Oxford Bright Scholars

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چطور شروع شدند…

ایده های بزرگ اغلب در حالی که تحصیل در محیط های که ترویج نوآوری و که درایو اراده به انجام کارهای متفاوت به دنیا آمد. هیچ جایی بهتر برای این نسبت به موسسه علمی برجسته ترین در جهان است، در دانشگاه آکسفورد است. آکسفورد روشن محققان توسعه از بسیاری از مکالمات پس در اواخر شب به خانه راه می رود از کتابخانههای قدیمی در آکسفورد، بنیانگذاران آن که در فرایند خواندن برای درجه خود بوده است. متحده با شور و شوق برای آموزش و پرورش، ما به رسمیت شناخته شده بود که شکاف ها در دانش وجود دارد و به دنبال پیدا کردن راه هایی برای پر کردن آنها در راه ترین علمی و فرهنگی غنی سازی.

مرحله اول، ما نیاز به درک تاثیر چشم انداز اقتصادی و سیاسی چین در سایر نقاط جهان شناخته شده است. همچنین، داشتن در شرکت های بزرگ بین المللی کار خود را، ما به رسمیت شناخته شده چه رقابتی آن است برای پیوستن به عرصه علمی و حرفه ای و متقاضیان باید به ایستادگی کردن از همسالان خود به نحوی.

باربری این همه در ذهن، ما مجموعه ای را به توسعه یک برنامه هیجان انگیز و تعاملی، که ما می تواند در مرکز اقتصادی چین، شانگهای میزبان. این است چگونه ما تابستان مدرسه برنامه متولد شد. از طریق ما تابستان مدرسه برنامه در چین، ما قصد ایجاد یک پلت فرم است که تشویق دانش آموزان روشن به خلاق، به توسعه مهارت های رهبری و بهتر می شود ایستادگی کردن از همسالان خود. ما در یک ماموریت برای ایجاد فرصت برای دانش آموزان فکری کنجکاو به نه تنها به دست آوردن بینش به موضوع انتخاب خود، بلکه به یادگیری مهارت های که آنها را قادر به اکسل تنظیم شده است.

ما در حال حاضر نگاه به جلو به قرار دادن طرح ما را از عمل به اجرا برای اطمینان از ما یک سال موفق افتتاحیه. ما در این سفر بپیوندید.

آموزش فلسفه ما

در آکسفورد روشن محققان ما غرور خودمان را در ارائه دروس دانشگاهی و مواد از بالاترین استاندارد. همه معلمان ما هستند آکسفورد تحصیل و اعمال مهارت و تجربه خود را برای تحویل آموزش در تاریخ همتراز با استانداردهای آکسفورد.
در حالی که ما به جای حق بیمه بالا در برتری علمی، ما میدانیم که دانش استفاده محدود بدون اجرای عملی. روش تدریس ما این است که در نتیجه طراحی برای اطمینان از استفاده دنیای واقعی به عنوان ما ترکیب مسائل جهانی مربوطه و مطالعات موردی به تمام تابستان ما مدرسه برنامه.
در انجام این کار، ما معتقدیم که به اشتراک گذاشتن تجربه ما از تحصیل در دانشگاه آکسفورد و سفر به تمام گوشه و کنار جهان با دانش آموزان ما آنها را فراهم می کند با یک پلت فرم به کشتی سوار در سفر خود به تبدیل شدن به شهروندان جهانی است.

چگونه شما می توانید زمان خود را با ما به حداکثر رساندن

به طور فعال شرکت و به اشتراک گذاری تجارب خود را از کشور و فرهنگ خود را.
تمرین ماندارین خود را با صحبت کردن با مردم محلی است.
آیا می شود ترس به سوال بپرسید. این نادر است فرصت برای گسترش جهان را به خود است.
جزئیات اوراق بهادار با دانشجویان بین المللی که ما ملحق خواهند شد که شما را در این برنامه است. دوستان برای زندگی!
چالش خود را با فکر کردن در مورد چگونه آنچه به شما خواهد آموخت امر به جهان واقعی است.
استفاده از ابتکار عمل خود را در کارگاه های ما به درایو به جلو اهداف آینده خود را.
تعداد زیادی عکس و به اشتراک گذاری آنها را با دوستان و خانواده خود را هنگامی که شما به خانه.
مشارکت در گفتگو با تیم های مسکونی ما که از دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان اخیر از دانشگاه آکسفورد ساخته شده است.

این مهم است که توجه داشته باشید که آکسفورد روشن محققان بخشی از یا در غیر این صورت وابسته به دانشگاه آکسفورد است.
آکسفورد روشن پژوهشگران تاسیس شد و در حال حاضر توسط شبکه ای از فارغ التحصیلان از دانشگاه آکسفورد را اجرا کنید.
آموزش کارکنان در هر برنامه آکسفورد روشن پژوهشگران هم در حال حاضر تدریس خصوصی و / یا مطالعه و یا فارغ التحصیلان از دانشگاه آکسفورد می باشد.
سخنرانان مهمان دعوت آکسفورد روشن پژوهشگران برگزار خواهد شد سخنرانی و / یا تدریس خصوصی موقعیت در دانشگاه آکسفورد و / یا کارشناسان صنعت می باشد.
تسهیل تعاملی آموزش فارغ التحصیلان از دانشگاه آکسفورد و تعهد بلند مدت برای شرکت و نوآوری در رشته انتخابی خود نشان داده اند.
کارکنان معنوی در برنامه های ما دانشجویان در دانشگاه آکسفورد است، اگر چه ممکن است آنها را با کارکنان دو زبانه محلی همکاری برای اطمینان از حداکثر مراقبت و توجه ارائه شده است.

مکان ها

لندن

Address
Kemp House 152 -160 City Road,
EC1V 2NX لندن, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها