NCUK

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدارک تحصیلی دانشگاهی در سطح جهانی برای دانشجویان بین المللی طراحی شده توسط دانشگاه ها برای موفقیت در دانشگاه.

بهترین مسیر خود را به دانشگاه

NCUK در آموزش عالی منحصر به فرد است. ما توسط یک گروه از دانشگاه های برجسته بریتانیا تاسیس شد. ما برای کمک به دانشجویان بین المللی برای دریافت مدارک تحصیلی که دسترسی به دانشگاه های انگلستان و سراسر جهان را تضمین می کنند، اختصاص داده شده است. ما همچنین دانش آموزان مهارت ها و تجارب مورد نیاز برای ایجاد بهترین فرصت ممکن در دانشگاه و موفقیت در زمینه تحصیل انتخاب شده را به دانشجویان می دهد.

دانش آموزان NCUK از ارتباط مستقیمی با نمایندگان دانشگاه و خدمات NCUK کامل، از جمله پشتیبانی پاکسازی در صورت نیاز، بهره مند می شوند. ما همیشه به منافع خود عمل می کنیم، به شما کمک می کند رویاهای و جاه طلبی های خود را در دانشگاه و در حرفه آینده خود تحقق بخشید.

تضمین دسترسی به هزاران دوره آموزشی

مدارک تحصیلی ما توسط دانشگاه NCUK و اکثریت دیگر در سراسر انگلستان، از جمله بسیاری از گروه راسل، و همچنین دانشگاه های بین المللی به رسمیت شناخته شده است. و به مراتب بیشتر از مدارک دیگر، آنها را آماده می کنند تا به زمین برسند.

این که آیا شما به دنبال تحصیل در مقطع کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی هستید، شرایط و دسترسی های تضمین شده ما بهترین هستند. آنها در همکاری با دانشگاه های ما طراحی شده و استانداردهای علمی بالا با زبان، مطالعه، مهارت های اجتماعی و فرهنگی ترکیب شده اند.

شما می توانید در کشور خود و یا در یکی از مراکز مطالعه ما در انگلستان و اروپا تحصیل کنید، با شرکای کیفیتی که استانداردهای خود را بالا می برند آموزش داده می شود. و مدارک تحصیلی ما توسط سطوح فوق العاده خدمات و پشتیبانی، و یک رکورد 30 ساله برجسته پشتیبانی می شود.

از سال 1987، NCUK بیش از 30،000 دانشجوی بین المللی را به طیف وسیعی از دوره های تحصیلات دانشگاهی اختصاص داده است و رکورد ما چیزی است که ما بسیار افتخار می کنیم!

NCUK اینجا است تا اطمینان حاصل شود که شما وارد شوید و وارد شوید. ما به شما در پیدا کردن محل مناسب خود در دانشگاه انگلستان کمک خواهیم کرد.

مکان ها

منچستر

Address
NCUK
Room E43
Sackville St Building
The University of Manchester
Sackville St

M1 3BU منچستر, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 (0)161 306 8897