توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در اینجا در البته ما معتقدیم که بهتر است به از کارشناسان یادگیری و که هر کس یک منطقه از تجربه و تخصص. ما در یک ماموریت به هر کسی اجازه هر آنچه را که می خواهید، هر زمان، هر مکان یاد بگیرند.

معلمان متخصص

سازمان دیده بان و یادگیری از کارشناسان دستچین که پرشور در مورد به اشتراک گذاری دانش خود هستند.

بدانید بر روی هر دستگاه

متخصص ما منجر آموزش را می توان در قرص، تلفن همراه و یا دسکتاپ را تماشا کردند. پس نگه داشتن یادگیری حالی که شما در حال حرکت هستید!

در تقاضا

بدانید با سرعت خود را، هر زمان که دوست دارید و لذت بردن از دسترسی به طول عمر دوره خود را.

یک جامعه جهانی

تعامل با کارشناسان ارشد و دانشجویان از سراسر جهان، هر کجا که شما هستند.

چه زمانی البته من شروع کنم؟ همه از دوره های ما در تقاضا است. این به این معنی که شما می توانید فیلم ها و مواد درسی به راحتی خود را، در هر زمان و هر کجا که دوست دارید دسترسی داشته باشید! هیچ تاریخ رسمی شروع به دوره وجود دارد، اما چرا اجازه نمی دانشجویان همکار خود را می دانم که شما در حال شروع و چه اهداف خود را در بخش نظرات البته شما می باشد.

چه مدت من دسترسی به این دوره برای داشته باشد؟ شما باید دسترسی نامحدود به دوره خود را در حالی که آن را بر روی پلت فرم این قسمت است. هیچ محدودیت زمانی وجود دارد و ما در حال رفتن به شما بخواهید به پرداخت به آن دسترسی داشته در زمان یک سال!

چه کسی است که تدریس کنم؟ تیم این قسمت را handpicks کارشناسان در انواع صنایع. ما چک کردن اعتبار خود، کیفیت فیلم های خود را و آنچه را که البته به کمک به مردم دست یابد. اگر آن است تا به استانداردهای بسیار بالا ما نیست، شما آن را بر روی پلت فرم پیدا کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Of Course Learning

جهان از آرایش وسیع و گیج کننده است، اما باید آن را سال از آموزش و یک کیف پول ته را به نگاه شگفت انگیز. این دوره قدرت شما را به کنترل از آرایه وسیعی از گزینه خارج وجود دار ... [+]

جهان از آرایش وسیع و گیج کننده است، اما باید آن را سال از آموزش و یک کیف پول ته را به نگاه شگفت انگیز. این دوره قدرت شما را به کنترل از آرایه وسیعی از گزینه خارج وجود دارد، و به دنبال بهترین روز خود را در، روز!

یاد بگیرید چگونه برای ساخت یک روال آرایش با لوئیس که متناسب با شیوه زندگی پر مشغله خود را می کند و بانک شکستن نیست! لوئیس سال را صرف تور ترال به یوتیوب و وب برای بهترین توصیه ها و تخصص خود برای توسعه این دوره برجسته.... [-]

بریتانیا UK آنلاین آمریکا ایالات متحده آنلاین
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی