Nottingham English School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ناتینگهام مدرسه انگلیسی (NES) ارائه دهنده تخصصی آموزش زبان انگلیسی در مرکز شهر ناتینگهام است. دانشکده تشکیل وزارت بخشی از کالج دانشگاهی جدید ناتینگهام، بر اساس در ساختمان تاریخی آدامز در منطقه بازار توری از شهر است.

NES ارائه می دهد تایید شورای بریتانیا کمک درسی زبان انگلیسی و عضو انگلیسی UK به دانش آموزان تضمین کیفیت از شهریه آنها دریافت خواهد شد. این کمک می کند بسیاری از دانشجویان بین المللی به یادگیری زبان انگلیسی، به اعتماد به نفس و بهبود خواندن خود، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن مهارت.

ناتینگهام مقصد مورد علاقه برای دانشجویان بین المللی انگلستان و آن را به عنوان ارائه می دهد فرصت های زیادی و استاندارد بزرگ آموزش و پرورش. هر سال صدها نفر از دانشجویان را انتخاب کنید ناتینگهام مدرسه زبان انگلیسی و تا به امروز، دانش آموزان از بیش از 80 کشور مختلف وارد

انعطاف پذیر دوره های زبان انگلیسی به شما با توجه

ناتینگهام مدرسه انگلیسی ارائه می دهد انگلیسی عمومی، IELTS، KET و PET آماده سازی و مدرسه تابستانی زبان انگلیسی. اکثر دوره می توانید هر دوشنبه آغاز و پایان هر موضوع روز جمعه به حداقل 2-4 هفته مطالعه است. ما یک تیم از معلمان واجد شرایط CELTA که مهارت ها و تخصص جمعی اطمینان ما ارائه آموزش در خط با استانداردهای شورای بریتانیا.

امکانات ما

امکانات ما به تازگی مرمت شده و به عنوان بخشی از کالج جدید ناتینگهام (NCN)، یکی از بزرگترین دولتی کالج در انگلستان، و یک دفتر خانه حمایت بسیار قابل اعتماد، شما می توانید مطمئن شوید که ما ارائه می دهیم استقبال گرم، ارزش خوب و بالا شهریه کیفیت.

مکان ها

ناتینگهام

Nottingham English School

Address
New College Nottingham
The Adams Building,
Stoney Street

NG1 1NG ناتینگهام, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 (0) 115 8380596