The University of Manchester Sackville St
M1 3BU منچستر, انگلستان, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+44 (0)161 306 8897